Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
hát nem sok mutatvány volt tegnap.
-a meccs legeleje lényegében katasztrófa volt. semmit nem mutattunk, se a támadók, se a védők. szerencsére majdnem egy negyed múlva észrevetettük magunkat
-mi lenne velünk marshall nélkül? észrevehetően többet építünk rá tavalyhoz képest szerintem
Ventura
A meccs elején azért 2szer is Fg-ra kivédekeztük a redzone-on belül a támadást, ami azért szép volt, meg később is volt pár brutális sack-ünk, de az offence nem tudott felnőni a feladathoz! Azért 13-16 nál még reménykedtem és ha nem marad ki az elején 2 FG akkor vezethettünk volna, de így meg sima lett a vége.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Carpenter nem a tavalyi, rossz volt nézni az egészet, Bush-t nem használjuk ki, kevesebb futott yardja van mint a passzolásban szerintem épp hogy elfogadható teljesítményt nyújtó Henne-nek, elkapása pedig egy.
Thomas nem volt rosz, 100+, minden meccsen hozza meg vagyok elégedve.
Defense még egy fumble-t, vagy INT-et nem szerzett,remélem ez megváltozik.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
hát nem sok mutatvány volt tegnap.
-thomas csudajó volt, de nem szélső futásra való (egy-két próbálkozás volt ami inkább besült, mint sikerült).
-a meccs legeleje lényegében katasztrófa volt. semmit nem mutattunk, se a támadók, se a védők. szerencsére majdnem egy negyed múlva észrevetettük magunkat
-mi lenne velünk marshall nélkül? észrevehetően többet építünk rá tavalyhoz képest szerintem
-bevállalósabb playek. már a multkori meccsen is észrevehetőek voltak.
-több qb futás. már most annyi futott yardja van mint 3 év alatt.
-2 kihagyott fg, egy int, egy thomas fumble. fontos pillanatok, amik kihatottak erőteljesen a meccsre.
-ha jól tudom, a legszomorúbb az egészben az az, hogy a csoportban utolsók vagyunk, két hazai vereséggel nyitottunk. a csoport ellenfelek eddig megnyerték mindkét meccsüket. úgy gondolom, ha a cleveland-et nem húzzuk be, akkor a san diego-t nem igen fogjuk, ami azt jelenti, hogy a bye week-re 0-4-el megyünk szusszantani.
-ha valahogy így védekezünk futás ellen akkor peyton hillis nevetni fog.

többek között a szokásos dolgokon felül kíváncsi vagyok, hogy thomas, hogy fog szuperálni jövő héten.

johnson-t visszahoztuk, mert múlt héten sérülés miatt thomas nem játszott.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
amúgy lol, először látlak, de 2006 óta jelen vagy. miért nem írkálsz?Ventura
Csendes szemlélő vagyok! 😉 Amúgy csak fantasy-ben vagyok.

Na volt thomasunk és nagyon jó volt, de így meg bush tünt el teljesen! :S
A tegnapi meccsből néztem pár kulcs mozzanatot, a védelem tartotta a meccset most meg a támadó játék nem ment. 0-2 nem jó szenonkezdés! 😕

u.i. Úgy tudtam Larry J. cut volt. Most meg megint a pályán volt kemény 1 futással.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus ezt benéztem. Tényleg nincs. Bocsi. Cut. Erről valahogy lemaradtam.
Miért?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Nagyon kevés időm van írogatni (sajnos sok a meló és sokáig tart), de azért megjegyezném (mint mások is), hogy nem elveszett módon játszott Henne és igazán őt lehet kiemelni. A defense engem (és sokan másokat) meglepett, sokkal többet vártam tőlük, de érzésem szerint elfáradtak. Remélem ez csak idény eleji "kis" kilengés.
Az OL-sem nagyon villogott (4 sack), nekünk meg egy szaros sack. elején Wake még brutál volt, utána fokozatosan lefogták. Volt sok szép jelenetünk de valahogy elfáradtunk + olyan dolgokat talált ki a Pats amire nem figyeltünk oda.
Most az offense volt jobb (ezt nehéz is vitatni), bár abból a szempontból lehetne, hogy minek kell passzolni 1 yardról és miért kell erőltetni annyiszor Bush-t ilyen red zone-goal line szituban amikor ott vannak a jó FB-jeink.
Egy-két játékhívásnál felállt a szőr a hátamon.
Ha a FG helyett TD van akkor nem így alakult volna a meccs. Lehet akkor is vereség a vége de szorosabb lett volna és végig küzdelemre késztettük volna a Pats-et.

