Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
hasonló test kidolgozása van folyamatban 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Dejó dolga van Reggie-nek! 😊
RunRickyRun
Ezen a képen azért még Saints játékos, bár lehet, hogy nemsokára újra készülhet egy ilyen kép


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Dejó dolga van Reggie-nek! 😊

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
http://www.youtube.com/watch?v=r2iFLQqpDlI

kis nevetni való ! 😊Csabee13
Kemény voltál , Sancho....😀
( szét röhögtem az agyam )

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
" Coach Tony Sparano said the Dolphins now have a better idea of how to use Bush than they did at the start of the season."

Vagyis rájöttek, hogy hogyan tudják kihasználni Bush-t. ideje volt már igy a 10 forduló környékén!RunRickyRun
Miért nem kérdeztek engem ?
Vagy csak ismerni kellett volna az eddigi karrierjét.....

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Beírom ide is (utoljára én Shawntól tudom, de már több helyen beírtuk, többet nem fogom 😛 )

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Itt fent lehet ez a meccs is.dande
Köszi. Fent van tényleg! 😊RunRickyRun
én nem néztem, de ha regisztrálsz töltheted is? vagy látsz ilyen ratio mérőt?Ventura
Nem torrent oldal szóval nincs ratio. Simán ott a link. Én azt csináltam hogy mivel 3 részre van szedve és két rész letöltése között várni kell 40 percet, de mivel megvan adva 4 különböző oldal is ahol fent van, ezért minden a 3 fájlt más helyről szedtem egyszerre. Így 1 óra alatt lejött.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Beírom ide is (utoljára én Shawntól tudom, de már több helyen beírtuk, többet nem fogom 😛 )

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Itt fent lehet ez a meccs is.dande
Köszi. Fent van tényleg! 😊RunRickyRun
én nem néztem, de ha regisztrálsz töltheted is? vagy látsz ilyen ratio mérőt?Ventura
Minden hség regisztráció stb nélkül töltheted 😊 ha fizetsz gyorsabban ha nem lassabban. Annyi van csak h 2fájl letöltése közt 4d órát várnod kell s ha ingyenesen töltesz két fáljt nem tudsz párhuzamosan tölteni de a minőség ok. Jó szórakozást
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Sajna nem lehet regelni már. Régóta próbálom pedig. Esetleg meghívó oda valakinek?RunRickyRun
Beírom ide is (utoljára én Shawntól tudom, de már több helyen beírtuk, többet nem fogom 😛 )

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Itt fent lehet ez a meccs is.dande
Köszi. Fent van tényleg! 😊RunRickyRun
én nem néztem, de ha regisztrálsz töltheted is? vagy látsz ilyen ratio mérőt?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vontee Davis azért volt inaktív a héten, mert egyik edzésen állítólag erősen alkoholszagú lehetettel jelent meg, ráadásul szépen el is késett akkor. Sparano persze azt állítja, Davis ott sem volt azon az edzésen.Deny
Az laza. :/Geeri
Vontee visszakerült eltiltását követően a kezdő csapathoz!

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
ten yard torrentVentura
Sajna nem lehet regelni már. Régóta próbálom pedig. Esetleg meghívó oda valakinek?RunRickyRun
Beírom ide is (utoljára én Shawntól tudom, de már több helyen beírtuk, többet nem fogom 😛 )

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Itt fent lehet ez a meccs is.dande
Köszi. Fent van tényleg! 😊

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudtok egy letöltési linket a KC meccsre?RunRickyRun
ten yard torrentVentura
Sajna nem lehet regelni már. Régóta próbálom pedig. Esetleg meghívó oda valakinek?RunRickyRun
Beírom ide is (utoljára én Shawntól tudom, de már több helyen beírtuk, többet nem fogom 😛 )

http://forum.wiziwig.eu/threads/59936-NFL-Regular-Season-2011-12-Full-Game-Downloads/

Itt fent lehet ez a meccs is.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nem tudtok egy letöltési linket a KC meccsre?RunRickyRun
ten yard torrentVentura
Sajna nem lehet regelni már. Régóta próbálom pedig. Esetleg meghívó oda valakinek?

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Nem tudtok egy letöltési linket a KC meccsre?RunRickyRun
ten yard torrent

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Nem tudtok egy letöltési linket a KC meccsre?

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
" Coach Tony Sparano said the Dolphins now have a better idea of how to use Bush than they did at the start of the season."

Vagyis rájöttek, hogy hogyan tudják kihasználni Bush-t. ideje volt már igy a 10 forduló környékén!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
LOL! nem gondoltam volna 😀 ha továbbra is matt moore igy nyomja akkor nem hiszem, hogy lesz qb szelekció a drafton.

nem győzünk választani, hogy melyik a pro bowlos franchise irányitó: moore vagy henne 😀Ventura
Láttam hogy jelölték de hogy meg is nyerje ez meglepett! Majd meglátjuk de nem hinném hogy most minden meccsén ugyanezt a teljesítményt hozza majd. Persze nagyon jó lenne!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
LOL! nem gondoltam volna 😀 ha továbbra is matt moore igy nyomja akkor nem hiszem, hogy lesz qb szelekció a drafton.

