Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én viszont örülnék Peytonnak. Ezzel a védelemmel SB esélyes csapat lennénk vele, aki mellesleg az egyik valaha élt legjobb QB.

De sokféle scenario lehetséges.
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Matt Moore - QB - Dolphins

Beat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.Delonso_
Azért egy FO cserét is belekalkulálhattak volna.. Peyton-t meg nem tudnám elképzelni nálunk. Tisztelem, szeretem de ne hozzanak ide egy nyugdíj előtt álló évi 20milkót kereső QB-t, aki jó esetben 3év levezetésre jönne.

Moore-t meglátjuk. Henne megmenekülhet, ha értelmes pénzért akár a backup szerepet is felvállalja.
És én a QB draftban sem vagyok teljesen biztos.. Ha Moore szinten marad el tudom képzelni, hogy megpróbálnak rá építeni, hiszen elég fiatal még ahhoz is, hogy franchise QB legyen.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Matt Moore - QB - Dolphins

Beat writer Ben Volin believes the only way Matt Moore doesn't open the 2012 season as the Dolphins' starter is if Peyton Manning is acquired.
Moore's 90.0 passer rating in eight starts is third-best in the AFC, behind only Tom Brady (103.2) and Ben Roethlisberger (96.9). His 16 passes for 25+ yards are behind only Philip Rivers (18) and Aaron Rodgers (17) over the same span. Moore is due $2.5 million in 2012 while Chad Henne, unlikely to be brought back, is a free agent.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀Ventura
A Philly erősebb egy fokozattal, tehát Colts szinten van. Te meg kakálsz az ellentől. Pedig nincs miért.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
ne menjünk hülyeség felé. nem mondom, hogy gyengének tartom a csapatom. én csak azt mondom, hogy úgy érzem, hogy a philadelphia erősebb egy fokozattal. na mindegy ezt már úgysem tudom kifejezni 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 480 — No one likes us, cause no one like us
Nem, a ti csapatotokat csak te látod gyengébbnek, a miénket mindenki más is 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
mindenki a saját csapatát látja gyengébbnek :'-D

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Stez
nem feltétlen a hosszú passzok ellen jóVentura
Vick szerintem idén passzolni se mert hosszút, pedig ő fog kezdeni. Young is csak Pats ellen villantott kettőt ebből meccs elején, utána inkább elszórta
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.Stez
nem feltétlen a hosszú passzok ellen jó

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛dande
Nem is a Dolphinstól, ott van védelem manapság.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊Stez
Mármint tőlünk 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉RunRickyRun
Misstackle hegyekre és fos secondaryre 😊

több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
danyly: szívesen látnánk egy meccs összefoglalást a Philiről, hogy mire számíthatunk! 😉

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
vick ellen is lehet készülni :cool: 😕

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem tudok róla, hogy bármilyen érdekes falember jönne a Floridától idén a draftra.

Hát könnyen lehet hogy az óriásbaby marad.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianap
Köszi Bro.

Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.Delonso_
Maxi bébivel hosszabitunk, BBnek kell, ahogy Colon is - és váratlanul megint behúzunk egy Gátőrt a falba-mi a fölhozatal?
eddig tavaly Móricka, idén meg Márkus mindenféle Steelers hagyomány ide-oda bedobva muzsikált rúkiévben,ahogy hagyományos Floridai háttérrel 04ben Starks is.......... 😛 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/sutianap
Köszi Bro.

Kicsit meglepő, hogy marad RT, mert titkon bíztam benne hogy egy kellemes domináns LT lehet, de úgy tűnik oda kevés lenne.
Nade akkor ki lesz az LT? Ahogy a cikk is kérdezi. Nehezen hinném hogy a draftról akarjátok rögtön kezdetni.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
hát ez alap, hogy kell draftolni. nem is merem elképzelni, hogy mi lesz ha nem draftolunk az első kör-ben egy jónak ígérkező irányítót. szerintem a fanok elbontják a stadiont.

egyébként attól, hogy a philadelphia jelenleg nem szárgyal eléggé kell tartani a hosszú passzoktól (jackson, maclin, celek, avant) és mccoy-tól is. a dallastól nem tudom miért, de nem tartottam ennyire.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Múr - azér vegyétek bele Foxit is a játékba, már vastepsivel ütögették a buksiját és csakazért is Kylie, szóval odahozták Klózent, azzal a mellékzöngével,hogy Foxi őt akarta,nu mindeggy- csak ne baszakoggyatok sokáig,mint a clivlend,mer sohasohasoha..... értik, a sors sok dobást nem ad, ha kihajigáljuk a jódobásokat is.