Az meg, hogy megint Pats meccs a Sport TV-én, inkább nem mondanék semmit.
Hála az égnek lehet nézni más meccseket is a neten.

Mai cikket olvastam az nfl.com-on Bush-ról, hogy ha ennyi futás kísérlete lesz nem bírja a darálót csak kb. az 5. hétig. Kell Thomas mindenképp (várjuk felépülését), de rövid és befejező szitukban ott van Polite, Hilliard v. Clay, de ő is sérült. Olyan jó időpontokban jönnek ezek a sérülések. :mad:
Will Allen is visszatért, gondolom CB poszton képzelnék el de jó DB-be is. Mert igazából az nfl honlapja sem egyértelműsítette a dolgot. + még két CB teszteltünk.

Én ezt nem is értettem miért nem inkább a secondary-t erősítettük meg, mert tavaly is harmat gyenge volt.
Van egy-két hülye lépés Sparanoéknál. :rolleyes:danyly
annyit szólnék hozzá, hogy polite nincs már. sajnos 😕

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon kevés időm van írogatni (sajnos sok a meló és sokáig tart), de azért megjegyezném (mint mások is), hogy nem elveszett módon játszott Henne és igazán őt lehet kiemelni. A defense engem (és sokan másokat) meglepett, sokkal többet vártam tőlük, de érzésem szerint elfáradtak. Remélem ez csak idény eleji "kis" kilengés.
Az OL-sem nagyon villogott (4 sack), nekünk meg egy szaros sack. elején Wake még brutál volt, utána fokozatosan lefogták. Volt sok szép jelenetünk de valahogy elfáradtunk + olyan dolgokat talált ki a Pats amire nem figyeltünk oda.
Most az offense volt jobb (ezt nehéz is vitatni), bár abból a szempontból lehetne, hogy minek kell passzolni 1 yardról és miért kell erőltetni annyiszor Bush-t ilyen red zone-goal line szituban amikor ott vannak a jó FB-jeink.
Egy-két játékhívásnál felállt a szőr a hátamon.
Ha a FG helyett TD van akkor nem így alakult volna a meccs. Lehet akkor is vereség a vége de szorosabb lett volna és végig küzdelemre késztettük volna a Pats-et.

Az meg, hogy megint Pats meccs a Sport TV-én, inkább nem mondanék semmit.
Hála az égnek lehet nézni más meccseket is a neten.

Mai cikket olvastam az nfl.com-on Bush-ról, hogy ha ennyi futás kísérlete lesz nem bírja a darálót csak kb. az 5. hétig. Kell Thomas mindenképp (várjuk felépülését), de rövid és befejező szitukban ott van Polite, Hilliard v. Clay, de ő is sérült. Olyan jó időpontokban jönnek ezek a sérülések. :mad:
Will Allen is visszatért, gondolom CB poszton képzelnék el de jó DB-be is. Mert igazából az nfl honlapja sem egyértelműsítette a dolgot. + még két CB teszteltünk.

Én ezt nem is értettem miért nem inkább a secondary-t erősítettük meg, mert tavaly is harmat gyenge volt.
Van egy-két hülye lépés Sparanoéknál. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Néztem az idöpontokat,san diego meccs lesz egy pár de new england kb 8-10 tutiMiami
pontosan mit is néztél? tudnál adni linket, hogy hol nézted ezt?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Néztem az idöpontokat,san diego meccs lesz egy pár de new england kb 8-10 tuti
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Sziasztok

Tényleg jó meccs lett volna ez ha nem a katasztrófális védelem. Én a play actiont hiányoltam ami bush-nak megy mert abban lenne igazán erős és nem abban hogy belefuttatják egyenes futással a hústornyokba! Egy igazi erőfutó kellene mellé aki egyenes futásokkal fárasztja a védőket. És én hiányoltam egy wildcat-et is. Tudom már lejárt formáció de egyet azért meg lehetett volna játszani bush-al is!
Reméljük a Houston ellen összeszedi magát a védelem főleg a secondari mert nagy zakó lesz megint!RunRickyRun
az erőfutó lenne elvileg thomas. nem tudom, hogy áll jelen pillanatban egészségileg, de jó lenne, ha jönne vagy nem tudom, mert bush eléggé behalt (elfáradt).
szer.: mostolvasom, hogy várhatóan lesz már a 2. héten.


amúgy lol, először látlak, de 2006 óta jelen vagy. miért nem írkálsz?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Sziasztok

