Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megcsináltátok az évszázad bizniszét 😊Boston
Csak a feltételeit teremtették meg. Ha bustokat draftolnak ezekkel a pickekkel akkor nem.
több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Megcsináltátok az évszázad bizniszét 😊

Do your job
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy látszik a Suck for Luck verseny runner upja legalább akkorát kaszál(hat) mint az Indy:
Washington Redskins traded three first-round draft picks and a second-round pick to St. Louis for second overall pick. Redskins-Rams trade cannot be processed until Tuesday but Dan Snyder and Stan Kroenke signed off on agreement: three 1s and a 2 for No. 2.(Schefter)
The Skins trade 6th overall in 2012, plus 2012 2nd rounder, and 1st rounders in 2013 and 2014 to move up 4 spots for RG3 (La Canfora)
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
SJ dél-amerika körúton van/volt!




több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez nagyon: http://www.turfshowtimes.com/2012/3/4/2799967/the-shortest-winter-act-i-scene-1
😀

Meg ez se semmi szavazás:
hould the St. Louis Rams fire Gregg Williams?
50% Yes 257 votes
50% No 257 votes
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
ezt hol olvastad? mert én csak azt olvastam, hogy Daniels (ex-De,aki jelenleg az Fo-ban dolgozik) erősítette meg a GW bounty rendszert, valamint Gibbs azt mondta, hogy nem tudott róla különben leállította volna.sapka
Valamelyik ramses oldalról rémlett ilyesmi, de nem találom. Amúgy sem voltam benne biztos lehet, hogy csak kevertem valamivel. Danielses ügyet megtaláltam én is, a többit vegyük úgy, hogy nem szóltam.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
túl szép is volt a szezon, hogy igaz legyen...
a szép az lesz, ha valahogy bennünket is megbüntetnek (mert már nálunk volt, amikor kipattant a botrány és mi mégis az alja vagyunk a ligának, nem úgy mint a Saints)DiamondsHead44
Elvileg attól függ, hogy tudtunk-e erről a kinevezése előtt. Dungy szerint meg a Titans is benne volt a programban, így lehet, hogy még Fisher is érintett lesz az ügyben.
Viszont ha jól értelmezem a Redskins tuti meg lesz büntetve (?) és akkor oda a letrade-nek.süti
Nem hiszem, hogy Fisher belekeveredne, bár Cortland Finnegan hülyeségei nem ezt támasztják alá. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Viszont ha jól értelmezem a Redskins tuti meg lesz büntetve (?) és akkor oda a letrade-nek.süti
ezt hol olvastad? mert én csak azt olvastam, hogy Daniels (ex-De,aki jelenleg az Fo-ban dolgozik) erősítette meg a GW bounty rendszert, valamint Gibbs azt mondta, hogy nem tudott róla különben leállította volna.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
túl szép is volt a szezon, hogy igaz legyen...
a szép az lesz, ha valahogy bennünket is megbüntetnek (mert már nálunk volt, amikor kipattant a botrány és mi mégis az alja vagyunk a ligának, nem úgy mint a Saints)DiamondsHead44
Elvileg attól függ, hogy tudtunk-e erről a kinevezése előtt. Dungy szerint meg a Titans is benne volt a programban, így lehet, hogy még Fisher is érintett lesz az ügyben.
Viszont ha jól értelmezem a Redskins tuti meg lesz büntetve (?) és akkor oda a letrade-nek.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Lehet kezdhettek új DC után nézni...Rolni
Ja, jól kifogtuk. Kíváncsi leszek mi lesz az ügy vége. Ráadásul lehet, hogy a fia is benne volt aki szintén nálunk van.

Gregg, The Bounty Hunter

http://www.turfshowtimes.com/2012/3/2/2840481/gregg-williams-and-how-to-make-a-scandalsüti
túl szép is volt a szezon, hogy igaz legyen...
a szép az lesz, ha valahogy bennünket is megbüntetnek (mert már nálunk volt, amikor kipattant a botrány és mi mégis az alja vagyunk a ligának, nem úgy mint a Saints)

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Lehet kezdhettek új DC után nézni...Rolni
Ja, jól kifogtuk. Kíváncsi leszek mi lesz az ügy vége. Ráadásul lehet, hogy a fia is benne volt aki szintén nálunk van.

Gregg, The Bounty Hunter

http://www.turfshowtimes.com/2012/3/2/2840481/gregg-williams-and-how-to-make-a-scandal
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 631 — Raiders fan
Lehet kezdhettek új DC után nézni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Long és Lloyd indul tőlünk a madden borítóra kerülésért. Valószínűleg vajnyi kevés eséllyel, de legalább elkerül az átok. 😛
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Így megy a bizniszelés:
"So I hear you guys are interested in trading the pick."
"Yep."
"What do you want for it?"
"A lot. A whole lot."
"Cool. That's what we thought."
"My people will call your people. We'll do lunch soon."
😂
Read more: http://www.stltoday.com/sports/columns/bryan-burwell/burwell-of-course-the-rams-want-to-deal/article_ff6f3957-b80f-5e60-b4f6-ae5330e947b2.html#ixzz1noH3ji5n
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Beszarok nektek, ha valakitól kisajtoltok 3 db elsőkört. 😀zinedine5
Még olyan decemberben volt szó róla ,hogy a Rams ha 1/1 lesz ,akkor Luckért (az Eli tradeből kiindulva) kaphat három első kört. De ahhoz eleve kelletik kettő idei első kör.

