Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delhomme 😊 😊 😊 Ugyan már....

David meg teljesen rendben van. De hamarosan úgyis jön Luck.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Henne most még jó is kezdte az évet attól függetlenül, hogy állandóan kikaptunk, de legalább ő mutatott valamit. Jó-jó voltak INT-k de ez nála benne van és nem is volt sok. De ez így már sokk.

Garrard-ot még szívesen is látnám. Mobilis irányító akinek van tapasztalata, a tavalyi éve is jó volt (karrierje legtöbb passzolt TD-et produkálta + karrier legtöbb futott TD) és azért még van 1-2 jó éve az NFL-ben szerintem. Csak nem kevés pénz lenne gondolom.
Delhomme meg már nem tényező. Jó nagy játékos volt, de csak volt. Ő itt nem lenne jó.
De ez csak az én kis egyéni véleményem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Chad Henne - QB - Dolphins

NFL.com's Jeff Darlington reports the Dolphins are concerned that Chad Henne's separated left shoulder could be season-ending in nature.
Darlington just left the Miami Herald for NFL.com. He's a trusted voice on Dolphins matters. While the team awaits a second opinion on Henne's shoulder, they are reportedly continuing efforts to "rekindle" failed discussions with free agent David Garrard. Thus far, the Fins are not offering Garrard any guaranteed money, which is obviously a stumbling block. Jake Delhomme looks like a potential fallback option.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Milyen sérülése van henne nek?Miami
Bal váll, azt hiszem.

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Milyen sérülése van henne nek?
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Állítólag fél a csapat attól, hogy Henne sérülése egész szezonra outot hozhat, úgyhogy veterán QB keresést indítanak.
Lehet szórni tippeket: Garrard, Delhomme (állítólag mindkettőt meg is kereste már a csapat, de sikertelenek voltak tárgyalások), Palmer, Favre 😀Deny
4td 12int delhomme kizárt ha igen megszüntem miami fannak lenni. Garrard oké oké de ha most behúzzuk sem tud 8.-9. hétnél előbb bármit kezdeni.

Palmer nem jöhet mert ugye Cincisek nem engedik el, ergo ezért is vonul vissza. Favre meg végre visszavonult végleg.

Szóval Moore kezében van Sparano sorsa.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Érdekel, hogy ki lesz az irányító de akkor minek Moore? Minek kellett leigazolni? Nem kell ide semmi vén fószer, attól nem lesz jobb a csapat. Ide jó secondary és jó offense kell!!!

Ez a rekordunk legalább megmaradt és szerintem meg is fog : http://www.youtube.com/watch?v=04GDQxtnNlQ&feature=player_embedded

PerfectVille!!! 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag fél a csapat attól, hogy Henne sérülése egész szezonra outot hozhat, úgyhogy veterán QB keresést indítanak.
Lehet szórni tippeket: Garrard, Delhomme (állítólag mindkettőt meg is kereste már a csapat, de sikertelenek voltak tárgyalások), Palmer, Favre 😀
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem a lényeg az, hogy eddigi gyenge teljesítmény ellenére marad Sparano és töretlen a bizalom felé a vezetőség részéről (azt nem tudni ez meddig marad így ill. hogy ez csak Ross egyéni véleménye v. ebbe benne van minden vezetőségi tag v. tulaj véleménye is).
A játékosok szeretik Sparano-t és bíznak benne és küzdeni fognak érte (hát ez eddig elég gyenge küzdés volt 😕
).

