Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
33.333% Bowles-al és McCoy-al "küzdenek" még a pozícióért
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Ez a Joe Philbin Miami HC mennyire tuti?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Sources tell the Miami Herald that Packers OC Joe Philbin is "ready to relocate" should the Dolphins offer their head coaching position. Philbin is one of three finalists in Miami, along with interim coach Todd Bowles and Broncos OC Mike McCoy. Although two members of the Packers front office have spurned interest elsewhere to stay in Green Bay, Philbin may be looking for a fresh start following the recent tragic death of his son.
több mint 14 éve
Kicsit más vizekre evezve : ST munka :
Múlt : http://www.youtube.com/watch?v=qnpiU91e65M
Jelen : http://www.youtube.com/watch?v=QGFaqtd2Dxw
Jövő : http://www.youtube.com/watch?v=OptA-zxtM5M
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
hármójuk közül csak Philbinnek tudnék igazán örülni, de sztem a legideálisabb Spagnuolo lenne, de hát sajna vele még csak pletykák sem merültek fel 😕
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Ezek közül?1 Philbin
2 Bowles.
3. Mccoy (de neki nem igazán)
Te, Ti?
több mint 14 éve
te kinek örülnél Del?
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
The Miami Herald reports Bengals DC Mike Zimmer is no longer under consideration for the Dolphins head coaching vacancy.It's welcome news for Bengals fans, though Zimmer remains a candidate for the Bucs job. With Bears ST coach Dave Toub also out of the mix, the Dolphins finalists are interim coach Todd Bowles, Broncos OC Mike McCoy, and Packers OC Joe Philbin. All three are expected to interview for a second time this week.
több mint 14 éve
Dolphins scheduled to bring Broncos OC Mike McCoy to New York to meet with owner Stephen Ross on Thursday; McCoy's 2nd Dolphins interview. (via Schefter)"jobbnál jobb" nevek...
na neki még kevésbé örülnék, mint Fishernek... Spagnuolo és/vagy ( 😀 ) Philbin lenne a legjobb szvszkristof
több mint 14 éve
egészséges amúgy a 1-2-3 évenkénti dc/oc csere?VenturaEgészséges, legalábbis gyakori. A 2-3 főleg, de az 1 - másfél sem kirívó.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Dolphins scheduled to bring Broncos OC Mike McCoy to New York to meet with owner Stephen Ross on Thursday; McCoy's 2nd Dolphins interview. (via Schefter)na neki még kevésbé örülnék, mint Fishernek... Spagnuolo és/vagy ( 😀 ) Philbin lenne a legjobb szvsz
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
nem tudom, vagyis igazából semmi, de mindig a domináns DL-el rendelkező 4-3as védelmeket kedveltem (pl Giants), amit végre itt is meg lehetne csinálni. Draft szempontjából azért lenne jó, mert ha nem OT-t húzunk, a sok mock író álma is teljesülhetne és Zach Brown jöhetne (és végre helye is lenne WLB-ként) ráadásul ha őt akarjuk még lejjebb is tradelhetünk 5-10 helyet. Dansby és Burnett közül utóbbi akár alkalmas is lehet Samnek a másik pedig marad középre, nyilván a sémaváltás nem egy éves folyamat, de szerintem megfelelő tapasztalattal rendelkező DC-vel már jövőre is jó lehet az egység.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nolan távozásával sztem már 80%, hogy sémaváltás lesz a védelemben, aminek személy szerint kifejezetten örülök, HA értelmesen húzunk drafton és/vagy jó embereket hozunk FA-n.kristofmiajabajod 3-4el? 4-3 zach és JT nélkül... furcsa lesz
több mint 14 éve
Nolan távozásával sztem már 80%, hogy sémaváltás lesz a védelemben, aminek személy szerint kifejezetten örülök, HA értelmesen húzunk drafton és/vagy jó embereket hozunk FA-n.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nolan -> Atlanta.tenorxnem is akartuk megtartani? egészséges amúgy a 1-2-3 évenkénti dc/oc csere?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
4-3as védőfal elég pofás lehet, (de kurva jó lenne megtartani a husi szamoait, ő tudna rombolni spec package-ekben. DE poszt érdekes, egyik oldalon wake adott, tudjuk mennyire jó ha 3-4 pontosból kell indulni. a másik oldal már érdekesebb...
