Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Ezt én is így gondolom.Dolphins owner Stephen Ross says the team's top offseason priority is finding a franchise quarterback.
Unlike last offseason, it doesn't sound like the Dolphins will be willing to fall back on Chad Henne, who is a free agent. Fellow free agent Matt Flynn will almost certainly be the Dolphins' top choice to replace Henne, but they also figure to be heavily connected to Baylor QB Robert Griffin III.
több mint 14 éve
Ez volt aztán az izgi HC hajsza 😛 Mostmár csak OC meg DC kell, ez utóbbira Bowles-t interjúvolják.
Henne nyilvánvaló, hogy nem kap olyan szerződést, amilyet szeretne. Ha szerencséje van, akkor valahová elviszik kezdeni, de valószínűbb, hogy ez a sérülés megtörte szegény felfelé induló karierjét.
Moore számomra megfelelő lenne, de látni kell, hogy messze van az elite szinttől. De Flacco is, Smith is, és mégis főcsoportöntőt játszanak. Mert van védelem+futójáték.
A futáshoz Thomas nem túl biztos opció, Bush-tól meg mindenki jobban jár, ha nem vár még egy ilyen egészséges szezont, tehát kell majd valaki FA piacról. Habár Marcus Thigpen-re kiváncsi vagyok.
A védelemből Soleil nem fog jobb ajánlatot kapni annál, mint amit visszautasított, tehát kelleni fog egy NT. Kell egy OLB is. És még mindig azon a véleményen vagyok, hogy egy kiemelkedő safety se ártana. Passz ellen gyengék vagyunk.
A támadófalból Carey öreg, Colombo szutyok. Vagyis kell egy egész jobb oldal. RG akár Jerry is lehetne, de RT kell. És nem egy Colombo 2.0!
Nyilván nem lehet mindet a draftról, amit ott nem sikerül, azt FA-kel pótólni. Meg UDFA-k közül szemezgetni, hátha.
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
hát megvolt a pressconf.... szokásos dicsérgetések, meg kulcsszavak, stb stb... ha nem hallottam volna ezt rengetegszer az elmúlt években (weinstache, satan, cameron, sparano) akkor talán jobban megfogott volna.Bízzunk a legjobbakban
több mint 14 éve
Ross:a 6 jelöltből 1 kivételével mindenki lelkes volt 😂
edit: amúgy a nagyfőnök szokatlanul vontatottan beszélt, nem volt a topon
több mint 14 éve
http://miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2012/01/at-4-pm-today-the-dolphins-will-introduce-joe-philbin-as-their-new-head-coach-and-one-assumes-theyll-explain-why-they-picke.html
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 14 éve
22.00kor sajtótájékoztató Philbinnel a Dolphins.com-on ha valaki ráér nézhetné, nekem "sajnos" a Shrine Gamet kell néznem
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Mondjuk Philbin a west coast offense híve, úhogy nem valószinű hogy RG3 lesz belőle. Ami annyiból jobb hogy nem kell lemennünk érte a drafton és értékes draft poziciókat buknunk rajta.RunRickyRunén azt mondom amit leírtam. ha megszereznénk flynn-t, akkor lenne 2 irányítónk. henne FA, de ki tudja mit akar a vezetőség - tehát magyarul a f*sz tudja.
én erőteljesen rámennék az OL-re beszerezve mindenkit (végigpróbálni mindenkit - ross majd fizeti), szereznék még egy jóféle playmaker WR-t marshall mellé.
bushnak egy csere, de ha medlin működne, mint csere????
az LB sornak csere, a DL-be meg jó ember kell. NT-t ide!
tehát fölöslegesnek tartanám ezek után a qb választást. a 'nagyokról' számtás szerint lecsúszunk. akkor már inkább költsük egy playmaker WR-re, DL(NT/DT)-re, vagy ha már 2 fiatal első körösünk van, legyn egy harmadik ifjú elsőkörös OL
(pl: riley reiff)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
így van, McCarthy hívta a playeket nálunk, de ettől függetlenül Philbinnek is óriási szerepe volt abban, hogy ilyen jó volt ez az offense idén isEzen kívül minden.Na akkor Flynn várható...Akkor viszont azt kérdezném, h mi a túró volt a dolga ott, mint OC?
