Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy ki kezdett Ritch helyén ? Cook vagy Jerry ? Nem találom a meccs jegyzőkönyvét az NFL.com -on...DM13
Nate Garner (eredménykövető 2. hsz)
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Amúgy ki kezdett Ritch helyén ? Cook vagy Jerry ? Nem találom a meccs jegyzőkönyvét az NFL.com -on...

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Updating a previous report, Miami Dolphins C Mike Pouncey (head) left the Week 8 game against the New York Giants in the second half after taking a blow to the head. "I couldn't feel my legs," Pouncey said. "I'm all right now. It's my arms that are tingling. It was more scary than anything. I never had that happen in my life."


Az elég gáz lehetett :o

több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
ti idén nem játszotok a Colts ellen?Amadeus91
Nem...de az lenne minden idők legcsúnyább NFL meccse 😀
Senki sem akarna nyerni....

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
http://www.nfl.com/teams/schedule?team=MIA
Esetleg majd a playoffban 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 854
ti idén nem játszotok a Colts ellen?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
első félidő lángolás. második porladás. moore jól játszott, de eszméletlen szinten nyeltük a yardokat passzok terén :o futás terén elig jók voltunk, de az ellefél pass rusha folyamatosan nyomás alatt tartotta moore-t. ha már a vezetőség nem tudja kezelni ezt a problémát, akkor kezeljük mi alkohollal 😀

a st.louis kiszált a nyeretlen helyzetből (ráadásul a saints ellen). továbbra is versenyben luckért

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Ahogy biztossá vàlt hogy kikap a colts ,jöttek a sackek forditott a giants ,ez volt a 4 nyerhetö meccs ès akkor 0-7 helyett 4-3 álánk és nem luckra koncentrálnánk hanem a poff harcolnánk,de legalább a szurkoloknak mondanák meg ne gyertek ki mert ha 50:0 ra vezetünk 2 percel a vége elött úgy is kikapunk.felesleges kiálni ezért.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
minden edző sikerre éhes 😉

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
az. igy sincs falunk ami takarítana a futók előtt (incognito hiánya).
azért szurkoljunk wilsonnak, hogy have a good day.


...Cowher: ''I do not plan on coaching next year'' (nfl.com)Ventura
Inkább 1 sikerre éhes új edző, mint 1 kiégett analizátor....

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
az. igy sincs falunk ami takarítana a futók előtt (incognito hiánya).
azért szurkoljunk wilsonnak, hogy have a good day.


...Cowher: ''I do not plan on coaching next year'' (nfl.com)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Vontae Davis és Daniel Thomas is out státuszt kapott a holnapi meccsre.vassadi
Hát ez már vicc kategória.... esetleg hagyhatnák őket felépülni a következő bevetés előtt, akármikor legyen is az. Ez az év már megint baghead-season lesz 😕DM13
Jah a meccseink megtekintése lassan úgy is katasztrófa turizmus....
De nem baj, szarabb így sem lesz a csapat.Delonso_
The Miami Dolphins have declared WR Clyde Gates, RB Daniel Thomas, DL Phillip Merling, OG Richie Incognito, CB Vontae Davis, TE Will Yeatman, OT Will Barker inactive for Week 8.

No comment....

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Vontae Davis és Daniel Thomas is out státuszt kapott a holnapi meccsre.vassadi
Hát ez már vicc kategória.... esetleg hagyhatnák őket felépülni a következő bevetés előtt, akármikor legyen is az. Ez az év már megint baghead-season lesz 😕DM13
Jah a meccseink megtekintése lassan úgy is katasztrófa turizmus....
De nem baj, szarabb így sem lesz a csapat.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
Vontae Davis és Daniel Thomas is out státuszt kapott a holnapi meccsre.vassadi
Hát ez már vicc kategória.... esetleg hagyhatnák őket felépülni a következő bevetés előtt, akármikor legyen is az. Ez az év már megint baghead-season lesz 😕DM13
jó elgyepáltuk thomast 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
Vontae Davis és Daniel Thomas is out státuszt kapott a holnapi meccsre.vassadi
Hát ez már vicc kategória.... esetleg hagyhatnák őket felépülni a következő bevetés előtt, akármikor legyen is az. Ez az év már megint baghead-season lesz 😕

