Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Dolphins kicker Dan Carpenter is out Sunday vs. Bills and Miami is signing former Bengals kicker Shayne Graham to fill in.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Miami Dolphins head coach Tony Sparano said the team will work out three free-agent kickers Friday, Nov. 18, because PK Dan Carpenter (groin) was dealing with some groin soreness Thursday, Nov. 17.

Naccerű... Gondolom csak a biztonság kedvéért, ha még sem tudna játszani. De kiket ? Valakinek van konkrét infója ?

több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 888 — I'm a Texan
Case Keenum ?
Kellen Moore ?
Róluk mik a vélemények ?DM13
Én Kellen Moore-ról nem tudok véleményt alkotni, viszont Keenum esetében nem bánnám ha akár a Texans-nál kötne ki. Egy olyan 5-6. kört simán megérhet. Az biztos, hogy kellene neki idő mire nfl ready lesz, mert hát a rendszer nem ugyan az 😊 De szerintem több lehetőség van benne, mint Kolb-ban

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Case Keenum ?
Kellen Moore ?
Róluk mik a vélemények ?

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Én csak attól félek hogy 8-8 esetleg 7-9 lesz. Csabee13
Na ettől nem tartok. Oké hogy most hoztunk 2 meccset, de valljuk be gyengus ellenfelek ellen. Ettől még nem lett nagymenő a csapat.
A KC meccsen azon filóztam, hogy az offence falunk állt össze ilyen jól vagy a KC védő fala ilyen gyenge, hogy moore-nak rengeteg ideje volt a zsebben és ugye dobott is 3 Td-t, de a skins meccs azért választ adott ahol már korántsem ficankolt úgy Moore és nem is tudott Td szerezni. De a KC meccs is igazolta, ha egy olyan támadó falat tudnánk kiépíteni ami tényleg megvédi az irányítot és van ideje megfontoltan dobni, sokkal előrébb járnánk! De ezt majd csak jövőre lehet összehozni! Ja és ugye lehet Luckunk meg akárkink, ez a fal nem fogja megvédeni, fűben fekve meg továbbra is nehéz dobni!!!!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
ulpanius! na az igen! tetszik ez a tannehill srác. nem egy éves csoda és ami nekem szívügyem, hogy tudjon menekülni a labdával. lásd matt moore. elégedett vagyok. gyorsabban fut mint henne, agilisebb is. jól rémlik, hogy a giants ellen csinált gyönyörű kifordulásokat, mikor a védők rátörtek?

az, hogy a mélyvízbe bedobjunk egy irányító én se vagyok híve. szerencsénkre henne és moore is tud, sőt moore nagyon is tetzsik. elégedett vagyok személy szerint. ha a szükség úgy hozza be tud szállni a meccsbe és meg is tudja azt nyerni (természetesen ha megfelelő játszópajtások veszik körül). olyan irányítónak tartom, hogy egy franchise elindulhat vele vagy egy megbízható, jó csereirányító. legalább már csináltunk helyes igazolást is (jó-jó lehetnek rossz napjai, mint minden irányítónak).
henne meg. kíváncsi leszek, hogy mi marad meg az idei képességeiből a jövő szezonra.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
Vaaagy elhozhatjátok Matt Flynnt, év végén FA lesz és kezdeni akar (jogosan).
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Neki a Shanny-ból van elege nekünk meg a döglött vadmacskából 😀

És pont az a lényeg amit írsz te is. Lehet hogy prospectecből nem lesz hiány, és 10000% hogy húzunk is egyet a korai körökben.

Barkley-val teljesen ki lennék békülve... Rá van is esély.. És kb nfl ready.. a többiek tehetségesek de nekünk ami a lényeg koránt sem állnak készen. És részemről elfogyott a türelem, ennél jobb ez a franchise, jobbak a játékosok, ha most rááldoznak 3évet egy rookie qb-ra, aki akár még bust is lehet, az nekem sok.

RG3 draftig sokat változhat addig nem alkotok véleményt olvastam róla jót is rosszat is. Akár lehet NFL ready is addigra.

Ha hozunk prospectet rendben de akkor maradjon Henne meg Moore is és szépen ültessék be a padba tanulni a Rookiet. Aztán lesz ami lesz.. De a Dalton féle dobjuk a mély vízbe dolog ritkán jön így be.

