New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harris 8,5 millió/évért írt alá, 2 millió/év garantálttal, 5 évre. A csúcs szerződés 2015-ben Joe Hadené volt: 13,5 millió/év, 4,5 millió/év full garantálttal és további 4 millió/év garantálttal (a szerződés értékének 2/3-a van garantálva!), 5 évre. Picit alatta, hogyne.

Harris szerződése kivetítve a 2017-es capre: 5 év, 50 millió, 12 millió full garantált (aláírási bónusz). Ezt lehetett volna nagyjából a reális cél szerintem.S még egyszer. Butler nem egyértelmű #1 CB. Lehet ezt csűrni-csavarni, a Pats-ben nem töltötte be ezt a szerepet.
tomi-tomi
Harris 2014 szezon közben kapta az új szerződését. A megelőző év(ek)ben (201X-2013) a Broncos két kezdő safetyje Champ Bailey és DRC volt, Bailey az egyértelmű #1, DRC pedig a #2. Harris slotban kapott szerepet, szélen gyakorlatilag csak akkor játszott, ha valakit pótolni kellett. Az akkori értéke is ennyit volt: egy kiváló slot CB volt, aki ha muszáj, bevethető szélen is. Semmilyen free agent listán nem volt - Hadennel ellentétben - a szűk elitben. A pénzét is így kell nézni. Az más kérdés, hogy azóta bizonyított, valódi klasszissá nőtte ki magát. Ha ma lenne free agent, joggal kérhetne top5 CB fizetést. De akkor amikor újraszerződött, akkor még akörül volt az ára - némi diszkonttal - mint amennyit kapott is. Nem kapott se több, se kevesebb diszkontot, mint amennyit Hurns - vagy Denvernél maradva, tavalyelőtt Wolfe.

Butler viszont két évet kezdőként, szélen nyomott le, potenciális #1 CB-ként bizonyított. És ebből a szempontból mindegy, hogy Belichick mit gondol róla, hogy ő hogyan használta, használná. Az a fontos, hogy a liga miként értékeli. És a liga #1 CB-ként, abból is élvonalbeliként értékeli. Minden top free agent listán az elitben van, ennyit ér. Legfeljebb nem a Pats-nek. (Collins hasonló történet. Őt sem úgy használta Belichick, ahogy a liga értékelte. Nem ért neki annyit, elengedte. De ettől még Collins értéke, ára nem lett alacsonyabb. Meg is kapta a pénzét.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
Spigo
Fordítva, csak akkor tárgyalhat más csapatokkal is ha aláírja a tendert.
empty taxi
Rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy ha aláírja a tendert, akkor a játékjogával a Patriots rendelkezik és a Patriots döbti el, hogy kinek tradeli el. Így viszont az ügynöke tárgyalhat csapatokkal, arról, hogy milyen offer sheet-et tegyenek a Pats orra elé.
Spigo
Az RFA tender és a franchise tag itt különbözik.
Az RFA tendert megkapod, nem kell rajta semmit aláírni. Azt döntheti az RFA játékos h a másik csapat által küldött offer sheetet aláírja-e (április közepéig van erre lehetőség), ha igen, akkor dönthet a játékos eredeti csapara arról, hogy matcheli-e az ajánlatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@zolika26-t idezik a Pats topicjaban. Ennel feljebb mar nincs 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
ha már Butler-Gilmore összehasonlítás:

