Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mekkorát blokkolt a fumble után! 😀
http://www.youtube.com/watch?v=cqUH_GMSGIs
Bár azt is látni, hogy amikor passzol 10m-es körzetében sehol egy védő! na ezt kellene elérni a mi O-line-unknak is!! mert hiába draftoljuk le ha aztán a fűben fog hemperegni!RunRickyRun
0:28-nál van az egyik kedvenc jelenetem tőle. 😀 Szerencsétlen védő 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
behúznánk luckot mikro henne jó teljesítményt nyújtott? 😀 amúgy szeritnem sparanoék megtartják állásukat idén. legfeljebb ha jövőre is szar lesz a dolog... ez csak ilyen saját vélemény/érzet

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Mekkorát blokkolt a fumble után! 😀
http://www.youtube.com/watch?v=cqUH_GMSGIs
Bár azt is látni, hogy amikor passzol 10m-es körzetében sehol egy védő! na ezt kellene elérni a mi O-line-unknak is!! mert hiába draftoljuk le ha aztán a fűben fog hemperegni!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
egyébként mi ez a "suck for luck" -olás nálunk? nem ő elvileg a jövő évi legjobb irányító?Ventura
Azért szívunk, h jövőre tuti miénk legyen az 1/1.....aki Luck lesz nagy valószínűséggel.
Persze ez csak 1 poén 😀

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
egyébként mi ez a "suck for luck" -olás nálunk? nem ő elvileg a jövő évi legjobb irányító?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
hogyne lenne ross boldogtalan és mélyen csalódott. hiszen mindene ott van, de nem nyilatkozhat olyan erősen negatívan




hát azért szép votl, hogy tavaly ott volt, hogy a cleveland verhető. erre kikaptunk. majd a nem nyerhető jets meccset megnyertük. ezután kikaptunk a buffalotól és a detroit-tól is. tavaly. rámondtuk, hoyg hozható meccsek. 10-6-al végeztünk volna, ha úgy történik tényleg, hogy hozható meccsek. mindenesetre nem kérdőjelezem meg hogy a miami jobb csapat lenne. sok más dolog is befolyásolhatja a meccseket.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nézd a 2008-as 11-5-höz képest és a 2009-es és 2010 7-9-hez képest eléggé csalódást keltő. Itt ha 7 győzelem alatt vagyunk akkor az elég szar. magyarul 3 év alatt visszasülyedtünk az előző évek szintjére. már 2009-ben is egy cseppet csalódás volt a 7 győzelem, de ráfogtuk, hogy a wildcat nem oly menő és brady is visszatért. aztán a 2010-es eredmény megint csalódás keltő - még jobban, hogy megint ugyanannyit értünk el. azthiszem 2008-al magasra tettük a lécet. gondoltam, hogy vissza fog ütni. jobb lett volna ha évenként apránként gyűjtjük a győzelmet. jobban tálalható lenne most egy ilyen kezdés.Ventura
Én egyetlen szóval nem mondtam,hogy akár egy 5-11es idény nem lenne csalódás nektek.
Én csak arra reagáltam,hogy ez a csapat tud nyerni meccset és kategóriákkal jobb mint a 0-16os Lions.

Érdemes ide kattintani:
http://www.pro-football-reference.com/teams/det/2008_roster.htm

Vannak benne remek nevek.
Bocsi az OFF-ért amúgy.

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jani Wan fordítása a SD elleni meccs után:

