Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
jon gruden super bowl győzelme sem hiszem hogy feltétlen miatta van. ahogy lesegetem a tampa bay szezonjait, tony dungy vitte fle a csapatot. vesztettek nfc wild cardban, a következő évben visszavonult dungy, helyére gruden került megnyerte a super bowlt. de a következő szezonok eredményei nem olyan menők egy szuperbowl győztes csapapttól.. egyedül a 2005-ös volt jó 11-5-el. hát úgy lehetne mondnai, hogy mák, szerencse és összejött minden, hogy megnyerték a super bowlt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 329 — Dolphins fan
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.briareos
1?Geeri
Zéró, azaz 0.... Tehát olyan valaki kell, aki még nem nyert de van benne spiritusz 😀

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.briareos
1?

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 824 — StuG Life
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
az odáig oké, de ha ilyen félnótás jön, akkor megint nem haladunk 5-ről a 6-raVentura
Egyelőre nulláról kéne az egyre. 😉Bazzani
az az igazság, hogy nem a 0-án vagyunk csak statisztikailag. játékosállományilag jók kellene hogy legyünk. és az lesz amit briareos mondta... kezdődik minden előlről - mármint az építkezés (még ha nem is teljesen előlről.)


Szerintem meggyőzhető Cowher, csak nem kapkodja el. szerencsére van még idő. Még csak a szezon felénél járunk. Nemmondom kihivás lenne a Dolphins azért neki, de lehet a végén pont ezért vállalja majd el.

"Dan Marino úgy tudja, Cowher izgatottan várja a visszatérés lehetőségét. Gruden esetében némi nehézséget jelent, hogy szerződése van az ESPN-nel, ami azonban nem zárná ki a poszt betöltését."RunRickyRun
igen, de azután írja, hogy cowher sikereket szeretne. 53 éves. pár dollár még szebbé tehetné nyugdíjas éveit és családja életét. remélem belemegy, ha ajánlatot teszünk neki.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
nem lesz itt sztáredző, ha igaz amit a profottballmagazinban írtak (who is next cikk)Ventura
Szerintem meggyőzhető Cowher, csak nem kapkodja el. szerencsére van még idő. Még csak a szezon felénél járunk. Nemmondom kihivás lenne a Dolphins azért neki, de lehet a végén pont ezért vállalja majd el.

"Dan Marino úgy tudja, Cowher izgatottan várja a visszatérés lehetőségét. Gruden esetében némi nehézséget jelent, hogy szerződése van az ESPN-nel, ami azonban nem zárná ki a poszt betöltését."

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az odáig oké, de ha ilyen félnótás jön, akkor megint nem haladunk 5-ről a 6-raVentura
Egyelőre nulláról kéne az egyre. 😉

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
az odáig oké, de ha ilyen félnótás jön, akkor megint nem haladunk 5-ről a 6-ra

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sparano árulja már a kecót...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem lesz itt sztáredző, ha igaz amit a profottballmagazinban írtak (who is next cikk)Ventura
október van. just sayin'
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
nem lesz itt sztáredző, ha igaz amit a profottballmagazinban írtak (who is next cikk)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
VÉGREEEE!!! 😀 Megszereztük Losman-t!!!

Van egy első körös qb-nk!Ventura
ja és ment rosenfels akit pár hete vettünk fel.) nem mintha sajnálnám)
Úgy dobáljuk az embereket mint a fantasy fociban! 😊RunRickyRun
És kb. pont ugyanennyi embert szórakoztatnak a csapattal mint egy átlagfelhasználó a fantasy team-ével :/ 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
VÉGREEEE!!! 😀 Megszereztük Losman-t!!!

Van egy első körös qb-nk!Ventura
ja és ment rosenfels akit pár hete vettünk fel.) nem mintha sajnálnám)
Úgy dobáljuk az embereket mint a fantasy fociban! 😊

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
VÉGREEEE!!! 😀 Megszereztük Losman-t!!!

Van egy első körös qb-nk!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Akkor most kirugták sparanot?Miami
Nem, maradt. Valszeg edzőcsere csak jövőre lesz, vagy a szezon vége felé.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Akkor most kirugták sparanot?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
mi lesz? 0:16?Miami
most mondjam azt, hogy remélem? 😀kristof
Ne akard sztem.
Borzasztó szar érzés,mégha Luck is a jutalom érte.
Tippem 2-14.Bazzani
Hm volt nemrég egy 1-15-ünk, de úgy, hogy a Ravens megkönyörült rajtunk, máig nem értem hogy nyertünk...
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
mi lesz? 0:16?Miami
most mondjam azt, hogy remélem? 😀kristof
Ne akard sztem.
Borzasztó szar érzés,mégha Luck is a jutalom érte.
Tippem 2-14.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mondjuk a kis Shulanak is örülnék.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
tehát akkor ross leírta sparano-t és társait? mindnképp lesz valaki más?
nem dobálozhautnk szarral úgy látszik - ez már bebizonyosodott don shula után

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na végre! Mióta mondom. De az kérdés kell-e neki az edzőség, vagy marad szakkomentátor.

