Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
T.Richardson jon hozzank private workoutra, elkepzelehto 1/6-ra?? :/ Ha Spags,Shurmur,JMD csodatrio lenne elkepzelhetonek tartanam, de Fishert nem nagyon ismerem.....

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
buktuk az egyik legjobb játékosunkat: Donnie Jones 2 évre aláírt a Houston-nak
a punter is felkerült a hiánylistára...DiamondsHead44
Annyi draft picketek van idén hogy az már arcpirító. 😉 Használjátok fel jól és nem lesz gond a needek betöltésével. Amúgy jó punter van-lesz elég a piacon.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
A.Samuel trade blockon a Philliynel, egy harmadik vagy negyedik korert nem lenne jo nalunk Finnegannel?FBKrisz
Az egy dolog, hogy megérné-e a 3.-4. körös picket, de valószínűleg továbbra is szeretne szépen keresni, amit nem biztos, hogy nekünk kéne finanszírozni.

buktuk az egyik legjobb játékosunkat: Donnie Jones 2 évre aláírt a Houston-nak
a punter is felkerült a hiánylistára...DiamondsHead44
McBriar még mindig FA, úgyhogy őt nagyon szívesen látnám Jones helyén, de Zastudil se lenne rosszabb választás. Illetve 6. körben Anger, Powell, Martens hármasból valaki is megoldhatná a problémát.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
buktuk az egyik legjobb játékosunkat: Donnie Jones 2 évre aláírt a Houston-nak
a punter is felkerült a hiánylistára...

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Nem lenne vidam az arcom ha eltredelnenk Sadfordot.Iden jon az atuto ev 😊
mas:
A.Samuel trade blockon a Philliynel, egy harmadik vagy negyedik korert nem lenne jo nalunk Finnegannel?

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Elvileg a Browns érdeklődött Samu iránt, de minket nem érdekelt a csere lehetősége.
Nem tudom hol mondta ezt Fisher/hol olvastad, de ez így tényleg mindennek az alja lenne.
Én annyit olvastam, hogy a Browns jó csere partner lehet, akár felfelé, akár lefelé szeretnénk még menni. Bradfordról sehol nem volt szó.
1/4-re Tannehill Bradford helyet...

"Clubs inquired. But there was no consideration whatsoever on our part (to trade Bradford).”
Bajuszt idézve.
Shurmur pedig cáfolta, hogy megpróbálnának Bradfordért cserélni.

Nem mellesleg az is közre játszott, hogy minket választott Fisher a delfinek helyett, mert nálunk már van egy franchise QB esélyes jelölt.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Torry Holt mint Ram vonul vissza. szép gesztus.
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/28/2908890/torry-holt-will-retire-as-a-member-of-the-st-louis-rams

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Nünüke Los Angeles Rams 558
nocsak, nocsak! a végén még QB-t draftolunk az 1. körben?
Fisher said there’s a good chance the Rams will move up or move down from the sixth spot come draft day. He also said that the team fielded trade offers for Sam Bradford. It’s not known if the Browns were one of the bidders, although Pat Shurmur’s history with Bradford suggests that they might have thrown the idea in the Rams’ direction at some point.DiamondsHead44
Szerintem ez egy óriási nagy baromság :o .Akkor mi a fasznak cseréltük el az 1/2es picket?Remélem Fisher nem csinál valami hülyeséget. :o
Bradford lesz a következö években a QB,és köré kell felépeteni az Offenset.

http://www.sportsgooru.com/2011-nfl-team-preview-st-louis-rams-2/
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akkor sok értelme volt eladni az 1/2-őt, látva mekkora szakadék van Griffinék és az őket követő QB-k tudásában.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
nocsak, nocsak! a végén még QB-t draftolunk az 1. körben?
Fisher said there’s a good chance the Rams will move up or move down from the sixth spot come draft day. He also said that the team fielded trade offers for Sam Bradford. It’s not known if the Browns were one of the bidders, although Pat Shurmur’s history with Bradford suggests that they might have thrown the idea in the Rams’ direction at some point.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
A Finnegan-Wells-Langford akvizíciók után 7,18 millióval vagyunk a sapka alatt. Perpill46 játékossal van szerződésünk.
"The cap charges for Finnegan ($6 million), Wells ($4.5 million) and Langford $3 million) total $13.5 million. With 46 players under signed contracts and five on tenders, the Rams are currently a little more than $7.18 million under the cap." - Yahoo/ St. Louis Rams Team Report

