New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000911327/article/barry-church-fined-24309-for-hit-on-rob-gronkowski
Churcot megszabadították 24.309 dollártól (azt amúgy lehet tudni, hogy ez az összeg hogy jön ki?😊 )
NB2
Te vagy a nagyfőnök. Fogod magad, ráütsz a billentyűzet szám részére és ami kijön azt kipostáztatod a titkárnőddel. Én kipróbáltam és 46541 jött ki. Church szerencséjére nem én vagyok a nagyfőnök.
Matthew99
Biztosan nekik is van "piramisuk", elengedik a golyót és amelyik rekeszben kiköt annyi a büntetés 😊.
takirob69
https://i.ytimg.com/vi/wz-PtEJEaqY/maxresdefault.jpg
South Park - American Economics

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
takirob69 New England Patriots 19
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000911327/article/barry-church-fined-24309-for-hit-on-rob-gronkowski
Churcot megszabadították 24.309 dollártól (azt amúgy lehet tudni, hogy ez az összeg hogy jön ki?😊 )
NB2
Te vagy a nagyfőnök. Fogod magad, ráütsz a billentyűzet szám részére és ami kijön azt kipostáztatod a titkárnőddel. Én kipróbáltam és 46541 jött ki. Church szerencséjére nem én vagyok a nagyfőnök.
Matthew99
Biztosan nekik is van "piramisuk", elengedik a golyót és amelyik rekeszben kiköt annyi a büntetés 😊.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sokkal egyszerűbb a megoldás. Ez pont 30000 kanadai dollár. Ez jelzés, hogy a kanadaiak átveszik a világuralmat.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000911327/article/barry-church-fined-24309-for-hit-on-rob-gronkowski
Churcot megszabadították 24.309 dollártól (azt amúgy lehet tudni, hogy ez az összeg hogy jön ki?😊 )
NB2
Te vagy a nagyfőnök. Fogod magad, ráütsz a billentyűzet szám részére és ami kijön azt kipostáztatod a titkárnőddel. Én kipróbáltam és 46541 jött ki. Church szerencséjére nem én vagyok a nagyfőnök.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 939 — nabege2@yahoo.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/n1cvknxa68twxwbw2fq6
Barry Church fined $24,309 for hit on Rob Gronkowski
Barry Church's hit that injured Rob Gronkowski during the AFC Championship Game has resulted in a fine. The Jaguars safety was fined $24,309 for the hit that had Gronk exit the game before the half.

Churcot megszabadították 24.309 dollártól (azt amúgy lehet tudni, hogy ez az összeg hogy jön ki?😊 )
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
azért elnézve ezeket a részéket, brutál mennyiségű focit "eszik" meg az ember egy héten 😀
manuszka86
Hihetetlen amit csinál 😮 Persze kell tehetség is, de amit azon felül hozzátesz azon csak ámulok!
Egon
Nem ember... amennyi pluszt beletesz....az nekem 5 évre is sok lenne 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
takirob69 New England Patriots 19
Branch hetek óta rendben van. A Jags mecs előtt is nyilatkozott megint a sajtónak, hogy jól van, szerinte alkalmas játékra és reméli játszani fog..BB meg ezt nem szereti. Főleg, hogy Branch idén sokadjára játsza el.. Így ismét doghouse lett belőle..
Brownnak nagy sérülése nem lehet, nagyon jól végigtolta a Jags meccsen. Szerintem pihentetik a rakoncátlankodó bokáját. Idén már sokat szarakodott vele..De biztos, hogy a falban lesz meccsen Branch, Brown és Guy is..Kellenek is futás ellen. Guy PO-ra nagyon beért, nagyon jól megértik egymást
Brown-al.. 😊
kyobalu
Ma már edzett és azt nyilatkozta, hogy rendben lesz a SB-ra 😊
takirob69
Mármint Brown 😊
több mint 6 éve
takirob69 New England Patriots 19
Branch hetek óta rendben van. A Jags mecs előtt is nyilatkozott megint a sajtónak, hogy jól van, szerinte alkalmas játékra és reméli játszani fog..BB meg ezt nem szereti. Főleg, hogy Branch idén sokadjára játsza el.. Így ismét doghouse lett belőle..
Brownnak nagy sérülése nem lehet, nagyon jól végigtolta a Jags meccsen. Szerintem pihentetik a rakoncátlankodó bokáját. Idén már sokat szarakodott vele..De biztos, hogy a falban lesz meccsen Branch, Brown és Guy is..Kellenek is futás ellen. Guy PO-ra nagyon beért, nagyon jól megértik egymást
Brown-al.. 😊
kyobalu
Ma már edzett és azt nyilatkozta, hogy rendben lesz a SB-ra 😊
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
azért elnézve ezeket a részéket, brutál mennyiségű focit "eszik" meg az ember egy héten 😀
manuszka86
Hihetetlen amit csinál 😮 Persze kell tehetség is, de amit azon felül hozzátesz azon csak ámulok!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Itt a második rész 😊

