Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Rich Cimini @RichCimini Mark Brunell available for QB-needy Dolphins. He's old enough for So Fla. #earlybird
több mint 14 éve
Nem szeretnék ilyen negatív lenni, a Bills is honnan támadt fel. Ám a jelek nem bíztatóak.Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.Delonso_Tehát, akkor teljes csőd lesz így is, úgyis a következő szezonotok? 😊Beki
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jajj, tényleg. 😀HasselbeckgsnTényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂BekiKaepernick.tenorx
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.Delonso_Tehát, akkor teljes csőd lesz így is, úgyis a következő szezonotok? 😊
több mint 14 éve
gsn
3 548
HasselbeckTényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂BekiKaepernick.tenorx
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂BekiTe vagy A. Smith a csapatod bukta PM-et van egy most már szarrá porig alázott Phins vagy egy SB esélyes 49-ers kit választasz? Nagy pénzt nem fog innen kapni, és gyűrűt sem..
több mint 14 éve
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂BekiKaepernick.
több mint 14 éve
Lenne egy nem megoldás QB-nk megint akivel tovább alibizhetnénk.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Tényleg mi lenne, ha PM Titanshez menne, Smith hozzátok, aztán a 49ers szívná meg? 😂
több mint 14 éve
Katasztrófa
több mint 14 éve
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).iktriadÉs ha meggyógyult könnyen lehet így is lesz.
több mint 14 éve
Én jelenleg letradelnék, azzal az első körrel elhoznám Wallacet és ha a második körre scoutoltam valakit akiben látom az esetleges jövőt elhoznám azt. A letrade értéke +2X3. kör pedig betöm pár needet.Ezzel csak egy gond van. Ilyenkor max az elejét lehet eladni a pickeknek a mienk csak draftkor válik értékesé.
több mint 14 éve
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).iktriadManningnél már csak a Broncos, a Titans, és a 49ers játszik.
több mint 14 éve
Jim Trotter: Dolphins' plan for 2012: Be bad enough to draft Matt Barkley in 2013.
több mint 14 éve
Ha Garrard háta rendben van én a Phins helyében leigazolnám. Jobb opció nagyon jelenleg nincsen (ha Manning nem itt köt ki persze).
több mint 14 éve
Pedig én most rá fogadnék.... és letrade nélkül.Delonso_Hát igen. Azért nem tudom, hogy tolják le ezt a kinti szurkolók torkán. Pár napja még PM/Flynn + mondjuk Reiff draftról beszéltek, most meg...
Do your job
több mint 14 éve
😀 Szerintem még Tannehillt is bukjuk..
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nehogy Ryan Tannehill legyen a dologból...BostonSokat nem dobna a szekéren. :/
több mint 14 éve
Pedig én most rá fogadnék.... és letrade nélkül.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Caplan ha jól láttam, már megjósolta előre, hogy a Miami szerzi 2012-ben a legkevesebb pontot az NFL-ben.
több mint 14 éve
Nehogy Ryan Tannehill legyen a dologból...
Do your job
több mint 14 éve
Egyszerűen nem tudom mit csinál az FO-tok. Nincs használható QB-tek, Marshall távozott, mindent a drafton nem tudtok megoldani. :oBekikatasztrófa
több mint 14 éve
És az a vicc, hogy ez nem nagy pénz egy QB-nak.Mit ajánlhattunk mi, amiért nem az eddigi spanját választotta hanem a Hoxot?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyszerűen nem tudom mit csinál az FO-tok. Nincs használható QB-tek, Marshall távozott, mindent a drafton nem tudtok megoldani. :o