New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem arra fogom, de eleg megnezni, vele hogy megy, es nelkule. De nem para, mert van Gronk. No, amikor o sem volt, akkor pl decemberben hoztunk egy nullat Miamiben. Ha a ket legjobbad hianyzik, az visszaveti a dolgokat azert, es en a Jaguars vedelme eseten nem feltetlenul beszelnek olyanrol, mit illene/kellene.

Gyakorlatilag az elozo eves celpontokbol ki maradt? Sem Jules, sem Gronk, sem Bennett, sem Mitchell (orultem volna, ha jatszik meg), Hogan sem egeszseges, az ebben a szezonban jo Burkhead is kapottvegy ko-t. De megnyertuk ezt a meccset, minusz tizrol az utolso negyedben. Ugyhogy abbol, hogy itt milyen voltva 3rd down mutato, en tovabbra sem vonnek le kovetkezteteseket, mert nulla kapcsolata van a dontovel. Ott lesz Gronk, lesz teljes Hogan es Burkhead. Ott legyunk majd jok. De ha szenvedve nyerunk, azt is letojom

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
január végén, Jules előszezonbeli kiesése ne legyen már kifogás plz...

az, hogy sorozatos harmadik és rövidet nem tudunk megcsinálni, az szerintem nem az ellenfél védelmét dicséri, hanem inkább a mi támadóink kritikája
nem a 3&10-eket hozom fel, mert ez ellen a Jags védelem ellen ez már extra lenne, de 4 yardot azért illene összehozni még Jules-Gronk nélkül is, bármilyen védelem ellen, az emberanyag megvan hozzá

"azért jobb lett a helyzet, ahogy álltak vissza a dolgok" vagyis jöttek a könnyebb ellenfelek... nézőpont kérdése 😊


ahogy te is írtad, ez nem egyszeri eset, volt már idén többször bajunk ezekkel a harmadik kísérletekkel (nem egy meccsből általánosítok), de nyilván minden meccs más simán lehet, az OL vagy a sec betlién fog elmenni a meccs és pont senkit nem fog érdekelni a 3rd down hatékonyság, ettől még ez egy olyan faktor amire érdemes odafigyelni, mert az ellenfél védelmének egyik erőssége



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ömm. Hadd jegyezzem meg, hogy ugye a két legjobb 3rd down emberke közül Julian a szezon előtt kidőlt, Gronk meg a meccs közben. És így is fordítottunk. A Miami ellen mennyi volt? 0/11-12? Utána a Steelers ellen sem rémlik, hogy fényes lett volna. De utána azért jobb lett a helyzet, ahogy álltak vissza a dolgok. Most is ezt várom.

A Jaguars ellen pont nem meglepő szerintem, hogy Gronk kidőlésével együtt ilyen ergya volt a mutató. Btw. Az első drive-ban negyedikre megcsináltuk, amikor kellett, a másodikban egy khm pici szabálytalanság miatt akadt meg, onnantól persze volt kis zűr, főleg Gronk kiesésével. De a Jaguars védelme azért nem éppen olyan rossz.

Szóval fontos lesz persze, hogy a 3. kísérleteket hogyan oldjuk meg, de hogy a mostani meccsből én semmi olyan következtetést nem vonnék le, mint te, na az biztos 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 354 — situational football
ha már volt szó a SB-ról, hogy a falakon nagyon sok fog múlni, akkor én hoznék még egy fontos aspektust: harmadik kísérletek...

szörnyű volt nézni, hogy a Jags ellen mennyire képtelenek voltunk ezeket első kísérletre váltani, pedig még azt sem lehet mondani, hogy csak a rossz 1st, 2nd down playek miatt

a harmadik negyed majdnem közepéig nem volt sikeres harmadik kísérletünk és összesítve is 3/12-vel zártuk a meccset (ebből Lewis meccsnyerő 1st downja az egyik), amit nem tesz ki JMD az ablakba
pedig volt 3&4, 3&3 kétszer is, 3&6, amiket ezzel a támadó arzenállal illene megoldani

