Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.prideofdetroit.com/2012/1/22/2726259/tim-walton-rams-lions
Rams Interview Lions Secondary Coach Tim Walton

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Nagy a csend srácok. Nem történik semmi érdekes a Kosoknál? :rolleyes:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Már a wikipedián is őt írják. 😀
Én is jobban örültem volna Jacksonnak, de így se vagyok szomorú. Azért a Jets játéka igen közel áll a miénkhez. Jó igazolásokkal Williams egy nagyon fasza D-t kapna a kezébe. Támadásban meg Jackson képes vinni az egész csapatot a hátán, ráadásul Bradforddal nyugodtabban passzoltathatnak, mint Sanchezzel.
Nem lesz itt újabb Greatest Show on Turf, de fel lehet húzni ezt az offense-t annyira, hogy PO esélyesek legyünk végre és ne ürüljön ki a stadionunk, mikor az ellenfél már 2 TD-t szerzett, mert ugye onnantól már esélyünk se volt idén...

How do you feel about Brian Schottenheimer as the Rams' new offensive coordinator?
7% Love it 7 votes
18% Like it 17 votes
48% Meh 44 votes
14% Grr 13 votes
7% Hate it 7 votes
2% Wait, did he invent the atomic bomb? 2 votes
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Brian Schottenheimer, not Hue Jackson, likely offensive coordinator in St. Louis.Deny
Sztem rossz döntés lenne...Rolni
Schotty filozófiája közelebb van Shurmuréhez, amiben azért Bradford nem volt rossz.empty taxi
Az lehet, de Schotty nem sokat mutatott az elmúlt időszakban sztem...mondjuk nekem8

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg már hivatalos, Brian Schottenheimer az új OC.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Brian Schottenheimer, not Hue Jackson, likely offensive coordinator in St. Louis.Deny
Sztem rossz döntés lenne...Rolni
Schotty filozófiája közelebb van Shurmuréhez, amiben azért Bradford nem volt rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Brian Schottenheimer, not Hue Jackson, likely offensive coordinator in St. Louis.Deny
Sztem rossz döntés lenne...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Jihhhhhhhhhhaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

En tuti ott leszek, de tenyleg osszeszervezhetnenk 😀

Let's goooooo RAMS. 😀


AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHHHHHAAAHAHAHAHAHA

Pats ellen LONDONBAN fogunk játszani.

Bazzé, adom el a házat.süti
Srácok! Oda ki kell jutnunk - nekünk, Rams szurkolóknak! Szervezzük már meg!!! 😀Pizsama

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brian Schottenheimer, not Hue Jackson, likely offensive coordinator in St. Louis.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
E-mail nfl uk-tól:

"Club Seats will go on sale at on Tuesday, January 24 at 10am. General admission tickets will go on sale a later date which will be confirmed very soon."polonic
General admission pedig Február 2-3.
több mint 12 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
E-mail nfl uk-tól:

"Club Seats will go on sale at on Tuesday, January 24 at 10am. General admission tickets will go on sale a later date which will be confirmed very soon."

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Mikortól lehet jegyet venni? Ott akarok lenni. Muszáj ott lennem. 😂Pizsama
http://www.nfluk.com/
45 font a legolcsóbb.

Egyébként csapat szempontból lehet, hogy nagyon nem volt jó húzás ez a 3 éves szerződés. Így is elég morcosak Szent Lajosban a szurkolók, főleg, hogy továbbra sincs semmi hír a Dome-mal kapcsolatban, őket azért elég érzékenyen érintheti.

Más: Arról szólnak a hírek, hogy a Browns Grifint FOGJA (!) draftolni. Így elég jó esélyünk van trade-re. Ráadásul ott a beépített ügynökünk is, Shurmur mester személyében, aki ha nem is ereszkedik Ditkai mélységekben, most mégis törleszthet felénk az egy év sz*patás után.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Mikortól lehet jegyet venni? Ott akarok lenni. Muszáj ott lennem. 😂
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHHHHHAAAHAHAHAHAHA

Pats ellen LONDONBAN fogunk játszani.

