Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nekem nem kénebriareos
Jó de te örök nem egyet értő vagy 😛 A fórum John Wayne -je, még érvelned sem kell 😀Csabee13
na most érvelek is. Luke Mc Cown szorította ki...

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
nekem nem kénebriareos
Jó de te örök nem egyet értő vagy 😛 A fórum John Wayne -je, még érvelned sem kell 😀
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
nekem nem kéne

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát mehet neki az új contract.
Hennenél nagyságrendekkel jobb.

Longgal lenne fala, elkapók.Delonso_
Ott a pont Delonso! Ezt felejtik el Garrard-nál. Lehet, hogy nem tud pontos hosszú passzt adni, meg néha többet tököl a kelleténél, de egyrészt nem sérülékeny, tud futni, és tavaly azért adott 23TD passzt (ami franchise rekord volt a JAX-nél, pedig anno volt ott egy fénykorában játszó Brunell) olyan elkapóknak, akik nincsenek éppen a liga élvonalában. 2007-ben azért volt jó, mert akkor még volt előtte normális fal... Jake Long védené a vakoldalát? Vicceltek? Leültetik Henne mögé, szezon közepére simán jó lesz, ha Chad INT gyárat indít.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
bush barátunk. nem vagyunk szerintem olyan helyzetben, hogy meccsekre nélkülözzünk ilyen fontos embert/embereket. megússzuk? (lásd: pennington, 2008)

--- Career games missed ---
2007 ... left knee ... 4 games missed
2008 ... left knee ... 6 games missed
2009 ... left knee ... 2 games missed
2010 ... fibula ... 8 games missed
(3 different knee injury)



garrard meg... jöjjön mindenféle erősítés. moore-ba nem bízhatunk, muszáj valami tartalék, ha henne "2 meccs" (2 csudajó preseason meccse) alapján mégsem jön be.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
😀 akkor indul a Garrard to Dolphins bandwagon ..

amúgy ha realisztikus pénzért megszerezhető miért ne? Attól még lehet Henne a kezdő, és ha minden ratyi lesz a 4. hétre már tudja a PB-t, és bevethető... Penni sem sokkal előbb jött szezonkezdés előtt és milyen évünk volt vele... Ha lenne pénz egy életbiztosítással felér szerintem...

De Garrard leigazolásának esélye nálam 15%
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát mehet neki az új contract.
Hennenél nagyságrendekkel jobb.

Longgal lenne fala, elkapók.
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Na akkor most húzzuk be Garrardot.Delonso_
Én nem biztos, h szeretném...
Ennyire bíznak Gabbert-ben ? Mert azt nem hiszem, h McCown lenne a nyerő húzás...DM13
9 millát spóroltak vele. Lenne ennyi pénzünk ? 33 éves, stb...

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
e.j. meg úgy tűnik átment a waiweren, szóval lehet megy ps-bebriareos
Remélem is !
Livas -sal mi van?DM13
hát nálunk nincs az tutibriareos
Pedig PS-be jöhetne, hátha fejlődik....

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
e.j. meg úgy tűnik átment a waiweren, szóval lehet megy ps-bebriareos
Remélem is !
Livas -sal mi van?DM13
hát nálunk nincs az tuti

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
e.j. meg úgy tűnik átment a waiweren, szóval lehet megy ps-bebriareos
Remélem is !
Livas -sal mi van?

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Na akkor most húzzuk be Garrardot.Delonso_
Én nem biztos, h szeretném...
Ennyire bíznak Gabbert-ben ? Mert azt nem hiszem, h McCown lenne a nyerő húzás...

