Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Nehéz szavakat találni az idei teljesítményre. Én mondjuk fogjam is be a számat mert nem sokat láttam a mostani MNF mérkőzésből, de amit láttam szánalmas volt és elkeserítő.
Csak felvételről tudtam megnézni a meccset. Az 1. negyed végén kapcsolódtam be : Marshall nem tudta végig vinni a lasztit mert kilépett az oldalvonalon, pedig sima TD lehetett volna mert Cromartie verve, előtte senki.
Utána szánalmas futás kísérletek Td-re 4 y-ről (balra húz a fal erre balra futás, amikor jobb oldal üres ?!), és végén újra Marshall sikertelen elkapása (ami szintén elkapható volt). FG lett belőle és az utolsó pontjaink a meccsen. Szörnyű. :mad:
Utána még néztem a 4. negyed végét, ami szintén katasztrófa.

Nem tudom mi lesz itt srácok, de én attól félek még az idei 1 győzelem is kérdéses. 😕

Az LB sorunknak gyilkolni kellene erre semmi, "megerősítettük" az OL-et (18 kapott sack idén) gyenge teljesítmény. Sajnos Long se jó idén a meccs előtt 4 sack allowed-je volt idén (mostani meccs + fél sack). Nincs toppon sajnos. Meg akarjuk dönteni a Houston sack engedéses rekordját v. mi?
Secondary továbbra is szar, de mint korábban írtam G. Wilson-ban van potenciál, most is volt egy szép fumble kierőszakolása (szépen odacsapott). Egy-két szépségtapasz az van, de ezt nem tehetjük ki a kirakatba.
0 TD a részünkről ez is elkeserítő.

De ahogy Kovács Sanyi szakkommentátor is mondta és én is előtte, hogy itt a fejekben nincsen minden rendben. Az sem old meg semmit valószínűleg, hogy Sparano-t leváltják. Ide pszichológus kell + rohadt nagy biztatás és odafigyelés.

Nem bánkódni kell, hanem plussz erőket mozgósítani és mondani magukban a játékosokban, hogy igenis képes vagyok rá és szétszedem az ellent.

Hajrá Dolphins!!!!danyly
Szerintem kevered a neveket, mármint G. Wilson és J. Wilson urakat.... nem mindegy 😉

Egyébként kellene a váltás, amennyiben van megfelelő belső ember aki átvenné a helyét ( értsd: felrázná a társaságot ) , addig is el lehetne kezdeni sztáredzőt keresni és sztár QB-t.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Ez mondjuk tényleg durva volt! 😕RunRickyRun
ezt remélem ross is feljegyezte a noteszébe, abba az oszlopba, hogy: "miért rugjam ki az egész edzői stábot"Ventura
Tizen X év alatt, hány olyan bejegyzése lehet már?! 😉RunRickyRun
Harmadik éve tulaj csak... 😉

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nehéz szavakat találni az idei teljesítményre. Én mondjuk fogjam is be a számat mert nem sokat láttam a mostani MNF mérkőzésből, de amit láttam szánalmas volt és elkeserítő.
Csak felvételről tudtam megnézni a meccset. Az 1. negyed végén kapcsolódtam be : Marshall nem tudta végig vinni a lasztit mert kilépett az oldalvonalon, pedig sima TD lehetett volna mert Cromartie verve, előtte senki.
Utána szánalmas futás kísérletek Td-re 4 y-ről (balra húz a fal erre balra futás, amikor jobb oldal üres ?!), és végén újra Marshall sikertelen elkapása (ami szintén elkapható volt). FG lett belőle és az utolsó pontjaink a meccsen. Szörnyű. :mad:
Utána még néztem a 4. negyed végét, ami szintén katasztrófa.

Nem tudom mi lesz itt srácok, de én attól félek még az idei 1 győzelem is kérdéses. 😕

Az LB sorunknak gyilkolni kellene erre semmi, "megerősítettük" az OL-et (18 kapott sack idén) gyenge teljesítmény. Sajnos Long se jó idén a meccs előtt 4 sack allowed-je volt idén (mostani meccs + fél sack). Nincs toppon sajnos. Meg akarjuk dönteni a Houston sack engedéses rekordját v. mi?
Secondary továbbra is szar, de mint korábban írtam G. Wilson-ban van potenciál, most is volt egy szép fumble kierőszakolása (szépen odacsapott). Egy-két szépségtapasz az van, de ezt nem tehetjük ki a kirakatba.
0 TD a részünkről ez is elkeserítő.

