Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Have the Dolphins turned into bubble boys? On my drive home, I heard former Dolphins cornerback Sam Madison say on 940-AM that he got a text from Patrick Surtain during the game. Surtain said in the text he couldn’t ever remember cramping up. They played 1 o’clock home games in September and October, too. It’s hard to understand exactly why players like Davis and Smith were cramping enough they had to be taken into the locker room during the game. With them out, Brady threw at Nolan Carroll almost every play -- enough to make you wonder if Will Allen will be returning. Was it just Brady’s quick tempo that sent these players into dehydration? Were they not conditioned or hydrated properly? Have the Dolphins become too reliant on practicing in the bubble? The Sun-Sentinel's Steve Svekis came up with a fascinating stat: The Dolphins are 0-6 in September games since the bubble went up in 2006 under Nick Saban - two days after a 13-10 Dolphins win against Tennessee. Since then, they were 0-2 in 2007 (Dallas, Oakland), 0-1 in 2008 (Jets), 0-1 in 2009 (Colts), 0-1 in 2010 (Jets) and lost to the Patriots. They get another chance Sunday against Houston.

érdekes meglátás arról, hogy talán nem kellene erőltetni annyit a belső edzéseket, csak ha épp vihar van.

Ventura:
Thomas ugye combhajlító sérüléssel küszködik ezért nem láttuk még élesben. De hogy a középső futásokat miért kellett erőltetni reggievel nem értem. ha ezt nyomjuk még 5 meccs max és lenmarad, teljesen elfáradt a második félidőre.
Ott van hilliard,LJ, akárki, középső darához, nem kell sok ész...briareos
Talán ezért is panaszkodott több játékos is a meccs közben izomgörcsre.

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
NFL history: the Miami Dolphins Chad Henne is now 4th player in NFL history with 400+ pass yards & 50+ rush yards in game.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Egy négy éve milyen jól hangzott volna egy Bush, LJ, West RB-hármas 😊Wyatt
Adná az ég, hogy már jövőre ismét jól hangzon 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy négy éve milyen jól hangzott volna egy Bush, LJ, West RB-hármas 😊

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ex-Eagles RB Westbrook turns back clock in 'Fins workout
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nyugodjék békében

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Első áldozata megvan a védelem tegnapi szereplésének, Benny Sapp el lett zavarava
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Ventura:
Thomas ugye combhajlító sérüléssel küszködik ezért nem láttuk még élesben. De hogy a középső futásokat miért kellett erőltetni reggievel nem értem. ha ezt nyomjuk még 5 meccs max és lenmarad, teljesen elfáradt a második félidőre.
Ott van hilliard,LJ, akárki, középső darához, nem kell sok ész...briareos
jaja. ezt láttam én is. eleinte még a középső futások is működtek, azután egyre lejjebb. már az 1-2 yardosnál megállították bush-t. nem menő ez így. bush most nálunk kulcs figura. elvesztése hatalmas veszteség. pedig azért a play hívás nem volt henning. ha ő lett volna, akkor még ennyire se jutottunk volna,.

Ha Henne a további meccseken is olyan faxa lesz mint ellenünk akkor talán QB helyzet megoldva nálatokThundersNFL
örülnénk ha ezt hallhatnánk: "qb helyzet megoldva tűnik" nagyon nagyon kíváncsian várjuk mit hoz a houston, cleveland ellen.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Ha Henne a további meccseken is olyan faxa lesz mint ellenünk akkor talán QB helyzet megoldva nálatok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Have the Dolphins turned into bubble boys? On my drive home, I heard former Dolphins cornerback Sam Madison say on 940-AM that he got a text from Patrick Surtain during the game. Surtain said in the text he couldn’t ever remember cramping up. They played 1 o’clock home games in September and October, too. It’s hard to understand exactly why players like Davis and Smith were cramping enough they had to be taken into the locker room during the game. With them out, Brady threw at Nolan Carroll almost every play -- enough to make you wonder if Will Allen will be returning. Was it just Brady’s quick tempo that sent these players into dehydration? Were they not conditioned or hydrated properly? Have the Dolphins become too reliant on practicing in the bubble? The Sun-Sentinel's Steve Svekis came up with a fascinating stat: The Dolphins are 0-6 in September games since the bubble went up in 2006 under Nick Saban - two days after a 13-10 Dolphins win against Tennessee. Since then, they were 0-2 in 2007 (Dallas, Oakland), 0-1 in 2008 (Jets), 0-1 in 2009 (Colts), 0-1 in 2010 (Jets) and lost to the Patriots. They get another chance Sunday against Houston.