 twitter.com/PFF_Zoltan/status/841278960671567876



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
Spigo
Fordítva, csak akkor tárgyalhat más csapatokkal is ha aláírja a tendert.
empty taxi
Rosszul fogalmaztam. Arra gondoltam, hogy ha aláírja a tendert, akkor a játékjogával a Patriots rendelkezik és a Patriots döbti el, hogy kinek tradeli el. Így viszont az ügynöke tárgyalhat csapatokkal, arról, hogy milyen offer sheet-et tegyenek a Pats orra elé.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
Spigo
Fordítva, csak akkor tárgyalhat más csapatokkal is ha aláírja a tendert.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
Pont azért nem írta alá a tendert, mert ha aláírná, akkor nem tárgyalhatna más csapatokkal.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
A Sportrac azt írja, hogy "Malcolm Butler signed a 1 year, $3,910,000 contract with the New England Patriots, including an average annual salary of $3,910,000. In 2017, Butler will earn a base salary of $3,910,000. Butler has a cap hit of $3,910,000." Signed. Ezek szerint aláírta a tendert? Vagy csak a potenciális cap hitet tüntetik így fel, függetlenül az aláírástól?
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)
Castleai01
mert nyilván többet kapnánk érte, mint 2 év múlva a kompenzációs rendszeren keresztül (ami megint nem fix)
és nem ártana idén egy első kör, amit legalább egy 1+2-re vagy 2+2-re el kéne boltolni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Én csak azt a részét nem értem hogy mi a reteknek akarjuk elcserélni állítólag mindenáron???
Ha minden igaz azért nem írta alá a tendert hogy ne tehessék ezt meg vele...
(Bár gyanús hogy ezt a hírt még senki nem erősítette meg...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
S még egyszer. Butler nem egyértelmű #1 CB. Lehet ezt csűrni-csavarni, a Pats-ben nem töltötte be ezt a szerepet.
tomi-tomi
Inkább azt mondanám, hogy nálunk nem mindig a #1 CB fogja a #1 WR-t... ha jobb #2 WR van, akkor gyakran emberezünk úgy hogy a #1 CB - #2 WR tökegyedül a #1 WR-t pedig a #2CB fogja, safety helppel.
(anno Arrington vs. T.Y. Hilton, vagy épp ahogy anno a Lions meccsen Revis Tate-t fogta... idén is csináltunk ilyet)
Gyulus
Ez így igaz. Csak abban nem vagyok biztos, hogy BB számára ez az optimális/ideális megoldás. Úgy érzem, hogy azt szeretné, hogy két elkapó esetén a két corner összességében kapjon egy safety (Harmon) segítséget és DMC és Chung oldja meg a TE/RB lefogását és/vagy a középső területek fedezését. Harmon egy dologban biztos nagyon jó: single high safety feladatban, ezért hozta vissza.

Másik oldalról: ma két típusú elkapó lehet #1WR. AB, OBJ, T.Y. az egyik, Green, Julio a másik. Kevés olyan CB van, aki mindkét típusra jó megoldás. Ideális esetben Butler elfogadná a kiemelt #2 CB szerepét és fizetését - szvsz még be is szuszakolná BB a cap-be.

Btw kijött Guy szerződése, hál'istennek nem mentek el otthonról. A 4 év igaz. 4 millió az aláírási pénz és az idei 900 ezre is full garantált. 2,6-3,1-3,6-4,1 az évenkénti cap hitje; 13,4 milliós a szerződése és van benne még 5,6 millió ösztönző. Ha lealáz mindenkit négy éven keresztül, akkor kereshet 19 milliót.

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
S még egyszer. Butler nem egyértelmű #1 CB. Lehet ezt csűrni-csavarni, a Pats-ben nem töltötte be ezt a szerepet.
tomi-tomi
Inkább azt mondanám, hogy nálunk nem mindig a #1 CB fogja a #1 WR-t... ha jobb #2 WR van, akkor gyakran emberezünk úgy hogy a #1 CB - #2 WR tökegyedül a #1 WR-t pedig a #2CB fogja, safety helppel.
(anno Arrington vs. T.Y. Hilton, vagy épp ahogy anno a Lions meccsen Revis Tate-t fogta... idén is csináltunk ilyet)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Azt nem tudom megmondani neked, hogy miért érte meg jobban kb. ugyanannyiért elhozni Gilmore-t, amennyiért minden bizonnyal Butler is könnyedén aláírt volna már most, de biztosan megvan az oka, ha egyszer Belichick így döntött. peterk2005
mert Butlert nem merte ráállítani a nagyobb WR-ekre (most azt hagyjuk, hogy szakmailag ez mennyire jó döntés), ergo BB szemében nem egy all around nr1 CB, így meg sem fordul a fejében, hogy évi 14 milliót felajánljon neki
és nagyon meglepődnék, ha tender aláírása után matchelne bármilyen 10M-nál nagyobb ajánlatot

