Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Rosenfels mellett még kipróbáltak másokat is. Csak hogy lehessen összehasonlítani a választékkal:
J. Sorgi, K. Clemens, B. Ratliff, J.P. Losman, C. Frye


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Akkor Matt Moore lesz a kezdő QB?ThundersNFL
Ez könnyen elképzelhető, mert Rosenfels kb a kórházból érkezik közvetlenül.
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Akkor Matt Moore lesz a kezdő QB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
La Canfora: Dolphins have agreed to terms with QB Sage Rosenfels with Chad Henne out for the season. Contracts being signed and finalized.

Brandt: Sage Rosenfels signs 1-yr deal w/Dolphins. Minimum for him is $910,000 -- $53,500 per week -- and agent says he is getting more.vassadi
Nacccerű......

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
La Canfora: Dolphins have agreed to terms with QB Sage Rosenfels with Chad Henne out for the season. Contracts being signed and finalized.

Brandt: Sage Rosenfels signs 1-yr deal w/Dolphins. Minimum for him is $910,000 -- $53,500 per week -- and agent says he is getting more.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Jeff Darlington: Breaking News: Dolphins QB Chad Henne opts for shoulder surgery & will miss rest of season, multiple sources say.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Former Colts QB Jim Sorgi worked out for the Miami Dolphins Thursday morning.
http://www.nfl.com/player/jimsorgi/2505944/profile nem estem hasra...
És megláttam, hogy breaking news: Henne kihullott :/

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szerencsétlen Henne, mire megtanul annyira játszani, hogy ne imádkozzak a sérüléséért megsérül.
Most lesz az, hogy jövőre maradjon, vagy jöjjön Luck. Én úgy vagyok vele, hogy ha hozza amit eddig, akkor maradjon, és leheljünk életet a secondarybe, a falba, meg szedjünk össze valami impact LB-t, mert Wake-t már ismerik és megfogják.Geeri
hát ha 3 évig kitartottak mellette, majd pont akkor válnak meg tőlle mikor ténylegesen bíztatóan játszott.

Ventura
Csakhát vége a Rookie contractnak. És erre a teljesítményre vagy hajlandó lesz leszerződni, már elnézést, de szarér hugyér, vagy szerencsét próbál FA piacon. Mert szerintem nem fognak neki nagy összegű szerződést ajánlani...

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Nem értem miért bíznak ennyire a fehér Vickben MIamiban... Sose értettem, sőt ez Vickre nézve sértő.. Suck for Luck, a legjobb ami ezzel a csapattal idén történhet! Ja és ha megvan 1/1 akkor valami értelmes edzői stábot hozni, és egy jó irányítóra felépíteni a csapatot, mert ez több sebből vérzik pedig egész jól csengő nevek vannak a dephten!D11
hát az ol-nevek-nek már az említéskor durraniuk kéne - elvileg. aztán ott van, hogy azt mondogattuk anno, hogy az lb sor rotálni fog - ez szintén elvileg.

Erről a csiszoló technikáról BB-t kérdezd mert szerintem mi Pats fanok sem tudjuk BB, hogy csinálja max DoM aki sejti a kémiát benne 😀ThundersNFL
akár mint valami kibeb***ott mcgyver. szarból is bombát csinál.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
alig hiszem el, hogy a patriotsnál a szarból is gyémántot csiszolnak ki.


Erről a csiszoló technikáról BB-t kérdezd mert szerintem mi Pats fanok sem tudjuk BB, hogy csinálja max DoM aki sejti a kémiát benne 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Nem értem miért bíznak ennyire a fehér Vickben MIamiban... Sose értettem, sőt ez Vickre nézve sértő.. Suck for Luck, a legjobb ami ezzel a csapattal idén történhet! Ja és ha megvan 1/1 akkor valami értelmes edzői stábot hozni, és egy jó irányítóra felépíteni a csapatot, mert ez több sebből vérzik pedig egész jól csengő nevek vannak a dephten!
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
- QB nem kell részletezni...Csabee13
véleményem szerint az offense-ben a "red zone offense" a fostalicska. statisztikák elárulnak egy két dolgot. ahol bukunk az a defense. adjuk a yardokat, mint az édességet.Ventura
Meccset nyerni pontokkal lehet.. Nem lehet másra mutogatni mindig, hogy a playhívás szar, marshall szar, nincs TE, stb stb.. Henne is szar redzoneban.. ez kétségtelen.. pl Orton is az. Hiába menetel el 20-20ig ha ott nem megy. De ez még nem is lenne akkora tragédia... ha befutnánk vele de az sem megy.. Jah hogy ahhoz jó O-line is kell.. az hogy Carey 1. körös nem változtat a tényen, hogy erősen középszerű főleg mint guard.