(fun fact a TD drivejainkban csak a Dola-féle csoda play volt amikor harmadik kísérletre kényszerültünk, a többi esetben elég volt két play a 1st downra)

nem mellékesen az alapszakaszban a Phily védelem top3as volt 3rd down védekezés terén, pont megelőzve a Jaguars-t (és ez a hatékonyságuk PO-ra sem romlott le)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kijött az első rész 😊

 www.facebook.com/tomvstime/videos/2081108082122933/
ervinator
Wow, köszi 😊

több mint 6 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Kijött az első rész 😊

 www.facebook.com/tomvstime/videos/2081108082122933/
ervinator
Nagyon adja!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Kijött az első rész 😊

 www.facebook.com/tomvstime/videos/2081108082122933/
ervinator
Megelőztél....
Nagyon jó kis sorozat lesz..

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Kijött az első rész 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26704481_2083423311891410_1554796165654904832_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=ipH80HU6c-0Ab7iE1HW&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDf0oCjOdHDA5SlwDXqzt11Px4dFWxwGkgWsg08jMwmjg&oe=662FAC62
S1:E1 The Physical Game | Coming off the greatest comeback in Super Bowl history, New England Patriots quarterback Tom Brady is already looking ahead to next season. This premiere... | By Versus On WatchFacebook
Coming off the greatest comeback in Super Bowl history, New England Patriots quarterback Tom Brady is already looking ahead to next season. This premiere...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
dande
Erőnléttel talán nem lesz gond főleg ha az O is haladni tud már az elején. Pont abban vagyunk jók főleg DL terén, hogy jól rotálható, nem kell az "elitnek" sok snap számor fent lenni mert a cserék is minőségiek. Ezért nem fáradnak el. Az LB sorban nekünk is lehetnek gondjaink.
dande
Igen. Pont ettől tartok a legjobban...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gronk mégiscsak agyrázkódással van sérült listán 😕

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000910199/article/rob-gronkowski-listed-on-injury-report-with-concussion
FunHun
Már jelezték korábban, de igazából ezen mi a meglepő? Az ember egyenesen nézni sem tudott. Viszont két hét alatt rendbe jön, nyugi

Én nem látom, hogy az Eagles lenne nekünk a legrosszabb match up. A Saintsnél nem bíztam volna benne, hogy még egyszer megfogjuk Breest, a Vikingsnál meg szintén nagyon erős a DL, viszont az LB- és a DB-sor szerintem jobb.

Az Eaglesnél azt taglalták, hogy a csapatuk ellen az lehet hatásos, ha a védőfalnak nincs elég ideje, mert gyorsan szabadul az irányító a labdától, és ehhez megvannak a megfelelő célpontok, slot WR-ek, RB-k és TE-k. Na ez nekünk ez azért nem rossz.

Jó, a védelemben nem a legjobb, de hát ott amúgy sem sok kedvező van, aztán valahogy egészen ügyesen tologatják

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Azt hogy bennünket hol lehet megfogni azt már többen leírták (ld. az elvesztett SB-k, play off meccsek többsége...).

Kérdés, hogy az Eaglest hol lehet megfogni...???

Nekem a Jags ellen is úgy tűnt, hogy amiben egyértelműen az ellenfeleink fölé tudni nőni az az erőnlét . Az a "fucking hill" amin futkosnak lehet hogy ennyire hatásos 😊
Kíváncsi vagyok, hogy ebben Ti mennyire lesztek szó szerint erősek!
FunHun
Erőnléttel talán nem lesz gond főleg ha az O is haladni tud már az elején. Pont abban vagyunk jók főleg DL terén, hogy jól rotálható, nem kell az "elitnek" sok snap számor fent lenni mert a cserék is minőségiek. Ezért nem fáradnak el. Az LB sorban nekünk is lehetnek gondjaink.
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Gronk mégiscsak agyrázkódással van sérült listán 😕

