Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az Oakland fanok nagyon biztosak a győzelemben (persze melyik szurkoló szurkolna a kedvenc csapata ellen), páran azért szoros meccset gondolnak, amire persze van sansz.
Szorosan de mi nyerünk, nekünk úgy is mindegy, küzdenek a srácok a csapatban kiharcolt pozíciójukért + a jövő évi tagságért, míg a Raiders-nek még komoly play off lehetősége van ezért küzdenek ők is keményebben majd a meccsen.
Meglátjuk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ahogy itt elnézem az utolsó 5 meccsünket 3 otthon, 2 idegenben.
Oakland (O) - W
Philadelphia (O) - W
Buffalo (I) - W Én tippem.
New England (I) - L
NY Jets (O) - L

Tehát így zárunk 6-10-es mutatóval ami még az utolsó két idénynél is rosszabb.
Ha jobbat akarunk akkor minden meccset meg kell nyerni (lehetetlen) v. min. 4 W meccs, hogy az utolsó két év eredményeit stagnáljuk, tehát 7-9 ami persze nem előrelépés hanem egy helyben topogás.

Oakland verhető, Philadelphia kiszámíthatatlan 50-50%, Buffalo-tól tavaly is kikaptunk idegenben az idény végén, pedig akkor nem volt jobb csapatuk mint most ; szintén kérdéses a végeredmény, NE úgy is bukta ill. a Jets ellen is mindig szenvedünk az utóbbi időben (a 2008-as meccs idegenben az frankó volt ; na egy olyan idény zárás kellene otthon 😊 ).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rosenfels-t IR-re tették de nem jelentették be, hogy milyen sérülése van ( ha van neki egyáltalán ). Pedig a fáma arról szólt, hogy el lesz engedve mert jött Losman cserének. Úgy látszik taktikáznak mert ha elengedik akkor valószínű visszamegy Houston-ba, mert ott egész idényre lesérült Schaub + Leinart is megsérült a múlt héten.
Nem tudom mit terveznek Rosenfels-el de egyenlőre marad.
Azt mondják jó kis backup QB, én azért ezzel nem teljesen értek egyet ( kevés meccs, öreges ).
De ebben a sok QB ki-be dobálózásnál az ember azt sem tudja, hogy mit akarnak a Miami-nál ezen a poszton.

De én tartom továbbra is a véleményemet, hogy jövőre drafton nem húzunk QB-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
reshad jones akkor nem menő?


jack del rio, nem 4 éve vezetőedző a jacksonville-nél.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
OT OG vagy C TE
NT FS SS
És a premier QB
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Offensebe csak OL, esetleg QB, de én Moore-al, Henne-vel is meglennék idei teljesítmény alapján.
De a védelem igényel FS-t, egy jó csere CB-t, meg a front7-re is ráférne egy kis erősítés, főleg egy tükörképWake.
De a legfontosabb egy jó FS, egy impact player, hogy ne dobáljanak szét minket, akitől éveken belül rettegnek, mert ami most van az vicc...Geeri
Bell sem fiatal. És egy igazi nose tackle sem ártana...

Offense sokkal vészesebb... RG, RT, Én igenis hoznék egy TE-t is.. egy Fasano kvalitásút legalább. Clay meg maradna FB/TE hibrid akit lehet tologatni. Kellene egy WR ha Gates nem válna be. És még egy franchise Qb is... de arról már írtam mi vele a gondom.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
A jaguars kirúgta Del Riot a 3-8as évkezdés miatt. Sparano össze teheti a két kezét szerintem hogy még itt van.RunRickyRun
Közre játszik, hogy a csapatot is eladják.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Offensebe csak OL, esetleg QB, de én Moore-al, Henne-vel is meglennék idei teljesítmény alapján.
De a védelem igényel FS-t, egy jó csere CB-t, meg a front7-re is ráférne egy kis erősítés, főleg egy tükörképWake.
De a legfontosabb egy jó FS, egy impact player, hogy ne dobáljanak szét minket, akitől éveken belül rettegnek, mert ami most van az vicc...

