Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
1.) jake long és brandon marshall pro bowler2.) Armando Salgeuro jelentése szerint ez lesz taylor utolsó játéka az nfl-ben. visszavonul.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
marino rekordja megdőlt. örülök, hogy breeshez került - ő az egyik legszimpatikusabb irányító. azonban azt már nem lehet elvenni, hogy marino volt az első aki elérte és majdnem 30 évig meg sem tudták dönteni. u.i.: kellemes búcsú lenne a szezontól, ha megvernénk a jets-t.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
A harmadik negyedben ment el a meccs, ott voltunk egyenlőek a nullával. Long kiválása után Jerry a pass protectiont nem igazán tudta támogatni. Moore INT-je annyira bántó hiba, pont mint a picit magas, picit hosszú passzok néha, és ami furcsa az az, hogy rövid passzoknál jönnek ezek elő.A védelem egyenlő volt a 0val a harmadik játékrészben, pass rush zéró, secondary is el el késett, miss tackle hegyek. Visszahoztuk őket a meccsbe, és éltek vele sajnos.
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
legalább nem izgatták volna fel a népet az első félidővel (-_(-_-)_-)egy félidőt kaptunk karácsonyra ezzel a címszóval: "nesze b*sszátok meg" - utalva a második félidő teljesítményre.
kulcspillanatok részemről:
1.) amikor a snap után a földön maradt a labda és wilfork vagy ki, megszerezte, amiből megszületett az első patriots TD
2.) gates majdnem return TD visszahordása, ha gronkowski nem ér oda időben
3.) mikor vagy gronkowski vagy hernandez az endzoneban cselt csinált és davis megcsúszott, így tisztán maradva brady oda passzolt és meglett a patriots TD
első félidő playoff csapat szinjén játszottunk, második félidő tipikus példája, hogy miért vesztettünk a szezon elején. totál csőd. bradyn már nem volt lényegében pass rush, moore állandó nyomás alatt, sokszor a fal összeomlott. hogy a f*szom van a második negyedben azt nem tudom, amiért össze kéne omlani. kellett volna azért még fasano a red zoneba
bush 1086 yard / marshall 1177 yard /
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Boldog Karácsonyt a Miami szurkolóknak! Jó elpárologtatok... pedig meccs nap van! Remélem azért összegyűlünk a fa alatt megnézni a meccset.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Phin Phanatic >> Matt Barkley To Skip NFL In 2012!Due $2.5 million in the final year of his contract next season, Dolphins QB Matt Moore hopes to sign a long-term extension in 2012.
Egy Qb-vel kevesebb aki szóba jöhet a drafton.
http://phinphanatic.com/2011/12/22/matt-barkley-to-skip-nfl-in-2012/RunRickyRun
Thursday's announcement that USC QB Matt Barkley is staying in school may have greatly increased Moore's odds of landing that long-term commitment. Andrew Luck and Robert Griffin III will likely be off the board before the Dolphins pick in April, narrowing the team's options at quarterback.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Én attól a jóseggű szőke cheerünktől is szívesen fogadnám 😊De köszönöm a jókívánságod és viszont kívánom:
http://www.youtube.com/watch?v=eHJJCH2DZuE
több mint 14 éve
http://dolphins.c1ms.com/2011ecard/Kellemes ünnepeket mindenkinek! 😉
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Phin Phanatic >> Matt Barkley To Skip NFL In 2012!Egy Qb-vel kevesebb aki szóba jöhet a drafton.
http://phinphanatic.com/2011/12/22/matt-barkley-to-skip-nfl-in-2012/
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Az milyen már hogy a SF védelme 0 futott TD engedett az éven?? Illetve helyesebben nem engedett! 😀
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
természetesen burkolózhatunk ezzel a szlogennel, de hiszem azt, hogy mindenkit jó érzés tölt el, ha a kedvenc csapatából van a rekordpéldának okáért ott van bruce smith (buffalo). nfl all time record sackben vezet 200-al. a legközelebbi aktív játékos (6.-ik ként) a mi(!) jason taylorunk 138.5 sack-el(!). taylor után a legközelenni aktív játékos john abraham ki a 16. helyen van 111 sackel és már 32 éves. ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy csak jó ha van valami ami plusszban többé tesz minket. ezért is örülök, hogy a veretlen szezon még mindig csak egyetlen egy csapaté...