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Williamst mennyi idore tiltottak el?FBKrisz
Meghatározatlan időre. Azóta nem láttam újabb hírt.
Úgy nyilatkozott, hogy reméli egyszer még lehet az NFL-ben edző... Nem sok jóval kecsegtet az sem, hogy egyszer már meggyanúsították vele, de akkor még nem tudták rábizonyítani.süti
Hat, akkor valszeg O mar nem csak nalunk nem lesz DC.
Nagyon varom a draftot 😀 ill. a fejlemenyeit.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Williamst mennyi idore tiltottak el?FBKrisz
Meghatározatlan időre. Azóta nem láttam újabb hírt.
Úgy nyilatkozott, hogy reméli egyszer még lehet az NFL-ben edző... Nem sok jóval kecsegtet az sem, hogy egyszer már meggyanúsították vele, de akkor még nem tudták rábizonyítani.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Alapjaraton tok elegedett vagyok eddig a FO-al, de miert nem lehet nekunk is egy 190+cm-es gorillakaru receiverun aki lakapkodja Sadford balta dobasait is csukott szemmel, mondjuk aki fele annyit tud mint Fitz, Megatron vagy A.Johnson en mar mocskos boldog lennek.S.Smith is 180cm, Salas 185, Pettis mondjuk 191centi lehet megnyult miota cuccozik 😊Gibson 183cm, egyedul DX log ki a 196-al.
Pozitiv eloerzeteim vannak a szezonnal kapcsolatban(bar ez nem jelent semmit, 4eve az van) 😀
Williamst mennyi idore tiltottak el?

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Kaptunk egy hetedig körös kompenzációs picket.

Viszont kiesett a '99-es SB győztes csapatunk a "The Greatest Team of All Time" szavazáson.
http://www.nfl.com/features/bracketology/alltimeteams?module=HP11_cp
1 %-kal megvert a '76-os Raiders. 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Adam Caplan @caplannfl Válasz Retweet Kedvenc · Kinyit
#Rams announced they signed WR Steve Smith, OL Quinn Ojinnaka, TE Matthew Mulligan, and FB Brit Miller.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Akkor kössünk kompromisszumot: hozzuk el Tavon Wilson-t! 😀Pizsama
Én inkább DL embereket húznék továbbra is a pass-rush miatt. 😊

Sikerült igazolnunk egy WR-t is Steve Smith személyében, aki egy évre kötelezi el magát nálunk.
Jó lenne ha újra végigtudná játszani a szezont és ismét megközelítené a 2009-es teljesítményét, mert amúgy nem nagyon fog kiemelkedni a többi WR közül. Netán ez előrevetíti, hogy menni fog Amendola ?

Smithszel együtt jöt még Mulligan is, aki valószínűleg Bajemát fogja pótolni, ha minden jól megy két évig biztosan.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Az ilyen hátsó körös CB pickek miatt meg minden egyes évben fogtuk a fejünket, hogy na most akkor ez minek ? Fletcher 2010-ben is szépen fel tudott állni, bízzunk abban, hogy most is sikerül neki. Ha meg nem akkor úgyis mindegy, hogy megint egy Gory lesz-e a helyén vagy egy hátsó körös rookie.süti
Akkor kössünk kompromisszumot: hozzuk el Tavon Wilson-t! 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nem is tudom. Engem pl. zavar Fletcher sérült jobb térde (2009, 2011). A secondary-nkat mindig ütik-vágják, ezért is húznék egy CB-t a 4. vagy a 6. körben.
Fura mód én anno pont a támadójátéka miatt szerettem bele a Rams-be, de az utóbbi évek tendenciáit látva sokkal inkább örülnék egy erős Rams védelemnek, semmint hogy visszasírjak egy "TGSAT"-féle támadójátékot.Pizsama
Az ilyen hátsó körös CB pickek miatt meg minden egyes évben fogtuk a fejünket, hogy na most akkor ez minek ? Fletcher 2010-ben is szépen fel tudott állni, bízzunk abban, hogy most is sikerül neki. Ha meg nem akkor úgyis mindegy, hogy megint egy Gory lesz-e a helyén vagy egy hátsó körös rookie.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Szerintem hosszú idő után az első szezon amikor nem kell már több CB. Persze ha megint kidől mindenki nyilván kéne, de ilyen erővel akkor akárhova húzhatnánk, mert nem csak CB fog kidőlni.
A Finnegan Fletcher egy jó kezdő páros, míg Murphy és Gordy hó nickelnek, rajtuk kívül meg még van egy pár töltelék.
Akkor már inkább SS, mert se Stewart se Dahl nem tud mit kezdeni a passzokkal... de tőlük jobbat meg nem hiszem, hogy találunk a hátsó körök valamelyikében.

Új igazolásunk Quinn Ojinnaka OL.süti
Nem is tudom. Engem pl. zavar Fletcher sérült jobb térde (2009, 2011). A secondary-nkat mindig ütik-vágják, ezért is húznék egy CB-t a 4. vagy a 6. körben.
Fura mód én anno pont a támadójátéka miatt szerettem bele a Rams-be, de az utóbbi évek tendenciáit látva sokkal inkább örülnék egy erős Rams védelemnek, semmint hogy visszasírjak egy "TGSAT"-féle támadójátékot.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Szerintem hosszú idő után az első szezon amikor nem kell már több CB. Persze ha megint kidől mindenki nyilván kéne, de ilyen erővel akkor akárhova húzhatnánk, mert nem csak CB fog kidőlni.
A Finnegan Fletcher egy jó kezdő páros, míg Murphy és Gordy hó nickelnek, rajtuk kívül meg még van egy pár töltelék.
Akkor már inkább SS, mert se Stewart se Dahl nem tud mit kezdeni a passzokkal... de tőlük jobbat meg nem hiszem, hogy találunk a hátsó körök valamelyikében.