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pn0tfwrnsgxpqy76qhh0
Rob Gronkowski listed on injury report with concussion
Rob Gronkowski was listed as "did not participate" because of a concussion on Wednesday's New England Patriots injury report.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A weei és az nesn szerint is is jól halad Gronk állapota, mindenki azzal számol, hogy játszik a SB-on..
A meccs kimenetele szerintem is a falakon fog majd múlni..Az Eagles LB sor és secondary passzok ellen szerintem nincs olyan szinten mint a Jaguars-é, de az első négyes a falban, az brutál nyomást tud generáni az irányítóra.. Scar bácsin és az O#falon múlik, hogy mennyire tudják megvédeni Tom apót. Ha kitart a fal 2-3 másodpercig, akkor a ránk jellemező dink&dunk focival szépen tudunk haladni, mert Dola, Hogan, Cooks,Lewis, White, Gronk hatosnál nincs jobb brigád ebben a ligában aki náluk eredményesebben tudja ezt végrehajtani..
A nagyobb gond, és ami miatt én inkább jobban aggódok, hogy a mi D# falunk mekkora nyomást tud helyezni Folesra..Mert úgy gondolom, hogy elsődleges prioritás lesz a futás limitálása, és Foles zsebben tartása és zavarása. Ha valami olyasmit tudnánk csinálni, minta Titans meccsen Mariota ellen a második félidőben, annak nagyon örülnék. De Foles jó játékos, és nagyon jól passzol blitzek, rush esetén is..Félek, hogy jobban fogja megoldani a középső passzterületeket támadását, mint Bortles..Ebben sajna a LB sorunknak köszönhetően nagyon támadhatóak vagyunk..Úgy gondolom, hogy az Eagles támadóegysége nagyon-nagyon egyben van. BB és Patricia általában kiveszi az ellen legjobb játékosát, hogy oldja meg a többi, lehetőleg nagy hiba százalékkal.. Na itt van kb. 3 nagyon-nagyon erős játékos elkapásokban. Ertz, Jeffery és Agholor. 8-9-8 TD-vel, nagyon jó kézzel és elszakadási képességgel megáldva + néha beköszön Smith is..Ráadásul ott a három futó Ayahi, Blount, Clement személyében, akik elég durva idényt tolnak. Ayahi és Clement ráadásul nagyon jó elkapásokban is..Remélem tudjuk Folest zavarni, hibára késztetni.. Ha ők mennek el meccs elején 2-3 TD-re, akkor lesz akkora előnyük, hogy kisebb hibaszázalékkal, de öljék az időt..
Patricia a vasárnap hajnalban azt nyilatkozta, hogy az Eagles ellen egy erőszakosabb, agresszívabb Dx munka kell..Remélem így is lesz..
Szerintem a legrosszabb matchup nekünk az Eagles. Kemény meccs lesz nagyon, bármi lehet.. Sokkal jobban vártam volna bárki mást az NFC négyesből..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Azt hogy bennünket hol lehet megfogni azt már többen leírták (ld. az elvesztett SB-k, play off meccsek többsége...).

Kérdés, hogy az Eaglest hol lehet megfogni...???

Nekem a Jags ellen is úgy tűnt, hogy amiben egyértelműen az ellenfeleink fölé tudni nőni az az erőnlét . Az a "fucking hill" amin futkosnak lehet hogy ennyire hatásos 😊
Kíváncsi vagyok, hogy ebben Ti mennyire lesztek szó szerint erősek!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Gronk nem "head injury", hanem "concussion" megjelöléssel van a sérültlistán. 😕 Akkor az egész protokollt sikeresen kell, hogy teljesítse,ha játszani akar, egy független neurológus véleménye dönt. Ezt a függetlent ki jelöli ki? A liga? A komisszár? Mert akkor sok jóra ne számítsunk.
Burkus
2 hete van a teljesítésre. Én annyira nem aggódok.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gronk nem "head injury", hanem "concussion" megjelöléssel van a sérültlistán. 😕 Akkor az egész protokollt sikeresen kell, hogy teljesítse,ha játszani akar, egy független neurológus véleménye dönt. Ezt a függetlent ki jelöli ki? A liga? A komisszár? Mert akkor sok jóra ne számítsunk.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor nézzünk néhány játékost, akinek közös érintettség okán érdekes a párosítás:

Pats oldalról: Chung, Lewis, Rowe, Eagles oldalról: Blount Long s ex AFC Eastesként: Darby Ajayi.