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
e.j. meg úgy tűnik átment a waiweren, szóval lehet megy ps-be

több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Megnéztem a sport tv ben a beharangozot,pl mi csoportunkban,mindenkiröl beszéltek mêg a billsröl is de rolunk....mi leszunka fekete lo a csoportban.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na akkor most húzzuk be Garrardot.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
persze, csak nem értem mit nem lehet érteni...
kiakadtam egy cseppet edds ügyön, hogy kidobtuk, holott ugye tavaly sérülés miatt nem játszott, most meg 4 preseason meccsen játszogathatott pár playt. larry johnson jött egy meccs erejéig, aztán azt is kidobtuk. holott bush sérülékeny, thomas még nem mutatott semmit. maradhatott volna a csapatban, hogy biztosítsuk magunkat. erre írtam, hogy lehet, hogy jó pénzt kért volna, de megadhatnánk neki, nem kell spórolni. elvégre teljesíteni kell, ha sparanoék hatalmon akarnak maradni.
ugyanazt írtam le mint elsőnek.Ventura
Az h LJ egyet villant sokadik cserék ellen nem nagy szám. Gondolom Tony azt nézte meg inkább mi maradt a tankjában ( ezek szerint nem volt elég ).... Amúgy kinek a helyére tennéd rosterre ? Mert 5 futó az megint csak luxus, szerintem. Jó fal kell, mert ha jó a fal, akkor "öreganyám" is Pro Bowl-er lesz ( értsd : "mindegy ki a futó" ) 😂DM13
lehetséges hogy ezért is rossz az elméletük? a játékosokat ki kellene próbálni kezdők ellen. tény, hogy jobban lehet rotálni...Ventura
minek rotáljanak be egy gyengébb játékost kezdők ellen? hogy nyaljuk a yardokat? volt egy tc-je hogy meggyőzze a staffot, nem sikerült, lépjünk tovább

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Ezt értelmeznéd ?DM13
persze, csak nem értem mit nem lehet érteni...
kiakadtam egy cseppet edds ügyön, hogy kidobtuk, holott ugye tavaly sérülés miatt nem játszott, most meg 4 preseason meccsen játszogathatott pár playt. larry johnson jött egy meccs erejéig, aztán azt is kidobtuk. holott bush sérülékeny, thomas még nem mutatott semmit. maradhatott volna a csapatban, hogy biztosítsuk magunkat. erre írtam, hogy lehet, hogy jó pénzt kért volna, de megadhatnánk neki, nem kell spórolni. elvégre teljesíteni kell, ha sparanoék hatalmon akarnak maradni.
ugyanazt írtam le mint elsőnek.Ventura
Az h LJ egyet villant sokadik cserék ellen nem nagy szám. Gondolom Tony azt nézte meg inkább mi maradt a tankjában ( ezek szerint nem volt elég ).... Amúgy kinek a helyére tennéd rosterre ? Mert 5 futó az megint csak luxus, szerintem. Jó fal kell, mert ha jó a fal, akkor "öreganyám" is Pro Bowl-er lesz ( értsd : "mindegy ki a futó" ) 😂DM13
lehetséges hogy ezért is rossz az elméletük? a játékosokat ki kellene próbálni kezdők ellen. tény, hogy jobban lehet rotálni...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
edds szerintem ott szívta meg h preseasonben kiderült h futás ellen nem elég fizikális azaz hiába szerelt sokat, mindezt későn és gyengén, butler érkeztével pedig már nem volt akkora need hogy egy cover ilb legyen a keretben mert butler nem jön le elvileg 3rd downnál sem.
így inkább úgy döntöttek, h fizikálisabb meg st-ben menőbb lb-ket tartanak meg helyette. ennyi

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
egy így mi ez (-_(-_-)_-)
játszott(?) 4 előszezon meccsen... a szezonkezdésre elkúrnak mindent. larry johnson egyszer bevillant és búcsút intettünk. nem kellene ennyire spórolni a pénzel. a fal meg továbbra sem eredményes. messze van még 12...Ventura
Ezt értelmeznéd ?DM13
persze, csak nem értem mit nem lehet érteni...
kiakadtam egy cseppet edds ügyön, hogy kidobtuk, holott ugye tavaly sérülés miatt nem játszott, most meg 4 preseason meccsen játszogathatott pár playt. larry johnson jött egy meccs erejéig, aztán azt is kidobtuk. holott bush sérülékeny, thomas még nem mutatott semmit. maradhatott volna a csapatban, hogy biztosítsuk magunkat. erre írtam, hogy lehet, hogy jó pénzt kért volna, de megadhatnánk neki, nem kell spórolni. elvégre teljesíteni kell, ha sparanoék hatalmon akarnak maradni.
ugyanazt írtam le mint elsőnek.Ventura
Az h LJ egyet villant sokadik cserék ellen nem nagy szám. Gondolom Tony azt nézte meg inkább mi maradt a tankjában ( ezek szerint nem volt elég ).... Amúgy kinek a helyére tennéd rosterre ? Mert 5 futó az megint csak luxus, szerintem. Jó fal kell, mert ha jó a fal, akkor "öreganyám" is Pro Bowl-er lesz ( értsd : "mindegy ki a futó" ) 😂