De ahogy Kovács Sanyi szakkommentátor is mondta és én is előtte, hogy itt a fejekben nincsen minden rendben. Az sem old meg semmit valószínűleg, hogy Sparano-t leváltják. Ide pszichológus kell + rohadt nagy biztatás és odafigyelés.

Nem bánkódni kell, hanem plussz erőket mozgósítani és mondani magukban a játékosokban, hogy igenis képes vagyok rá és szétszedem az ellent.

Hajrá Dolphins!!!!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
2hét pihi után még egy td-re sem futotta...Csabee13
Ez mondjuk tényleg durva volt! 😕RunRickyRun
ezt remélem ross is feljegyezte a noteszébe, abba az oszlopba, hogy: "miért rugjam ki az egész edzői stábot"Ventura
Tizen X év alatt, hány olyan bejegyzése lehet már?! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ne legyetek elbizakodottak. nem kispályázunk mi sem. 😂DiamondsHead44
De bradford után el tudod képzelni hogy behúzzátok Luckot? én nem még ha rezsim váltás lenne akkor sem 😛Csabee13
álmodozik. Hülyék is lennének Bradford-ra ráhúzni.... talán a legjobb fiatal irányító az NFL-ben, az idei szezon sem az ő sara.

offAmadeus91
1. simán el tudom képzelni. fele annyi lenne a költsége, ha új HC és OC lesz akkor Bradford a 3 év alatt a 3. offense sémát kell tanulja, jelenleg már elég frusztráltnak tűnik és nem egy győztes típus.
2. Bradford a 21 meccsén egyszer sem vezetett game-winning drive-ot, nem csinált igazi comeback meccset sem (lásd még győztes típus), a nehéz szitukban rendszeresen rosszul dönt, még mindig nem olvassa jól a D-t, nem tudja áthívni a play-eket. Bizony ez a szezon az ő sara is. egy 60 milliós 1/1-es nekem csináljon csodát.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
2hét pihi után még egy td-re sem futotta...Csabee13
Ez mondjuk tényleg durva volt! 😕RunRickyRun
ezt remélem ross is feljegyezte a noteszébe, abba az oszlopba, hogy: "miért rugjam ki az egész edzői stábot"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
2hét pihi után még egy td-re sem futotta...Csabee13
Ez mondjuk tényleg durva volt! 😕

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
Luck és Kalil közül választhatunk majd ha így folytatjuk. aranyélet :cool:kristof
ne legyetek elbizakodottak. nem kispályázunk mi sem. 😂DiamondsHead44
De bradford után el tudod képzelni hogy behúzzátok Luckot? én nem még ha rezsim váltás lenne akkor sem 😛Csabee13
álmodozik. Hülyék is lennének Bradford-ra ráhúzni.... talán a legjobb fiatal irányító az NFL-ben, az idei szezon sem az ő sara.

off

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Luck és Kalil közül választhatunk majd ha így folytatjuk. aranyélet :cool:kristof
ne legyetek elbizakodottak. nem kispályázunk mi sem. 😂DiamondsHead44
De bradford után el tudod képzelni hogy behúzzátok Luckot? én nem még ha rezsim váltás lenne akkor sem 😛
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem vagyok az összeesküvés elméletek híve... De ez suck for luck! Nagy harc lesz itt az indivel! Kár hogy nem játszunk egymás ellen 😀 az olyan lenne mint a francia sakk! 😀Csabee13
Na de, ki lesz a vezetőedző? Kívülről jön valaki, szétveri a teljes csapatot, edzői stábot vagy Nolannel tesz egy próbát a vezetőség, hogy másodszorra neki is kijön a lépés HC-ként és megkezdi az állagjavítást?DoM
hát még pár ilyen meccs és nolan mert kötelező lesz kirúgni sparanot.. ő nyer 1-2őt és januárra mindenki repül a staffból.. ez az én jóslatom... utána meg indul a vadászat 😛 remélem....
több mint 12 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Luck és Kalil közül választhatunk majd ha így folytatjuk. aranyélet :cool:kristof
ne legyetek elbizakodottak. nem kispályázunk mi sem. 😂