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
mert losman se vagány...két meccsen simán megdönti a rekordot most.. de hát a rekordok ezért vannak.
egyébként afc offensive player of the week: reggie bush. ezuton gratulálunk neki hazánkból
u.i.: brees elég közel ==> 4.780 yardVentura
több mint 14 éve
mert losman se vagány...egyébként afc offensive player of the week: reggie bush. ezuton gratulálunk neki hazánkból
u.i.: brees elég közel ==> 4.780 yard
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
The Daily Dolphin >> Jake Long back to work; Koa Misi on IR, Qb Pat Devlin signs!RunRickyRunOszt Devlin-t minek?
Mindig jövőre!
több mint 14 éve
The Daily Dolphin >> Jake Long back to work; Koa Misi on IR, Qb Pat Devlin signs!
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
elírtam, mert a green bay veretlen (volt), és a veretlen szó járt a fejembe. nincs itt semmi probléma. előfordul mindenkivel.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Verjem bele!Nem mindegy,hogy nyeretlen vagy veretlen! 😂
több mint 14 éve
taylor bowles-nak adta a game ball-t 😊http://www.miamidolphins.com/media/videos/Coach-Todd-Bowles-Locker-Room-Speech/eb7f02d2-c7d4-4bf7-a9b4-48b08712b0f8
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
mit gondoltok, szerintetek összegyűlnek nick buoniconti-ék egy kis delíriumozásra?Venturaold parties lesz egy jóféle kentucky-val 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Így azért valsz simán meglesz majd az 1000 yard Reggienek. 😊 Nem semmi. 😛szabaAz a helyzet, hogy ha Komora Imre bácsi edzeném a Bills védelmét, és egy majom húzná egy kalapból a D játékokat, akkor is sokkal jobb lenne az a csapat!
Gratu Srácok!
több mint 14 éve
todd bowles mint ideiglenes hc első győzelme. az első 2-3-4 drive nem valami biztató volt. reggie rotorja sem indult be. 8 carry-nél még csak 4 yardja volt. meg is lepődtem, hogy a buffalo eddigi 25. rush defense kifogjon rajtunk. na aztán elképesztő módon engedtünk a futásnak... 12 carryből 91-et engedtünk (+ choice 15 yardja). előkelő helyen szerepeltünk a futás elleni védelemben.
amit nehezményeztem az a hosszú passzok garmadája. ebből gyűlt össze sok szép incomplete. ez a fajta playhívás nem tetszett. azért a nagy előnyünket jó elszórakáztuk a vége felére... ismételten. 3&15-re spiller üresen például.
nem gondoltam volna, hogy reggienek esélye van a 1000-re, de így... 2 meccs van hátra és kell még 27 yard 😊
karácsony alkalmából igazán nyerhetnénk a new england ellen :rolleyes: :rolleyes:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Reggie 😊
több mint 14 éve
Így azért valsz simán meglesz majd az 1000 yard Reggienek. 😊 Nem semmi. 😛
több mint 14 éve
Sun, 18 Dec 2011 08:52:57 -0800The Miami Dolphins have declared OT Jake Long, TE Jeron Mastrud, LB Koa Misi, OG Ray Feinga, DL Ryan Baker, RB Steve Slaton, OT Will Barker inactive for Week 15.
több mint 14 éve
Cowher ebből remek lenne, de benne nem hiszek, hogy megszerezhető lenne.amilyen abszurd a világ tuti, hogy a bajusz kerül hozzátok.
Billick nem rossz, vele kiegyeznék
Bajusz na ő nagyon felejtős, bár gondolom a bajuszok a Jaxnél egyesülnek majd és alkotnak egy óriásbajuszt.Delonso_