Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Valóban nem úszott még el a szezon 0-4nél, de azt is figyelembe kell venni, hogy nem a kezdő csapattal edzett egészen addig. 2 borzalmas teljesítményt be lehet tudni annak, hogy idő amíg kialakul az a bizonyos "kémia" irányító és a csapat többi tagja között. Tehát szerintem nem annyira mérvadó.

Moore statisztikáit nagyban befolyásolja az is, hogy a Giants elleni meccs volt az első amikor Bush-t elkezdték hatékonyan és jól használni.

Jets ellen egy kiváló Def. ellen 41,8 a rating, első kezdés.
Denver ellen mutatott valamit 92.6 az nem volt rossz, de látszik a dadogás.
Giants 58,5. / Bush elkezd villogni.

És innen lesz érdekes, de lehet rossz következtetést vontam le. Bush elkezd formába lendülni jönnek a big playek, TD-k, yardok.

Chiefs 147,5 / Bush big play TD, 92yd futva, 50yd elkapásból pluszba, Moore is nagyon a toppon.
Redskins 75,2 / itt Bush 2TD-t szerez, Moore erősen csak manageli a játékot.
Bills 133,3 / Na ez volt Moore napja szerintem, igaz kellett hozzá hogy a Bills nagyon harmatos volt. Itt Bush sem villogott.
Cowboys 99,5 / Bush átlagos, Moore átlagos, Red Zone offense nem létezik. Marshall TD gyönyörű de ez inkább Marshall napja.
Raiders 85,8 / Bush 100yd, Big playek, TD. Moore futott, dobott TD.. Kiváló game manager játék.

Az szerintem nyilvánvaló, hogy futójáték nélkül kevés irányító tud létezni. Az is hogy ez visszavezethető általában az OL-ra. A gondolatmenet és a sok statisztika végén bennem csak egy kérdés merült fel... Na és Henne, a sokat szidott fakezű, falábúnak elhordott fekete bárányunk, aki első 4 meccsen egyszemélyes offens-ünk volt nagyjából, ezt azért ne felejtsük el, mit nyújtott volna Chiefs meccstől bezárólag, ahol elkezdenek villogni a srácok.

Ugyanakkor nem zárom ki a lehetőségét annak, hogy Moore jelenléte, irányítása hozta fel a többieket az offense-ben.
Ti mit gondoltok erről?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
0-4-nél még nem feltétlen úszik el a szezon, hiszen függ attól is, hogy a többi csapat, hogy teljesít.
egyébként morre az első meccsén (mikor henne után kezdett), nem éppen volt jó. de a következő meccsen már adagolta neki. majd egyre jobban. san diego meccset elvesztettük, a jets meccsen kezdett teljes egészében. ott eltiportak minket. a denver ellen azonban elig jóféle statisztikája van. 8 meccset vezetett le (+ san diego részben, de ezt nem számolom) amiből 4 meccset megnyert + még 3 meccset meg kellett volna nyernünk (nem ő rajta mulott, ezt akarom kifejezni inkább).
úgy gondolom, hogy azért a szezonban is van verseny ilyen esetekben. nagy csatára számíthatunk henne és moore között.

remélem, hogy nem 1 éves csoda. egyébként tisztában van vele, hogy lesz draft, hisz ismeri a miami irányitó történelmét. tudja, hogy lesz qb draft. amennyiben jól teljesít ő fog menedzselni szerintem (hisz több mint valószínű, hogy egy rookie gyengébben teljesít). elmenedzselne egy vagy két évig, aztán továbbadnánk. érdeke, hisz ha jól nyomja többet ér, és több csapat építene rá, még lehetne viszonylag hosszabb távon egy csapat franchise qb-ja.