Valaki írta, hogy Jim Harbaugh-ot most sajnálhatja Ross. Ebben van valami igazság ill. pikantéria, mert a 49ers azért jó kis csapat benyomását kelti 3-1-el áll és megverték idegenben az Eagles-t pl.
Ez azért csak mutat valamit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
aki eléggé járatos az angolban hallás útján, az mondja már el nagy vonalakban, hogy mit mondott ross:
http://thefinsiders.com/podcasts/2011/finsiders-exclusive-interview-with-stephen-ross

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Legalább Bush jól érzi magát 😊
http://www.tmz.com/2011/10/03/reggie-bush-clubbing-boozing-nightclub-party-miami-los-angeles-dolphins-loss-chargers/

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
mindenképp megemlítendő, hogy egy új floridai taktikánk van: hagyni a hosszú passzokat.
-vincent jackson egy mérföldes körzetében nem volt senki, majd jeremiás botlott meg. később is mumus volt a hosszú passz.
-öröm az ürömben, hogy legalább többször sikerült punt-ra kényszeríteni az ellenfelet, mint gondoltam/gondoltuk volna
-marshall 6 drop. most in nfl.
-a vicc az egészben, hogy 4 meccsből 3-nál egy gyors, lehengerlő drive-al td-t szereztünk - mint valami dream team.
-a félidei nagyszünet után tehetetlenek voltunk, mind védelem szempontjából, mind támadóilag. az addigi (első félidő) bukdácsoló chargers kicserélődött.
-a futásunkat eleinte nem tudták kivédekezni (lásd: bush), de azután megoldották, hogy semlegesítsék a futási kísérleteinket
-már komolyan félni kell carpantertől, de szerencsére ezuttal berugta
-a pass rush szerencsére volt, nem úgy mint eddig, de riversnek sokszor volt még így is másodpercei.
-na a rush defense aztán rendesen megküldte. matthews 81 yardja elmond mindent

ne reméljünk semmit és minden jobbra fordul.

utóiratként, pedig egy népi közmondás:
"elment crowder, oda az igazság"Ventura
Én mondtam, hogy tételezzük fel a legrosszabbat... Marshalltól mondjuk ezt nem vártam volna!

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
mindenképp megemlítendő, hogy egy új floridai taktikánk van: hagyni a hosszú passzokat.
-vincent jackson egy mérföldes körzetében nem volt senki, majd jeremiás botlott meg. később is mumus volt a hosszú passz.
-öröm az ürömben, hogy legalább többször sikerült punt-ra kényszeríteni az ellenfelet, mint gondoltam/gondoltuk volna
-marshall 6 drop. most in nfl.
-a vicc az egészben, hogy 4 meccsből 3-nál egy gyors, lehengerlő drive-al td-t szereztünk - mint valami dream team.
-a félidei nagyszünet után tehetetlenek voltunk, mind védelem szempontjából, mind támadóilag. az addigi (első félidő) bukdácsoló chargers kicserélődött.
-a futásunkat eleinte nem tudták kivédekezni (lásd: bush), de azután megoldották, hogy semlegesítsék a futási kísérleteinket
-már komolyan félni kell carpantertől, de szerencsére ezuttal berugta
-a pass rush szerencsére volt, nem úgy mint eddig, de riversnek sokszor volt még így is másodpercei.
-na a rush defense aztán rendesen megküldte. matthews 81 yardja elmond mindent

ne reméljünk semmit és minden jobbra fordul.

utóiratként, pedig egy népi közmondás:
"elment crowder, oda az igazság"

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Várom az értékelést a meccsről, tegnap nem voltam otthon nem tudtam nézni. Az eredményt láttam, meg hogy Henne out! Menniyre súlyos? Moore hogy szerepelt?

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A SD lazán vette az akadályt, így kell ezt.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
a halálba indulók... köszöntelek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Talán már Mr. Ross is úgy gondolja, h hiba volt nem megegyezni J. Harbaugh-val.... :/

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
de amúgy 2008-ban milyen vagányan kitalálták már a wildcat-et. nem hiszem,hogy amúgy megvertük volna a patriots (brady hiányában is). lehet most is lesz valami durranás 😀Ventura
wildsparano
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
de amúgy 2008-ban milyen vagányan kitalálták már a wildcat-et. nem hiszem,hogy amúgy megvertük volna a patriots (brady hiányában is). lehet most is lesz valami durranás 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Nagyon jókor jönnek ezek a sérülések, amikor pont nyerni kellene mindenképpen. Persze nem mintha ez nem lenne természetes (mármint nyerni), de most igazán elkelne.
McDaniel biztos nem játszik (ezt eddig is tudtuk), úgy tűnik (a cikk szerint) D. Thomas és V. Davis sem lesz ott a vasárnapi kezdésen. Na ez az ami nagyon elszomorít. Pont most kellene a tökös RB játék, erre a legjobbunk kiesik. Marad Bush és Slaton. Hát én ettől nagyon tartok, hogy mire lesznek képesek. Majd az lesz nem merik beválalni a futásokat, és orrba-szájba passz játék lesz + sok INT. 😕