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Dehogynem, Moore-nak volt egy TD-passza 😛Wyatt
De büdös troll!!!! :mad: 😀 😀 😀 😂
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823349c9/article/report-dolphins-owner-has-eye-on-substantial-rebuilding-effort
Jövőre franchise qb meg top edző.. Csabee13
De miért kellett erre ennyi évet várnia, hogy már megszámolni sem tudom?! Szerintem ez az alap minden nagy csapatnál!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem vagyok az összeesküvés elméletek híve... De ez suck for luck! Nagy harc lesz itt az indivel! Kár hogy nem játszunk egymás ellen 😀 az olyan lenne mint a francia sakk! 😀Csabee13
Na de, ki lesz a vezetőedző? Kívülről jön valaki, szétveri a teljes csapatot, edzői stábot vagy Nolannel tesz egy próbát a vezetőség, hogy másodszorra neki is kijön a lépés HC-ként és megkezdi az állagjavítást?
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dehogynem, Moore-nak volt egy TD-passza 😛

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem vagyok az összeesküvés elméletek híve... De ez suck for luck! Nagy harc lesz itt az indivel! Kár hogy nem játszunk egymás ellen 😀 az olyan lenne mint a francia sakk! 😀

Oakland szurker vagyok a szezon hátra lévő részére,vagy amíg nem lesz drasztikus váltás, és itt nem az eredményekre gondolok...

2hét pihi után még egy td-re sem futotta...
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Nem értem a gol line miért nem müködik,pl ha az elején az egyik sikerül akkor 10:0 és más a helyzet.addig számolgattam hogy ha még most,akkor rájátszás ,de ennek a csapatnak esélye sincs.3 negyed alatt 0 pont az durva.mi lehet a baj?ti hátha tudjátok.az igaz,hogy ross azt nyilatkoza,hogy jövöre franchise irányitó es sztár edzö.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Luck és Kalil közül választhatunk majd ha így folytatjuk. aranyélet :cool:
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
ideje már hogy másként lássák a helyzetet - ha igaz az a cikk amit csaba belinkelt.
nem 2. meg 3. körös irányító kell ide, hanem első. valami főiskolai sztár oszt kész. mos tmit csináljunk, ha nem működik már 12 éve az irányítóposzt.
bár van annyi szerencsénk qb kérdésben, hogy aki érkezne az valamiért nálunk kulán játszana 😀 - táncsak nem :/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hmmmmm high profilú edző? A Gm-et is lehet felmentjük? Jön Cowher vagy Gruden.
több mint 12 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Ha nincs nálatok annyi dropli akkor a Jets simán szívja a meccset!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
na, hát ugy alakult a meccs végeredmény ahogy gondoltuk. továbbra is versenyben vagyunk luckért.
matt moore debütálása nem éppen gyönyörfakasztó. henne-vel jobban jártunk volna.

a meccs elejét uraltuk - de inkább a jets offense volt híg fos, mint később kiderült. mindent elmond hogy a 2. negyed 5 és fél percénél sikerült először first downt szerezniük (ekkor már nekünk 9 first downunk volt). ezután vizont beindult a szekér a jetsnél.

-egyenesen megtiszteltetés, hogy 2007 óta marshallnak van a legtöbb dropja (azthiszem 55 körül)
-2000 óta nálunk kezdett a legtöbb irányító (16). mögöttünk a cleveland 15-el.

habár thomas nem szerzett 70 yardot, de szerintem az az 50 yard is jó (ne feledjük, hogy mellette bush-nak 70 yardja van)
fajinul meg találja a lukakat, küzd minden yardért. a los mögött már rajta lógtak a védők, de még így is is sikerült 3-4 yardot bevinni. nagyon tetszett amikor 3&10-re futójátékot hívtak. thomas megfutotta, és nagyon fajin cseleket alkalmazott.
nagyon jó játékos válhat belőlle.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
ideje volt már, hogy legyen valami és nem csak azt hallani hogy "látható a fejlődés"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
mit írnak a cikkben? :oVentura
Ross jövőre elit Qb-t és top edzőt akar a csapatnál. Nyáron ő lőtte le az Orton tradet, mert ő nem frencsájz Qb, neki pedig az kell. Továbbá a GM helye is megkérdőjeleződött.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
mit írnak a cikkben? :o

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------