érdekes meglátás arról, hogy talán nem kellene erőltetni annyit a belső edzéseket, csak ha épp vihar van.

Ventura:
Thomas ugye combhajlító sérüléssel küszködik ezért nem láttuk még élesben. De hogy a középső futásokat miért kellett erőltetni reggievel nem értem. ha ezt nyomjuk még 5 meccs max és lenmarad, teljesen elfáradt a második félidőre.
Ott van hilliard,LJ, akárki, középső darához, nem kell sok ész...

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
4 miami meccset lattam a sport tv be 0:4. Jo. Lenne már nyertes meccset nézni.Miami
nem menő ha csak a sport tv-re építesz

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Az előttem szólók már nagyjából az én véleményemet is tükrözik. Kiegészítve néhány megjegyzéssel:
- grat az ellenfélnek Solder-hez nagyon jó húzás volt, Wake allig volt észrevehető mellette ezt kevesen mondhatják el
- playcalling : fejlődünk de néhány esetben katasztrófa volt ( gondolom nem kell mondanom melyek )
- az 1 nagyon kiegyenlített meccs volt stat alapján, ők több gain-t hoztak ki a play-ekből,
a harmadik kísérletek %-os aránya döntően befolyásolta a meccs kimenetelét ( 14 % )
- Smith le nem cserélése vicc volt.... és R. Jones sem bizonyította, h jobb lenne Clemons-nál
- kell a pályára 1 vezér a def-be aki képben van, ilyen no huddle off esetén
- egyébként bíztató a szezonra nézve a játék képe, ha a def hozza, amit tud
- hiányoltam a több play-action -t és az Ol-t rendbe kell tenni...ez a prioritás

uff, én beszéltemDM13
Smith:
itt derült ki hogy bizony vicc a CB depthünk, eleve már sokan pályán voltak a sok elkapós felállások miatt, és be kellett látni, h carrol, és jimmy még nem állnak készen. Nem lennék meglepve egy will allen resignon.

Jones meg szintén nincs még készen arra, hogy vezére legyen a hátsó alakulatnak. Clemons lehet nem olyan flashy de sokkal megbízhatóbb.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
4 miami meccset lattam a sport tv be 0:4. Jo. Lenne már nyertes meccset nézni.Miami
Nem lehetne, h nem nézel meccset ? Nem vagy valami jó ómen.... 😉

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
4 miami meccset lattam a sport tv be 0:4. Jo. Lenne már nyertes meccset nézni.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Crowder miért vonult vissza srácok? Érhtetetlen...JayB
Nem bírta feldolgozni a traumát 😀 😉

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 631
Crowder miért vonult vissza srácok? Érhtetetlen...
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Áááá, Henne-t nem bírom azzal az egyetlen mondattal elengedni, a srác végre meghálálta a bizalmamat, tátott szájjal néztem, a TD futásánál olyat kiáltottam, hogy csak na, szóval ha így játszik akkor érik a képe a szobám falára Taylor, Wake, Csonka, Schula, meg Marino mellé, mondjuk nem túl magasra, hogy ha meginog könnyen le tudjam venni 😀 😀 😀Geeri
nem értem, hol van thomas?