vagy túl erősen érződik, hogy védem nagyon moore-t? nem tagadom, hisz szerintem mindannyian szeretnénk ha lenne végre egy franchise qb.
na mindegy a nagy próba majd az utolsó két meccsen lesz (new england, new york)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Érdekes Moore helyzete, nálunk kajak ugyanezt csinálta, amikor megkapta a lehetőséget egy totál elment szezon végén, probowler szinten nyomta.
Majd jött a következő szezon, és mintha elvágták volna, persze sérülések is közbejöttek, de annyi buta hibát csinált meccsenként, mint egy évvel korábban összesen. Én szurkolok neki, de félek, hogy nálatok is ezt fogja eljátszani....gabokocka
Nekem ott nagyon az jött le, hogy érezte a 0 bizalmat felé, akkor hoztátok a nyakára Clausent.tenorx
Hát ha ez nem azt hozza ki belőle, hogy csakazértis megmutatom, akkor nem is alkalmas arra, hogy rábízzanak egy franchise-t. Ő volt a kezdő, Clausen egy rakás szar volt, mégsem tudott élni a lehetőséggel. Mellesleg igen sanszos, hogy megint rádraftolnak, remélem most több sikkerrel fogja tudni feldolgozni a szitut.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Érdekes Moore helyzete, nálunk kajak ugyanezt csinálta, amikor megkapta a lehetőséget egy totál elment szezon végén, probowler szinten nyomta.
Majd jött a következő szezon, és mintha elvágták volna, persze sérülések is közbejöttek, de annyi buta hibát csinált meccsenként, mint egy évvel korábban összesen. Én szurkolok neki, de félek, hogy nálatok is ezt fogja eljátszani....gabokocka
Nekem ott nagyon az jött le, hogy érezte a 0 bizalmat felé, akkor hoztátok a nyakára Clausent.
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 822 — Keep pounding
Érdekes Moore helyzete, nálunk kajak ugyanezt csinálta, amikor megkapta a lehetőséget egy totál elment szezon végén, probowler szinten nyomta.
Majd jött a következő szezon, és mintha elvágták volna, persze sérülések is közbejöttek, de annyi buta hibát csinált meccsenként, mint egy évvel korábban összesen. Én szurkolok neki, de félek, hogy nálatok is ezt fogja eljátszani....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
No igen ezek szépek, de ez egy nagyon zilált Oakland volt.Delonso_
Persze ez sajnos igaz, de jó lenne ha valamit megtartanánk ebből 😊Csabee13
Az már igaz 😊
Érdekes lesz Moore helyzete.Delonso_
Az tuti... Nekem az egyetlen bajom csak az, hogy igazából tét nélkül focizgat most. Megnéztem volna egy egész szezonban ahol nem 0-4 után kerül be a zavarosba és felkészülten, csapattal összeszokva megy be játszani.

De game managernek jó ezt már bizonyította. Vigyáz a lasztira, megfontoltan játszik, nem hősködik néha még villant is valamit. De azt a kecske szakállt vágja le nagyon gyorsan, ritka hombár feje van tőle! 😀
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No igen ezek szépek, de ez egy nagyon zilált Oakland volt.Delonso_
Persze ez sajnos igaz, de jó lenne ha valamit megtartanánk ebből 😊Csabee13
Az már igaz 😊
Érdekes lesz Moore helyzete.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
No igen ezek szépek, de ez egy nagyon zilált Oakland volt.Delonso_
Persze ez sajnos igaz, de jó lenne ha valamit megtartanánk ebből 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No igen ezek szépek, de ez egy nagyon zilált Oakland volt.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hát én nem vagyok pipa az utolsó 2td miatt. Egész meccsen olyan volt a Defense, hogy azzal SB-t lehet nyerni.. így is hogy ellazultak a végére 20 pont előnnyel nyertünk. Szép volt az offense is most.

Pár szám ami nagyon de nagyon tetszett és Dallas ellen a vesztünk volt.

Time of Possession 38:20
Red Zone Efficiency 3/4 - 75%
Field Goals (Made-Attempted) 2 - 2

Third Down Efficiency 8/14 - 57%
Eddig liga utolsók voltunk ebben, ez pedig a Green Bay szintje... örülnék, ha ezt tudnánk tartani 50% felett.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Azért az utcsó 5 percben megint csúnyán kiengedtünk (2TD), bár volt bőven előnyünk nem mondom, de akkor is. C. Palmer ellenem játszott ebben a fantasy fordulóban és 2pontja volt egész meccsen, erre a végén 2TD meg x yard és rögtön 22pontal fejezte be! grrrrrr

Amúgy a meccs jaj de jó volt! Én is ezen gondolkoztam hol a francban volt ez a csapat az első 7 fordulóban???

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
felfoghatatlan hogy miért nem leszünk playoff szereplők

ellenben a philadelphia nincs a helyzet magaslatán és a buffalot is elkaphatjuk.