- Mr. Ross, elég kemény szezonkezdés, a csapat 0-4-gyel zárt a pihenőhét előtt.
Mi véleménye ezzel kapcsolatban.
- Mondhatjuk hogy nagyon csalódott vagyok, hogy enyhén fogalmazzunk. Az edzők, a játékosok is nagyon csalódottak, hogy egy meccset sem nyertek. És nem is várható el hogy máshogy érezzünk. De össze kell tartanunk, támogatnunk kell az edzőt. Hiszem hogy Tony a megfelelő edző. Az összes meccs amit játszottunk szoros volt, és bármelyik csapat megnyerhette volna (megjegyzésem: lófaszt, én láttam minden meccset, és szó sincs ilyesmiről) , de a csapat keményen edz és játszik amennyire csak tudnak, ami szerintem jó jel, de az egyértelmű hogy ennek az eredményen is látszania kell.
- Hisz abban hogy a csapat ebből a gyenge kezdésből ki tud lábalni?
- Persze, reménykedem. A sajtóban azt olvassa az ember hogy változtatásokra van szükség, ami változtatna a dolgokon, de ha bármelyik jól játszó csapatot megnézzük akkor látszik a konzisztencia, és hogy a kijelölt úton haladnak. Persze mindenki belefut hullámvölgyekbe. Úgy vélem van elég tehetség a csapatban, és ami a legfontosabb hogy a játékosok hisznek Tony-ban. És addig amíg ők hisznek az edzőben, és mindent megtesznek, akkor jó néhány meccset meg fogunk nyerni, és 0-4-ről visszajönni, és ha emlékszünk arra hogy az első szezonban, amikor Tony hozzánk került, ha nem is 0-4-gyel de nagyon hasonlóan kezdtük a szezont, és onnan visszajöttünk és nyertünk 9 vagy 10 meccset egymás után. (megjegyzésem: akkor 0-2-vel keztünk, és volt Pennington + Wild Cat. Most semmi sincs). Nem tudom hogy ez megtörténik-e megint, de tehetséges csapat, de majd kiderül ahogy a szezon folytatódik.
- A Dolphins tulajdonosával Stephen Ross-al beszélgetünk, most hogy a csapat pihenőhéten van. Van-e valamilyen végső gondolata befejezésképpen?
- Mi a elköteleztük magunkat, a célunk a győzelem. És az erőforrásokat ennek megfelelően használjuk. Ameddig a csapat az edző mögött áll, és van benne elég tehetség addig jó az esélyünk a győzelemre. optimistának kell lennünk, és bízni abban hogy megvalósuljon, és amíg a kijelölt úton haladunk akkor meg is fog valósulni. Egy végső gondolat: nagyra értékelem a rajongói támogatást, én ugyan olyan csalódott vagyok mint a rajongók, és elköteleztem magam, hogy kimásszunk a hullámvölgyből, amilyen gyorsan csak lehet.
- A Dolphins tulajdonosával Stephen Ross-al beszélgettünk, blabla...
(megjegyzésem: na erre kiváncsi leszek. Szerintem inkább irány Andrew Luck).

Mindenesetre a tulajdonos nincs elkeseredve! Nemtudom hogy csinálja! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Ez a Miami sokkal erősebb mint a 0-16os Lions volt.
Ott konkrétan nem volt defense és az offense-et is Megatron jelentette szinete egymaga.
Azért itt nincs ekkora baj.
2-3 győzelem símán meglehet.

Nyerhetőnek tűnő meccsek: DEN @ MIA, MIA @ KC, WAS @ MIA, BUF @ MIA, OAK @ MIA, MIA @ BUF
Ezekből símán lesz(nek) győzelem.Bazzani
Hol az az 1 ????
Szerintem meg a Cleveland-nél gyengébb csapattal idén nem találkozunk...esetleg a KC ( elnézést mindkét csapat híveitől ) és ugye az elsőnél már kikaptunk.
Érthetetlen ez a visszaesés a def-nél. Az off-nál teljes a káosz már szerintem, semmi koncepció.DM13
Felsoroltam 6 meccset.
Fogadni is merek rá,hogy ezekből tuti lesz győzelem.Bazzani
nézd a 2008-as 11-5-höz képest és a 2009-es és 2010 7-9-hez képest eléggé csalódást keltő. Itt ha 7 győzelem alatt vagyunk akkor az elég szar. magyarul 3 év alatt visszasülyedtünk az előző évek szintjére. már 2009-ben is egy cseppet csalódás volt a 7 győzelem, de ráfogtuk, hogy a wildcat nem oly menő és brady is visszatért. aztán a 2010-es eredmény megint csalódás keltő - még jobban, hogy megint ugyanannyit értünk el. azthiszem 2008-al magasra tettük a lécet. gondoltam, hogy vissza fog ütni. jobb lett volna ha évenként apránként gyűjtjük a győzelmet. jobban tálalható lenne most egy ilyen kezdés.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mire ?
Lehet, h az 1-15 se lesz meg...DM13
Ez a Miami sokkal erősebb mint a 0-16os Lions volt.
Ott konkrétan nem volt defense és az offense-et is Megatron jelentette szinete egymaga.
Azért itt nincs ekkora baj.
2-3 győzelem símán meglehet.

Nyerhetőnek tűnő meccsek: DEN @ MIA, MIA @ KC, WAS @ MIA, BUF @ MIA, OAK @ MIA, MIA @ BUF
Ezekből símán lesz(nek) győzelem.Bazzani
Hol az az 1 ????
Szerintem meg a Cleveland-nél gyengébb csapattal idén nem találkozunk...esetleg a KC ( elnézést mindkét csapat híveitől ) és ugye az elsőnél már kikaptunk.
Érthetetlen ez a visszaesés a def-nél. Az off-nál teljes a káosz már szerintem, semmi koncepció.DM13
Felsoroltam 6 meccset.
Fogadni is merek rá,hogy ezekből tuti lesz győzelem.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
ezt mire mondod? ugyan már. pédául a detroitiaknak (meg fanjaiknak) miket kellett kiállniuk? 😀 utoljára 2007-ben voltunk ilyen mélyen 😀

úgyhogy ennyit a különböző felhasználók által készített "pump up" videókról 😀Ventura
Mire ?
Lehet, h az 1-15 se lesz meg...DM13
Ez a Miami sokkal erősebb mint a 0-16os Lions volt.
Ott konkrétan nem volt defense és az offense-et is Megatron jelentette szinete egymaga.
Azért itt nincs ekkora baj.
2-3 győzelem símán meglehet.