Del: ime az emberünk - http://bleedblackandgold.com/blog/2011/12/05/marcus-gilbert-is-permanently-the-steelers-right-tackle/


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Moore-on gondolkodva, Gaboval értek egyet.
Egy Pantherses cimbim szerint bár sérülten játszott Moore Clausen odahozatala után, valóban iszonyatosan visszaesett, ezt pedig nem kockáztathatjuk meg.
Draftolni kell egy irányítót, méghozzá lassan úgy tűnik feltrade segítségével.

Ideális esetben lesz két elég jó QB-nk és az újonc épülget szépen, nem ideális esetben ha moore formája leromlik, jöhet az új seprű.
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
A Dallas hogy megszivatta saját magát az utolsó másodperces FG-al az Arizóna ellen? A fejemet fogtam! Bezzeg ellenünk nem tudtak hibázni.

Miami Dolphins Fan
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
persze, kit nem érdekel a szituáció 😀 ezért lesz várhatóan érdekes a csata henne és moore között

most a defense nem ahgyta az offense-t pihenni 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
jó, hát most lehetne darabosra elemezgetni meccsről meccsre, minden irányítón vannak rosszabb napjai, vannak jobbak. a lényeg, hogy 8 meccs alatt biztatót hozott. a 2 utolsó meccsre teljesítményileg oda kéne neki figyelni.Ventura
Nem Moore játékát akarom, megkérdőjelezni. Csak elgondolkodtató.. a mi lett volna ha.. Mert az első 4 héten nem Henne -től volt szar a dolog.. Ott pl erősen okolható a defense is. Ezzel a Defense-el, a mostani arcát mutató fallal, és futójátékkal Henne érdekelne. Mert azt szerintem nem jelenthetjük ki egyértelműen, hogy Moore > Henne.

Hát én nem vagyok pipa az utolsó 2td miatt. Csabee13
Nem is az, csak volt pár meccs amit igy buktunk el, hogy az utolsó 5perc nem kellett volna!! Most pont K nagy előnyünk volt és nem számitott, de mi van ha csak 10 ponttal vezettünk volna? Na mindegy tudjuk be hogy a nagy vezetés tudatában engedtünk egy pár pontot az ellennek!

Amúgy egy rossz szót nem lehetett szólni a csapatra! Kiváló volt minden! Def, Off, spec.RunRickyRun
Értelek tökéletesen 😊 csak szerintem, ez most nem ugyanaz a kieresztés volt, mint máskor. Nagyon ott voltak fejben a srácok. Burnett egyenesen remek volt. 34 pont előnynél az utolsó 5percben fellazultak. Nem volt szép persze.. de megérdemelték.. levették Palmeréket 3 negyedre a pályáról, szereztek 7 pontot. Megbocsájtható hogy a végén már csak nézelődtek a pályán.

Csak szoros meccsen ne tegyék. És nem is fogják, ha az offense hagyja őket pihenni mint most.
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 888 — megbékéltem tom bradyvel
jó, hát most lehetne darabosra elemezgetni meccsről meccsre, minden irányítón vannak rosszabb napjai, vannak jobbak. a lényeg, hogy 8 meccs alatt biztatót hozott. a 2 utolsó meccsre teljesítményileg oda kéne neki figyelni.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát én nem vagyok pipa az utolsó 2td miatt. Csabee13
Nem is az, csak volt pár meccs amit igy buktunk el, hogy az utolsó 5perc nem kellett volna!! Most pont K nagy előnyünk volt és nem számitott, de mi van ha csak 10 ponttal vezettünk volna? Na mindegy tudjuk be hogy a nagy vezetés tudatában engedtünk egy pár pontot az ellennek!

Amúgy egy rossz szót nem lehetett szólni a csapatra! Kiváló volt minden! Def, Off, spec.

Miami Dolphins Fan