Tényleg jó meccs lett volna ez ha nem a katasztrófális védelem. Én a play actiont hiányoltam ami bush-nak megy mert abban lenne igazán erős és nem abban hogy belefuttatják egyenes futással a hústornyokba! Egy igazi erőfutó kellene mellé aki egyenes futásokkal fárasztja a védőket. És én hiányoltam egy wildcat-et is. Tudom már lejárt formáció de egyet azért meg lehetett volna játszani bush-al is!
Reméljük a Houston ellen összeszedi magát a védelem főleg a secondari mert nagy zakó lesz megint!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 873 — megbékéltem tom bradyvel
Telorol nyomom ott gondolom,nem lehet nézni? Csak a sport tv marad sajna.Miami
hát a mai világban eléggé vagyis inkább lassan felfoghatatlan, hogy számítógép és internet nincs 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Telorol nyomom ott gondolom,nem lehet nézni? Csak a sport tv marad sajna.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ugyan már DoM!...tomi-tomi
A "valós" teljesítményt éreztem lekicsinylőnek, de ezt is inkább a saját habitusom miatt. ... Most a "cut henne" is csak az állandó Henne fényezésem miatt jött, amivel mindig el lettem kergetve a fenébe. 😊
DoM
Akkor pont az ellenkezőjét értem el az idézőjelbe tétellel, mint szerettem volna. Legközelebb nem használok idézőjelet, leírom, hogy mire gondolok.
"cut Henne" érthető volt, hogy miért írod.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ugyan már DoM!...tomi-tomi
A "valós" teljesítményt éreztem lekicsinylőnek, de ezt is inkább a saját habitusom miatt. Győztes meccs után nem nagyon szólok a vesztes félhez saját topikjában, úgyis megvan nekik a saját bajuk. Most a "cut henne" is csak az állandó Henne fényezésem miatt jött, amivel mindig el lettem kergetve a fenébe. 😊

OFF

A 2008-as idény után meg pont emlékszem olyan véleményre, talán még többségire is, hogy 2009-től Cassellre kell építeni, bár lehet a memóriám tréfál meg.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most én is érveljek, hogy az 500 yard miért nem 500 yard a Pats topikban, persze a legmélyebb tisztelettel.. Mindenki lesza... Rekord az rekord... 182ydot és 2td még a pats def sem ad ajándékba... Lehet hogy 2 td előnynél lazább a védelem.. na de nem ennyire mint a gondolatmeneted mutatja.

De azért köszi.Csabee13
Gyere nyugodtan, egyelőre 370 yard környékén járunk. "Persze, szépen néz ki a 4TD, és az 517 yard, de azért ha megnézzük, akkor a passzolt yardokból majd egy 100-ast kapásból le lehet venni a Welker futás miatt (persze, a 418 yard sem kevés), ha lekapjuk Slater majd 50 yardos játékát, akkor már csak egy átlag 3XX yardnál vagyunk. A két big play nagyot lökött a statokon."
Sajnos, elég gyakran bemutatja a védelmünk ezt a leolvadást.


"Henne előtt is megemelem a kalapom..." "Az adatoknál sokkal fontosabb, hogy tegnap egyáltalán nem hasonlított a korábbi önmagára. Határozott volt, gyorsan (időben) döntött, tökös volt." "Henne meg valóban nagyot játszott, de csak az adatok szerint 400+ yardos meccset."=földön fekvő emberbe belerúgni??? Ugyan már DoM! Te becsülöd le a fanokat, ha azt feltételezed, hogy a 416 yard okoz nekik felüdülést, s nem a játékában tapasztalt gyökeres változás. Én inkább a beidézett statisztikában a féjdalmas, értetlen mosolyt véltem felfedezni: még ezzel a statisztikával sem lehet nyerni?! Egyáltalán, mire alapozod, hogy én földön fekvő emberbe belerúgnék (átvitt értelemben persze)??!! Idézz tőlem, légy oly kedves, ezt alátámasztó hozzászólásomat!