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A jaguars kirúgta Del Riot a 3-8as évkezdés miatt. Sparano össze teheti a két kezét szerintem hogy még itt van.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
a.)
érdmes megkukkantani höri mock draftját (0.2 verzió)
http://nflscout.blogter.hu/485410/mock_draft_2012_-_0561b

b.)
1. Sparano ill. az edzői stáb nagy része mehet amerre lát.
- nem tudom. van egy olyan érzésem, hogy még maximum egy év esély

2. Moore maradjon 1. számú QB, mögötte Henne 2. számú
- a höri írta a mockdraftban, hogy "moore 1 year wonder". ha jól emlékszem jakehommer(?) írta, hogy moore jó volt carolinaban is míg a nyakár nem jött clausen. egyébként támogatom az ötletet annyiban, hogy a drafton qb-t huzunk (barkley, jones, stb). a keretben marad moore és henne is. a sorrend: moore, henne, xy (rookie). henne kezdett elégszer, bár idén jól nyomta viszonylag, de meccset nem hozott, hanem csak moore. épp ezért lenne nagyszabású csata kettőjük között a training campben meg az előszezon meccseken.

3. drafton Matt Kalil-t elhozni, a többiek maradnak ( így Colombo repül )
- így is majdnem sparano a falba bukott bele mikor fal edző volt. részemről nem OL a round 1. qb-t várok

4. Polite back the team, Hilliard cut, Thomas starter RB
- clay TE/FB hibrid. idén gondok voltak a 3&1-el és hát ilyenkor jó lett volna egy polite. reggie-t eltüntetnék? bolond aki ilyenekt ír. nem si értem ezeket az embereket. ami működik, amiből tudunk profitálni azt eltüntetnék. thomas bőven nem starter (úgy gondolom), ugyanis sokszor lövik le a LOS mögött és legtöbbször kevés yardot hoz. nem csinál nagy playeket. vagy elképzelhető, hogy nincs blokk előtte? annyi biztos, hogy neki kell, hogy legyen aki takarít előtte, csak így tudja hozni a yardokat. van még fejlődnie. hilliard meg elég jó elmasirozik 3rd futóként és special teambe

5. WR-ek okésak ( én azért személy szerint egyet draftolnék rá )
- egyetértek. azonban ellentétben veled, nem is draftolnék. moore és wallace megfelelő 4. és 5. WR + moore többször is villant special teamben. meg itt van gates is aki jelenleg visszahordó, de amikor neki küldték a labdát nem sokat tudott elkapni. marlon moorehoz visszatérve, már tavaly is láttam fantáziát. vana srácban valami és meg is mutatta pár elkapásnál (rugalmas, agilis, kirobbanó, mozgékony - szerintem). az elkapásokban fejlődnie kéne.

6. TE draft az első kör után, Fasano csak blokkolónak és ST-be ( ekkora baromságot, ezzel nem értek egyet ; továbbá Clay egy jó kis hibrid játékos mert elkapásokban mint TE nagyon jó és jól blokkol, ezért lett szerintem draftolva ).
- TE draft. ellenezném. van egy teljes jogú TE-ünk, meg egy hibrid. mindkettő viszonylag fajin. fasano már nem fejlődik, clay még igen. vétek lenne fasanot kihagyni a buliból, egy értékkel kevesebb lenne. látszik, hogy kire kikre építkezünk legjobban (marshall, fasano).


draft részemről:
WR sor kipipálva
futók kipipálva
az OL-be jöhet a későbbi körből egy kis csemege
QB húzás (remélhetőleg majdan franchise).
TE kipipálva (utánpótlás valamilyen nem draftolt játékosból)
a védelembe jöjjönek dögivel a minőségi cserék.





kérdés: ezt/ezeket honnan szedted össze? mert amik itt vannak azok igy a mostnai teljesítmény alapján, lerombolná azt amit eddig elértünk és teljesítünk.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes kis felvázolást olvastam :
1. Sparano ill. az edzői stáb nagy része mehet amerre lát. Nolannek lehetne adni még egy esélyt vezetőedzőként. Ezzel kivédhető lenne a keret szétverése, nagyobb filozófiai változások.
2. Moore maradjon 1. számú QB, mögötte Henne 2. számú Nehezen hihető, ha megy az edzői stáb. Új HC = új QB.
3. drafton Matt Kalil-t elhozni, a többiek maradnak ( így Colombo repül ) Tipikus vakoldali OT, akinek legnagyobb negatívuma, hogy erőtlen a futójáték támogatásában.
4. Polite back the team, Hilliard cut, Thomas starter RB Bush elég jó idényt fut, itt nincs gond.
5. WR-ek okésak ( én azért személy szerint egyet draftolnék rá ) So-so.
6. TE draft az első kör után, Fasano csak blokkolónak és ST-be ( ekkora baromságot, ezzel nem értek egyet ; továbbá Clay egy jó kis hibrid játékos mert elkapásokban mint TE nagyon jó és jól blokkol, ezért lett szerintem draftolva ).+1danyly
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekes kis felvázolást olvastam :
1. Sparano ill. az edzői stáb nagy része mehet amerre lát.
2. Moore maradjon 1. számú QB, mögötte Henne 2. számú
3. drafton Matt Kalil-t elhozni, a többiek maradnak ( így Colombo repül )
4. Polite back the team, Hilliard cut, Thomas starter RB
5. WR-ek okésak ( én azért személy szerint egyet draftolnék rá )
6. TE draft az első kör után, Fasano csak blokkolónak és ST-be ( ekkora baromságot, ezzel nem értek egyet ; továbbá Clay egy jó kis hibrid játékos mert elkapásokban mint TE nagyon jó és jól blokkol, ezért lett szerintem draftolva ).

