Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát igen ez így nem túl biztató a jövőre nézve Thomas-nak, hogy már most szinte állandó sérülésekkel bajlódik. + Bush is sérülékeny és nem túl labdabiztos. Slaton is jó volt. Sajnos ő már nem a régi, pedig nem egy idős játékosról beszélünk. Remélem rendben lesz a futás, mert szerintem a Chargers ebben sebezhető.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Na ez egy szépkis statisztikai áttekintés volt, reméljük ugyanígy láta majd a mélyen tisztelt edzői stáb is!
Slatont valszeg azért hozták mert Thomas máris vacakol és legyen helyette valaki ha kell. Azért gyorsan leamortizáltuk szegényt, ezért kellett volna bushnak is több játékot adni, de valahogy nem azt láttam. Pedig bush is azt nyilatkozta hogy thomassal milyen jól kiegészítik majd egymást.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem valami jó hír : D. Thomas továbbra is a térd-ín sérülésével bajlódik, kérdéses a játéka. Én nagyon nem szeretném ha nem játszana. Bush sérülékeny, nem olyan mint régen + nyomja a fumble-at, Slaton meg nagy rizikó.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Találtam egy két érdekes statisztikát (persze nem ezen múlik, hogy mi lesz de egy kis iránymutatónak jó).
Henne a red zone-ban 9/23 (jó passz/kísérlet), 58 y, 4 TD ; 34 játék volt elindítva red zone-ban ebből 11 futás, 23 passz játék. Én ezt inkább megfordítva tenném. Nagyon rámentünk a passz játék erőltetésére, pedig arról volt itt szó, hogy marad a régi bevált séma, hogy futás orientált marad a csapat. Ez eddig nem úgy tűnik. Lehet, hogy nem olyan szép a sok futásos és sokat erőltetett futásjáték, de sok esetben az beváltabb és jobb módszer.
Visszatérve a red zone játékra (vagy inkább szar játékra), TE és WR felé 5/19 (elkapott/felé passzolt), 40 y, 2 TD. Tehát így kijön, hogy RB-k felé 4/4 a mutató.

Továbbá 5 yardon belül 9 játék ebből 8(!) passz. Az az egy szerencsétlen futás Hilliard nevéhez fűződik ami kemény -1 yard lett. :mad:

Marshall felé red zone-ban 7 passz ment, ebből 1 elkapás sikeres (ez volt a 12 yardos TD elkapása a Texans ellen).

D. Thomas-nak a goal line és 7 yardos terület között nem volt futása. Azért ez is árulkodó adat.

A Chargers ellen pedig nagyon is kellene erőltetni a futásokat mert a futás elleni védekezésük csak 19. a ligában. Persze nem csak ez miatt. A passz elleni védekezésük 9. a ligában. Ha passz játékot erőltetjük nagyon, sok INT lesz szerintem. Ha már passz akkor inkább Fasano és Hartline-ra tenném a voksot, mert szerintem Marshall-t és Bess-t azért keményem fogják majd. Persze nem mintha az előző két játékost nem fognák, de lehet kicsit meglepnénk őket.
Bár Marshall nagy méretét ki tudja használni a kisebb CB ellen + egy kis erőt benyom még és egy-két + yard is megvan. A Chargers-nél max. Jammer (ő játéka kérdéses ; jó erős testfelépítésű játékos) és Cason aki fel tudja vele venni a versenyt ilyen szinten.
Ha Hartline nem fogják szorosan frankóul meg tud indulni előre, csak kicsit lassú a kezdősebessége.
D. Bess-nél pedig a biztos kéz és a gyorsasága lehet a nyerő + ő figyeli az üres réseket, lyukakat a védelembe hol tud megindulni, tovább menni.

