New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
azért mert Butlernek azt mondják, hogy ő nem kap évi 10M fizut ettől még nem feltétlenül kellene rosszul éreznie magát ha Gilmore kap egy 14/év-es fizut
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t

a kettő között szerintem azért van különbség
ZERO_L
Revisnek is odanyomtak 12M-t.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t
ZERO_L
Vesszek meg, de el nem tudom képzelni, hogy ezt mondja egy jó tárgyaló. Ez az egyik legkönnyebben kezelhető álkifogás. Arról nem is beszélve, hogy alapból nem igaz, hiszen Revis 2014-ben 12-t kapott. Igaz, két évre elkönyvelve.

Sokkal inkább gondolom mellébeszélésnek. Sajnos, ez az ügynök egyre inkább emlékeztet Welkerére.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
azért mert Butlernek azt mondják, hogy ő nem kap évi 10M fizut ettől még nem feltétlenül kellene rosszul éreznie magát ha Gilmore kap egy 14/év-es fizut
ezzel szemben, az már tényleg a korrektség határát súrolja (legalább is nálam), ha BB-ék azt mondták tavaly, hogy náluk egy CB nem fog évente 10M-t kapni (ne is álmodjon Butler vagy pl Ryan ennél nagyobbról), majd a köv offseasonben egy top FA cornernek odanyomnak évi 14M-t

a kettő között szerintem azért van különbség



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani egy cornernek a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
Spigo
csak a pontosítás kedvéért

így azért tényleg kicsit szemét BB, de sajnos mocskosul nagy előnyben van, hogy UDFA-ként ekkorát játszott 2 év alatt Butler és ezt ő kőkeményen ki is használja...
ZERO_L
japp, jogos

Mondjuk ez is jogos:  twitter.com/michaelFhurley/status/841312412364132354

Szerkesztette: Spigo
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani egy cornernek a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
Spigo
csak a pontosítás kedvéért

így azért tényleg kicsit szemét BB, de sajnos mocskosul nagy előnyben van, hogy UDFA-ként ekkorát játszott 2 év alatt Butler és ezt ő kőkeményen ki is használja...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Amatőr? Teljesen korrekt elvárás, aki pedig első kört ad Butlerért, az oda is fog vágni hozzá egy halom zsozsót, mert épp azért viszi el a játékost, mert tudja, jó és hosszú távra tervez vele.
Stez
Egy draftolt FA esetén is meggondolja bármelyik csapat, hogy ad-e 13-15 misit egy cornerért..Itt pedig egy első kört is kellene adni. Így elég combos combónak tűnik. Főleg, hogy idén milyen a védelmi oldalon a draftclass. DE, DT, CB fronton igen erős.
Nem mondom, hogy nincs olyan csapat akinek nincs erre pénze is pickje, de ezek a csapatok nem az élmezőnyben tartózkodnak. 49ers, Browns játékos gondolom Butler sem akar lenni. De ha ezek a csapatok akarták volna, már mindenki tudna róluk..
Sajnálom ezt az egész helyzetet ami Butler körül kialakult, mert jobb játékosnak tartom mint Gilmoret. De gondolom az ûgynökének béna tárgyalásai miatt jöhetett egyáltalán képbe Gilmore. Most pegig ûgy tůnik, hogy a tender miatt nekik se lesz jobb lehetőségûk, mint maradni.
Be kell lássam, hogy BB elképesztő agy. Az ügynökök pedig hajlamosak többet gondolni mint amit a piac. Bennett megszívta. Nem lett nagy zsé. Ennit kapott volna itt is, de nagyképűsködni kezdett, aztán mehetett. HT megszívni látszik, 10 misire lövik be az árát, pedig a legjobban fizetett LB akart lenni. Butler pedig valószínűleg be fogja érni az UDFA tenderrel, 3,9-ért... Ahogy látom BB és a csapat reálisan látja mindenki értékét.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...
ZERO_L
Persze. Az utóbbi évek legerősebb CB draftja jön. De ha nem így lenne, akkor is teljesen reális Top3 fizetést ÉS 1. kört adni egy játékosért.

HT kínjában elugrik Pittsburghbe is. Felkészül Ravens. Bemelegít Colts.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Jeff Howe szerint a Patriots tavaly évi 6-7 millió környéki szerződést ajánlott Butlernek, aki azt nem fogadta el, mert azt gondolja, hogy top10 fizetés környékét kéne, hogy kapjon. A Patriots közelte Butlerrel, hogy évi 10 milliónál nem fog többet ajánlani a játékosnak, ezért is ütötte sziven annyira Gilmore szerződtetése. Jeff Howe azt is írja, hogy több csapat is érdeklődik a cornerback iránt.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊
Awesome88
de azért furcsa, hogy nem tolonganak a csapatok az offer sheetekkel...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
@zolika26-t idezik a Pats topicjaban. Ennel feljebb mar nincs 😀
Wyatt
Igazából fizet nekem, 1 follow = 1 sör, pssszt 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Packers például? Browns? Colts? Eagles? Tudom hogy nincs pénzük, de azok imádnak tradelgetni 😊