És ami Cam Newtont illeti, ha már valaki említette hát szépnek tűnik első ránézésre amit nyújt a sok yard stb stb.. DE korántsem nfl ready! TD/INT aránya legmarkánsabb példája ennek, és sokat köszönhet S.Smithnek. Beleverik az egóját a földbe szegény srácnak a jobb defek azért keményen. Kicsit hype szaga van akárcsak a draft előtt.

Luck-ot el lehet mindenkinek felejteni... Ha kell Polian maga csinál tacklet a játékosára, hogy tuti elbukják a meccset... Colt SFL szerintem nyilvánvaló mindenkinek, innen már meg fogják kaparintani.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ő Ryan Tannehill Texas A&M? Tudod, nekem sem árt körülnézni QB kérdésben... 😀 😀apeszos
Igen. Ő az. És igen, nem árt. 😀
Bár sztem Shanny nem mozdul rá. Ő inkább a Landry Jones féléket szereti. Aztán fogalmam nincs, csak gondolom.ulpianus
Már tele a tököm azzal amit/akit Shanny szeret. Aki Becket és Grossmant favorizálja az inkább ne.... Off vége. És bocs az offért.

Ja, és köszi az infot...
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ő Ryan Tannehill Texas A&M? Tudod, nekem sem árt körülnézni QB kérdésben... 😀 😀apeszos
Igen. Ő az. És igen, nem árt. 😀
Bár sztem Shanny nem mozdul rá. Ő inkább a Landry Jones féléket szereti. Aztán fogalmam nincs, csak gondolom.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ő Ryan Tannehill Texas A&M? Tudod, nekem sem árt körülnézni QB kérdésben... 😀 😀
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Azért vannak érdekes jelöltek 1/5 után is. Mármint egyelőre TOP5ben kettő QB várható Luck (aki azért olyan, mint Suh, 20 évente jön, és 98% hogy beválik). Meg Barkley, aki nfl ready, de ő már a "szokásos" TOP QB prospect, mint Stafford például.
Viszont L Jones már inkább kérdőjel, bár fizikálisan óriási potenciállal. Vagy az évek óta várt scrambling QB, aki végre nem elméleti szinten dob kiválóan, RG3.

Tannehill például WCben érdekes lenne. Mert ő ugye 2008 2009ben még WR volt, és nem is rossz. 2009 = 609 yard, 46elkapás, 80%a first down.
Aztán elfogyott a QB, és ő tudott dobni. Betették, mert WR volt (Most is Fullert 4-5. körbe várják, ami egyetemi szinten=sztár).
Tannehill 50%os pontossággal, és 113as ratinggel zárt. Ettől azért nem lassult, tehát ő nem kimozog a zsebből, hanem kiszáguld (4.54). Nem veszti el nyilván a mozgáskoordinációját ettől, tud dobni futva.
2010ben első 6 meccsen WR lett megint. Aztán tolta zsebből. És még jobb lett! 1638 yard, 13 TD, 6 IT, 65% 137 rating. Nem fut szét mindent. Nem is fut igazából, csak ha semmi célpontja.
Idén hozza a tavalyi jó teljesítményt. 2911 yard, 62%, 23 TD, 11 IT 134 rtg
Vagyis nem egyéves csoda.

Wildcatben két probléma van a kulcsjátékosokkal magas szinten.
1. Minél komolyabb a liga, annál nehezebb megtalálni a szükséges (inkább két) elit HBt. Mert WCbe az kell. Dobni még annyira nem is kell tudni, de futni és a védelmet olvasni QB szinten.
2. A QB kiesik. Mert nincs olyan QB a világon, aki úgy tud dobni magas szinten, hogy közben elkapni is tudna NFL szinten. Vagyis, várjunk csak ...

Tannehill jelenleg első vagy második körbe várható. Olyan csapatoknak, akik tisztán csak a pocket tehetségét nézik. Tehát nem arról beszélünk, hogy WR aki dobál, de érdekes.
Azért mondom őt, mert senki nem hypeolja. Pedig nem rossz gyerek az. Érdemes megnézni. Kiforratlan, de látványos, lelkes, tudatos játékot mutat be. És nem véletlen érzi a célpontjait. 😊

