Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Keressük a WR-eket is, Steve Smith és Mario Manningham esedékes vizitre.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
McClure mellett egy másik center után is érdeklődünk Scott Wells személyében. Jó lenne még draft előtt szerezni egy embert a fal közepébe.
Jason Jones mellett pedig még a delfin Lanfordot szeretnénk sorainkban tudni. Négy éve szerettem volna draftrol, azóta nem hagyott ki még egy meccset se, nem bánnám ha itt kötne ki Jonesszal együtt.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
At his introductory press conference, new Rams cornerback Cortland Finnegan says he went bowling right when free agency started Tues and bowled a 289! 😂

Rams GM Les Snead on Finnegan: "He had me at Andre Johnson."

http://twitter.com/#!/jthom1
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Shaun Hill is jön vizitre.
Ami viszont érdekes, hogy egyes madarak azt rebesgetik, hogy Amendolát látni vélték Bostonban. Persze ez csak pletyka, az viszont nem, hogy a patrióták tényleg érdeklődnek iránta is Lloyd mellett. Amendoláért egy második körös picket kaphatnánk, ami jól jönne, de így már végleg nem lenne semmi elkapónk.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Finnegan 27 milliót kap garantáltan. Aso kapott 25-öt a Phillytől. Első 3 évben 33 millió fölött, de 2012-ben csak 6 millióval terheli a sapkánkat.
Winston pénteken látogat hozzánk, miután végzett Kansasben. Jason Jones pedig ma volt nálunk, annak ellenére, hogy jól érezte magát, még meglátogatja a seahawksékat is.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
az első 2 szerintem okés. Smith nálam nem nyerő. Bell-t nem tudom hova tenni. Ha Fisher bizalma kell neki, akkor bármi lehet.
a C szerintem sorsdöntő tényező.
(nekem különben is az OL a legfontosabb)DiamondsHead44
Azért Saffold se egy LT kaliber szerintem. Bell meg sajnos 8 év alatt 2 szezonban tudott minden meccsen pályára lépni és ez se túl biztató. A jó öreg Goldberg meg ott van még mindenesnek. Viszont így is csak hárman vannak, kéne FA-ról is valaki és draftról is.
Például: Rams are talking to Atlanta free-agent center Todd McClure, but nothing serious yet.
http://twitter.com/#!/jthom1
Csak már ő is 35 éves. Mondjuk Saturday és Wiegmann is jól tolja idősebben. Lehet nem lenne rossz választás, ha valami olcsóbb összegért idejönne 1-2 évre.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)DiamondsHead44
Csak szerintem pont nem állnak a helyzet magaslatán. Biztos, hogy túlélne mögöttük még egy éved Szomorú Samu ?süti
az első 2 szerintem okés. Smith nálam nem nyerő. Bell-t nem tudom hova tenni. Ha Fisher bizalma kell neki, akkor bármi lehet.
a C szerintem sorsdöntő tényező.
(nekem különben is az OL a legfontosabb)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)DiamondsHead44
Csak szerintem pont nem állnak a helyzet magaslatán. Biztos, hogy túlélne mögöttük még egy éved Szomorú Samu ?
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisher elmondta, hogy továbbra is nézelődünk WR után, akár még trade-del is.
Jobb lenne inkább valahogy rábírni Lloydot a maradásra, bár egy Marshall trade félének tudnék örülni. Viszont továbbra sincs biztos pont az O-line-ban...süti
Dahl és Saffold biztos. szerintem Smith-ben is látnak fantáziát, különben már elindult volna az olló. Bell meg Titans-ból jött...
csak a center a hiányposzt. ha nem FA akkor Konz? (csak viccelek)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher elmondta, hogy továbbra is nézelődünk WR után, akár még trade-del is.
Jobb lenne inkább valahogy rábírni Lloydot a maradásra, bár egy Marshall trade félének tudnék örülni. Viszont továbbra sincs biztos pont az O-line-ban...
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem túl sok pénz ez egy kicsit Finneganért? Kétségtelen, hogy nagyon jó CB, de azért nem a legkiegyensúlyozottabb.Sebii
de
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Douglas marad Atlantában. Jones-szal meg jól járhattok, így már interior rush is lesz, nem kell csak a DE-kre hagyatkozni.empty taxi
Ha jönne Jones, én ettől függetlenül szeretném ha drafton is jönne még egy DT az első körökben. Úgy már igen szép pass-rush lenne, Finneganék a többit meg megoldanák. Már csak egy igazi OLB kéne. Igaz abból mondjuk kettő is.
Nagyon remélem, hogy nem egyeztetek meg Jones-szal. 😛 Jó játékos, nagy veszteség lenne nekünk ha elmenne a Ramsbe... 😐pakesz
Jim Thomas írta twitteren, hogy nyélbeütjük: http://twitter.com/#!/jthom1
Még a Seahawks érdeklődik iránta, akkor pedig már gondolom inkább jön Fisherhez ő is, mint ellene.
Nem túl sok pénz ez egy kicsit Finneganért? Kétségtelen, hogy nagyon jó CB, de azért nem a legkiegyensúlyozottabb.Sebii
Szerintem bőven vállalható. Lehet közre játszik az is, hogy Fisher adott egy kis pluszt, de Carlos Rodgers és Terrel Thomas is kapott 4 évre 30 milliót. Egyedül a garantált összegre lennék még kíváncsi.
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nem túl sok pénz ez egy kicsit Finneganért? Kétségtelen, hogy nagyon jó CB, de azért nem a legkiegyensúlyozottabb.
több mint 12 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
Én is örülök, bár sosem szerettem Finnegant, de így végre van egy elit CB-nk. Csak most már tényleg maradjon egészséges Fletcher és a mostani sérülése se nagyon hagyjon nyomokat benne. :/