nem győzünk választani, hogy melyik a pro bowlos franchise irányitó: moore vagy henne 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Dolphins QB Matt Moore was named the AFC's offensive player of the week. 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
http://www.youtube.com/watch?v=r2iFLQqpDlI

kis nevetni való ! 😊
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vontee Davis azért volt inaktív a héten, mert egyik edzésen állítólag erősen alkoholszagú lehetettel jelent meg, ráadásul szépen el is késett akkor. Sparano persze azt állítja, Davis ott sem volt azon az edzésen.Deny
Az laza. :/

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vontee Davis azért volt inaktív a héten, mert egyik edzésen állítólag erősen alkoholszagú lehetettel jelent meg, ráadásul szépen el is késett akkor. Sparano persze azt állítja, Davis ott sem volt azon az edzésen.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
egyébként meg fölösleges nagy erőfeszítéseket tenni, hiszen a szezon bukva. további győzelmekkel, meg rontjuk a lehetséges jó qb húzást szerintem (luck, barkley, jones, stb)
de olyan qb-t húzzunk aki azért tud is futni, azaz menekülve hozni a yardokat (mint moore), de azért az elsődleges a passzolás képessége legyen. (bár marino a 17 éve alatt nem futott egy egész pályányit sem. pontosan csak 87 yardot 😀)
bár griffinnek azt mondják jóféle karja van és jó is fut.Ventura
Szerintem meg most kell igazán odatennie magát a csapatnak, és elkenni mindenkinek a száját aki belénk törölte a lábát! Egy szurker gondolkodjon szezon alatt inkább így. Luckról, Cowherről ráérünk regényt írni majd ha offseason lesz. Vissza van még 8 meccs.. pont annyi, mint amennyit eddig végigszenvedtünk.. És ezt mindenkinek mondom.. ha így gondolkodunk, a csapat is így fog játszani.. küzdjön nektek a... @



Amúgy két dolog tűnt fel mióta Moore irányít.. Jobban érzik egymást Marshallal és ez ezen a meccsen jött ki markánsan, és szerintem a falunk is kezd feljönni, bár ezzel nem fog mindenki egyetérteni.

Arról a megváltásról, hogy Bush-t elkezdtük használni végre arra amiben jó már nem is akarok ódákat írni. Azt az idióta elképzelést, hogy tradicionális HB futóként kezébe a lasztit aztán futás a falnak és mindezt 20ból - 20szor meg tessék elfelejteni...

Clay-t az első elkapása óta szerettem... most már imádom.. hatalmas húzás volt 6. körben. Kineveljük hamar, akkor Bushal kombinálva okozhat fejtörést a DC.-knak.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Biztos hogy Luck lesz a president, de RGIII és Barkley is igen jók.

Mondjuk Moore is egyre biztosabb, de nem franchise szint.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Gratulálok a fölényes győzelemhez! Csak így tovább! Még pár győzelem benne kell legyen.

És mostantól tessék engem támogatni, ha írogatom, hogy jó a Miami játékosállománya! Mert sztem így van. Kell egy jó QB + 3 jó játékos, azzal már nagyon komoly esélyek lennének itt. HA a FO repül ahogy van. A mai ellenére, mert ma voltak szép playek, jó húzások (taktikai szempontból).ulpianus
Pont így vagyok ezzel én is. Csak egy pici hiányozna, és mennyivel jobban álnánk...
De 9-7-el bemegyünk a Playoffba 😂 😂 😂 😂
És Tebow-t látva kezdem úgy érezni, hogy nem feltétlen kell nekünk Luck, nekem spec. RG3 is szimpatikus 😊

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kérdőív!

Hol ment el ez a hajó?:


Milyennek szeretnéd látni a jövő Finsét! (a győztes nem válasz, esszé):



Melyek azok a szerkezeti változások, amelyek ehhez vezetnek (szintén esszé):


Milyennek ítéled a Fins szervezeti kultúráját? Ki az a személy, aki ezt tudja(ná) gatrantálni?


Milyennek ítéled a Fins tehetséggondozását?


Draftban hiszel inkább, vagy abban, hogy gyökerestől átültetett fák virágozhatnak Miamiban is?


Úgy gondolod, hogy évek óta "nagymegfejtésből élő médiaedző" kell a csapat élére, vagy úgy gondolod, hogy jobb lenne hozni egy tehetséges coordinátort, esetleg mélydélről egy olyan szakit (pl. NCAA-ből), aki él, hal a fociért. Te melyik típust választanád:


Remélem kitöltitek egy páran, talán még komolyan is veszitek!

üdv
HHelmut Zimmer
Ez tetszik és kitöltöm, ha lesz rá időm.... Mi a határidő ?DM13
Nincs határidő! Ez most nem olyan összegzős, pontozós, preferenciarendezős, mint amilyet a Bills oldalán, illetve a Hoxén szoktam csinálni. Azokat ki szoktuk értékelni (miután szerkesztem az egyik Bills fan sitet jó sok választ kapok, ami alkalmas elemzésekre). Ez most csak olyan, hogy kicsit átgondoljátok mi is a helyzet, kicsit vitaindító. 3 Súlyponti struktútális kérdés volt, a többi inkább csak ráhangolódós volt! 😊

Néha érdemes ilyeneket csinálni. 😊
Köszönöm mindenkinek aki kitöltötte!
Reméltem, hogy Bria is ránéz :/

Nagyon örülök a győzelemnek, mert tartást ad egy új kezdet felé!