 www.facebook.com/tomvstime/videos/2084671908433217/
ervinator
Itt a második rész 😊

 www.facebook.com/tomvstime/videos/2084671908433217/
ervinator
azért elnézve ezeket a részéket, brutál mennyiségű focit "eszik" meg az ember egy héten 😀

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Itt a második rész 😊

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26708638_2084688405098234_6143848853188640768_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=YWiqOWpUA_oQ7kNvgFgK-zF&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfA8sqDpR6ILWILqplxu0RzvP9An4GVWehLA9se_5pN3OQ&oe=662F837B
S1:E2 The Mental Game | For Tom Brady, football is as much a mental game as it is a physical one. This episode puts us inside Tom’s head, revealing just how cerebral football... | By Versus On WatchFacebook
For Tom Brady, football is as much a mental game as it is a physical one. This episode puts us inside Tom’s head, revealing just how cerebral football...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
No, másoknak is feltűntek az összefonódások
 www.instagram.com/p/BeeAOMXnZzh/

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Federer megnyerte az Austral Opent. Ahogy tavaly. Ettől kezdve nincs min izgulni jövő vasárnap sem 😊
Burkus
De 5 szetben, szóval számíthatunk izgalmakra 😊
ervinator
A vége olyan egyértelmű volt, mint tavaly az utolsó két drive. 😊
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Federer megnyerte az Austral Opent. Ahogy tavaly. Ettől kezdve nincs min izgulni jövő vasárnap sem 😊
Burkus
De 5 szetben, szóval számíthatunk izgalmakra 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Federer megnyerte az Austral Opent. Ahogy tavaly. Ettől kezdve nincs min izgulni jövő vasárnap sem 😊
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Nem arra fogom, de eleg megnezni, vele hogy megy, es nelkule. De nem para, mert van Gronk. No, amikor o sem volt, akkor pl decemberben hoztunk egy nullat Miamiben. Ha a ket legjobbad hianyzik, az visszaveti a dolgokat azert, es en a Jaguars vedelme eseten nem feltetlenul beszelnek olyanrol, mit illene/kellene.

Gyakorlatilag az elozo eves celpontokbol ki maradt? Sem Jules, sem Gronk, sem Bennett, sem Mitchell (orultem volna, ha jatszik meg), Hogan sem egeszseges, az ebben a szezonban jo Burkhead is kapottvegy ko-t. De megnyertuk ezt a meccset, minusz tizrol az utolso negyedben. Ugyhogy abbol, hogy itt milyen voltva 3rd down mutato, en tovabbra sem vonnek le kovetkezteteseket, mert nulla kapcsolata van a dontovel. Ott lesz Gronk, lesz teljes Hogan es Burkhead. Ott legyunk majd jok. De ha szenvedve nyerunk, azt is letojom
Wyatt
akkor ilyen alapon zárjuk is be a topicot mert "minden meccs más" és amúgy is "ki nem tojja le mi volt az adott mérkőzésen, ha nyerünk"...

Gronk kiesését fel lehet hozni érvnek, de rajta kívül mindegyik "elkapóról" (Jules, Bennett, Mitchell) már kis túlzással az első héten tudtuk, hogy nem fog játszani az AFCCG-en, ellenben jött Dorsett, Allen, Cooks és ráadásul van 3 szinte totálisan azonos RB-nk, akik passzjátékban kiemelkedőek

5 hónap elégnek kell lennie, hogy kiesetteket pótolni tudja a rendszer (még az olyan fontos láncszemet is mint Edelman), mert nem kutyaütők lettek idehozva... #nextmanup

