Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Most erősítették meg. JRemeknek tűnik. Kíváncsi vagyok Greg Williams jön-e majd utána. Jah és hogy ki lesz a GM



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sok sikert srácok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Minket választott bajusz !
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Bernie megint jól látja a dolgokat:

http://www.stltoday.com/sports/columns/bernie-miklasz/bernie-talent-is-biggest-need-for-rams/article_a8a18af0-cc61-57b6-9564-888243c70b6d.html
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Csodálkozom h nem került itt szóba Herm Edwards, pedig nagyon ért a csapatépítéshez.empty taxi
Számomra is meglepetés, hogy ha nem is Herm Edwards, de miért nem jön Fisheren kívül más olyan ember akinek van már HC tapasztalata? Csupa ilyen egy éve OC/DC-ket hallgatunk meg... Ahhoz képest mennyire reklámozták, hogy tapasztalt edzőt szeretnének...

Elvileg ma már bejelenti Fisher a döntését (amerikai idő szerint reggel).süti
HC tapasztalat igenis kell! Anno Spags-ért is hogy oda-meg-vissza voltunk, hogy milyen jó DC volt az Óriásoknál, aztán mi lett belőle nálunk. Ha nincs meg Fisher, akkor is olyasvalaki kéne, aki volt már HC!
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Csodálkozom h nem került itt szóba Herm Edwards, pedig nagyon ért a csapatépítéshez.empty taxi
Számomra is meglepetés, hogy ha nem is Herm Edwards, de miért nem jön Fisheren kívül más olyan ember akinek van már HC tapasztalata? Csupa ilyen egy éve OC/DC-ket hallgatunk meg... Ahhoz képest mennyire reklámozták, hogy tapasztalt edzőt szeretnének...

Elvileg ma már bejelenti Fisher a döntését (amerikai idő szerint reggel).
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Csodálkozom h nem került itt szóba Herm Edwards, pedig nagyon ért a csapatépítéshez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Pedig Fischer, mint futást preferáló edző nagyon jó lenne ide.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
The St. Louis Rams have received permission from the New Orleans Saints to interview offensive line coach/running game coordinator Aaron Kromer for their head coaching vacancy, Jay Glazer of FOXSports.com reports.

több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Még mindig nincs hivatalos döntés?! :mad:
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Egyre több helyen olvasni, hogy Fisher a Miamit fogja választani. Többet között Schefter is erről számolt be, de ha minden igaz az ESPN rádióban is erről volt szó.
Ha tényleg nem ide jön, annak a hátterében a Dome-mal 2014-ben lejáró szerződés lehet, mert így Fisher nem érezné magát biztonságban. Ugyanakkor Kroenke most tényleg odateszi magát és mindent elkövet Fisherért, így már tárgyalunk a stadion ügyében is.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Fisher azt mondta, hogy holnap vagy holnapután hozza meg a döntését.
Addig is Ryan Grigson (Philly) járt nálunk GM pozícióval kapcsolatos interjún és továbbra is szeretnénk Grudent, úgyhogy ha nem jön Jon, engedélyt kértünk a Bengalstól, hogy a testvérét, Jayt meginterjúvoltathassuk.süti
már ki is húzhatjátok Jayt.