Biztató a változás az offense-ben, de ne reménykedjünk azért ez még nagyon messze van a jótól. Nem csak a defen megy el a meccs, az 5yardosukrol 0pontal eljönni? kihagyni 30-40yardos FG-ket? Hagyjuk már... Szerzett pontok 26. a ligában... a többiben szimplán középmezőny.

Hány éve már, hogy nem tudunk mit kezdeni a TE playekkel?

TURNOVER RATIO -5
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Szerencsétlen Henne, mire megtanul annyira játszani, hogy ne imádkozzak a sérüléséért megsérül.
Most lesz az, hogy jövőre maradjon, vagy jöjjön Luck. Én úgy vagyok vele, hogy ha hozza amit eddig, akkor maradjon, és leheljünk életet a secondarybe, a falba, meg szedjünk össze valami impact LB-t, mert Wake-t már ismerik és megfogják.Geeri
hát ha 3 évig kitartottak mellette, majd pont akkor válnak meg tőlle mikor ténylegesen bíztatóan játszott.

- QB nem kell részletezni...Csabee13
véleményem szerint az offense-ben a "red zone offense" a fostalicska. statisztikák elárulnak egy két dolgot. ahol bukunk az a defense. adjuk a yardokat, mint az édességet.

DL tömve van emberekkel ...Csabee13
hát az ordick-os "projekt" az elég hatalmas KÁR. tavaly is megkérdőjelezték, mi behúztuk, mint hibrid. ennyit erről.
úgy gondolom, hogy NT-nek valami jóféle, jól-kiválóan játszó veterán játékost hozzunk. adjuk neki a kívánt összeget és kész. nem lehet spórolni kulcsfontosságú emberen.

DB ARE YOU FUCKING KIDDING ME?Csabee13
érthetetlen. a starterek közt csak crowder és clemons mozdult el.

OL ott van Long.. Csabee13
3 (egykori) elsőkörös ol srác van a falunkban. a hadnaggyal 4. a fal nem elég stabil. a a dollár meg csurogjon a zsebükbe. what the fuck?


valami nagyon nem jó irányba ment 2008 után. itt gondolok a draft húzásokra. alig hiszem el, hogy a patriotsnál a szarból is gyémántot csiszolnak ki.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hát konkrétan hányok a cut sign kérdéstől... Mutatja kitűnően, hogy semmi sem stabil a csapatban.. Egyik hétről a másikra evickélünk nincs kialakult fix keret a szezonra..

De amitől még rosszabbul vagyok, az a lehet, hogy tehetséges csak bele kell jönnie kérdés... nincs pardon nincs apelláta:
- QB nem kell részletezni... van két backup kaliber irányítónk.. igen Henne mutatott ezt azt már de 3hét játékot láttunk tőle.. nem garancia semmire.
- DL tömve van emberekkel tavaly még egy 1. kört is beleöltünk. Van egy túlfizetett NT-nk akit anno csere cseréjének hoztak és volt 1 jobb szezonja mi mégis Franchise tageltük potom 10milláért.. Sem pressure, sem run defense nincs.. akkor most mi van gyerekek? Gondoltam kiszámolom mennyit költ a csapat a DL-re.. de inkább mégsem teszem..
- DB ARE YOU FUCKING KIDDING ME?
- OL ott van Long.. de ha részletezni akarnám jelenleg: Long>>>>>Incognito=Pouncey>>>>>>>>>>>>>>>Carey>>>>>>>>>>Colombo

Csoda, hogy nem fogynak a jegyek?
És attól, hogy csináltak a csapatnak új weboldalt még nem fognak a szurkerek elhallgatni.. Ireland, Sparano meg az egész pereputty(Nolan is) menjen a búúús...
Hiába feszítik keresztre Sparano-t amíg ireland kormányoz Cowher, Gruden, Billick kaliberű edzőket tessék elfelejteni... Ha ők jönnek szabad kezet fognak kérni...