Van ezekben egy-két jó gondolat de sok baromság is.

Az én véleményem szerint drafton OL, secondary.

Bocsánat nem akkarok ennyire előremutató lenni, mert most a következő feladat jön az Oakland ellen amit természetesen meg kell nyerni.
Engem az ilyen Luck dolgok hidegen hagynak mert szerintem akkor sem mentünk volna rá ha csak 1 győzelmünk lesz, mert lehet a Colts-nak annyi se lesz. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Olvasgattam az amerikai portálokat, hogy mik is voltak a nyilatkozatok a meccs után.
Nagy részben Sparano edzői nyilatkozatai jöttek le, ahol engem leginkább a J. Long-al kapcsolatos kérdés válasza érdekelt.
Ilyen semmit mondó választ én is tudta volna adni : Long a legjobb lineman, igazi Delfin, kicsit összeszedi magát és nyoma sem lesz ez a teljesítmény a továbbiakban stb.
Egyesek ráfogták arra, hogy a Dallas szurkolói az egyik leghangosabbak és a stadion akusztikája is rátesz egy lapáttal és azért nyomott Long annyi false start-ot.
Ez azért hülyeség, mert akkor a Dallas miért nyomott 11 büntetést, amiben szintén benne van a 3 false start?
Pouncey-t is megvédték anno, hogy rookie és az egyik legjobb blokkoló ill. csak 3 sack allowed-je van idén (bár én csak 1-ről tudok ; csak az a baj rengeteg oldalt megnéztem és sokszor ellentmondó adatok jönnek le) - ezek a félreértések valószínűleg ebből fakadnak. De valljuk be azért Pouncey néhány snap-je igen gyatra volt és ez már nem az első meccs. De szerintem nincs itt minden veszve vele kapcsolatban, főleg úgy, hogy nincs igazi cseréje.
Long most a sack engedéseket jól kezeli az utóbbi 4 meccsen szerintem az Oakland ellen sem lesz baj ezzel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
egyetlenegy hozzászólásmég, és utána a válaszokat sem fogom elolvasni.

hol kezdődött a vita? ott, hogy a kétpontoson ment-e el a meccs. én azt mondtam, hogy nem az számított.
miért olyan nehéz elképzelni azt, hogy ha az esetleg jó, nekünk akkor is megvan a TD? mert úgy mentünk el a 10 yardosig, hogy volt közte négy holtidő, meg nullára pörgetett óra, meg térdelés?

adom, hogy a Phins D nagyon ott volt, általában a 3-4-es védelmek ellen szívunk elég rendesen, nem volt ez másképp most sem, és igen, kellettek a Phins O hibái is. de ne tegyünk úgy, mintha a másik oldalon nem lett volna semmi ilyen, nálunk is volt olyan 3rd down passz, amit a meccshőse Robinson nem tudott elkapni, pedig ott volt a két kezében a labda. ez benne van. ugyanúgy benne van az is, hogy red zone-ban nem megy egy csapatnak, eddig mi is ilyenek voltunk, de most a kimozgással már sikerült 25%-ra feltornázni a teljesítményünket.

szóval: leereszkedő vagyok, amiért azt mondtam, hogy meglett volna a TD? egyesek szerint lehet, szerintem nem. a Phins D pont akkorra fáradt el, a 3,3-as futásátlagot úgy tolta fel Murray 5,4-re, hogy igazából mindenki tudta, hogy futás és csakis futás következik, Romonak meg amúgyis megvan az a szokása, hogy ha egész meccsen szarul is játszik, az utolsó drive-ra összekapja magát. persze az is lehet, hogy ott fejezzük be, mint anno a Broncos ellen, hogy két passz megy az endzone-ba, két DPI-t nem fújnak be, és vége, de idén valahogy megfordult a trend, ha már ott vagyunk a kapuban, akkor be is lépünk rajta.

nekünk is volt olyan meccs, hogy 55 percen keresztül feltöröltük a padlót az ellenféllel, aztán két TD-t kaptunk, és csengettek. fáj, főleg, ha tényleg a Te csapatod a jobbik.

de a véleményemet akkor is tartom.