Érdekes, többre emlékeztem, de akkor csak ennyi.
dande
Amendola is volt az Eagles-nél. (Eagles PS-ból vitte a Rams.) Jön a bosszúja! 😀

Kamu-t pedig BB draftolta a 6. körben, de elloptátok mikor PS-ba akartuk csempészni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nézzünk néhány játékost, akinek közös érintettség okán érdekes a párosítás:

Pats oldalról: Chung, Lewis, Rowe, Eagles oldalról: Blount Long s ex AFC Eastesként: Darby Ajayi.

Érdekes, többre emlékeztem, de akkor csak ennyi.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
| Tavaly az sb után empty bezárta a falcons topicot. Visszalehet olvasni, hogy miért.
Sztem hűen megágyazott ott jónéhány komment az idén itt és az eredménykövetőben történteknek. Igaz, legalább személyeskedésig akkor nem fajult. De ami késik, nem múlik ugyebár....
|
peach
Na, miért? 😊
Megjegyzem, amikor a Giants elleni SB után az egész fórum ide (pontosabban akkor még nfl.hu-ra) járt epét hányni, akkor valahogyan senkinek sem fájt tőle a pocija. Amikor tavaly a Falcons kikapott, még csak anyázások, vagy megérdemeltétek etc szövegek sem voltak, mégis bezárt a topic. Én az ideieket nem követtem annyira, mert eredménykövetőzni saját meccsre már vagy 5-6 éve nem nagyon megyek, nem kell az idegesítés, az itteni mostani kiakadások annyira nem kavartak most fel, mivel az egész úgy lett felvezetve, hogy jött egy okos ember, aki mindenhol rágörcsölt, hogy mindenki utálja szegény Patset, és idegesítette az egész fórumot vele és a hülyeségeivel.

A Giants elleni, na az undorító volt, amit leművelt a nép a legnagyobb békében bármelyik moditól. Ehhez képest tavalyra elértünk odáig, hogy ha valaki szerint megérdemelten nyert a Pats, akkor zárjuk be a Falcons-topicot, mert ez ott bántja a szurkolókat. Majd visszaértünk oda, hogy itt 200 hsz-nyi faszságot kell megint olvasni egy meccs után, amelyet nyilván megvettünk.

Szal chill már, a témáról el, és foglalkozzon mindenki a Super Bowllal

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
| Tavaly az sb után empty bezárta a falcons topicot. Visszalehet olvasni, hogy miért.
Sztem hűen megágyazott ott jónéhány komment az idén itt és az eredménykövetőben történteknek. Igaz, legalább személyeskedésig akkor nem fajult. De ami késik, nem múlik ugyebár....
|



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BB hogy beoltotta Mike-ot 😀
Nyilván feltették neki, hogy készülnek-e arra külön, hogy végre pontot szerezzenek az első negyedben a Super Bowlon. Gyakorlatilag egy kösz bazmeg fejjel felelt, megjegyezve, hogy mindig az a célunk, hogy pontot szerezzünk, és hogy az ellenfél ne szerezzen 😀
Wyatt
Felőlem az első negyedben szerezhettek 7 pontot ha utána egyet se 😛
dande
Óóó ilyet én is tudok ám! Felőlem maradhatunk 7 ponton, ha ti még annyit sem szereztek 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
BB hogy beoltotta Mike-ot 😀
Nyilván feltették neki, hogy készülnek-e arra külön, hogy végre pontot szerezzenek az első negyedben a Super Bowlon. Gyakorlatilag egy kösz bazmeg fejjel felelt, megjegyezve, hogy mindig az a célunk, hogy pontot szerezzünk, és hogy az ellenfél ne szerezzen 😀
Wyatt
Felőlem az első negyedben szerezhettek 7 pontot ha utána egyet se 😛

Ja és igen, idén az utolsó két percben még nem kaptunk pontot! Ezt a hagyományt viszont mi tartanánk. 😊 persze úgy, hogy mi vezetünk.