Amit nem vágok, nem ő hívta a Packsnél a playeket ha jól tévedek, nade rengeteg sikert neki !!!Delonso_
Mert ha ez így van akkor kezdek cidrizni....DM13
Edzések, game plan, összeállítás stb....
De jól emlékeztem, nem ő hívta a playeket, mondjuk vszínű itt sem ő fogja.Delonso_
valamint hatalmas lelki ereje is van, a Giants elleni meccs előtt pár nappal halt meg a fia, ő mégis ott volt a csapattal
több mint 14 éve
Ezen kívül minden.Na akkor Flynn várható...Akkor viszont azt kérdezném, h mi a túró volt a dolga ott, mint OC?
Amit nem vágok, nem ő hívta a Packsnél a playeket ha jól tévedek, nade rengeteg sikert neki !!!Delonso_
Mert ha ez így van akkor kezdek cidrizni....DM13
Edzések, game plan, összeállítás stb....
De jól emlékeztem, nem ő hívta a playeket, mondjuk vszínű itt sem ő fogja.
több mint 14 éve
Unrestricted FAs59 Ikaika Alama-Francis OLB Mehet
25 Will Allen CB Mehet
72 Vernon Carey G Backup OL
71 Marc Colombo OT Mehet
7 Chad Henne QB Mehet
70 Kendall Langford DE Backup DL
6 J. P. Losman QB Mehet
50 Marvin Mitchell ILB Maradjon
23 Steve Slaton RB Maradjon
96 Paul Soliai NT Reális áron maradhat
99 Jason Taylor OLB Retired
Restricted FAs
90 Ryan Baker DE/NT Mehet
26 Lex Hilliard RB/FB Backup / ST
97 Phillip Merling DE Mehet
76 Lydon Murtha OT Backup OL
Exclusive-Rights FAs
88 Jeron Mastrud TE Mehet
53 Austin Spitler ILB Backup / ST
több mint 14 éve
Na akkor Flynn várható...Akkor viszont azt kérdezném, h mi a túró volt a dolga ott, mint OC?
Amit nem vágok, nem ő hívta a Packsnél a playeket ha jól tévedek, nade rengeteg sikert neki !!!Delonso_
Mert ha ez így van akkor kezdek cidrizni....
több mint 14 éve
Valamiért nekem Cam Cameron jut az eszembe.... csak ne lépjünk megint ugyanabba a folyóba.
több mint 14 éve
Flynn is jól hangzik, bár sok a kérdőjel. Ugye nem nagyon láttuk, a másik meg hogy GB OL mögül még nagyanyám is tudna TD-t dobni! Persze simán lehet nagy tálentum is akár, a karja elég erősnek tűnt a Detroit ellen! Ja és free agent lesz.Mondjuk Philbin a west coast offense híve, úhogy nem valószinű hogy RG3 lesz belőle. Ami annyiból jobb hogy nem kell lemennünk érte a drafton és értékes draft poziciókat buknunk rajta.
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Tényleg jól megtévesztettek mindenkit a pletykák, de én is örülök a Philbinnek! Biztos lesznek nagy átszervezések, de rá is fér a csapatra! Sok sikert neki nálunk!
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
elétesznek egy flakon coopos tejszínhabot?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
wikipedia szerint:kiemeltem neked.