és tényleg, hova jutottunk el egyetlen kétpontostól...
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
nincs mit vitatkozni gyerekek. a kihagyott FG-n ment el a meccs.Ventura
Számszerűleg igen, de ha nincs a rossz snap amivel adtunk egy ajándék TD az ellenfélnek? Ha nem ennyire impotens a csapat a redzone-ban? Ha nem marad ki Fg. stb. Szóval voltak még itt tényezők!
De a lényeg, nagyon izgalmas és jó meccset láthattunk és ugyanannyi esélyünk volt hogy a végén mi nyerjünk mint a Dallasnak. Én végig rágtam a körmöm az izgalomtól! 😊

Remélem jövőre kapunk egy olyan edzőt aki látja és tud is tenni ezek a hibák ellen. Betömi a hiányzó részeket és akkor egy nagyonis ütőképes csapat lehetünk!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
csaba, az odáig oké, hogy az első félidőben az offense nem remekelt, de a második félidőben belendültek. bizonyára egy forró kakaó mellett a félidőben beszélgettek egy kicsit az öltözőben. nincs mit vitatkozni gyerekek. a kihagyott FG-n ment el a meccs.Ventura
Szerintem az csak egy tényező volt, hogy azon elment a meccs.
Ha (egyesek szerint sportban hülyeség ezt a kötőszót használni) a 4 majdnem sack-ből 1 is sikerül Romo ellen, mindjárt megint más lett volna a játék képe.
Ha Pouncey rossz snap-jei nincsenek, ha Gates visszahordja TD-re a lasztit ST munkában...
Sajnos sok ilyen lehetőség volt a meccsen. Akkor is azt mondom simán mi kúrtuk el a meccset és a Dallas kihasználta és végén taktikusan játszott. Tudták mit kell csinálniuk.

Most már (ezen meccs után) úgy gondolom mindenkinek félni valója van ellenünk.
Jó kis csapat a miénk. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 886 — megbékéltem tom bradyvel
csaba, az odáig oké, hogy az első félidőben az offense nem remekelt, de a második félidőben belendültek. bizonyára egy forró kakaó mellett a félidőben beszélgettek egy kicsit az öltözőben. nincs mit vitatkozni gyerekek. a kihagyott FG-n ment el a meccs.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
hát látjuk h carey OT-t már nem tud. OG-ként sem volt olyan hú de jó csak nincs jobb. Egyre többet sérül, ehhez képest meg sokat keresbriareos
Nem most volt neki salary cut amúgy? Vagy rosszul emlékszem? De odáig biztos igaz, hogy őket kéne cserélni.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
hát látjuk h carey OT-t már nem tud. OG-ként sem volt olyan hú de jó csak nincs jobb. Egyre többet sérül, ehhez képest meg sokat keres

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
a kezdő ötösből careyt nem látjuk már jövőre, és colombo sem fiatal (meg szar is)briareos
Ez a Carey tipp jóslat, szerződés miatt v. mert szar és kivágják?
Colombo-t tudom, hogy te nem szereted és nem is tetszett, hogy idejött. Mondjuk Oher jobb lenne helyette. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
a kezdő ötösből careyt nem látjuk már jövőre, és colombo sem fiatal (meg szar is)