J. Wilson most többet fog szerintem játszani. Nem rossz a gyerek, szerintem jó választás volt. Van még mit fejlődni, de lesz még sokkal jobb is.

Burnett nagyon fogadkozik, remélem szét is szedi őket + Wake is állatkodhatna. 😊
Ha Misi és J. Taylor sem bevethető a másik oldali OLB-ben akkor lehet, hogy felhozzák Alama-Francis-t (kétlem) v. beteszik oda Mitchell-t (mutathatna már ő is valamit a tavalyi formájából ; jó-jó nem egy kezdő ember, de akkor is). De nagyon remélem Misi vállalja és pályára lép. De valljuk be ő sem mutatta még meg igazán mire képes.
W. Allen és Carey vállalja a meccset.

Nagyon érdekel, hogy mik lesznek a kezdő felállások.danyly
"További érdekesség lehet, hogy mit lép a Miami edzői stábja a hibák kijavításának érdekében, ugyanis egy újabb vereség könnyen eredményezheti a fejek hullását, Tony Sparanoéknak ez az utolsó esélyük arra, hogy megtartsák az állásukat.
Mindenkinek javaslom tehát a mérkőzés megtekintését, rengeteg érdekességgel tarkított, izgalmas meccset várok."

osztom 😀Ventura
Én meg borítékolom a buktát 😕

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Nagyon jókor jönnek ezek a sérülések, amikor pont nyerni kellene mindenképpen. Persze nem mintha ez nem lenne természetes (mármint nyerni), de most igazán elkelne.
McDaniel biztos nem játszik (ezt eddig is tudtuk), úgy tűnik (a cikk szerint) D. Thomas és V. Davis sem lesz ott a vasárnapi kezdésen. Na ez az ami nagyon elszomorít. Pont most kellene a tökös RB játék, erre a legjobbunk kiesik. Marad Bush és Slaton. Hát én ettől nagyon tartok, hogy mire lesznek képesek. Majd az lesz nem merik beválalni a futásokat, és orrba-szájba passz játék lesz + sok INT. 😕

J. Wilson most többet fog szerintem játszani. Nem rossz a gyerek, szerintem jó választás volt. Van még mit fejlődni, de lesz még sokkal jobb is.

Burnett nagyon fogadkozik, remélem szét is szedi őket + Wake is állatkodhatna. 😊
Ha Misi és J. Taylor sem bevethető a másik oldali OLB-ben akkor lehet, hogy felhozzák Alama-Francis-t (kétlem) v. beteszik oda Mitchell-t (mutathatna már ő is valamit a tavalyi formájából ; jó-jó nem egy kezdő ember, de akkor is). De nagyon remélem Misi vállalja és pályára lép. De valljuk be ő sem mutatta még meg igazán mire képes.
W. Allen és Carey vállalja a meccset.

Nagyon érdekel, hogy mik lesznek a kezdő felállások.danyly
"További érdekesség lehet, hogy mit lép a Miami edzői stábja a hibák kijavításának érdekében, ugyanis egy újabb vereség könnyen eredményezheti a fejek hullását, Tony Sparanoéknak ez az utolsó esélyük arra, hogy megtartsák az állásukat.
Mindenkinek javaslom tehát a mérkőzés megtekintését, rengeteg érdekességgel tarkított, izgalmas meccset várok."