egyébként szerintem még ne nagyon érjen. elvégre 3 év után tudott valami ténylegesen bíztatót nyújtani és ez még csak egy meccs.Ventura
tőle mez van kint 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Áááá, Henne-t nem bírom azzal az egyetlen mondattal elengedni, a srác végre meghálálta a bizalmamat, tátott szájjal néztem, a TD futásánál olyat kiáltottam, hogy csak na, szóval ha így játszik akkor érik a képe a szobám falára Taylor, Wake, Csonka, Schula, meg Marino mellé, mondjuk nem túl magasra, hogy ha meginog könnyen le tudjam venni 😀 😀 😀Geeri
nem értem, hol van thomas?


egyébként szerintem még ne nagyon érjen. elvégre 3 év után tudott valami ténylegesen bíztatót nyújtani és ez még csak egy meccs.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Henne-ben valamit kicseréltek, remélem nem jár le hamar a cserealkatrész szavatossága 😛
A támadófal nagyon nem volt képben a végére, Incognito holdingjai szokás szerint a legrosszabbkor jöttek.
Ok, nem volt futásunk mint futás, DE voltak olyan passzaink amik lazán felérnek futással, és ha ebből hozunk meccsenként 150yrd-ot akkor nem fogom kinyitni a számat.
Jones-nak voltak jó megmozdulásai, de a rosszak rendre nagyon fontos pillanatban jöttek elő.

Áááá, Henne-t nem bírom azzal az egyetlen mondattal elengedni, a srác végre meghálálta a bizalmamat, tátott szájjal néztem, a TD futásánál olyat kiáltottam, hogy csak na, szóval ha így játszik akkor érik a képe a szobám falára Taylor, Wake, Csonka, Schula, meg Marino mellé, mondjuk nem túl magasra, hogy ha meginog könnyen le tudjam venni 😀 😀 😀

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Only 32.6 percent of Reggie Bush’s rushes for the Saints the past three seasons were up the middle and Bush averaged 4.2 yards per rush on such runs. On Monday night, nine of Bush’s 11 rushes were up the middle (81.8 percent) and they produced 3.4 yards per rush.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Az előttem szólók már nagyjából az én véleményemet is tükrözik. Kiegészítve néhány megjegyzéssel:
- grat az ellenfélnek Solder-hez nagyon jó húzás volt, Wake allig volt észrevehető mellette ezt kevesen mondhatják el
- playcalling : fejlődünk de néhány esetben katasztrófa volt ( gondolom nem kell mondanom melyek )
- az 1 nagyon kiegyenlített meccs volt stat alapján, ők több gain-t hoztak ki a play-ekből,
a harmadik kísérletek %-os aránya döntően befolyásolta a meccs kimenetelét ( 14 % )
- Smith le nem cserélése vicc volt.... és R. Jones sem bizonyította, h jobb lenne Clemons-nál
- kell a pályára 1 vezér a def-be aki képben van, ilyen no huddle off esetén
- egyébként bíztató a szezonra nézve a játék képe, ha a def hozza, amit tud
- hiányoltam a több play-action -t és az Ol-t rendbe kell tenni...ez a prioritás

uff, én beszéltem

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Henne also completed eight passes of 20 yards or more, four to Brandon Marshall, three to tight end Anthony Fasano and one to Davone Bess

ez egy nagyon fontos stat, eddig ugye ez nem ment nekünk... Nagyon remélem hogy a defense magához tér ezután a pofon után, mert keményen ligautolsók most, és kár lenne ha az idei évünk a tavalyi erősségünkön menne el.

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát nekem egyáltalán nem tetszett a meccs.
M egy agresszív D vel rendelkező futócsapat vagyunk.
Na ebből nem jött le semmi. Az O megtett mindent amit tudot, henit először nem bántom, mert nagyon akart és tudott is, de amit a D művelt az mindennek a teteje, se pass rush se pass védekezés, misstackle hegyek, mintha ezek eddig nyaraltak volna se edzés se konditerem.
Tudom hogy a Pats ellen játszottunk, de ezt a védekezést a Wolves is isszehozta volna .
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Cut Henne. 😛
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ha henne igy játszana mindig a defense tuti összeszedi magát, és jo lesz.a houston ellen nyerni kéne nehogy ránk jöjjön a hazai pálya fobia.