Tegnapig Cassel-nek nagyobb volt az egyéni csúcsa Brady-nél. Cassel az egyetlen QB, akinek 400 passzolt és 60 futott yardos meccse van, és az ötödik, aki két egymást követő meccsen passzolt 400 yardot. Ezek alapján Brady-t kellett volna eltrade-elni. Vagy Brady tegnap megelőzött minden korábbi QB teljesítményt MNF-on, mert ő passzolta a legtöbbet? Kötve hiszem. Annyira a statisztikák, csúcsok bűvöletében élünk, holott minden csapat minden játékosa állandóan mondja, hogy ezek nem mutatják a valós teljesítményt. Mindenkinek vannak ezzel a játékkal kapcsolatos heppje. Az enyém a fétisként tisztelt, csodált megtett/engedett yardok statisztikái. Végtelenül egyszerűek ebben a rendkívül bonyolult játékban, nem mondanak semmi lényegest, erősen lebutítva utalnak a valóban megtörtént teljesítményre. Persze mutatósak lehetnek adott esetben.
Minden megbántott Miami szurkolótól elnézést kérek!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vesztes csapat topikjában ez engem eléggé a földön fekvő emberbe rúgunk még egyet képre emlékeztet. Annak a futónak a teljesítményét se szokás megkérdőjelezni, vagy éppen annak a csapatnak a futójátékát, amelyik rendre csak a negyedik negyedben garbage time-ban szedi yardokat nagy előny birtokában.

Tekintve, hogy az itteni Miami topik jelentős többsége szerint Henne egy imkopetens, dilletáns két balkezes irányítónak csúfolt focista, nekik ez a produkció a vereség ellenére komoly felüdülést jelentett (bár én már jó ideje védem itt a mundér becsületét, bármilyen eredmény nélkül 😊). Mint amikor 2008-ban mindenki Cassel franchise QB-ságától bódult állapotban éljenzett a Pats topikban, és mindenki el lett zavarva, ha rámutatott, hogy legfeljebb középszerű irányító és komoly csapat ellen nulla. Mi volt a válasz? 11-5. A többi senkit sem érdekel.

Első hét: Henne, 416 yard, 8.5 y/att, 93.6 passer rating. Ha így halad végre ki is érdemelheti az AFC east második legjobb QB-ja címet! 😛
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Boldog 50. szülinapot, Dan!



http://www.youtube.com/watch?v=G3gPLGQRU4M

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Most én is érveljek, hogy az 500 yard miért nem 500 yard a Pats topikban, persze a legmélyebb tisztelettel.. Mindenki lesza... Rekord az rekord... 182ydot és 2td még a pats def sem ad ajándékba... Lehet hogy 2 td előnynél lazább a védelem.. na de nem ennyire mint a gondolatmeneted mutatja.

De azért köszi.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
NFL history: the Miami Dolphins Chad Henne is now 4th player in NFL history with 400+ pass yards & 50+ rush yards in game.Geeri
Nem néztem utána, de gyanítom, hogy ő az első, aki veszített ezzel a teljesítménnyel. Nem rosszmájú vagyok, és Henne előtt is megemelem a kalapom, az ő "valós" teljesítménye cca 300 passzolt és cca 30 futott yard. Ezekkel a mutatókkal is kellemetlen és ritka dolog kikapni, de előfordul sokakkal.
Az adatoknál sokkal fontosabb, hogy tegnap egyáltalán nem hasonlított a korábbi önmagára. Határozott volt, gyorsan (időben) döntött, tökös volt. Csak ragaszkodjon is ehhez.
A védelmetek meg készüljön, mert a Texans a tegnapihoz hasonló módon "végezte ki" fizikálisan tavaly a Ravens Def-t.tomi-tomi
Mi alapján dől el, hogy mi valós teljesítmény és mi nem?briareos
Idézőjelbe tettem. Valami ilyesmi járt a fejemben.
DoM
Ez egy picit szigorú a Miami-val szemben, én az utolsó két drive-otokat gondoltam "ajándéknak", nem igazi meccs helyzetben született eredménynek. Tavaly a Steelers ellen műveltük ugyanezt. BigBan passzolt 387 yardot, 3TD-t és egy INT-et, tök jó meccse volt a statisztika szerint. De ezekből 182 yardot, 2TD-t és az INT-et az utolsó 4 drive-ból hozta össze mínusz 21 és mínusz 14 között ugrálva.
Henne meg valóban nagyot játszott, de csak az adatok szerint 400+ yardos meccset. Szvsz a megtett/engedett yard nem feltétlen méri pontosan a valós teljesítményt. Ha mindenképpen statisztikából akarunk következtetéseket levonni erre vonatkozóan, akkor inkább nézzük meg, hogy a Pats-nek 623 yardot kellett megtennie 38 pontért (16,4 yard/pont), Nektek pedig 514 yardot 24 pontért (21,4 yard/pont). S ebben benne van az INT utáni 9 yardos short field is! Anélkül 29,7 yard/pont, 210 yardot kellett gürizni egy TD-ért. Jól jelzi ez a jelentős különbség a RZ teljesítményetek gyengeségét. Ha kritika érheti a Miami Off-t, akkor ez lenne jogos. (A Pats-é is magas egyébként, a kihagyott FG, a 20 yardos FG (= megálltunk 2 yardnál) és a 99 yardos "drive" miatt.)
Tényleg nem Henne-t és a csapatotokat lebecsülve írtam, meccsben voltatok még 31-17-nél is. Ha akkor fél yardról bementek, még bármi lehetett volna. De szerintem 38-17 után eldőlt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Updating a previous report, in addition to free-agent RB Brian Westbrook (49ers), the Miami Dolphins worked out free-agent RBs Thomas Clayton (Seahawks), Dimitri Nance (Packers) and Julius Jones (Seahawks)

