Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.Csabee13
Szerintem 50 %-osan is verné a mezőny nagy részét.
Nem a jövő embere, de ránk férne már valami eredmény és addig betanít egy újoncot.
Határozottan tetszene a dolgok ilyen fordulata.
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
szerintem marino sose gondolta volna (se a többiek), hogy manning szóba kerül velünk kapcsolatban 😀


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.Delonso_
Félreértés ne essék, hasonlóan vélekedek Peytonról csak az élt szót lecserélném a volt -ra. Kétlem, hogy visszanyeri az MVP formáját. 35 éves komoly műtéteken van túl az a nyak. Meglátjuk mi lesz.. egy biztos februárig nem nagyon van izgulni valónk semmi miatt. Max. Sparano sorsa végett.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.
több mint 14 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Matt Moore - QB - Dolphins

Beat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.Delonso_
Azért egy FO cserét is belekalkulálhattak volna.. Peyton-t meg nem tudnám elképzelni nálunk. Tisztelem, szeretem de ne hozzanak ide egy nyugdíj előtt álló évi 20milkót kereső QB-t, aki jó esetben 3év levezetésre jönne.

Moore-t meglátjuk. Henne megmenekülhet, ha értelmes pénzért akár a backup szerepet is felvállalja.
És én a QB draftban sem vagyok teljesen biztos.. Ha Moore szinten marad el tudom képzelni, hogy megpróbálnak rá építeni, hiszen elég fiatal még ahhoz is, hogy franchise QB legyen.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Matt Moore - QB - Dolphins

Beat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀Ventura
A Philly erősebb egy fokozattal, tehát Colts szinten van. Te meg kakálsz az ellentől. Pedig nincs miért.

több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Nem, a ti csapatotokat csak te látod gyengébbnek, a miénket mindenki más is 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
mindenki a saját csapatát látja gyengébbnek :'-D

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Stez
nem feltétlen a hosszú passzok ellen jóVentura
Vick szerintem idén passzolni se mert hosszút, pedig ő fog kezdeni. Young is csak Pats ellen villantott kettőt ebből meccs elején, utána inkább elszórta
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Stez
nem feltétlen a hosszú passzok ellen jó

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 064 — Whoops, looks like something went wrong.
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊

több mint 14 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
vick ellen is lehet készülni :cool: 😕

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudok róla, hogy bármilyen érdekes falember jönne a Floridától idén a draftra.

Hát könnyen lehet hogy az óriásbaby marad.
több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianap
Köszi Bro.

Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.Delonso_
Maxi bébivel hosszabitunk, BBnek kell, ahogy Colon is - és váratlanul megint behúzunk egy Gátőrt a falba-mi a fölhozatal?
eddig tavaly Móricka, idén meg Márkus mindenféle Steelers hagyomány ide-oda bedobva muzsikált rúkiévben,ahogy hagyományos Floridai háttérrel 04ben Starks is.......... 😛 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianap
Köszi Bro.

Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
hát ez alap, hogy kell draftolni. nem is merem elképzelni, hogy mi lesz ha nem draftolunk az első kör-ben egy jónak ígérkező irányítót. szerintem a fanok elbontják a stadiont.

egyébként attól, hogy a philadelphia jelenleg nem szárgyal eléggé kell tartani a hosszú passzoktól (jackson, maclin, celek, avant) és mccoy-tól is. a dallastól nem tudom miért, de nem tartottam ennyire.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 14 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 896 — capitaine du château de Vienne 1487
Múr - azér vegyétek bele Foxit is a játékba, már vastepsivel ütögették a buksiját és csakazért is Kylie, szóval odahozták Klózent, azzal a mellékzöngével,hogy Foxi őt akarta,nu mindeggy- csak ne baszakoggyatok sokáig,mint a clivlend,mer sohasohasoha..... értik, a sors sok dobást nem ad, ha kihajigáljuk a jódobásokat is.

Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Moore-on gondolkodva, Gaboval értek egyet.
Egy Pantherses cimbim szerint bár sérülten játszott Moore Clausen odahozatala után, valóban iszonyatosan visszaesett, ezt pedig nem kockáztathatjuk meg.
Draftolni kell egy irányítót, méghozzá lassan úgy tűnik feltrade segítségével.

Ideális esetben lesz két elég jó QB-nk és az újonc épülget szépen, nem ideális esetben ha moore formája leromlik, jöhet az új seprű.
több mint 14 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A Dallas hogy megszivatta saját magát az utolsó másodperces FG-al az Arizóna ellen? A fejemet fogtam! Bezzeg ellenünk nem tudtak hibázni.

Miami Dolphins Fan
több mint 14 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
persze, kit nem érdekel a szituáció 😀 ezért lesz várhatóan érdekes a csata henne és moore között

most a defense nem ahgyta az offense-t pihenni 😀

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------