Hozzáteszem, hogy a jövő évi első kör értékben a felét éri nagyjából egy mostaninak. (Már aki számolgatni szeret). Valamint az lutri is, pro és kontra. (Például aki tavaly rácsapott volna a Colts idei első körére, most szélesen mosolyoghatna.)ulpianus
Ok, de az is lutri, hogy bejön e RG3. Mert, ha nem akkor buktak három igen jó picket és mivel nem különösebben jók mostanság, akkor maradnak is gödörben. Tehát ez mindenképpen lutri és ahhoz azért elég nagy az ár.zinedine5
Én nem mondtam, hogy megéri a csere ,vagy RG3.
Arról beszéltem, hogy melyik pick mennyit ér. És egy jövő évi pick lutri. Én nem tudom legalábbis melyik csapat hol fog végezni jövőre. Erre írtam példának a Coltsot. Ki gondolta volna az előző draft előtt/alatt, amikor cserélhettek volna velük első kört, hogy 1/1 lesz az a pick?

Ellentétben egy idei pick az fix. Tudjuk az értékét. Így Rams is tudhatja, hogy nekik azon a helyen van-e elegendő megfelelő jelöltjük. Mert idénre már a prospecteket is sokkal pontosabban látják. Vagyis, hogy mit kapnak.

Ehhez kevés köze van annak, hogy minden játékos akit ezekkel a pickekkel húzna adott csapat is lutri. Ahogy RG3 ha érte felmennek is az. Sőt én magam is boom or bustnak neveztem nem egyszer Griffint. Sztem ő egy sebességre épülő run heavyben, vagy bármely megfelelő támadószisztémában királlyá válhat. Azonban ha nem jó helyre kerül nagy pofára esés lehet a vége, mert komoly hiányosságai is vannak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Beszarok nektek, ha valakitól kisajtoltok 3 db elsőkört. 😀zinedine5
Még olyan decemberben volt szó róla ,hogy a Rams ha 1/1 lesz ,akkor Luckért (az Eli tradeből kiindulva) kaphat három első kört. De ahhoz eleve kelletik kettő idei első kör.

Hozzáteszem, hogy a jövő évi első kör értékben a felét éri nagyjából egy mostaninak. (Már aki számolgatni szeret). Valamint az lutri is, pro és kontra. (Például aki tavaly rácsapott volna a Colts idei első körére, most szélesen mosolyoghatna.)ulpianus
Ok, de az is lutri, hogy bejön e RG3. Mert, ha nem akkor buktak három igen jó picket és mivel nem különösebben jók mostanság, akkor maradnak is gödörben. Tehát ez mindenképpen lutri és ahhoz azért elég nagy az ár.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Komoly licitháború ez, ami ajánlatokat én eddig hallottam:
- Skins: idei első három plusz jövő évi 1. kör
- Eagles: az idei két 2. körösük plusz Asante és DeSean
- Browns: az idei két 1. körösük <- állítólag erre azt mondtátok h még szeretnétek mellé egy 2. kört is 😀
Akárki tradel fel azt hiszem meg lesz a lehetőségetek arra, hogy egy trade-del szerezhessek jópár kezdő játékost.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Beszarok nektek, ha valakitól kisajtoltok 3 db elsőkört. 😀zinedine5
Még olyan decemberben volt szó róla ,hogy a Rams ha 1/1 lesz ,akkor Luckért (az Eli tradeből kiindulva) kaphat három első kört. De ahhoz eleve kelletik kettő idei első kör.

Hozzáteszem, hogy a jövő évi első kör értékben a felét éri nagyjából egy mostaninak. (Már aki számolgatni szeret). Valamint az lutri is, pro és kontra. (Például aki tavaly rácsapott volna a Colts idei első körére, most szélesen mosolyoghatna.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Beszarok nektek, ha valakitól kisajtoltok 3 db elsőkört. 😀
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Beszállt egy rejtélyes csapat is a licitbe. Talán a Jets, Eagles vagy a Chiefs lehet, de senki se tud semmi pontosat. Mindenesetre arra bőven elég, hogy még többet kitudjunk sajtolni a pickből.süti
Mennyi picket tudtuk összekukázni így vajon? 5-6? vagy még többet?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Beszállt egy rejtélyes csapat is a licitbe. Talán a Jets, Eagles vagy a Chiefs lehet, de senki se tud semmi pontosat. Mindenesetre arra bőven elég, hogy még többet kitudjunk sajtolni a pickből.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En nem banom, hogy vegre van egy kis tokuk, es nem csak a bustokat rantjuk be, most lehet meg egy nagy rebuild a draftrol is, es FA-rol.Remelem LLoyd marad, bar nem sok esely van ra 😕

Igazi piaci kofák vannak most a Ramsnél 😀ThundersNFL

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Igazi piaci kofák vannak most a Ramsnél 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ez nem hülyeség... Csak így nehéz a maximum értéket kimasszírozni a leendő cserepartnerből.salander
Szerintem ugyanannyit kapnánk most is, mintha draft közben cserélnénk el.
Akinek Griffin kell az úgyis megfizeti. Most túl van egy igen jó combine-on, ami talán még nagyobb ösztönző erő lehet, ráadásul fiatalabb és olcsóbb is, mint Flynn vagy Manning.
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Még a FA piac előtt szeretnénk túladni az 1/2-es választás jogán, nehogy még a végén Flynn vagy Manning bekavarjon. Csere iránt továbbra is a Brons és a Redskins érdeklődik.süti
Ez nem hülyeség... Csak így nehéz a maximum értéket kimasszírozni a leendő cserepartnerből.