szezon:
6-10

díjjaznám, ha karácsonyi ajándékként behuznánk a patriots-ot vagy legalább legyen olyan izgalmas meccs mint a dallasi.
jó lesz gyerekek, hogy a szentestét együtt töltjük... december 24.-e 19 órától 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Basszus nem láttam Gates 77 yardos visszahordását. :mad:
Remélem majd még valahol vissza lehet nézni.danyly
nfl.com 😊
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus nem láttam Gates 77 yardos visszahordását. :mad:
Remélem majd még valahol vissza lehet nézni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Durva meccs, nagyon ment a csapat, de az Oakland valami nagyon rossz felfogásban játszott.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Moore franchise QB!tenorx
nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz a sorsa jövőre.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Moore franchise QB!tenorx
Ide a SB-t. HoF.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Moore franchise QB!
több mint 12 éve
Miami Miami Dolphins 964
Most sajnálhatjuk a szezon elejét,ilyen teljesitménnyel lehetne esélyünk a poff ba.dallas denver browns ,meccset behuzzuk akkor7-4 lenne,remélem a forma megmarad és jövöre a szezon elején igy kezdünk.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
tetszett a mostani "heti körkép" cikk, hogy nem írták le a dolphins-t, hanem épp ellenkezőleg! a efense-be kellene minőségi csere, mert ahogy a cikkben is írták: elfáradtakVentura
Nem a cserék hiánya volt a fő probléma, de persze kellenek, illetve soha nem árt ha vannak. De szerintem a fő gond ott volt, hogy nem tudtak pihenni. Offense felmegy erőlködik 2 percet aztán Punt. És a Dallas ellen a meccs végére pl. ez volt a helyzet. Nem elég végigmasírozni a pályán, vagy éppen nem, aztán a Defre bízni a dolgot. Nem árt ha szépen kényelmesen pörgetve az órát halad előre az offense egy legalább 4-5 perces drive-al. De ez lehet csak az én meglátásom.Csabee13
Nem csak a tied. A Deffel max safety poszton, esetleg egy nem ember NT -vel lehet vitatkozni. Jól nyomják. Rendben, jobb CB- k is jöhetnek, de normál keményen nyomó DL-lel és pasrushal ezek a CB-k több mint elegek. Látható az 59 éves Jason Taylor is hogy lubickol a védelmünkben. A gond az idő. Egy elit védelem se lehet fenn ennyit. Hiába a rotáció. Sokkal dominánsabbnak kéne lennie a futójátékunknak ehhez, ahhoz viszont konzisztensebb O line kéne, ami nekünk nincs és számomra ez Sparano egyik legnagyobb hibája. Kipróbált már 1043 db T-t G-t és pár C-t is. És mi van? Kb az amit a Long- Inco kettős tud adni a futásnak, akiket emiatt brutál mód túlterhel az ellenfél.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
tetszett a mostani "heti körkép" cikk, hogy nem írták le a dolphins-t, hanem épp ellenkezőleg! a efense-be kellene minőségi csere, mert ahogy a cikkben is írták: elfáradtakVentura
Nem a cserék hiánya volt a fő probléma, de persze kellenek, illetve soha nem árt ha vannak. De szerintem a fő gond ott volt, hogy nem tudtak pihenni. Offense felmegy erőlködik 2 percet aztán Punt. És a Dallas ellen a meccs végére pl. ez volt a helyzet. Nem elég végigmasírozni a pályán, vagy éppen nem, aztán a Defre bízni a dolgot. Nem árt ha szépen kényelmesen pörgetve az órát halad előre az offense egy legalább 4-5 perces drive-al. De ez lehet csak az én meglátásom.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
tetszett a mostani "heti körkép" cikk, hogy nem írták le a dolphins-t, hanem épp ellenkezőleg! a efense-be kellene minőségi csere, mert ahogy a cikkben is írták: elfáradtak

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 880 — StuG Life
offense
defense

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A jövő évi draftrol az én véleményem hasonló mint Venturanak. Szerintem mindenképp qb-t kell draftolnunk első körben. Legalábbis ha esélyünk lesz egy olyan emberre aki franchise lenne a jövőt nézve. Moore most jó maradna első számú és mögötte kupálódhatna az újonc. Aztán a további körökben OL meg def erősítés. Az Offence rendben lenne ha erős lesz az OL.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
még csak csütörtök van, de már elemzések. nagyon helyes! 😀

végül csak "érdekesre" sikeredik a szezonunk. nyilván nem rájátszásra gondolva, hanem teljesítményre. többek között nagy kíváncsiság tölt el az offense teljesítménye, azon belül moore.

külön örömmel tölt el - sőt gondolom titeket is - , hogy nem kell minden meccsen elkönyvelni legalább egy INT-et.
a dallas ellen vártam vagy 2 INT-et. utoljára 2 meccsel ezelőtt lett dobva (WAS), és van red zone offense is. nagyon kíváncsi leszek a jövő évi QB helyzetre. remélem draftolunk, henne és moore megmérközik, amit a mostani teljesítmény (és talán az elmúlt évekbeli) alapján moore-nak kéne megnyernie, plussz húzunk első körben egyet. moore elmenedzselget 1-2 évig (favre-->rodgers).

bush, thomas, hilliard menő. úgyhogy offensenek nyomulnia kéne. de amilyen szerencsénk van, valami kakukktojás mindig lesz és ez lehet, hogy a fal lesz?


danyl féle OL nyomásra reagálva csak azt tudom mondani, hogy moore mozgékony is. a giants ellen is f*szául kimozgott.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------