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
egy így mi ez (-_(-_-)_-)
játszott(?) 4 előszezon meccsen... a szezonkezdésre elkúrnak mindent. larry johnson egyszer bevillant és búcsút intettünk. nem kellene ennyire spórolni a pénzel. a fal meg továbbra sem eredményes. messze van még 12...Ventura
Ezt értelmeznéd ?DM13
persze, csak nem értem mit nem lehet érteni...
kiakadtam egy cseppet edds ügyön, hogy kidobtuk, holott ugye tavaly sérülés miatt nem játszott, most meg 4 preseason meccsen játszogathatott pár playt. larry johnson jött egy meccs erejéig, aztán azt is kidobtuk. holott bush sérülékeny, thomas még nem mutatott semmit. maradhatott volna a csapatban, hogy biztosítsuk magunkat. erre írtam, hogy lehet, hogy jó pénzt kért volna, de megadhatnánk neki, nem kell spórolni. elvégre teljesíteni kell, ha sparanoék hatalmon akarnak maradni.
ugyanazt írtam le mint elsőnek.Ventura
Ez már nyelvtanilag sokkal jobb 😊 ... és jobban szerkesztett 😊

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
kivágtuk ej eddset.

wtfbriareos
egy így mi ez (-_(-_-)_-)
játszott(?) 4 előszezon meccsen... a szezonkezdésre elkúrnak mindent. larry johnson egyszer bevillant és búcsút intettünk. nem kellene ennyire spórolni a pénzel. a fal meg továbbra sem eredményes. messze van még 12...Ventura
Ezt értelmeznéd ?DM13
persze, csak nem értem mit nem lehet érteni...
kiakadtam egy cseppet edds ügyön, hogy kidobtuk, holott ugye tavaly sérülés miatt nem játszott, most meg 4 preseason meccsen játszogathatott pár playt. larry johnson jött egy meccs erejéig, aztán azt is kidobtuk. holott bush sérülékeny, thomas még nem mutatott semmit. maradhatott volna a csapatban, hogy biztosítsuk magunkat. erre írtam, hogy lehet, hogy jó pénzt kért volna, de megadhatnánk neki, nem kell spórolni. elvégre teljesíteni kell, ha sparanoék hatalmon akarnak maradni.
ugyanazt írtam le mint elsőnek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
The Dolphins have signed TE Dante Rosario and G/C Ryan Cook.Deny
és kivágtuk bergert is, ollébriareos
Egyik szemem nevet , a másik üveg....
Berger érthető és remélem beválik Cook , aki C, RG és RT is volt kezdőként.
Edds-et viszont nem értem, jó volt a preseason-ban. Állítólag túl sok a LB a keretben, oké, de most a TE (5) a sok a keretben ... egy biztos, lesz itt még mozgás.
Idén nem lesz ST captain , mert minden meccsre külön lesz kinevezve valaki.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
kivágtuk ej eddset.

wtfbriareos
egy így mi ez (-_(-_-)_-)
játszott(?) 4 előszezon meccsen... a szezonkezdésre elkúrnak mindent. larry johnson egyszer bevillant és búcsút intettünk. nem kellene ennyire spórolni a pénzel. a fal meg továbbra sem eredményes. messze van még 12...Ventura
Ezt értelmeznéd ?

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
kivágtuk ej eddset.

wtfbriareos
egy így mi ez (-_(-_-)_-)
játszott(?) 4 előszezon meccsen... a szezonkezdésre elkúrnak mindent. larry johnson egyszer bevillant és búcsút intettünk. nem kellene ennyire spórolni a pénzel. a fal meg továbbra sem eredményes. messze van még 12...

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
The Dolphins have signed TE Dante Rosario and G/C Ryan Cook.Deny
és kivágtuk bergert is, ollé