(Gronk SB-n való játékát meg majd akkor hiszem el, ha a saját szememmel látom vagy ha teljes értékű edzésmunkát végez)
ZERO_L
Nem azzal van a gond, hogy kiesett, hanem azzal, hogy ki. Ha megnézed, Brady és Jules világi cimborák. Jó, persze, a közösségi médiából sokat nem lehet leszűrni, de fb-n is volt 1-2 heccelős/viccesen beszólogatós képük, amin Brady megjegyezte, hogy bicepsz feszítés helyett koncentrálhatna a TD-re, vagy valami hasonló. 😀 Aztán kapta is a választ Tom. 😀 Szóval, ha van egy ilyen pajtid, ráadásul jó játékos, és megbízol benne, annál nagyobb veszteség az én szememben nincs. Brady is ezért meri megdobni Amendolát, mert már ismeri, és tudja, mire képes. Ha SB-t nyerünk, Minitront nagyon fogom sajnálni, lehet nem fogja annyira magáénak érezni ezt a gyűrűt (bár még várjunk vele), pedig ebben az esetben valószínűleg vele is sikerült volna akkor.

Szerkesztette: Hunreeth
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Branch hetek óta rendben van. A Jags mecs előtt is nyilatkozott megint a sajtónak, hogy jól van, szerinte alkalmas játékra és reméli játszani fog..BB meg ezt nem szereti. Főleg, hogy Branch idén sokadjára játsza el.. Így ismét doghouse lett belőle..
Brownnak nagy sérülése nem lehet, nagyon jól végigtolta a Jags meccsen. Szerintem pihentetik a rakoncátlankodó bokáját. Idén már sokat szarakodott vele..De biztos, hogy a falban lesz meccsen Branch, Brown és Guy is..Kellenek is futás ellen. Guy PO-ra nagyon beért, nagyon jól megértik egymást
Brown-al.. 😊

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
Brown mikor sérült meg.edzésen? mert mintha meccset azt végigtolta volna vagy rosszul emlékszem 😊
mondjuk az így igen frankó lesz hogy a liga egyik legjobb O fala ellen, mi front 7ünk ezer sebből vérzik és alig van egészséges ember 😕

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊
manuszka86
Majd lefejeli valaki a SB elején 15 yardért. 😕
Burkus
15 yard es 24k, siman megéri... 😕
Wise is edzett mar, Ő a nem sportszerűtlen ipon során szerezhette az agyrazkodast? Mert utana meg pályán volt.

Ami engem aggaszt, hogy a legjobb es legfontosabb DL-unk nem edz egyelore.
Sinisa
Branch?
Burkus
Brown
Sinisa
Uhhh 😕(( Branch is kellene a futás ellen amúgy.
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊
manuszka86
Majd lefejeli valaki a SB elején 15 yardért. 😕
Burkus
15 yard es 24k, siman megéri... 😕
Wise is edzett mar, Ő a nem sportszerűtlen ipon során szerezhette az agyrazkodast? Mert utana meg pályán volt.

Ami engem aggaszt, hogy a legjobb es legfontosabb DL-unk nem edz egyelore.
Sinisa
Branch?
Burkus
Brown

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊
manuszka86
Majd lefejeli valaki a SB elején 15 yardért. 😕
Burkus
15 yard es 24k, siman megéri... 😕
Wise is edzett mar, Ő a nem sportszerűtlen ipon során szerezhette az agyrazkodast? Mert utana meg pályán volt.

Ami engem aggaszt, hogy a legjobb es legfontosabb DL-unk nem edz egyelore.
Sinisa
Branch?
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊
manuszka86
Majd lefejeli valaki a SB elején 15 yardért. 😕
Burkus
15 yard es 24k, siman megéri... 😕
Wise is edzett mar, Ő a nem sportszerűtlen ipon során szerezhette az agyrazkodast? Mert utana meg pályán volt.

Ami engem aggaszt, hogy a legjobb es legfontosabb DL-unk nem edz egyelore.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊
manuszka86
Majd lefejeli valaki a SB elején 15 yardért. 😕
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
no kérem Gronk ma már részt vett az edzésen, ez egy jó jel 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 356 — situational football
aszem nem úgy kezdtem a mondandómat, hogy a SB-on meg fogjuk szívni mert...


a falak párharcához (amit én is fontosnak tartok) megemlítettem egy másik faktort ami döntő lehet(!), mert voltak vele problémáink (nem egy meccsből vontam le a következtetést, csak most erről hoztam példát) ellenben az ellenfél egyik erőssége (lsd OL vs DL párharc)

end of story



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/