Los Angeles Rams

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hue Jackson??

Schottenheimer lett az OC.
Hue Jackson jön OC interjúra. Vele aztán tényleg elégedettek lehetnétek, akkor jó kis stáb állna össze.Deny
FBKrisz
Hát a liga és az ESPN szerint holnap jönni fog interjúzni Hue.
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Hue Jackson??

Schottenheimer lett az OC.
Sztem jo lehet ez a staff...bar tenyleg nem kiabalnam el.Mindenesetre utosebb mint Spag & co.
Jah, Peyton Hillist ide 😀

lenne thunder&thunder. 😊
De lassan tenyleg kell nezni egy fiatal Rb-et, bar S.J munkabirasaval meg jo par ev van benne.


Hue Jackson jön OC interjúra. Vele aztán tényleg elégedettek lehetnétek, akkor jó kis stáb állna össze.Deny

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hue Jackson jön OC interjúra. Vele aztán tényleg elégedettek lehetnétek, akkor jó kis stáb állna össze.
több mint 12 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Szerintem nagyon jól jártatok Bajusszal. Azért valljuk be mi is vele éltük fénykorunkat...nagyon össze tudja rántani a csapatot ha kell és úgy érzem nálatok most kell( 😛 ). Sok sikert neki!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Más posztokra kell nektek azt a helyet forditani a cap-ban ami van 😊gravedigger
Tudom én is! Viszont azt sem szabad elfelejtenünk, hogy SJ se olyan fiatal már. Ha 2012-re elég is Cad (vagy valaki FA-ról), utána el kell kezdeni kutakodni egy új kezdő RB után. Esetleg a 2013-as drafton...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
végre valami elkezdődött(?)

😊

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azért ez így most nagyon királyul néz ki. Szerintem simán a legjobb elérhető embereket szedtük össze, csak hozzák is az eredményeket.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
La Canfora: Gregg Williams has agreed to join Jeff Fisher's staff, leaving as the Saints D Coordinator for the Rams.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hivatalos: Gregg Williams az új DC
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
En nem akarok olyat 😊 egy 8-8-at 9-7-et akarok. 😀
Cad Williams sztem megfelelo backup S.J moge.
Talan meg vissza lehet forditani a "Bulgeritist".De ahhoz meg kell vedeni Bradfordot.FBKrisz
Akkor pontosítok: fiatal RB, aki átveheti a stafétát (ahogy SJ tette anno Faulk-nál). Cad már nem fiatal, sőt, idősebb mint SJ!Pizsama
Marshawn Lynch és Peyton Hillis free agent lesz 😉 Mondjuk egyik se backup, de durva tandem lenn SJ-vel mind2ő! 😀D11
Más posztokra kell nektek azt a helyet forditani a cap-ban ami van 😊
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
En nem akarok olyat 😊 egy 8-8-at 9-7-et akarok. 😀
Cad Williams sztem megfelelo backup S.J moge.
Talan meg vissza lehet forditani a "Bulgeritist".De ahhoz meg kell vedeni Bradfordot.FBKrisz
Akkor pontosítok: fiatal RB, aki átveheti a stafétát (ahogy SJ tette anno Faulk-nál). Cad már nem fiatal, sőt, idősebb mint SJ!Pizsama
Marshawn Lynch és Peyton Hillis free agent lesz 😉 Mondjuk egyik se backup, de durva tandem lenn SJ-vel mind2ő! 😀
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
remélem ezek után Gregg Williams is szívesen csatakozik majd hozzánk.süti
Még nincs ott? Igyekezhetne. Ne is lássam.
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
En nem akarok olyat 😊 egy 8-8-at 9-7-et akarok. 😀
Cad Williams sztem megfelelo backup S.J moge.
Talan meg vissza lehet forditani a "Bulgeritist".De ahhoz meg kell vedeni Bradfordot.FBKrisz
Akkor pontosítok: fiatal RB, aki átveheti a stafétát (ahogy SJ tette anno Faulk-nál). Cad már nem fiatal, sőt, idősebb mint SJ!
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
En nem akarok olyat 😊 egy 8-8-at 9-7-et akarok. 😀
Cad Williams sztem megfelelo backup S.J moge.
Talan meg vissza lehet forditani a "Bulgeritist".De ahhoz meg kell vedeni Bradfordot.

Scotty személyében pedig meg is van az új OC. Bradford tanulhatja 3. évében a 3. playbookot, bár Scotty szerint a WCO jobban fekszik majd Bradfordnak. Jets szurkolók idén azért utálták ki, mert túl sokat próbált passzolni, legyen elkapónk és akkor Bradford hátha visszatalál önmagához.

