Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
dbár sparano is ol coach volt.
Ventura
Ahhoz képest csak abban volt szar a csapat! 😊RunRickyRun
Szerintem nem csak....😕

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
dbár sparano is ol coach volt.
Ventura
Ahhoz képest csak abban volt szar a csapat! 😊

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Ireland felé lehet tudni, hogy mi ez a nagy bizalom?

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
de volt már itt mike shula. 1991-1992 mint coach assistant és 2000-2002-ig mint qb coach. jelenleg meg a panthersnél qb coach. nem inkább valamilyen offensive vagy defensive koordinátor kéne? bár sparano is ol coach volt.
mike nolan-nélk szerintetek bepróbálkoznak?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyébként most jutott eszembe, hogy Haleyt vigyétek el. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dolphins Offense - TM - Dolphins

Speaking at Monday's press conference to announce Tony Sparano's firing, owner Stephen Ross said the Dolphins will seek a "young Don Shula" as their next head coach, suggesting they'll target hot young coordinators.
Ross said Sparano's firing was done Monday to expedite his search. "Finding a quarterback is essential," added Ross. "But everyone can agree we have a great foundation." On ESPN NFL Live Monday, ESPN's Adam Schefter called it "hard to imagine" that the Dolphins would target a retread coach like Jeff Fisher or Bill Cowher. The plan, for now, appears to be pursuit of a rising coordinator who could be Miami's long-term answer.

Én mindjárt mondanám is a jelöltem, aki nem más mint a kis Shula.
Remek vérvonal és amilyen munkát végez a Panthersnél az több mint remek.
És remélhetőleg Don segítene neki tanácsokkal.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Engem csak az basz fel, hogy Ireland marad.Csabee13
Ezt én sem értem! Kéz a kézben kellett volna menniük! Így most mindent rákentek Sparanora egyszemélyben, ami meg szerintem túlzás.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Engem csak az basz fel, hogy Ireland marad.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Bria,
ha olvasod, engem nagyon érdekel a véleményed!!!!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
na ezt nem gondotlam volna! sajnálom, hogy így alakult 😕
azért köszönjük meg a 2008/2009-es szezon boldogságát!
berakom a szokásos 2008-as menetelést jó emlékként: http://www.youtube.com/watch?v=YRvAoruqs0w


a todd bowles-t említették, mint ideiglenes head coach / secondary edző

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp ezt nem gondoltam volna azt hittem Reidet hamarabb buktatjuk meg mint más csapat HC-t, persze még ez is összejöhet 😛 (bár tikon reménykedem benne, annyira összekapták magukat, hogy jövőre aztán újra beindulunk) Nektek jó HC keresést.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hmm, kíváncsian várom a folytatást
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Haley után Sparano is repült ma.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Rémálom a második negyedben... 😕

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
The Phinsider >> Jeff Ireland will return for 2012, Sparano will not!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Van egy-két értelmetlen beírás megint. Eltekintek tőle, nem ez a lényeg.
Én attól akadtam ki, hogy 9 sack-et szoptunk be!!! :mad:
Először Long, utána Carey és végül Moore sérült le a meccsen. 😕
A fal ennek és rendje szerint szét is esett. + jött Losman. Volt olyan drive , hogy -16 y. Förtelem.

Pozitívum (persze ezzel megint nem vagyunk előrébb) , hogy Bush 3. 100 y feletti játékát produkálta idén.
A futás elleni védekezésünk jó volt y tekintetében, de ha azt nézzük, hogy McCoy bevitt 2 TD futásból úgy már nem jó. Persze azok csak 1 és 2 yardról voltak. Azt Thomas is simán bevitte volna.

Most már minden meccsünket meg kell nyerni, hogy jobb legyen a szájízünk. Legalábbis nekem biztos. Persze ezzel lehet sokan nem értenek egyet. Nem érdekel. A győzelem a lényeg nem az, hogy milyen draft helyen leszünk.
A csoport riválisokat meg főleg földbe kell döngölni. Meg kell mutatni igenis potenciálok vagyunk, a nagy csapatok és mindenki ellen. Rontsuk el a Jets PO esélyeit és a NE se érezze, hogy ő a világ közepe.