osztom 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Nagyon jókor jönnek ezek a sérülések, amikor pont nyerni kellene mindenképpen. Persze nem mintha ez nem lenne természetes (mármint nyerni), de most igazán elkelne.
McDaniel biztos nem játszik (ezt eddig is tudtuk), úgy tűnik (a cikk szerint) D. Thomas és V. Davis sem lesz ott a vasárnapi kezdésen. Na ez az ami nagyon elszomorít. Pont most kellene a tökös RB játék, erre a legjobbunk kiesik. Marad Bush és Slaton. Hát én ettől nagyon tartok, hogy mire lesznek képesek. Majd az lesz nem merik beválalni a futásokat, és orrba-szájba passz játék lesz + sok INT. 😕

J. Wilson most többet fog szerintem játszani. Nem rossz a gyerek, szerintem jó választás volt. Van még mit fejlődni, de lesz még sokkal jobb is.

Burnett nagyon fogadkozik, remélem szét is szedi őket + Wake is állatkodhatna. 😊
Ha Misi és J. Taylor sem bevethető a másik oldali OLB-ben akkor lehet, hogy felhozzák Alama-Francis-t (kétlem) v. beteszik oda Mitchell-t (mutathatna már ő is valamit a tavalyi formájából ; jó-jó nem egy kezdő ember, de akkor is). De nagyon remélem Misi vállalja és pályára lép. De valljuk be ő sem mutatta még meg igazán mire képes.
W. Allen és Carey vállalja a meccset.

Nagyon érdekel, hogy mik lesznek a kezdő felállások.danyly
No és Hiliard ????

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon jókor jönnek ezek a sérülések, amikor pont nyerni kellene mindenképpen. Persze nem mintha ez nem lenne természetes (mármint nyerni), de most igazán elkelne.
McDaniel biztos nem játszik (ezt eddig is tudtuk), úgy tűnik (a cikk szerint) D. Thomas és V. Davis sem lesz ott a vasárnapi kezdésen. Na ez az ami nagyon elszomorít. Pont most kellene a tökös RB játék, erre a legjobbunk kiesik. Marad Bush és Slaton. Hát én ettől nagyon tartok, hogy mire lesznek képesek. Majd az lesz nem merik beválalni a futásokat, és orrba-szájba passz játék lesz + sok INT. 😕

J. Wilson most többet fog szerintem játszani. Nem rossz a gyerek, szerintem jó választás volt. Van még mit fejlődni, de lesz még sokkal jobb is.

Burnett nagyon fogadkozik, remélem szét is szedi őket + Wake is állatkodhatna. 😊
Ha Misi és J. Taylor sem bevethető a másik oldali OLB-ben akkor lehet, hogy felhozzák Alama-Francis-t (kétlem) v. beteszik oda Mitchell-t (mutathatna már ő is valamit a tavalyi formájából ; jó-jó nem egy kezdő ember, de akkor is). De nagyon remélem Misi vállalja és pályára lép. De valljuk be ő sem mutatta még meg igazán mire képes.
W. Allen és Carey vállalja a meccset.

Nagyon érdekel, hogy mik lesznek a kezdő felállások.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Miami Dolphins running back Daniel Thomas and cornerback Vontae Davis -- who are both dealing with hamstring injuries -- were not on the team's charter flight Friday to San Diego, according to NFL.com reporter Jeff Darlington.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
remek, hogy sérüléssel szenved. öröm pedig látni játékát.

hát szerintem hartline felé sok az incomplete passz. vagy csak lehet nekem tűnik soknak. az viszont biztos, hogy legtöbbször (legalábbis emlékeim szerin) henne túldobta (többször is megjátszottuk hartline-al a közepes-hosszú passzt), vagy magasan dobta, esetleg rövidre sikerült az átadás. jó-jó, hát most melyik passzkísérlet pontosan melyik játékos hibája, azt a fene tudja. bár egy kicsit mintha rookie évében robbanékonyabb lett volna. értem ezalatt a nagy playeket.
egy kis morzsa hartlineról ennek örömére
http://www.youtube.com/watch?v=kkqiBbSzTNE

yeremiah a 98.-at fogja játszani (2004) 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------