Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
Szerintem 50 %-osan is verné a mezőny nagy részét.Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.Csabee13
De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
Nem a jövő embere, de ránk férne már valami eredmény és addig betanít egy újoncot.
Határozottan tetszene a dolgok ilyen fordulata.
több mint 14 éve
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.szerintem marino sose gondolta volna (se a többiek), hogy manning szóba kerül velünk kapcsolatban 😀
De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.
De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
több mint 14 éve
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB. De sokféle scenario lehetséges.
több mint 14 éve
Matt Moore - QB - DolphinsAzért egy FO cserét is belekalkulálhattak volna.. Peyton-t meg nem tudnám elképzelni nálunk. Tisztelem, szeretem de ne hozzanak ide egy nyugdíj előtt álló évi 20milkót kereső QB-t, aki jó esetben 3év levezetésre jönne.
Beat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.Delonso_
Moore-t meglátjuk. Henne megmenekülhet, ha értelmes pénzért akár a backup szerepet is felvállalja.
És én a QB draftban sem vagyok teljesen biztos.. Ha Moore szinten marad el tudom képzelni, hogy megpróbálnak rá építeni, hiszen elég fiatal még ahhoz is, hogy franchise QB legyen.
több mint 14 éve
Matt Moore - QB - DolphinsBeat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.
több mint 14 éve
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀VenturaA Philly erősebb egy fokozattal, tehát Colts szinten van. Te meg kakálsz az ellentől. Pedig nincs miért.
több mint 14 éve
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Nem, a ti csapatotokat csak te látod gyengébbnek, a miénket mindenki más is 😀
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
mindenki a saját csapatát látja gyengébbnek :'-D
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Vick szerintem idén passzolni se mert hosszút, pedig ő fog kezdeni. Young is csak Pats ellen villantott kettőt ebből meccs elején, utána inkább elszórtanem feltétlen a hosszú passzok ellen jóVenturaMármint tőlünk 😛dandeNem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Stez
több mint 14 éve
nem feltétlen a hosszú passzok ellen jóNem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.StezMisstackle hegyekre és fos secondaryre 😊StezMármint tőlünk 😛dande
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Mármint tőlünk 😛dandedanyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRunMisstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
több mint 14 éve
Mármint tőlünk 😛danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRunMisstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
több mint 14 éve
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRunMisstackle hegyekre és fos secondaryre 😊
több mint 14 éve
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
vick ellen is lehet készülni :cool: 😕
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Nem tudok róla, hogy bármilyen érdekes falember jönne a Floridától idén a draftra.Hát könnyen lehet hogy az óriásbaby marad.
több mint 14 éve
Maxi bébivel hosszabitunk, BBnek kell, ahogy Colon is - és váratlanul megint behúzunk egy Gátőrt a falba-mi a fölhozatal?Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianapKöszi Bro.
Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.Delonso_
eddig tavaly Móricka, idén meg Márkus mindenféle Steelers hagyomány ide-oda bedobva muzsikált rúkiévben,ahogy hagyományos Floridai háttérrel 04ben Starks is.......... 😛 😉

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianapKöszi Bro.
Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.
több mint 14 éve
hát ez alap, hogy kell draftolni. nem is merem elképzelni, hogy mi lesz ha nem draftolunk az első kör-ben egy jónak ígérkező irányítót. szerintem a fanok elbontják a stadiont.egyébként attól, hogy a philadelphia jelenleg nem szárgyal eléggé kell tartani a hosszú passzoktól (jackson, maclin, celek, avant) és mccoy-tól is. a dallastól nem tudom miért, de nem tartottam ennyire.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Múr - azér vegyétek bele Foxit is a játékba, már vastepsivel ütögették a buksiját és csakazért is Kylie, szóval odahozták Klózent, azzal a mellékzöngével,hogy Foxi őt akarta,nu mindeggy- csak ne baszakoggyatok sokáig,mint a clivlend,mer sohasohasoha..... értik, a sors sok dobást nem ad, ha kihajigáljuk a jódobásokat is.Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Moore-on gondolkodva, Gaboval értek egyet.Egy Pantherses cimbim szerint bár sérülten játszott Moore Clausen odahozatala után, valóban iszonyatosan visszaesett, ezt pedig nem kockáztathatjuk meg.
Draftolni kell egy irányítót, méghozzá lassan úgy tűnik feltrade segítségével.
Ideális esetben lesz két elég jó QB-nk és az újonc épülget szépen, nem ideális esetben ha moore formája leromlik, jöhet az új seprű.
több mint 14 éve
A Dallas hogy megszivatta saját magát az utolsó másodperces FG-al az Arizóna ellen? A fejemet fogtam! Bezzeg ellenünk nem tudtak hibázni.
Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
persze, kit nem érdekel a szituáció 😀 ezért lesz várhatóan érdekes a csata henne és moore közöttmost a defense nem ahgyta az offense-t pihenni 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------