Eddig sikerült behúzni a legnagyobb neveket HC és OC posztra, remélem ezek után Gregg Williams is szívesen csatakozik majd hozzánk. Ráadásul ha az FA játékosok is látják, hogy alakulóban van itt valami, akkor könnyebb lesz idecsalogatni a nagy neveket is.süti
Tudom, medve bőre, de ha tényleg jól alakulnak a dolgaink, akkor még a végén megint olyan Offense-ünk lesz, mint a 2000-es évek elején, mikor a Warner-Holt-Bruce-Faulk négyes szállította a pontokat. SJ-nk van (bár kéne egy jó backup RB is, már régóta), Bradford adott (bár nem Warner), úgyhogy már csak 2db, tényleg biztos kezű elkapó kéne (nem tudom Lloyd marad-e), no meg egy jó fal, hogy Samy-ke ne fossa le a bokáját, akárhányszor szorul a hurok! 😂Pizsama

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
abrandos ibolyakek szemekkel szeretnem mondani, hogy orulok, de Spagsnel is orultem 😀

Remelem jo munkat fogank vegezni az offseasonban, sikerul egy jot(vegre) draftolni es a FA piacrol is tudnak normalisan valogatni.
A WC off sztem jobban fog passzolni hozzank.

'I BELIEVE'
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Scotty személyében pedig meg is van az új OC. Bradford tanulhatja 3. évében a 3. playbookot, bár Scotty szerint a WCO jobban fekszik majd Bradfordnak. Jets szurkolók idén azért utálták ki, mert túl sokat próbált passzolni, legyen elkapónk és akkor Bradford hátha visszatalál önmagához.

Eddig sikerült behúzni a legnagyobb neveket HC és OC posztra, remélem ezek után Gregg Williams is szívesen csatakozik majd hozzánk. Ráadásul ha az FA játékosok is látják, hogy alakulóban van itt valami, akkor könnyebb lesz idecsalogatni a nagy neveket is.süti
Tudom, medve bőre, de ha tényleg jól alakulnak a dolgaink, akkor még a végén megint olyan Offense-ünk lesz, mint a 2000-es évek elején, mikor a Warner-Holt-Bruce-Faulk négyes szállította a pontokat. SJ-nk van (bár kéne egy jó backup RB is, már régóta), Bradford adott (bár nem Warner), úgyhogy már csak 2db, tényleg biztos kezű elkapó kéne (nem tudom Lloyd marad-e), no meg egy jó fal, hogy Samy-ke ne fossa le a bokáját, akárhányszor szorul a hurok! 😂
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Scotty személyében pedig meg is van az új OC. Bradford tanulhatja 3. évében a 3. playbookot, bár Scotty szerint a WCO jobban fekszik majd Bradfordnak. Jets szurkolók idén azért utálták ki, mert túl sokat próbált passzolni, legyen elkapónk és akkor Bradford hátha visszatalál önmagához.

Eddig sikerült behúzni a legnagyobb neveket HC és OC posztra, remélem ezek után Gregg Williams is szívesen csatakozik majd hozzánk. Ráadásul ha az FA játékosok is látják, hogy alakulóban van itt valami, akkor könnyebb lesz idecsalogatni a nagy neveket is.
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Fisher ma este találkozik Schottenheimer-rel az OC állás miatt
Jeff Fisher To Meet With Brian Schottenheimer Sunday Night About Rams OC Job
http://www.turfshowtimes.com/2012/1/15/2709107/jeff-fisher-brian-schottenheimer-st-louis-rams-new-york-jets

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
OC jelöltről még nem volt szó: Jeff Fisher Interested In Brian Schottenheimer For Rams OC Job, Per Report

http://www.turfshowtimes.com/2012/1/14/2707565/jeff-fisher-brian-schottenheimer-st-louis-rams#storyjump
http://www.stltoday.com/sports/football/professional/rams-report/b-schottenheimer-on-rams-radar-as-oc/article_52cb974c-3eeb-11e1-8899-0019bb30f31a.html
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
hány évre szerződött? 5?Ventura
még nem közöltek részleteket, de éves szinten 7 misi környéken kap majd

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
a nap kommentje Fisher (és a várható coach-ok (Williams, Washburn) nevei után): If the rams aren’t careful, they might start winning again.
😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Washburn nevét már is emlegetik ezer helyen, nagyon remélem, hogy ez csak sajtó első ötlete, és Jim nem akar elköltözni keleti partról.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
hány évre szerződött? 5?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Do you approve of the St. Louis Rams decision to hire Jeff Fisher as their head coach?
97% Yes 86 votes
2% No 2 votes

http://www.turfshowtimes.com/2012/1/13/2705930/rams-hire-jeff-fisher-fan-approval-poll

A legjobb az egészben, hogy Lloyd is örül Fishernek. Remélem így nem megy JMD után.süti
Hát be is b@szna ha megint lyukas kezű WR-eket kéne draftolnunk, vagy az FA piacon kotorászni ügyeskezű, nem túl sérülékeny elkapók után.
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Do you approve of the St. Louis Rams decision to hire Jeff Fisher as their head coach?
97% Yes 86 votes
2% No 2 votes

http://www.turfshowtimes.com/2012/1/13/2705930/rams-hire-jeff-fisher-fan-approval-poll

A legjobb az egészben, hogy Lloyd is örül Fishernek. Remélem így nem megy JMD után.