GO, GO DOLPHINS!!!!!!!!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a legtöbb helyesírási hibádtól eltekintek, de mivel danylynak is szóltam érte az eredménykövetőben: http://bash.hu/14617

de, hogy tudjunk valaminek örülni: legalább van értelme a rangomnak 😀
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
első félidő:

hölgyeim és uraim!

ugyanazt az esetet láthattuk, mint az első hét meccsen. lehengerlő és bizalom gerjesztő első drive után összeomlottunk. most is ugyanez történt.
csak röviden: marshall td, blokkolt punt, taylor 2 sack, nagyszerű pass rush vickre.
ezek mind-minde eltüntek. helyettük jöttek, a nyelt yardok elkapva és futva egyaránt. vicknek 3-4-5 másodperce is van, míg moorre-nak 1-2. a fal összeomlik pillanatok alatt. egy régi közmondás:
"elmentt long, oda az igazság"

egyenlőre ugy tűnik, hogy a "welcome ronnie brown" feliratokat le lehet szaggatni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
"ronnie brown visszatér a sun life stadiumba"... lehetne a a beharangozó cikk címe (mint ahogy 2007-ben volt: "joey porter visszatér a heinz fieldre) 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Újra egy jobban támadó csapat játszik egy jobban védekező csapat ellen.
2000 után lehet megint negatív mutatós szezonja az Eagles-nek, ha a Miami ellen veszít. A Dolphins sorozatban a negyedik hazai győzelmére hajt idén, míg az Eagles sorozatban a harmadik vereségét szeretné elkerülni. A Philadelphiának meg kellene nyernie az utolsó 4 meccsét, hogy legyen egy halvány esélye a playoff-ra. De persze ehhez a Dallas-nak 4-ből 3-at, míg a NY Giants-nek 4-ből 2-őt el kell veszítenie. Tehát véleményem szerint ebből már nem lesz semmi.

M. Vick visszatér erre a meccsre, aki az utolsó 11 kezdéséből 8-at elveszített az Eagles színeiben. Nem túl fényes mutató.
L. McCoy viszont nagyon jó idén : NFC-ben első futott yard tekintetében (1134 y) és legtöbb TD-t szerezte NFL-ben eddig idén(francise-ban egy idényen legtöbb szerzett TD-ben második – első 17-el Van Buren 1945-ből (!).
Utoljára 2007-ben játszottunk ellenük akkor 17-7-re nyert az Eagles, ill. az utolsó 4 meccsből ők nyertek 3-at.

Miami 0-7-es kezdés után, 139-54-es szerzett/kapott pontot produkált az utolsó 5 meccsen, melyből 4-et megnyert. Utolsó 4 nyert meccsen 21.5 pontot szereztünk átlagban és +7-es volt a turnovers mutató ezeken a meccseken. Azt hiszem a 7 . meccsen -8-as volt a turnovers mutatónk. Most -4-el állunk, azért ez sem fényes.

M. Moore utolsó 5 meccsen 64.3 % arányban talált meg labdájával embereket, ez alatt dobott 8 TD-t (iil. Futott 1-et), és volt 1 INT-je.
R. Bush továbbra is jó formában : az idényben már másodjára futott 100 y felett, legutóbb a Raiders ellen. Karrier rekord 667 y-ot futott eddig idén. Karrierje során a Philly ellen 3 meccsen 33 futása, 111 yard-ja és 2 TD-je van.

Egyelőre, ahogy írtátok Y. Bell és V. Carey sérültek, de mindketten teljes értékű edzést végeztek így szerintem mindketten játszani fognak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
azért az injury report alapjá elig jók vagyunk
http://www.thephinsider.com/2011/12/10/2625196/dolphins-eagles-injury-report#storyjump

de yeramaihra szükség van

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Én nem kérném... mondjuk pár éve még mást mondtam volna.
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.Csabee13
Szerintem 50 %-osan is verné a mezőny nagy részét.
Nem a jövő embere, de ránk férne már valami eredmény és addig betanít egy újoncot.
Határozottan tetszene a dolgok ilyen fordulata.Delonso_

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 344 — Dolphins fan
Sparano nyilatkozott valamit, h változtattak a Broncos meccs után az edzéseken ... és mondhatni bevált 😀
Olvasta valaki ? Elég hosszú cikk volt és az ángélus tudásom se perfekt ...
Egy rövid esszét szívesen olvasnék róla, ha valaki veszi a fáradtságot... 😀

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én is örülnék Manningnek, de csak ha QB-t draftolunk és ő kinevel belőle egy 2. Péjtont! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.Csabee13
Szerintem 50 %-osan is verné a mezőny nagy részét.
Nem a jövő embere, de ránk férne már valami eredmény és addig betanít egy újoncot.
Határozottan tetszene a dolgok ilyen fordulata.