de hogy az lb sor milyen lesz?
több mint 14 éve
Igen kb bárkit húzhatunk bárhová első körbe ... kis tulzással persze! Az NFL-es mockokon is vicces hogy szinte tutira veszik Claibornet 😊 CB, WR, RB, QB közül sztem azt húzza a Tampa amiből a legjobb játékos benn lesz, Pl Blackmon benn lesz kizárt szerintem hogy Claibornet húzzuk, de ez igaz RGIII-re is. Persze ez utóbbi esetbe a trade se kizárt! Majd lássuk 😊 Mondjuk én örülnék ha ide kerülne RG, ha már nem Tampába. Nem akarok Browns meccseket nézni :SSSSVan a Tampában másik irányító is akiben van aki kezdő potenciált sejt.Delonso_Josh Johnsonban benne van, de ő távozni akar, ha nem lesz kezdő idén. De mondom, nem is arra figyeltem fel, hogy Griffin kellhet Tampába, hanem arra, hogy biztosan Claiborne jön oda. Főleg, hogy Talib még nincs eltiltva, Barber hiába rontott el minden szerelést, így se vészes, egy év belefér, Biggers pedig év végére biztató volt, csak hát még kell neki egy nyár legalább. Need a CB, de nem a legnagyobb.Deny
több mint 14 éve
Na akkor jön Zimmer HC-nek.
több mint 14 éve
Nolan -> Atlanta.
több mint 14 éve
Na és ???? Langford idénre alaposan leeresztett ( ebből nem lesz zsíros szerződés...) , Merlinget pedig inkább nem is jellemezném. Amúgy Soliai -al is kell valamit kezdeni. Még egy Tag-et nem hinném, h kap... Ja és még azt se tudjuk, ki lesz a HC ... és ebből kifolyólag azt se, h Nolan marad-e ( 3- 4 vagy 4-3 ? ) , soroljam? Akárhogy is lesz DE csak akkor kell, ha 4-3-ra váltunk...de ugye ott van még a FA piac is. Csak addig legyen HC-nk, ha kérhetem :cool:Barring a trade up for the chance to select Baylor QB Robert Griffin III, the Miami Dolphins will likely not take a quarterback with their first-round pick in the NFL Draft (No. 8 or No. 9 overall). An offensive tackle, defensive end or linebacker could be targeted.Langford és Merling is FA.empty taxi
Hát azért remélem a DE csak kamu.... shutdown CB inkább.DM13
több mint 14 éve
Barring a trade up for the chance to select Baylor QB Robert Griffin III, the Miami Dolphins will likely not take a quarterback with their first-round pick in the NFL Draft (No. 8 or No. 9 overall). An offensive tackle, defensive end or linebacker could be targeted.Langford és Merling is FA.
Hát azért remélem a DE csak kamu.... shutdown CB inkább.DM13

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Őszintén megvallva ebben a tampában most nehéz a needeket objektíven kijelenteni.Eddig sokan RB-t írtak nekik a mockokban, mert a dühöngő bika nagyon jó, csak igen egysíkú.
A CB is need, de LB gondok is vannak. Wr-t is láttam oda etc etc.... vannak gondok.
több mint 14 éve
Van a Tampában másik irányító is akiben van aki kezdő potenciált sejt.Delonso_Josh Johnsonban benne van, de ő távozni akar, ha nem lesz kezdő idén. De mondom, nem is arra figyeltem fel, hogy Griffin kellhet Tampába, hanem arra, hogy biztosan Claiborne jön oda. Főleg, hogy Talib még nincs eltiltva, Barber hiába rontott el minden szerelést, így se vészes, egy év belefér, Biggers pedig év végére biztató volt, csak hát még kell neki egy nyár legalább. Need a CB, de nem a legnagyobb.
több mint 14 éve
Van a Tampában másik irányító is akiben van aki kezdő potenciált sejt.