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..
kyobalu
Amatőr? Teljesen korrekt elvárás, aki pedig első kört ad Butlerért, az oda is fog vágni hozzá egy halom zsozsót, mert épp azért viszi el a játékost, mert tudja, jó és hosszú távra tervez vele.

több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Bolden helyett en is upgrade vagyok. De Bolden kell a spec team miatt
Wyatt
Burkheadnek volt a legtöbb spec team tacklje a Bengalban (12)
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Elolvasva a külföldi írásokat, szegény Butlernek tényleg elég amatőr az ügynöke. 1 körös pick mellé "minimum" Gilmore fêle fizut szeretne. Melyik csapat adná ezt meg nekik? Elszámoltâk magukat. Mint ahogy Bennett és HT ügynöke is..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bolden helyett en is upgrade vagyok. De Bolden kell a spec team miatt

több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Mondjuk en meg mindig jobban orulnek egy AP-nek, mellette meg Lewis es White, de hat en nem leszek megkerdezve 😀
Wyatt
Bolden helyett upgrade lenne
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg annak örülök, hogy BB-ék vannak és ők döntenek 😉
Egon
Pedig bánhatod, hogy nem én vagyok helyettük és döntök.

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Én meg annak örülök, hogy BB-ék vannak és ők döntenek 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én benne pont hogy azt látom hogy futóként és elkapóként is jó lenne...
De hát majd BB-ék eldöntik, én már annak örülök hogy egyáltalán megnézik... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Rex Burkhead látogatóban
Spigo
Egy titkos favoritom...
Castleai01
ő is inkább Lewis és White féle futó, ráadásul ott van még Foster is. én jobban örültem volna a Blount Gaffney kettősből valakinek, vagy a draftról egy 2.-3. napos tanknak, de biztos nem véletlenül csinálja azt a FO, amit.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk en meg mindig jobban orulnek egy AP-nek, mellette meg Lewis es White, de hat en nem leszek megkerdezve 😀

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Rex Burkhead látogatóban
Spigo
Egy titkos favoritom...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
Spigo
Fordítva, csak akkor tárgyalhat más csapatokkal is ha aláírja a tendert.
empty taxi
Rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy ha aláírja a tendert, akkor a játékjogával a Patriots rendelkezik és a Patriots döbti el, hogy kinek tradeli el. Így viszont az ügynöke tárgyalhat csapatokkal, arról, hogy milyen offer sheet-et tegyenek a Pats orra elé.
Spigo
Az RFA tender és a franchise tag itt különbözik.
Az RFA tendert megkapod, nem kell rajta semmit aláírni. Azt döntheti az RFA játékos h a másik csapat által küldött offer sheetet aláírja-e (április közepéig van erre lehetőség), ha igen, akkor dönthet a játékos eredeti csapara arról, hogy matcheli-e az ajánlatot.
empty taxi
Ha a Patriots el akarja cserélni Butlert, akkor azt csak akkor teheti meg, ha van aláírt tender ha jól értelmezem a szabályokat. Pl azt mondják, hogy pont ezért nem tudta elcserélni Cooks ügyletben a Saintsnek sem.
Ha aláírod a tendert de nincs offer sheet akkor a Pats elcserélhet másik csapathoz, úgy, hogy te nem is tárgyaltál velük hosszútávú szerződésről.
Spigo
Elcserélni igen, hiszen amíg a tender nincs aláírva, addig a játékos nem a csapat tagja ..... hiszen free agent. Csak éppen restricted. A játékosnak viszont nem kell aláírnia semmi ahhoz, hogy másokkal tárgyalhasson ... hiszen free agent. De mivel restricted, ezért nem szerződést írhat alá, hanem csak offer sheet-et, amit a régi csapata matchelhet ha akar.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Rex Burkhead látogatóban
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
Spigo
Fordítva, csak akkor tárgyalhat más csapatokkal is ha aláírja a tendert.
empty taxi
Rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy ha aláírja a tendert, akkor a játékjogával a Patriots rendelkezik és a Patriots döbti el, hogy kinek tradeli el. Így viszont az ügynöke tárgyalhat csapatokkal, arról, hogy milyen offer sheet-et tegyenek a Pats orra elé.
Spigo
Az RFA tender és a franchise tag itt különbözik.
Az RFA tendert megkapod, nem kell rajta semmit aláírni. Azt döntheti az RFA játékos h a másik csapat által küldött offer sheetet aláírja-e (április közepéig van erre lehetőség), ha igen, akkor dönthet a játékos eredeti csapara arról, hogy matcheli-e az ajánlatot.
empty taxi
Ha a Patriots el akarja cserélni Butlert, akkor azt csak akkor teheti meg, ha van aláírt tender ha jól értelmezem a szabályokat. Pl azt mondják, hogy pont ezért nem tudta elcserélni Cooks ügyletben a Saintsnek sem.
Ha aláírod a tendert de nincs offer sheet akkor a Pats elcserélhet másik csapathoz, úgy, hogy te nem is tárgyaltál velük hosszútávú szerződésről.