Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini
Mark Brunell available for QB-needy Dolphins. He's old enough for So Fla. #earlybird
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.Delonso_
Tehát, akkor teljes csőd lesz így is, úgyis a következő szezonotok? 😊Beki
Nem szeretnék ilyen negatív lenni, a Bills is honnan támadt fel. Ám a jelek nem bíztatóak.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂Beki
Kaepernick.tenorx
Hasselbeckgsn
Jajj, tényleg. 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.Delonso_
Tehát, akkor teljes csőd lesz így is, úgyis a következő szezonotok? 😊
több mint 14 éve
gsn 3 548
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂Beki
Kaepernick.tenorx
Hasselbeck

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂Beki
Te vagy A. Smith a csapatod bukta PM-et van egy most már szarrá porig alázott Phins vagy egy SB esélyes 49-ers kit választasz? Nagy pénzt nem fog innen kapni, és gyűrűt sem..
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂Beki
Kaepernick.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂
több mint 14 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Katasztrófa
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).iktriad
És ha meggyógyult könnyen lehet így is lesz.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én jelenleg letradelnék, azzal az első körrel elhoznám Wallacet és ha a második körre scoutoltam valakit akiben látom az esetleges jövőt elhoznám azt. A letrade értéke +2X3. kör pedig betöm pár needet.

Ezzel csak egy gond van. Ilyenkor max az elejét lehet eladni a pickeknek a mienk csak draftkor válik értékesé.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).iktriad
Manningnél már csak a Broncos, a Titans, és a 49ers játszik.
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Jim Trotter: Dolphins' plan for 2012: Be bad enough to draft Matt Barkley in 2013.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Tannehill? Ugyan.

1/8 - Brandon Weeden
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Pedig én most rá fogadnék.... és letrade nélkül.Delonso_
Hát igen. Azért nem tudom, hogy tolják le ezt a kinti szurkolók torkán. Pár napja még PM/Flynn + mondjuk Reiff draftról beszéltek, most meg...

Do your job
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
😀 Szerintem még Tannehillt is bukjuk..
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nehogy Ryan Tannehill legyen a dologból...Boston
Sokat nem dobna a szekéren. :/
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig én most rá fogadnék.... és letrade nélkül.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Caplan ha jól láttam, már megjósolta előre, hogy a Miami szerzi 2012-ben a legkevesebb pontot az NFL-ben.
több mint 14 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Nehogy Ryan Tannehill legyen a dologból...

Do your job
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Egyszerűen nem tudom mit csinál az FO-tok. Nincs használható QB-tek, Marshall távozott, mindent a drafton nem tudtok megoldani. :oBeki
katasztrófa
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És az a vicc, hogy ez nem nagy pénz egy QB-nak.
Mit ajánlhattunk mi, amiért nem az eddigi spanját választotta hanem a Hoxot?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen nem tudom mit csinál az FO-tok. Nincs használható QB-tek, Marshall távozott, mindent a drafton nem tudtok megoldani. :o