(Geeri! Ha még egyszer leírod, hogy "milyénk", én letiltalak egy napra! Nem szoktam mindenért szólni, de ez már fájt! 😛)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 627
de verjem, mi lenne a garancia, hogy luck szuperálna az nfl-ben? vannak bukott 1/1-esek.Ventura
Peyton óta a leginkább NFL-kész irányító, nyilván benne is benne van a bust esélye, de pl én Newtonból sokkal inkább kinéztem volna, aztán látjuk miket művel hétről-hétre

szerk. ja és nézz meg egy Stanford meccset, mondjuk pl a USC ellenkristof
Az alapján Barkley is nyugodt szívvel jöhetne 😊
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
sem franchise QB nem lesz.Csabee13
az idei QB class azért odabasz rendesen, bár az tény, hogy Luck "árnyékában" kevés figyelmet kapnakkristof
Nem a tehetséges alapanyagot kérdőjelezem meg... 1/15-ben biztos lehetne még húzni jó képességű qb prospectet.. de itt a lényeg a prospect... ki is kell tudni nevelni... És ha magatokba néztek nincs az a miami fan aki hajlandó lenne még 3évet várni arra hogy a dédelgetett első körös irányító elérje a szintet. NFL ready QB-k pedig elszálnak top 5ben szerintem. De mint mondtad idén mély lesz a qb class... csak nem tudom, hogy Henne-t vagy Moore-t ha villant a szezon végéig kidobnám egy 3-4 évig tartó nevelésért ami akár lehet olyan is mint Leinart, V.Young kudarc, de még sorolhatnám a végtelen hosszú listát a qb kudarcok terén.. De egy Broadway Bitch Sanchez, vagy Joe Flakon szint is kudarc lenne már nálunk szerintem. Már csak azért, mert az a szintet a jelenlegi kutyaütőkből is ki lehet verni.Csabee13
Meg kéne tartani Henne-t vagy Moore-t mindenképpen, mondjuk 1+1 évre, és mögé húzni valakit, ha nem a milyénk lesz Luck.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de verjem, mi lenne a garancia, hogy luck szuperálna az nfl-ben? vannak bukott 1/1-esek.Ventura
Peyton óta a leginkább NFL-kész irányító, nyilván benne is benne van a bust esélye, de pl én Newtonból sokkal inkább kinéztem volna, aztán látjuk miket művel hétről-hétre

szerk. ja és nézz meg egy Stanford meccset, mondjuk pl a USC ellen
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
szeritnetek értelmes olyan cikket írni, hogy "a dolphins unrealisztikus playoff esélyei" 😀Ventura
Jah mert valóban az. Matematikai esély semmi több... de zsinórban kéne hozzá nyerni 7 meccset még Pats, Jets, 2xBills, Eagles, Raiders, Cowboys ellen... És még ekkor is egy halvány wild card esélyünk lenne semmi több... Ez a szezon elszállt és pont.

Én csak attól félek hogy 8-8 esetleg 7-9 lesz. Irelandnek és Sparanonak megbocsájtanak és nem lesz semmi többünk mint egy középső draftjogunk. Ergo sem sztáredző (bár én ebben nem hiszek, inkább egy ütős új fiatalos lendületes edző lásd: Harbaugh tesók, Tomlin, Ryan tesók, Schwartz, ilyesmit szeretnék. GM-el meg ellentétesen, hagyjanak a semmiből jövő senkikkel.. olyan kell aki tényleg GM) sem franchise QB nem lesz.Csabee13
Azt kell mondjam, a félelmed már bennem is megfogalmazódott.Delonso_
Én meg azért néztem fel, hogy ezt megfogalmazzam, de látom megelőztél. Minden esetre ránk vallana a dolog 😛