Egy kis szó az ellenről : Liguet szerintem játszani fog, bár bajlódik egy kisebb bokasérüléssel. Bár érdekesség, hogy a másik bal oldali DE is sérült (Cesaire). Bár forgathatók az oldalakon v. akár posztokon, úgyhogy ezt biztos megoldják.
A két 1. számú elkapójuk is sérüléssel bajlódik : Floyd (ágyék) és V. Jackson (has,hasfal). Kicsit megdolgozzuk ott őket és elmegy a kedvük a játéktól, mert szerintem játszani fognak ők is, nem olyan komolyak ezek a sérülések szerintem. 😊
Na és ne felejtsük el a másodéves R. Mathews-t sem aki lábsérüléssel bajlódik. Én úgy láttam most, hogy kihagyta az edzést és kérdéses a játéka, de szerintem őt is összefoltozzák.
És A. Gates is lábsérüléssel bajlódik de szerintem McMichael jobb formában van nála az ő posztján és ő is fog kezdeni.

Tolbert-re nagyon figyelni kell mert RB de inkább kisebb elkapásokba alkalmazzák jobban és rendre megfutja az ő kis útját és szépen araszolnak előre a rövid elkapásaival. És szintén ezt alkalmazzák Mathews-nál is.

A defense-ben az "öreg" Spikes alkot még (pedig már a 14. idényét tapossa), továbbá érdemes odafigyelni Weddle, Butler és Garay-ra is, ha támadunk.
+ Barnes (LB) se felejtsük el mert floridai gyerek (de persze nem ez a lényeg), és 3 tackle, ebből 2 sack + 1 fumble. Nem az első számú a posztján de nagyon nyomul a srác. Veszélyes.

És végül ne feledjük : 100. meccsét játssza a Chargers ellen Denney a Dolphins színeiben!
Gratulálunk.

Remélem a meccs végén is gratulálni tudunk a csapatnak, mert nyertünk.

Go Dolphins!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
amig egészségesek voltak, se agódtam, hogy nyernénk, ugyanis a cleveland elleni küzdelem előtt a védelmünk total yardja a kőkemény 31. helyen volt. cleveland után az előkelő 30. helyen áll. ha isten adja hogy nyerünk. csoda, szerencs, vagy tudás, teljesítmény alapaján, akkor ez bizony LOL leszVentura
Hát a pass defense nagyon lehúzza a teljesítmányt, abban mindenképp fejlődni kellene, de már évek óta nem megy és nem tudom miért! 😕
Run defense 16. helyen állunk.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
-black out lesz san diego-ban

-jó, hogy gyakori a sérülés hullám is
Daniel Thomas was added to the Dolphins' injury list as limited with a hamstring ailment.
It's presumably the same hamstring that nagged Thomas entering the season. The Dolphins may be just giving him some extra rest if it cramped up in practice. Thomas is not believed to be in any danger of missing Sunday's game against the Chargers.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
amig egészségesek voltak, se agódtam, hogy nyernénk, ugyanis a cleveland elleni küzdelem előtt a védelmünk total yardja a kőkemény 31. helyen volt. cleveland után az előkelő 30. helyen áll. ha isten adja hogy nyerünk. csoda, szerencs, vagy tudás, teljesítmény alapaján, akkor ez bizony LOL lesz

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na sérülések vannak bőven (nagyrészt defense) és pont egy olyan csapat következik (San Diego) akik azért toppon vannak támadásban (yardban 4. , passzolt yardban 6. ).
Y. Bell remélem felépül, mert igazi minőségi cseréje nincs bár ő sincs a legjobb formában. Culver meg messze áll a jó cserétől.
J. Taylor már nem bírja a strapát egy nap szabadnapot kapott Sparano-tól, a Cleveland ellen is inkább lehozták és nem játszatták tovább nehogy lesérüljön. Nem fiatal már na. Én tisztelem Taylor-t de helyette inkább egy életerős fiatal, brutál LB kellett volna. De hát a pénz és ki jön ide...
W. Allen és Carey is sérültek voltak de ők már edzettek a csapattal végig.