Új igazolásunk Quinn Ojinnaka OL.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Brownt 1/6-ra nagyon nem érné meg. Amúgy jó. Akkor eddig 2. körben mindannyian egy OLB, DT párost szeretnénk. 😀
Még amin agyalok. Ugye Samun igen sok múlik most. Nem-e lenne jobb ha az első körökben csak fal erősítésre és elkapókra koncentrálnánk... Védelem végülis tavaly is egész jól bírta még a támadóalakulat meg nem döglött. Finnegannel pedig a sec is igen sokat javult, főleg ha Fletcher is ott tudja folytatni ahol abbahagyta.

OLB-nek egyébként nálunk járt Jo-Lonn Dunbar. A guard poziciót pedig Chilo Rachallel próbáljuk erősíteni. Guard pozicióban egyébként volt róla szó, hogy az egyik 3. körös pickünket billsnek adjuk Urbik vagy Rinehartért. Szerintem jobban járnánk.süti
Lehet, hogy tényleg pazarlás lenne az 1. Brown-ra vesztegetni. :/ Akkor viszont a Blackmon után maradó valamelyik WR kell 1/6-ra, vagy esetleg még DeCastro (OG) is szóba jöhetne (Sok helyen ajánlgatták a Rams figyelmébe. De inkább legyen meg Blackmon 😉 ).
Az is jó dolog lenne persze, ha pár need-et ki tudnánk pipálni még a draft előtt, és akkor tényleg mehetnének a pick-ek a falerősítésre. A secondary-be viszont biztos, hogy kéne még húzni valamit (CB, vagy akár Safety), mert most még nem vagyok maradéktalanul elégedett, és gondolni kell az esetleges sérülésekre is (néha úgy érzem, mi vagyunk a Team Porcelan).
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Brownt 1/6-ra nagyon nem érné meg. Amúgy jó. Akkor eddig 2. körben mindannyian egy OLB, DT párost szeretnénk. 😀
Még amin agyalok. Ugye Samun igen sok múlik most. Nem-e lenne jobb ha az első körökben csak fal erősítésre és elkapókra koncentrálnánk... Védelem végülis tavaly is egész jól bírta még a támadóalakulat meg nem döglött. Finnegannel pedig a sec is igen sokat javult, főleg ha Fletcher is ott tudja folytatni ahol abbahagyta.

OLB-nek egyébként nálunk járt Jo-Lonn Dunbar. A guard poziciót pedig Chilo Rachallel próbáljuk erősíteni. Guard pozicióban egyébként volt róla szó, hogy az egyik 3. körös pickünket billsnek adjuk Urbik vagy Rinehartért. Szerintem jobban járnánk.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Na, akkor én is összeállítottam egy Mock-ot, hogy kiket látnék szívesen a csapatnál. Persze én is csak abból tudok kiindulni, amit a külföldi oldalak írnak a prospect-ekről, meg sokukról van videó a youtube-on, de ugye ott van a lehetséges bust esélye egy-két névnél (szóval nem leszólni!).

1/6 - Nem kérdés, hogy Blackmon. Kell egy megbízható elkapó Samukának. Ha nem jön össze, akkor viszont OLB-t (Z.Brown) húznék, esetleg CB-t (M.Claiborne)

2/1 - Ha megvan Blackmon, akkor Z. Brown. Ha nincs, akkor A. Jeffery (WR)

2/6 - J. Worthy (DT), szerintem nagyon is illenne a védelmünkbe. Esetleg K. Osemele (G/OT) is jó húzás volna.

3/2 - DT/OT a 2/6-os picknek megfelelően, például D. Wolfe (DT) vagy J. Allen (OT)

4/1 - R. Turbin szerintem is jó kis backup RB lenne SJ mögött

6/1 - CB (akkor is ha Claiborne-t behúztuk) - és tulajdonképpen bárkit választhatnánk, akit előrébb soroltak, de nem vittek még el (R. Steed vagy K. Tandy pl.)

7/1 - WR (L. Lewis, D. Wylie, R. Matthews)

Talán a 4. és 6. körös picket felcserélném, ha nem Claiborne-t húzzuk elsőnek. Akkor 4.-re mennék a CB-ért, és 6. körben húznék csak RB-t.

Na, lehet szétcincálni! 😛
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyelőre nem tervezünk új DC kijelölését... Mondjuk ha házon belülről kéne megoldani akkor tényleg McGinnis lehet az esélyes. Egyre kíváncsibb vagyok már erre a szezonra...