JasonLaCanfora Jason La Canfora
Jay Gruden will not be interviewing for head coaching jobs. Very happy in Cincy. Rams and Jags wanted to talk him.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Fisher azt mondta, hogy holnap vagy holnapután hozza meg a döntését.
Addig is Ryan Grigson (Philly) járt nálunk GM pozícióval kapcsolatos interjún és továbbra is szeretnénk Grudent, úgyhogy ha nem jön Jon, engedélyt kértünk a Bengalstól, hogy a testvérét, Jayt meginterjúvoltathassuk.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Találtam egy interjút Laurinaitisszal: http://www.ksdk.com/news/article/295725/6/Laurinaitis-has-done-his-research-on-Jeff-Fisher
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Delfinek is sorban interjúztatnak, tegnap a bengals DC-je volt náluk.
Viszont szerintem mi igen nagyot koppannánk, ha Fischer nem ide jönne, mert rajta kívül szerintem még csak elképzelésünk sincs, ráadásul ilyen egy éve broncos DC jelöltekkel...
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 959 — pizsama@gmail.com
Sok forrás szerint Fisher 5 évre Miamiba írt alá, hét második felén jön hivatalos bejelentés.
Ezt nagyjából igazolni is látszik, hogy csütörtökön interjúzik veletek a Broncos jelenlegi védelmi koordinátora, Dennis Allen. Egy éve DC, előtte sose volt HC. Meg persze maradt a Cardstól Ray Horton jelöltnek elvileg.Deny
Ez megint csak spekuláció. Addig én nem veszek semmit se biztosra, míg maga Fisher nem nyilatkozik. Az meg, hogy van B-terv is, még nem jelenti azt, hogy már le is mondtunk volna róla.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sok forrás szerint Fisher 5 évre Miamiba írt alá, hét második felén jön hivatalos bejelentés.
Ezt nagyjából igazolni is látszik, hogy csütörtökön interjúzik veletek a Broncos jelenlegi védelmi koordinátora, Dennis Allen. Egy éve DC, előtte sose volt HC. Meg persze maradt a Cardstól Ray Horton jelöltnek elvileg.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Ha minden igaz kedden vagy szerdán meghozza Fischer a döntését, viszont aggódik ha hozzánk jön később elköltözik a csapat Los Angelesbe és azt nem szeretné. Ugyanakkor nálunk egyeduralma lenne és azt hozna maga mellé akit akar, míg a delfineknél ez valamelyest korlátozódna.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én örülnék Williamsnek, csak nem tudom, hogy mi oka lenne otthagyni New Orleanst (mondjuk nagyon sok $)tenorx
talán az egyik legjobban fizetett DC már most is, anno ugye sztori volt, hogy Payton átengedett a fizetéséből neki, hogy idecsábítsa.
Már 2009-ben is mehetett volna Fisher mellé vissza, amikor pont eljött Schwartz onnan.
Persze ettől még kiköthet mellette idén.

több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Csak én nem vagyok meggyőződve róla,hogy Fischer a legalkalmasabb egy franchise újjáépítésére?Bazzani
Ide most biztos kéz kell, és amilyen elkapkodja egy-egy kétségbeesett csapat a már egy jó évet futó koordinátorokat, nehéz találni olyan aktív edzőt az NFL-ben, aki "eladó" és nyugodt szívvel rá lehet bízni egy romokban heverő csapat feltámasztását.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Williamsről St. Louis-i kötődést nem tudok, de Missouriban született és itt is járt suliba.

Fischer nekem se volt sose kedvencem (igaz nem is tudok róla sokat), viszont több évnyi tapasztalata van és inkább ő jöjjön, mint egy újabb zöldfülű, aki nálunk szeretné kezdeni HC karrierjét. Mikor Fischer Houstonba került se ment éppen túl jól a csapatnak mégis feltudta hozni őket, egyedül a két év kihagyás frusztrál egy kicsit.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Csak én nem vagyok meggyőződve róla,hogy Fischer a legalkalmasabb egy franchise újjáépítésére?Bazzani
nálunk mindenki jó lehet, aki megcsinál végre egy győztes szezont

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak én nem vagyok meggyőződve róla,hogy Fischer a legalkalmasabb egy franchise újjáépítésére?

több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
@JayGlazer "I'd be shocked if Fisher isn't Rams new coach in next 48 hours. He's at rams complex mtg w Bradford and others"
6:21 PM - 8 Jan 12 via TweetCaster for iOS · Embed this Tweet

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Én örülnék Williamsnek, csak nem tudom, hogy mi oka lenne otthagyni New Orleanst (mondjuk nagyon sok $)tenorx
lejár a szerződése 1997-2000. között együtt dolgozott Fisher-rel és van valamilyen St. Louis-i kötődése is tudomásom szerint

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)