Suck for Luck? Na neeeem.. csak kérem pont ennyire vagyunk szarban...
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Szerencsétlen Henne, mire megtanul annyira játszani, hogy ne imádkozzak a sérüléséért megsérül.
Most lesz az, hogy jövőre maradjon, vagy jöjjön Luck. Én úgy vagyok vele, hogy ha hozza amit eddig, akkor maradjon, és leheljünk életet a secondarybe, a falba, meg szedjünk össze valami impact LB-t, mert Wake-t már ismerik és megfogják.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Egyébként én kiváncsi vagyok erre a Moore gyerekre is, az előszezonban volt pár brilliáns megmozdulása. Mondjuk most nem láttam SD ellen, de hátha csak bele kellene jönnie.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
az is nagyon jó, hogy akkor kell szezonos srülésnek lennie mikor már kezdett jól játszani. thomasnak is örülhetnénk, de a multkor írták, hogy a jets elleni játéka is kérdéses (bár utólag úgy látszik mégis fog játszani)


egyébként nathan jones (cb) released. nem tudom melyikötök szereti a sign, majd cut filozófiát, de akkor ezt is kedvelni fogja.
(szeptember 20 - október 5)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
ha csak 1-2 hétre dőlt is ki, akkor is kell egy backup Moore mögé amíg ő játszik.

De nekem nagyon gy tűnik, hogy nagy a baj.
http://www.thephinsider.com/2011/10/5/2470272/dolphins-qb-chad-henne-shoulder-separated-season-ending-surgery-possible-suck-for-luck
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Akkor henne tuti kidőlt az éven?

Dolphins, in their continued QB search, worked out veterans Trent Edwards and Brodie Croyle today

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Érkezett Buccs PS-ből Will Barker, OL és elvileg garantáltatok is neki egy 3 meccses aktív státuszt kb 80.000 dollárért.


Henne most még jó is kezdte az évet attól függetlenül, hogy állandóan kikaptunk, de legalább ő mutatott valamit. Jó-jó voltak INT-k de ez nála benne van és nem is volt sok. De ez így már sokk.

Garrard-ot még szívesen is látnám. Mobilis irányító akinek van tapasztalata, a tavalyi éve is jó volt (karrierje legtöbb passzolt TD-et produkálta + karrier legtöbb futott TD) és azért még van 1-2 jó éve az NFL-ben szerintem. Csak nem kevés pénz lenne gondolom.
Delhomme meg már nem tényező. Jó nagy játékos volt, de csak volt. Ő itt nem lenne jó.
De ez csak az én kis egyéni véleményem.danyly
Garrardot akarta a vezetőség, de ő nem akar jönni és nem csak a lové miatt. Biztos kezdő pozíciót is akar elvileg, ezt meg nem adják... (Coach Taylor se garantálta Vudunak anno, őt pont azzal lehetett megfogni, szóval azért ez a Garrard to Dolphins dolog még nincs lefutva 😀)
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Érdekel, hogy ki lesz az irányító de akkor minek Moore? Minek kellett leigazolni? Nem kell ide semmi vén fószer, attól nem lesz jobb a csapat. Ide jó secondary és jó offense kell!!!

Ez a rekordunk legalább megmaradt és szerintem meg is fog : http://www.youtube.com/watch?v=04GDQxtnNlQ&feature=player_embedded

PerfectVille!!! 😊danyly
azért, hogy bővüljön a starter qb-k száma dan marino óta. bizonyára nem volt elég moore bizalom gerjesztő teljesítménye az előszezonban. de azért kell egy qb a keretbe, ha moore-al is történik valami. vagy aktiváljuk a superhero devlin-t?






azigen verjem. elvileg ha jól értelmeztem akkor thomas játéka kérdéses a jets ellen is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Delhomme 😊 😊 😊 Ugyan már....

David meg teljesen rendben van. De hamarosan úgyis jön Luck.Delonso_
Vagy Landry Jones. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én abban Luck gyerekben nem vagyok biztos, hogy jön.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.