Dolphins | Bill Cowher high on coaching list

Mon, 24 Oct 2011 05:47:08 -0700

Former NFL head coach Bill Cowher could be at the top of the list of candidates to replace Miami Dolphins head coach Tony Sparano, should he be fired. Owner Stephen Ross will likely look at hiring Cowher following the season. Money will have nothing to do with Cowher's decision, but rather he will look at what place gives him the best chance to win.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
ha a colts behúzza Luckot, szerintetek mennyi esélyünk lenne egy esetleges Manning trade-re?
RunRickyRun
véleményem szerint a green bayi taktikát fogják követni (favre - rodgers). lényegében a csapat "kula" manning nélkül. ha manning elmegy és luck jön egyből rookie-ként nem hiszem, hogy csodák lennének (ugye kezdő qb mélyvízbe és hasonló nyalánkságos teóriák). legjobb taktika, hogy cserepad 2-3 évig. esetenként biztos vezetésnél, fel a pályára, had szokja a légkört.

ha hozzánk kerülne akkor szerintem henne maradna még minimum 1 évig és luck cserepadon.
amennyiben persze henne hozza az idei szezonkezdős formát.

szóval egy "manning trade" szerintem nem jó döntés lenne a vezetéstől.

ha bekövetkezne és mi szereznénk, akkor megint ott van, hogy koros és, mint amolyan pillanatnyi megoldás jöhet csak szóba. és még nem beszéltem az anyagi vonzatáról. ross papó nem menne bele. sok sok dollárt égetne el - és nem is befektetés(!)
De Henne-t visszaigazolnád, ha van egy Luckod? Nem logikus... Max ha megújítjuk, aztán következő évben elcseréljük. De ahoz az kell, hogy jó legyen, ha meg jó, akkor miért váltanának. Nem hiszem, hogy Luck behúzása után megtartjuk Henne-t.Geeri
tudjuk hogy mire képes. msot sem volt jó (olyan értelemben), de simán kiemelkedő az elmúlt évekhez képest. azért igazolnám vissza, hogy luck még maradjon padon. marino se ment első héten csatába, csak a hatodikban 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
ha a colts behúzza Luckot, szerintetek mennyi esélyünk lenne egy esetleges Manning trade-re?RunRickyRun
Hát 4 év van még hátra a szerződéséből amit ha eltradelnek elég súlyos következményei lennének cap ügyileg. Ergo kétlem hogy Manning inne 2-3 évig bárhova is megy max ha kivásárolják/kivásárolja magát.Toca
Naaa, azt meg hogyan?


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ha a colts behúzza Luckot, szerintetek mennyi esélyünk lenne egy esetleges Manning trade-re?
RunRickyRun
véleményem szerint a green bayi taktikát fogják követni (favre - rodgers). lényegében a csapat "kula" manning nélkül. ha manning elmegy és luck jön egyből rookie-ként nem hiszem, hogy csodák lennének (ugye kezdő qb mélyvízbe és hasonló nyalánkságos teóriák). legjobb taktika, hogy cserepad 2-3 évig. esetenként biztos vezetésnél, fel a pályára, had szokja a légkört.

ha hozzánk kerülne akkor szerintem henne maradna még minimum 1 évig és luck cserepadon.
amennyiben persze henne hozza az idei szezonkezdős formát.

szóval egy "manning trade" szerintem nem jó döntés lenne a vezetéstől.

ha bekövetkezne és mi szereznénk, akkor megint ott van, hogy koros és, mint amolyan pillanatnyi megoldás jöhet csak szóba. és még nem beszéltem az anyagi vonzatáról. ross papó nem menne bele. sok sok dollárt égetne el - és nem is befektetés(!)
De Henne-t visszaigazolnád, ha van egy Luckod? Nem logikus... Max ha megújítjuk, aztán következő évben elcseréljük. De ahoz az kell, hogy jó legyen, ha meg jó, akkor miért váltanának. Nem hiszem, hogy Luck behúzása után megtartjuk Henne-t.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 871 — megbékéltem tom bradyvel
ennyire még sose vártam a szezon végét... Always next Year, de most tényleg remélem, hogy ez a teljesítmény alap egy jó draftra(QB,FS,LB,CB), kapunk egy normális HC-t, meg az FA piacról is szedünk értelmes embereket, és végre valahára odaütünk...Geeri
valahogy hasonló véleményen vagyok. sajnos nem látnék amerikai futballt, de szerintem az offseason érdekesebb lesz mint most a mi szezonunk 😀


ha a colts behúzza Luckot, szerintetek mennyi esélyünk lenne egy esetleges Manning trade-re?RunRickyRun
véleményem szerint a green bayi taktikát fogják követni (favre - rodgers). lényegében a csapat "kula" manning nélkül. ha manning elmegy és luck jön egyből rookie-ként nem hiszem, hogy csodák lennének (ugye kezdő qb mélyvízbe és hasonló nyalánkságos teóriák). legjobb taktika, hogy cserepad 2-3 évig. esetenként biztos vezetésnél, fel a pályára, had szokja a légkört.

ha hozzánk kerülne akkor szerintem henne maradna még minimum 1 évig és luck cserepadon.
amennyiben persze henne hozza az idei szezonkezdős formát.

szóval egy "manning trade" szerintem nem jó döntés lenne a vezetéstől.

ha bekövetkezne és mi szereznénk, akkor megint ott van, hogy koros és, mint amolyan pillanatnyi megoldás jöhet csak szóba. és még nem beszéltem az anyagi vonzatáról. ross papó nem menne bele. sok sok dollárt égetne el - és nem is befektetés(!)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------