Miami Dolphins head coach Tony Sparano said Tuesday, Sept. 13, that he wants to continue giving RB Reggie Bush about 20 touches per game.

Mindenképp ki akarjuk csinálni.....

The Miami Dolphins have re-signed free-agent CB Will D. Allen to a one-year contract. Financial terms of the deal were not disclosed. Allen is practicing Tuesday, Sept. 14.

Hát ez bejött, Bria 😀DM13
ennyi, lehet bunkó vagyok, de tudom mit beszélek 😀

több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
NFL history: the Miami Dolphins Chad Henne is now 4th player in NFL history with 400+ pass yards & 50+ rush yards in game.Geeri
Nem néztem utána, de gyanítom, hogy ő az első, aki veszített ezzel a teljesítménnyel. Nem rosszmájú vagyok, és Henne előtt is megemelem a kalapom, az ő "valós" teljesítménye cca 300 passzolt és cca 30 futott yard. Ezekkel a mutatókkal is kellemetlen és ritka dolog kikapni, de előfordul sokakkal.
Az adatoknál sokkal fontosabb, hogy tegnap egyáltalán nem hasonlított a korábbi önmagára. Határozott volt, gyorsan (időben) döntött, tökös volt. Csak ragaszkodjon is ehhez.
A védelmetek meg készüljön, mert a Texans a tegnapihoz hasonló módon "végezte ki" fizikálisan tavaly a Ravens Def-t.tomi-tomi
Mi alapján dől el, hogy mi valós teljesítmény és mi nem?

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Updating a previous item, the Dolphins can cut Larry Johnson at any time without paying the rest of his salary.
Even though Johnson is a vested veteran and was signed prior to Week 1, players can only use their "termination pay" provision once in a career. Johnson already used it in 2009 when he was cut by the Chiefs. If Daniel Thomas (hamstring) can get healthy and show improvement, LJ may be shown his walking papers once again. He received no carries in Monday's opener even though Thomas was inactive.

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 330 — Dolphins fan
Updating a previous report, in addition to free-agent RB Brian Westbrook (49ers), the Miami Dolphins worked out free-agent RBs Thomas Clayton (Seahawks), Dimitri Nance (Packers) and Julius Jones (Seahawks)

Miami Dolphins head coach Tony Sparano said Tuesday, Sept. 13, that he wants to continue giving RB Reggie Bush about 20 touches per game.

Mindenképp ki akarjuk csinálni.....

The Miami Dolphins have re-signed free-agent CB Will D. Allen to a one-year contract. Financial terms of the deal were not disclosed. Allen is practicing Tuesday, Sept. 14.

Hát ez bejött, Bria 😀

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
NFL history: the Miami Dolphins Chad Henne is now 4th player in NFL history with 400+ pass yards & 50+ rush yards in game.Geeri
Nem néztem utána, de gyanítom, hogy ő az első, aki veszített ezzel a teljesítménnyel. Nem rosszmájú vagyok, és Henne előtt is megemelem a kalapom, az ő "valós" teljesítménye cca 300 passzolt és cca 30 futott yard. Ezekkel a mutatókkal is kellemetlen és ritka dolog kikapni, de előfordul sokakkal.
Az adatoknál sokkal fontosabb, hogy tegnap egyáltalán nem hasonlított a korábbi önmagára. Határozott volt, gyorsan (időben) döntött, tökös volt. Csak ragaszkodjon is ehhez.
A védelmetek meg készüljön, mert a Texans a tegnapihoz hasonló módon "végezte ki" fizikálisan tavaly a Ravens Def-t.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)