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
de verjem, mi lenne a garancia, hogy luck szuperálna az nfl-ben? vannak bukott 1/1-esek.
Ventura
Ez a draft. Itt senkire sincs garancia.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
sem franchise QB nem lesz.Csabee13
az idei QB class azért odabasz rendesen, bár az tény, hogy Luck "árnyékában" kevés figyelmet kapnakkristof
Nem a tehetséges alapanyagot kérdőjelezem meg... 1/15-ben biztos lehetne még húzni jó képességű qb prospectet.. de itt a lényeg a prospect... ki is kell tudni nevelni... És ha magatokba néztek nincs az a miami fan aki hajlandó lenne még 3évet várni arra hogy a dédelgetett első körös irányító elérje a szintet. NFL ready QB-k pedig elszálnak top 5ben szerintem. De mint mondtad idén mély lesz a qb class... csak nem tudom, hogy Henne-t vagy Moore-t ha villant a szezon végéig kidobnám egy 3-4 évig tartó nevelésért ami akár lehet olyan is mint Leinart, V.Young kudarc, de még sorolhatnám a végtelen hosszú listát a qb kudarcok terén.. De egy Broadway Bitch Sanchez, vagy Joe Flakon szint is kudarc lenne már nálunk szerintem. Már csak azért, mert az a szintet a jelenlegi kutyaütőkből is ki lehet verni.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
de verjem, mi lenne a garancia, hogy luck szuperálna az nfl-ben? vannak bukott 1/1-esek.
egyre jobbna azon vagyok, hogy nem kell ide luck. ha bukna akkor a csalódás óriási lenne, nagyobb mint ha barkelyt, vagy jones-t húznánk. és ők is lehetnek sztárok. vannak, voltka késői körös sztár irányitók.
most tekintsünk el hogy mi milyen szerencsések vagyunk a b húzásikba

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sem franchise QB nem lesz.Csabee13
az idei QB class azért odabasz rendesen, bár az tény, hogy Luck "árnyékában" kevés figyelmet kapnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
szeritnetek értelmes olyan cikket írni, hogy "a dolphins unrealisztikus playoff esélyei" 😀Ventura
Jah mert valóban az. Matematikai esély semmi több... de zsinórban kéne hozzá nyerni 7 meccset még Pats, Jets, 2xBills, Eagles, Raiders, Cowboys ellen... És még ekkor is egy halvány wild card esélyünk lenne semmi több... Ez a szezon elszállt és pont.

Én csak attól félek hogy 8-8 esetleg 7-9 lesz. Irelandnek és Sparanonak megbocsájtanak és nem lesz semmi többünk mint egy középső draftjogunk. Ergo sem sztáredző (bár én ebben nem hiszek, inkább egy ütős új fiatalos lendületes edző lásd: Harbaugh tesók, Tomlin, Ryan tesók, Schwartz, ilyesmit szeretnék. GM-el meg ellentétesen, hagyjanak a semmiből jövő senkikkel.. olyan kell aki tényleg GM) sem franchise QB nem lesz.Csabee13
Azt kell mondjam, a félelmed már bennem is megfogalmazódott.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
szeritnetek értelmes olyan cikket írni, hogy "a dolphins unrealisztikus playoff esélyei" 😀Ventura
Jah mert valóban az. Matematikai esély semmi több... de zsinórban kéne hozzá nyerni 7 meccset még Pats, Jets, 2xBills, Eagles, Raiders, Cowboys ellen... És még ekkor is egy halvány wild card esélyünk lenne semmi több... Ez a szezon elszállt és pont.

Én csak attól félek hogy 8-8 esetleg 7-9 lesz. Irelandnek és Sparanonak megbocsájtanak és nem lesz semmi többünk mint egy középső draftjogunk. Ergo sem sztáredző (bár én ebben nem hiszek, inkább egy ütős új fiatalos lendületes edző lásd: Harbaugh tesók, Tomlin, Ryan tesók, Schwartz, ilyesmit szeretnék. GM-el meg ellentétesen, hagyjanak a semmiből jövő senkikkel.. olyan kell aki tényleg GM) sem franchise QB nem lesz.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
szeritnetek értelmes olyan cikket írni, hogy "a dolphins unrealisztikus playoff esélyei" 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
nem lesz itt qb húzás a drafton! 😀Ventura
De lesz... 😉DM13
ugyanmár, csak nem veszed be ross dumáit? nem érted? a fanokat meg kell nyugtatni valamivel, hogy msot aztán jövöre kegyetlen brtalitás lesz, nem lesz kegyelem senkinek, elit irányító, stb.

majd jövöre: sparano új szerződést kap, qb-t nem húzunk és az interjúkban majd az idei teljesítményre hivatkoznak - mind henne, mind moore részéről. a drafton meg húzzúk a szokásos embereket: ol, lb, s, wr, dl, cb.


fajin álomkép
😛 😛 😛 😛 😛 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Két hete még én is ezt mondtam volna rólatok... 😀 Mára sajnos igazad lett.apeszos
a D-tek fasza, de az offense minden szinten katasztrófa, így nehézkristof
Nem nehéz, így nem lehet... Erős a gyanúm, hogy befizettünk a Luck projectre, és össze is jöhet...