Unrestricted FAs
59 Ikaika Alama-Francis OLB
25 Will Allen CB
72 Vernon Carey G
71 Marc Colombo OT
7 Chad Henne QB
70 Kendall Langford DE
6 J. P. Losman QB
50 Marvin Mitchell ILB
23 Steve Slaton RB
96 Paul Soliai NT
99 Jason Taylor OLB
Restricted FAs
90 Ryan Baker DE/NT
26 Lex Hilliard RB/FB
97 Phillip Merling DE
76 Lydon Murtha OT
Exclusive-Rights FAs
88 Jeron Mastrud TE
53 Austin Spitler ILB
remélem nem az tünt le, hogy megkérdőjelezem long képességeit!
arról írtam - inkább úgy mondom, hogy azt próbáltam kifejezni (ezek szerin ilyen hülyén), hogy long sérülésekkor még ő játszott a legjobban --> a "pro bowler"-es nate garner nem adta jól "kivételesen"Ventura
FA= nincs szerződése. akarsz fogadni, hogy kap újat?
több mint 14 éve
wikipedia szerint:Unrestricted FAs
59 Ikaika Alama-Francis OLB
25 Will Allen CB
72 Vernon Carey G
71 Marc Colombo OT
7 Chad Henne QB
70 Kendall Langford DE
6 J. P. Losman QB
50 Marvin Mitchell ILB
23 Steve Slaton RB
96 Paul Soliai NT
99 Jason Taylor OLB
Restricted FAs
90 Ryan Baker DE/NT
26 Lex Hilliard RB/FB
97 Phillip Merling DE
76 Lydon Murtha OT
Exclusive-Rights FAs
88 Jeron Mastrud TE
53 Austin Spitler ILB
remélem nem az tünt le, hogy megkérdőjelezem long képességeit!
arról írtam - inkább úgy mondom, hogy azt próbáltam kifejezni (ezek szerin ilyen hülyén), hogy long sérülésekkor még ő játszott a legjobban --> a "pro bowler"-es nate garner nem adta jól "kivételesen"
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
1. Long az Lt. Jerry a közelében sincs2. Henne tudtommal FA mint Flynn
több mint 14 éve
no most rövid gondolat menet:- philbin a hc, aminek örölünk
- jópáran várjuk, hogy jön flynn ==> ha ez bekövetkezik 3 olyan qb a rosteren ami jóféle. persze a joker flynn, aki nem mutatkozott sokat!
- henne idén mutatott volna jó formát (má ami a szezon kezdést illeti). tegyük fel, hogy ez várna jövöre is minket.
- van egy moore-unk akit én starternek vártam/várok, mert a jó qb-król lecsúszunk, így fölösleges a drafton kidobni a kukába az első körös picket. moore idén elig jól ellátta a feladatot. öröm volt nézni a hosszabb passzokat és volt is benne részünk, az elmúlt évekhez képest.
-megfelelő futójátékkal, moore/henne/flynn(???) group-ról le lehet venni a terhet. és ez a futó játék adott reggie bush személyében. már csak megfelelő csere kell, mert daniel thomas csalódást okozott. hiába bizok még benne, hogy hátha lesz valami belőlle jövöre.
- a védelem az egy nagy kérdőjel
+ 1: philbin edzői karrierje során OL edző volt - igaz, jobbára egyetemen, de akkor is OL edző (no habár sparano is az volt, aztán láttuk mi lett), de legyünk optimisták. mindennek alapja a jó OL. a jó fal mögött tud futni egy késői körös futó is és egy qb-t sztárrá is avanzsálhatnak - ahogy olvastam.
-1: vezetői képessége kérdőjel. ugye elvileg a packersnél nem is ő hívta a playeket.
egyébként john jerry-t ugy tudom helyeslik, mint LT. így long sérülése esetén nem feltétlen kell attól tartani, hogy szétcincálnak vak oldalról.
na ez jó korai gondolat menet, még a szezonnak sincs vége.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Na akkor Flynn várható...Amit nem vágok, nem ő hívta a Packsnél a playeket ha jól tévedek, nade rengeteg sikert neki !!!
több mint 14 éve
LOL g*ci!ez volt aztán az információ megtévesztés! egyik percben majdnem biztos, hogy mccoy, a másikban philbin. mindenesetre lényegében minden fan örül - a döntő többség biztosan.
😀
(a wikipédián is gyorsan intézkedtek)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Dolphins Offense - TM - DolphinsESPN's Adam Schefter reports that the Dolphins plan to hire Packers offensive coordinator Joe Philbin as their next head coach.
több mint 14 éve
állítólag Philbin a HCbriareosAnnak bizony örülnék.