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BB hogy beoltotta Mike-ot 😀
Nyilván feltették neki, hogy készülnek-e arra külön, hogy végre pontot szerezzenek az első negyedben a Super Bowlon. Gyakorlatilag egy kösz bazmeg fejjel felelt, megjegyezve, hogy mindig az a célunk, hogy pontot szerezzünk, és hogy az ellenfél ne szerezzen 😀

több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Szerintem amikor a PO-ban vesztettünk, akkor általában az OL-on (vagy O playhíváson) ment el a meccs, ezért ez a kulcs. Az Eagles védelme nagyon egyben van, sőt az egész csapat. Óriási hiba lenne lebecsülni Titeket bárkinek, mert megérdemelten vagytok a SB-ban Wentz nélkül is (vele még erősebbek lennétek). Evinator jó elemzést adott, csak megerősíteni tudom, azzal a kiegészítéssel, hogy tavaly kizártnak tartottam, hogy meg tudjuk fogni az Atlanta brutál erős és sokoldalú offense-ét és múlt héten is nagyon tartottam a Jags D-től, de szerencsére a stáb megoldotta, mindig kitalálnak valamit és talán ez BB legnagyobb erőssége, hogy tudunk alkalmazkodni az ellenfelekhez.

Amit előnynek érzek még a részünkről, hogy a mostani keret jelentős része játszott már 1 vagy 2 SB-on. Az egész hét médiafelhajtásának és a hosszú félidős szünet kezelésében való rutin sokat számíthat.

Ami biztos 😊 :
Az első negyedben nem szerzünk pontot és 7 ponton belül lesz a meccs 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi odaát vmi SBl v mivel foglalkozunk tegyétek azt ti is 😉

Már csak 11 és negyed nap 😀
dande
Jó, de nektek ritkaság, nekünk megszokott 😃
gdavid
Na,pontosan az ilyenek miatt utálnak titeket.És pontosan ezek miatt kapjátok azt amit. Szóval ezek után ne mártírkodjatok szerintem.
Kenny
Én szégyelem magam mert sikeres a csapat és még büszkék is vagyunk rá. Ha ezért utálnak akkor jár a taps...
ParadSEC
Őőőőőőőőőőő Kenny kösz de picit túlreagáltad 😉

Helmut is meg még páran, próbáljuk más irányba terelni a dolgot legyünk partnerek ebben.

Most kezdjem el azt a mondókát, h 1980ban ördög szrt a katlanban, aki először megszólal.....nem kéne 😊 😉

Szóval ki hány pontos meccset vár, hol lehetne megfogni titetek?
dande
Falaknál 😊

Szerintem BB tartani fogja magát ahhoz az elvéhez, hogy megpróbálja a legveszélyesebb fegyvert kivenni a játékból és arra szavazok, hogy ezúttal (is) a futás ölése lesz a prioritás.

Ha ez megvan, akkor Foles kezébe adjuk a sorsunkat, hogy passzoljon szét, ha tud.

Erztet szerintem safety segítséggel fogjuk főleg követni, ha őt is sikerül limitálni olyan nagy gond már nem lehet.

Személy szerintem kevésbé tartok Jeffery, Agholor duotól, mintha jött volt Thielen+Diggs, ellenük szerintem jobban szenvedett volna a sec.

Ami a mi támadósorunkat illeti, sok gyors passzos rövid játék várható megspékelve pár hosszú labdával Cooks és Hogan felé. Futásunk valószínűleg nem lesz számottevő, így Bradyre hárul a feladat, hogy haladjon az Offense.

Egyébként egész sok pontos meccset várok, azt sem tartom kizártnak, hogy 50+ meccs lesz, remélhetőleg "hazai" sikerrel 😊
ervinator
A Thielen Diggs párostól én is nagyon tartottam de aztán egy két megmozduláson kívül több nem jutott nekik. Valószínű mert Keenumnak is sok kínja volt. Szerencsére az összhang a védelmi egységeink között idén sokat javult. Reméljük ez még egy meccs erejéig kitart 😊