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én akkor is azt mondom, hogy mi vesztettük el a meccset (ha ez egy elcsépelt és rossz frázis is), mert sokkal több lehetőségünk volt megnyerni a meccset mint a Dallasnak. Sajnos volt egy Romo aki szar helyzetekből is tudott passzolni és ezzel yardokat nyerni a csapatának.
Most Costa sem szerencsétlenkedett (pedig jól jött volna). Helyette a mi oldalunkon Pouncey snap-jei voltak rosszak. Sajnos nem egyszer. És sajna ez már többször előfordult idén.
De azért nem kell elszarni a játékát igenis jó C, akárki akármit mond is ezzel kapcsolatban. Rookie van mit fejlődnie, de egyáltalán nem rossz. Jó draft volt és jogos.
Ware-t azért levettük a pályáról mert csak 1 assist tackle-je volt, de helyette jött Scandrick, Lee. És Spencer-nek is sok fontos szerelése volt.
Sajna Long most sok hibával játszott : 3 false start + 1 holding. Idén össz volt neki 1 false start-ja. Na de ő is ember hibázhat néha. Szerintem a következő meccsen ezeknek nyoma sem lesz. Mondjuk utolsó 4 meccsén nem volt sack allowed-ja. De a másik oldalon is volt Doug Free-nek 3 false start-ja. Persze Colombo is nyomott egy false start-ot (neki ez volt az első idén) + 1 sack all-t is. 😕 De őt azért jól ismerték, csak lehúzott Dallas-ban 6 évet. Így már neki 5.0 sack all-ja van, Long-nak maradt a 5.50. Ezeket kellene javítani. De persze, hogy ők szenvedik el a legtöbb támadást mivel T-k. Ez teljesen logikus. Kicsit idegesek voltak az OL-ek. Vagy jól beszélgettek az ellen def tagjai. 😊
Jövőre a drafton további OL erősítés kell akárki akármit is mond. Nincs minőségi csere és nem szar ez az OL annyira, mint azt ahogy egyesek állítják. A Garner, Jerry (most is sérült volt), Barker, Cook kvartett nem minőségi csere.
De a kezdő ötös szerintem jó, csak össze kell érni. Bár nekem is vannak kétségeim még egyenlőre Colombo és Pouncey helyzetével. De minden nem rögtön jön. Várjunk még ezzel.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jolvan tesó nem nagyon érted mit akarok mondani és csak elbeszélünk egymás mellett,nem sok értelmét látom hogy tovább offoljam a 'phins topicot,ráadásul van egy olyan érzésem hogy ha tovább folytatnánk jó eséllyel átmennénk színtiszta személyeskedésbe,ezt gondolom te sem akarod,úgyhogy hagyjuk inkább.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Már bocs de egy ilyen hangvételű hszre nem bírtam megállni hogy ne válaszoljak,egyrészt a csorda ösztön,bár biztos vagyok benne hogy Slow kolega is metudná védeni magát,talán reagálni fog ő is,másrészt mert nem érzem jogosnak sem a vélt sérelmet sem a hangnemet.Ez a "nem a másik csapat nyerte meg a meccset hanem a miénk vesztette el"meg a legnagyobb baromság amit egy szurkoló kiejthet a száján.Bár rengetegen szoktak ilyen frázisokba kapaszkodni nem tagadom és nem csak itt.A részhez amit kiemeltem;nem érzed úgy hogy ehhez talán,esetleg,volt valami köze a mi védelmünknek is?De persze könnyebb azt mondani hogy a saját csapatod bukta el a meccset a 'boysnak,mint beismerni azt hogy aznap azok között a körülmények között a másik volt a jobb.Én is szívesebben mondnám azt hogy a Pats ellen mi voltunk olyan böszmék hogy engedtük Bradyt végigmenni a pályán és neki ehhez semmiköze nem volt,illetve a Philly ellen sem volt Reid-éknek,a Dlinenak,ugy amblokk a Eagles palyaáknak semmi közük a győzelemhez,egyszerűen mi voltunk szarok.Ezzel önmagában nem is lenne gond hogy te ezeket így látod,szíved joga,csak amíg mi normális hangnemben,nem rosszindulatúan,vagy nem kárörvendeni jövünk ide,addig szerintem ez a normális hangnem jogosan elvárható visszafelé is.Peace!Cowboykarcsi
Se erőm se kedvem nem lenne erre érdemben reagálni de megteszem csakhogy tisztázhassuk az indulatok okát. Ami nyilvánvaló az nyilvánvaló.. A mi impotens Offensünknek köszönhetitek a győzelmet és nem a letaglózó Cows Defensnek.. Naná hogy kellett hozzá a defetek de nem egy mindent letaroló bomba cows def volt a pályán ami levette az erős miami offenset. És ez azt jelenti, hogy a Miami volt a jobb? Hát nem.. éppen azt jelenti, hogy a Phins egyszerüen szarabb volt az este a botrányos helyzetkihasználása miatt. És ne vedd sértésnek de ha nem a mi red zoneban esetlen csapatunk van ott nagy verést kaptok. Támadónak érzed a hangnemet? Lehet azért van mert egy ilyen vereség után nem veszi jó néven egy vérmesebb szurkoló, hogy az ellenfél szurkolója Romo, Witten dicshimnuszt zeng a fórumon, leereszkedő lesz ez még jobb is megjegyzésekkel karöltve.

Igen, indulatos vagyok. Bant nekem!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nevetséges ami itt folyik, már tökéletesen értem Gedevil10-et