Elvileg már megegyeztünk a másik titán, Jason Jonesszal is. Remélem tényleg olyan fasza lesz majd DT-nek, mint állítják.
Továbbá érdeklődünk Harry Douglas, Jerret Bush és Shaun Hill iránt.süti
Nagyon remélem, hogy nem egyeztetek meg Jones-szal. 😛 Jó játékos, nagy veszteség lenne nekünk ha elmenne a Ramsbe... 😐

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
Én is örülök, bár sosem szerettem Finnegant, de így végre van egy elit CB-nk. Csak most már tényleg maradjon egészséges Fletcher és a mostani sérülése se nagyon hagyjon nyomokat benne. :/

Elvileg már megegyeztünk a másik titán, Jason Jonesszal is. Remélem tényleg olyan fasza lesz majd DT-nek, mint állítják.
Továbbá érdeklődünk Harry Douglas, Jerret Bush és Shaun Hill iránt.süti
Douglas marad Atlantában. Jones-szal meg jól járhattok, így már interior rush is lesz, nem kell csak a DE-kre hagyatkozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Én is örülök, bár sosem szerettem Finnegant, de így végre van egy elit CB-nk. Csak most már tényleg maradjon egészséges Fletcher és a mostani sérülése se nagyon hagyjon nyomokat benne. :/

Elvileg már megegyeztünk a másik titán, Jason Jonesszal is. Remélem tényleg olyan fasza lesz majd DT-nek, mint állítják.
Továbbá érdeklődünk Harry Douglas, Jerret Bush és Shaun Hill iránt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
NFC West követőként: jó húzás, mert a Fletcherrel (ha nem sérült) jó kis kezdő párost fognak alkotni.

Cards szurkolóként: bounty time



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Finnegan 5 év 50 millió

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ma esti utolsónak: Eric Winston Will Visit St. Louis Rams
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/13/2869284/nfl-free-agent-news-eric-winston-visit-st-louis-rams

Remélem reggel már valami jó kis igazolásra is ébredhetek.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Cortland Finnegan Will Visit Rams First
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/13/2868535/2012-nfl-free-agency-cortland-finnegan-st-louis-rams

Rams, Redskins Talking To Pierre Garcon
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/13/2868587/2012-nfl-free-agency-rams-redskins-pierre-garcon

Eddig nem tetszik. 😀

Jason Jones, Tracy Porter And Robert Meachem On The Rams' Radar
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/13/2868676/st-louis-rams-free-agency-jason-jones-tracy-porter-robert-meachem

Jason Campbell Visiting Rams
http://www.turfshowtimes.com/2012/3/13/2868841/nfl-free-agency-jason-campbell-st-louis-rams
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 565
The Rams have officially submitted trade with Washington involving the No. 2 pick to the NFL.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
megkapta az elbocsátó szép üzenetet Justin Bannan, Fred Robbins, Jason Brown és Ron Bartell, ezzel több mint 16 milliót felszabadítottunk a cap-ben
úgy néz ki elküldjük James Hall-t is, további 2,75 misi szabadul fel.
"Les Snead and Jeff Fisher said the team would be active in free agency. Now they have the money to be big spenders. "DiamondsHead44
Így 30 millával vagyunk a sapka alatt. Mivel most gyakorlatilag nincs DT-nk, szeretnék FA-ról valakit, akár Jason Jones is jöhetne Finnegan együtt.
Amendoláért elvileg érdeklődnek a patrióták egy második körös pockért cserébe. Kíváncsi vagyok már, hogy milyen WR-ekkel fogunk nekivágni a szezonnak.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
O volt 'A' biztos pont hatul sztem, 5FF 2Int majdnem 100 tackle, en azt mondom abszolut bevallt.Nagyon jo volt Atogwe helyett.Mondhatnam, hogy vakok kozt a felszemu a kiraly 😀

Mikell, hogy szuperált nálatok?Bébé

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Mikell, hogy szuperált nálatok?
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Jogos,csak en a Saffold ,Smith kihullasra, es a szanaszet forgatott off falra gondoltam.
De hogy mocskos mod nem tudja olvasni a D-t az biztos :rolleyes:


😊 En meg ezt a szezont hajlando vagyok Sadfordnak adni mielott megrendul a bizalmam 😊
A 7-9-es szezonban nem volt szar, tavaly mar a training camp alatt szettort a fel csapat, agyon is utottek a szezon alatt.Se falunk se celpontja nem volt.
Iden ott leszunk 😉
FBKrisz
a fallal annyiban vitatkoznék, hogy tavaly Sadford hívta be a blokkolási sémát a falnak. mivel kurvára nem tudja olvasni a védelmet, ezért sokszor igencsak rosszat hívott be nekik. innentől hiába csinálja azt a fal amit kérnek tőle, ha az nem jó sem az adott támadóplay-re, sem az adott védelemre. nem véletlen, hogy a rutinosabb Clemens-nek nem voltak akkora gondjai.
ezzel együtt a támadófal valóban sokkal maradt el a várakozástól.DiamondsHead44

'I BELIEVE'