Nyerhetőnek tűnő meccsek: DEN @ MIA, MIA @ KC, WAS @ MIA, BUF @ MIA, OAK @ MIA, MIA @ BUF
Ezekből símán lesz(nek) győzelem.Bazzani
Hol az az 1 ????
Szerintem meg a Cleveland-nél gyengébb csapattal idén nem találkozunk...esetleg a KC ( elnézést mindkét csapat híveitől ) és ugye az elsőnél már kikaptunk.
Érthetetlen ez a visszaesés a def-nél. Az off-nál teljes a káosz már szerintem, semmi koncepció.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát én a Buf és Oak meccseket nem látom simának! Mindketten összeszedték magukat erre az évre!RunRickyRun
Senki nem írta,hogy síma.
Annyit írtam,hogy nyerhetőnek tűnő.

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát én a Buf és Oak meccseket nem látom simának! Mindketten összeszedték magukat erre az évre!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalja.hu :mad:DM13
ezt mire mondod? ugyan már. pédául a detroitiaknak (meg fanjaiknak) miket kellett kiállniuk? 😀 utoljára 2007-ben voltunk ilyen mélyen 😀

úgyhogy ennyit a különböző felhasználók által készített "pump up" videókról 😀Ventura
Mire ?
Lehet, h az 1-15 se lesz meg...DM13
Ez a Miami sokkal erősebb mint a 0-16os Lions volt.
Ott konkrétan nem volt defense és az offense-et is Megatron jelentette szinete egymaga.
Azért itt nincs ekkora baj.
2-3 győzelem símán meglehet.

Nyerhetőnek tűnő meccsek: DEN @ MIA, MIA @ KC, WAS @ MIA, BUF @ MIA, OAK @ MIA, MIA @ BUF
Ezekből símán lesz(nek) győzelem.

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Jajaja, lassan jöhetnek a kit szeretnénk HC nak nevű fejtegetések.Delonso_
Lehet hogy a HC csere is kevés lesz. Itt lassan atyaúristent kell cserélni!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jamarcust pl. 😊iktriad
Ő nem ül éppen a kodeines köhögéscsillapítóival? :]
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Legalja.hu :mad:DM13
ezt mire mondod? ugyan már. pédául a detroitiaknak (meg fanjaiknak) miket kellett kiállniuk? 😀 utoljára 2007-ben voltunk ilyen mélyen 😀

úgyhogy ennyit a különböző felhasználók által készített "pump up" videókról 😀Ventura
Mire ?
Lehet, h az 1-15 se lesz meg...

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Legalja.hu :mad:DM13
ezt mire mondod? ugyan már. pédául a detroitiaknak (meg fanjaiknak) miket kellett kiállniuk? 😀 utoljára 2007-ben voltunk ilyen mélyen 😀

úgyhogy ennyit a különböző felhasználók által készített "pump up" videókról 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jajaja, lassan jöhetnek a kit szeretnénk HC nak nevű fejtegetések.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Legalja.hu :mad:

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?Deny
thephinsider.com:
"A Crazy Backup Quarterback Idea - Why Not At Least See How Chad Pennington Is?"
http://www.thephinsider.com/2011/10/6/2472118/a-crazy-backup-quarterback-idea-why-not-at-least-see-how-chad



egyébként lol. a thephinsideren nagy betűkkel ki van írva hogy dolphins sign rosenfels. megjegyzés: "oh boy..." 😀 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?Deny
Tőle bárki jobb lett volna!!!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?Deny
Azért Garrard még mindig jobb lett volna, próbálkoztak is csak a pénzügyekben nem tudtak megegyezni tudomásom szerintzolika26
Pontosan, tehát Garrard kiesett, így kell nézni, hogy ki lett volna feltétlen jobb választás.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?Deny
Azért Garrard még mindig jobb lett volna, próbálkoztak is csak a pénzügyekben nem tudtak megegyezni tudomásom szerint


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB Sage Rosenfels vassadi
Hát ez gyönyörű! Lehet ennél még mélyebbre süllyedni?!
Ezekszerint a célunk mostantól a jövő évi első draft jog lesz!RunRickyRun
Kíváncsi vagyok, te hirtelen kit hoztál volna csere QB-nak?Deny
Jamarcust pl. 😊