Sajnos ezer sebből vérzünk defense-ben. Remélem azért nagyon nem vernek el. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.shawnka
Hát az már régen volt 😀 Ilyen cserénk már van... Falember kellene, h működjön az offense , na de pont egy volt OL edző ne tudná ezt ????DM13
várom is a szezon végét/offseason-t és nem is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Most nézem, h R. Baker helyét kapta meg. Mondjuk az tény , h sokan lettek a DL-ben az ukrán érkezésével.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.shawnka
Hát az már régen volt 😀 Ilyen cserénk már van... Falember kellene, h működjön az offense , na de pont egy volt OL edző ne tudná ezt ????

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
kár, hogy nincs olyan nap amikor online-on lehetne kérdezni az edzőktől, játékosoktól.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
hm. minek?briareos
hogy meglegyen a heti cut sign mizéria azért... amúgy nem egy reménytelen backup.. olyan van mint hiliard.
meg szerintem sanszos, hogy megnő a futójátékok száma az eddigiekhez képest. Mert azért az még valahogy működik.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
hm. minek?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Steve Slaton érkezett. Korábbi houstoni 1000 yardos RB.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Edds a pats practice squad-ból átigazolt a csikókhoz.

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Aki a Miamitól ment a NE-ba az mindenki k jó vétel volt nekik! 😕

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Polite lehet, h hazafi lesz... :mad:

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Javaslom álljunk pesszimistán a dolgokhoz, feltételezzük mindenkitől a legrosszabbat a hétvégére , és csak pozitívan csalódhatunk.
Pl: Bush megsérül;Henne meghülyül;Carpenter rossz irányba rúgja a labdát; Marshall-t egész szezonra eltiltják Incognitoval szimultán elkövetett sportszerűtlenségért; Sparano rosz játékot hív kickoffnál; a támadófal minden snapnél leül a földre dominózni; a Defense nem csak sackelni felejt el, hanem már a stadionba vezető út is homályba vész, ezért inkább milliós károkat dropolnak össze a legközelebbi Herendi porcelán viszonteladóhelyen.
Hagytam még okot bizakodásra?Geeri
A speciális csapatokat kihagytad például...😀

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Javaslom álljunk pesszimistán a dolgokhoz, feltételezzük mindenkitől a legrosszabbat a hétvégére , és csak pozitívan csalódhatunk.
Pl: Bush megsérül;Henne meghülyül;Carpenter rossz irányba rúgja a labdát; Marshall-t egész szezonra eltiltják Incognitoval szimultán elkövetett sportszerűtlenségért; Sparano rosz játékot hív kickoffnál; a támadófal minden snapnél leül a földre dominózni; a Defense nem csak sackelni felejt el, hanem már a stadionba vezető út is homályba vész, ezért inkább milliós károkat dropolnak össze a legközelebbi Herendi porcelán viszonteladóhelyen.
Hagytam még okot bizakodásra?

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRun
Elment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀

Csőd a srác!Geeri
Pedig mekkora reménység volt, hogy a következő Vick, dehát nem Vick hanem Vicc.
Mondjuk a wildcat miatt draftoltuk ami azóta meg már amúgy is kuka.RunRickyRun
milyen más értékes játékost draftolhattunk volna a 2. körben... bár annyira azért nem vagyunk menők a draft-ban. reménykedem benne, hogy thomas durrani fog...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRun
Elment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀

Csőd a srác!Geeri
Pedig mekkora reménység volt, hogy a következő Vick, dehát nem Vick hanem Vicc.
Mondjuk a wildcat miatt draftoltuk ami azóta meg már amúgy is kuka.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??RunRickyRun
Elment alacsonyabb ligába baseballozni, egy év után cut. Elment UFLbe, cut. És terjed a vicc, hogy elmegy mekibe dolgozni és egy év után cut 😀

Csőd a srác!

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
mindenesetre ha henne idén továbbra is jól játszik, nőhet a trade értékeVentura
Még ha lenne is neki olyan, FA lesz.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A Pat White-al is hogy befürödtünk. Pedig jó ötlet volt egy tehetséget kinevelni, dehát szegény srác még gyerek nem Nfl-be való. Tényleg hol van most??

Miami Dolphins Fan