Bazzé, adom el a házat.süti
Srácok! Oda ki kell jutnunk - nekünk, Rams szurkolóknak! Szervezzük már meg!!! 😀Pizsama
f@szom Kroenke-be, kurva jó üzletember ez a csóka. máris összekapcsolta az Arsenal-t és a Rams-t.
most szervezhetem át a nyaralást. még szerencse, hogy az asszony vevő a focira. 😀

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ráadásul 3 évig mindig jönnek majd ide, nektek se könnyű. jó spórolást 😊Höri
minden évben megvan a srácoknak a nyaralás 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ráadásul 3 évig mindig jönnek majd ide, nektek se könnyű. jó spórolást 😊

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHHHHHAAAHAHAHAHAHA

Pats ellen LONDONBAN fogunk játszani.

Bazzé, adom el a házat.süti
Srácok! Oda ki kell jutnunk - nekünk, Rams szurkolóknak! Szervezzük már meg!!! 😀
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
AHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHHHHHAAAHAHAHAHAHA

Pats ellen LONDONBAN fogunk játszani.

Bazzé, adom el a házat.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Bernie szerint nem kell aggódni amiatt, hogy Fisher stílusa nem passzolna Bradford-hoz:

http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-bradford-a-good-fit-in-fisher-s-rams/article_8fbc4239-18a3-507a-8b31-18f6ab213325.html

Egyetértek FBKrisz-szel. Rövidpasszok, sok futás (persze nem 1&10 SJ középen) kell ide! Ahogy Bernie fogalmaz: régi stílusú, küzdős foci, nem pedig "látványos videójáték foci", rizikós hail mary passzokkal! :cool:
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Hue szeret hosszan passzolgatni...kiderül mit hoznak össze együtt...Rolni
így van, inkább Air Coryell, mint WCO + sok play action. csupa olyasmi, amiben Sadford eddig rossz volt. 😂
viszont szinte mindenki - én is - vevő Hue-ra

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hány évre szerződött? 5?Ventura
még nem közöltek részleteket, de éves szinten 7 misi környéken kap majdDiamondsHead44
5 év évi 7 millió

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 958 — pizsama@gmail.com
Hue szeret hosszan passzolgatni...kiderül mit hoznak össze együtt...Rolni
Bradford viszont annyira nem jó hosszú passzokban. Bár, ha kapna egy biztosabb kezű elkapót, meg kicsivel több időt a zsebben, akkor talán menne neki.
Pár hónapja pl. néztem pár egyetemi highlights videóját, és ott sokkal többet futott, kimozgott a zsebből, vagy épp futás közben adott rövid passzott RB-nek/TE-nek. A Rams-nél viszont szinte egyáltalán nem is láttam tőle ilyet. Kéne már egy jó QB edző vagy OC neki!
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 616 — Raiders fan
Remelem nem lesz kutba dobott penz Fisherert.

Rovid passzok, bomba futas - ez lesz a siker receptunk 😊

Hue Jacksonnak én is jobban örülnék. Jobban is bírom, mint Schottyt, ráadásul szerintem jobban is illene Fisher futás orientált elképzelései mellé.

Fisher pedig 5 évre írt alá, a pontos összeget még nem tudni (7millió/szezon közeli), de biztos, hogy ő lesz a legjobban fizetett HC a ligában.süti
FBKrisz
Hue szeret hosszan passzolgatni...kiderül mit hoznak össze együtt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Remelem nem lesz kutba dobott penz Fisherert.

Rovid passzok, bomba futas - ez lesz a siker receptunk 😊

Hue Jacksonnak én is jobban örülnék. Jobban is bírom, mint Schottyt, ráadásul szerintem jobban is illene Fisher futás orientált elképzelései mellé.

Fisher pedig 5 évre írt alá, a pontos összeget még nem tudni (7millió/szezon közeli), de biztos, hogy ő lesz a legjobban fizetett HC a ligában.süti

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Hue Jacksonnak én is jobban örülnék. Jobban is bírom, mint Schottyt, ráadásul szerintem jobban is illene Fisher futás orientált elképzelései mellé.

Fisher pedig 5 évre írt alá, a pontos összeget még nem tudni (7millió/szezon közeli), de biztos, hogy ő lesz a legjobban fizetett HC a ligában.