Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó kis adok-kapok volt, lesz még jobb is a védelmetek.
a két irányító összesített yardja: 933 (!) - nfl rekord.Ventura
Lejönnek a sackek, így 906 yard a rekord, de ez is űberbrutál szám, hol van már a Rodgers vs Big Ben meccs 😊

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Na a véleményem amit le lehet hurrogni..

Jók vagyunk, ők jobbak!

Nolan majd összeszedi a defet. off engem meggyőzött.
Henne piros pont! tetszik hogy agresszívak vagyunk.

Megvan az alap a fejlődéshez.
Ha def feljön tavalyi szintre jó lesz ez. Szíve mélyén mindenki tudta, hogy ez nekünk bukta. Helytállt a csapat.Csabee13
de még pár meccs után is irritál, hogy brady megsuhintja karját és complete pass ami first down, nekünk meg kőkeményen meg kell küzdenünk minden egyes yardért és kiváltság elsőre first downt szerezni. de valóban az offense jó, de az ol-ben gondok vannak a blokkal. még több yardot, területet szerezhettünk volna, ha henne-nek van még ideje szétnézni.
de a mai meccs megeleptése részünkről henne. kíváncsian várom/várjuk, hogy megtartja e a következő meccsre/meccsekre e szokását vagy csak egyszeri alkalom volt. mindenesetre előrébb vagyunk mint henning-el. a defense meg legyen pályán.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Na a véleményem amit le lehet hurrogni..

Jók vagyunk, ők jobbak!

Nolan majd összeszedi a defet. off engem meggyőzött.
Henne piros pont! tetszik hogy agresszívak vagyunk.

Megvan az alap a fejlődéshez.
Ha def feljön tavalyi szintre jó lesz ez. Szíve mélyén mindenki tudta, hogy ez nekünk bukta. Helytállt a csapat.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Hát...
O-line fos.
futójáték: fos: Henne a leading rusher?? WTF
Bush élénk, de nagyon túlhasználtuk első félidőben.
Bess-Marshall-Fasano hármas jó volt, remélem marshall lába rendben van.

Henne meg atomkirály volt. utolsó passzos int nem oszt nem szoroz, tipikus hail mary play volt. De 400 yard felett passzolt, futott vagy 60-at és végre valami olyasmit láttam mintha vezér lett volna. Mindezt futójáték nélkül.

A defensről nem mondok inkább semmit. TOP D my ass.

Playcalling so-so, alakulgat, de rövid és goal még mindig katasztrófa. Az meg hogy a mi játékosaink görcsölnek a pályán össze-vissza, egyszerűen röhej. nonszensz.

Na mindegy, nem volt ez túl rossz, ha lesz defensünk is meglehet az egál szezon, igaz az sparanonak kevés lesz

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
hát sikeresen mi vagyunk a legutolsók. örümnek legyen annyi, hogy nekünk egy elit ellen kellett küzdenünk, de ezt a rangsorolásban leszarják. győztél vagy vesztettél. henne ritka jól játszott - a patriots ellen! hihetetlen módon int nem volt, bízhattunk benne. a támadófal sokszor nem tudta feltartóztatni a védőket. de volt rá példa hogy még így is complete passzunk lett - többször is. megemlítendő fasano teljesítménye. az elkapok csudajók voltak. 2 játékos a 100 elkapott yardtól viszonylag nem messze, marshall 140 yard. a két irányító összesített yardja: 933 (!) - nfl rekord.

no meg ez az istenvert büntetések amiket kaptunk, eléggé hátrányba kerültünk ezek miatt.

a defense... a defenseről nem lehet mit mondani. nem voltak pályán. hologramok játszottak. pass rush nem volt. wake-t lényegében lefogták. bradynek egy csomo ideje volt, és még nem csak az, hogy sok, de még a passzok is complete-ek lettek sok-sok yardot szerezve.

bush új színt visz a futásba. nem olyan egysíkú, mint ronnie brown.

houston ellen: henne marad e ilyen stabil, lesz e defense, OL fel tudja e tartani az ellent.

szerk.: az utolsó 16 másodpercben egy int becsúszott, de szerintem felejthetős. a meccset nem befolyásolta.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ez elment. 1 yardnál 1 és 10. Field go . Itt ment el
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Hajrá Srácok 😊Helmut Zimmer
Köszi! 😀

készen állok a szezonra új hűtőtáska, 5 sör, gamepass egész regular szezonra... Ha ezek után szarok leszünk idén valakit levadászok Davie-ben 😀 Elég pocsék lenne HD-ben nézni a zakókat -,-Csabee13
lehet, hogy én is elnyalogatok egy sopronit. esetleg kettő vagy talán hármat

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Hajrá Srácok 😊Helmut Zimmer
thx helmet, reméljük nem okozunk csalódást 😊

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hajrá Srácok 😊Helmut Zimmer
Köszi! 😀

készen állok a szezonra új hűtőtáska, 5 sör, gamepass egész regular szezonra... Ha ezek után szarok leszünk idén valakit levadászok Davie-ben 😀 Elég pocsék lenne HD-ben nézni a zakókat -,-
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki marad nézni ?Csabee13
én tuti nézem, de szerintem eredménykövetőt hanyagolom majd majális okok miattbriareos
ugyanez, ágyból nézem, max egy két tweet telefonról
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hajrá Srácok 😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
Ki marad nézni ?Csabee13
amennyiben az internet nem buzul. nem hagyhatjuk magára a miamit még magyarországon sem.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Ki marad nézni ?Csabee13
én tuti nézem, de szerintem eredménykövetőt hanyagolom majd majális okok miatt

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ki marad nézni ?
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
RB Daniel Thomas is inactive. So are Marlon Moore, Charles Clay, Ike Alama-Francis, Ryan Cook, Will Yeatman and Ryan Baker.

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Thomas állítólag pályára lép majd, remélhetőleg alkot is valamit

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareos
Ezzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)tomi-tomi
Hát ugye mi csak Miamiban gondolkodunk, talán elnézhető nekünk.DM13
erről van szó, patriotson aggódjon a pats fan.

ez a topik a miamiról szól

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareos
Ezzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)tomi-tomi
Hát ugye mi csak Miamiban gondolkodunk, talán elnézhető nekünk.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.briareos
Ezzel sikerült a saját gondolatod zsenialitásának, eredetiségének a szintjét is belőnöd. 😊 Tulajdonképpen Te voltál az első zseni, aki erre a tényre felhívta a figyelmet. (Ejj, de harapós kedvedben vagy!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
a sok zseninek aki felhívta rá a figyelmemet hogy a patsre is az igaz ami ránk, nagyon szépen köszönöm, eddig el is kerülte a figyelmemet, hogy egymás ellen játszunk ma.

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
A pats is úgy van vele ha kikapnak akkor mindenki elötte lesz.de én optimista vagyok szoros meccsen nyerunk brady 2 int.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareos
Ugyanez elmondható nálunk is 😀Joco
Kövezz meg, de minket az annyira nem viselne meg ha ti lennétek 😀
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareos
Ugyanez elmondható nálunk is 😀

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
személy szerint az OL-t mondom hunyónak ma este.
thomas nem játszik ma akkor? mert a multkor úgy írták, hogy kérdéses.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
ha eddig nem lett volna egyértelmű, most már nagyon az: nyernünk kell ma, különben kapásból 1 meccses hátrányba kerülnénk mindenki mással szemben a csoportbólbriareos
A fene, megijedtem a Billstől 😀

Mindig jövőre!