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Vontae Davis és Daniel Thomas is out státuszt kapott a holnapi meccsre.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
bár marino sem 1/1 volt és mégis mire vitte...

nem tudom luckon kívül milyen képességűek a többi qb-k... (barkley, jones, stb.)
http://walterfootball.com/draft2012QB.php

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
inkább már olyan kérdést tegyünk fel, hogy ti mire szurkoltok? nyerjünk vagy veszítsünk? mindkét oldalnak megvannak a szépségei. ha nyerünk elveszítjük luck-ot (egyenlőre legalábbis biztos), de viszont már nem végzünk 0 győzelemmel az biztos. ha meg vesztünk... hát ez egy ilyen ördögi kérdés 😛Ventura
Azért csak nem lenne jó 0-val végezni! Bár a Giants tuti elkeni a szánkat!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
inkább már olyan kérdést tegyünk fel, hogy ti mire szurkoltok? nyerjünk vagy veszítsünk? mindkét oldalnak megvannak a szépségei. ha nyerünk elveszítjük luck-ot (egyenlőre legalábbis biztos), de viszont már nem végzünk 0 győzelemmel az biztos. ha meg vesztünk... hát ez egy ilyen ördögi kérdés 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Emlékszem amikor a Miamihoz került Jimmy Johnson aki előtte 2 SB-t nyert a dallassal és azt mondtuk na van király edzőnk irány az SB, aztán csak kinlódás volt és nem jöttek az eredmények! Vagy csak sokat vártunk tőle! Szóval egy edző alap de nem minden!!

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
jon gruden super bowl győzelme sem hiszem hogy feltétlen miatta van. ahogy lesegetem a tampa bay szezonjait, tony dungy vitte fle a csapatot. vesztettek nfc wild cardban, a következő évben visszavonult dungy, helyére gruden került megnyerte a super bowlt. de a következő szezonok eredményei nem olyan menők egy szuperbowl győztes csapapttól.. egyedül a 2005-ös volt jó 11-5-el. hát úgy lehetne mondnai, hogy mák, szerencse és összejött minden, hogy megnyerték a super bowlt.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 328 — Dolphins fan
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.briareos
1?Geeri
Zéró, azaz 0.... Tehát olyan valaki kell, aki még nem nyert de van benne spiritusz 😀

több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.briareos
1?

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
majd kiderül ki lesz, kár találgatni, meg beleszeretni egy jelöltbe, akkor csak csalódás lesz ha nem ő jön.

érdekességképpen:

utánanéztem, hogy hány olyan vezetőedző volt/van aki 2 különböző csapatot vezetett SB győzelemhez. lehet tippelgetni.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 869 — megbékéltem tom bradyvel
az odáig oké, de ha ilyen félnótás jön, akkor megint nem haladunk 5-ről a 6-raVentura
Egyelőre nulláról kéne az egyre. 😉Bazzani
az az igazság, hogy nem a 0-án vagyunk csak statisztikailag. játékosállományilag jók kellene hogy legyünk. és az lesz amit briareos mondta... kezdődik minden előlről - mármint az építkezés (még ha nem is teljesen előlről.)


Szerintem meggyőzhető Cowher, csak nem kapkodja el. szerencsére van még idő. Még csak a szezon felénél járunk. Nemmondom kihivás lenne a Dolphins azért neki, de lehet a végén pont ezért vállalja majd el.

"Dan Marino úgy tudja, Cowher izgatottan várja a visszatérés lehetőségét. Gruden esetében némi nehézséget jelent, hogy szerződése van az ESPN-nel, ami azonban nem zárná ki a poszt betöltését."RunRickyRun
igen, de azután írja, hogy cowher sikereket szeretne. 53 éves. pár dollár még szebbé tehetné nyugdíjas éveit és családja életét. remélem belemegy, ha ajánlatot teszünk neki.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------