BB egy esetben tud bukni az egész ügyön, ha Butler nem írja alá tendert, de ügye ez a bukás is relatív, mert tavaly Rowe és most Gilmore megszerzésével bebiztosította magát és a csapatot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Ezeknél a visiteknél ki fizeti az utat? Mert ha a csapatok akkor lehet, hogy csak BB küldi a játékoskat országnéző túrára 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sokkal inkább a zöldfülű ügynöke csinálja ki. BB semmi meglepőt nem tett.
tomi-tomi
Én nem gondolom, hogy kicsinálja. Az ügynöknek Butler érdekeit kell szem előtt tartania, Belichicknek meg a Patriots érdekeit. Ezek között időnként lehet eltérés, de ettől még nem feltétlenül gondolkodik vagy jár rosszul egyik vagy másik fél.

A ligában nem példa nélküli - sőt elég gyakori -, hogy a sikeres karriert befutó volt UDFA-kal a szerződésük lejárta után, RFA-ként (vagy akár RFA tender előtt) hosszabbítanak. Méghozzá piaci ár körül, esetleg picit alatta. Pl. Chris Harris Jr./Broncos, Hurns/Jaguars a közelmúltból. Mindkettő contractja picit barátságosabb, mint egy FA versenyben lett volna, de nincs markáns - értsd jópár milla per éves - diszkont. Butler ügynöke a 14 millióval nem mondott agymenet árat, ennyi a piaci értéke ma egy olyan kaliberű játékosnak, mint ő. Az elég valószínűtlen, hogy ha ennyi az ára, akkor alá lehetne íratni manapság egy játékost 10 milláért.
peterk2005
Harris 8,5 millió/évért írt alá, 2 millió/év garantálttal, 5 évre. A csúcs szerződés 2015-ben Joe Hadené volt: 13,5 millió/év, 4,5 millió/év full garantálttal és további 4 millió/év garantálttal (a szerződés értékének 2/3-a van garantálva!), 5 évre. Picit alatta, hogyne.

Harris szerződése kivetítve a 2017-es capre: 5 év, 50 millió, 12 millió full garantált (aláírási bónusz). Ezt lehetett volna nagyjából a reális cél szerintem.

S még egyszer. Butler nem egyértelmű #1 CB. Lehet ezt csűrni-csavarni, a Pats-ben nem töltötte be ezt a szerepet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/RapSheet/status/841244423287631872

Az is egy jel lehet, hogy HT helyére nem érkezett senki FA-ról.
ervinator
Felesleges köröket fut mindkét csapat, nem is értem miért pazarékolják saját idejüket, bár HT esetében sem értem h ha tudja h úgyis aláír minek fut felesleges köröket.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
szerintem HT-val kapcsolatban csak is a sérülékenysége lehet a gátló tényező, amiért nem kapta már meg a megérdemelt top ILB fizetést, tudják nagyon jól mennyire fontos játékosa a védelemnek, de ilyen múlttal egyszerűen nem realitás, hogy megkapja (lsd Gronk)
talán a részleteken megy a kötélhúzás, reméljük pár nap és letisztázzák


Butler is fontos játékos, csak őt a piacon és/vagy a drafton is sokkal könnyebb pótolni mint HT-t, főleg most hogy nincs első körösünk + ha valakinél BB tényleg a végtelenségig kötheti az ebet a karóhoz az (sajnos) Butlernél van



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
 twitter.com/RapSheet/status/841244423287631872

Az is egy jel lehet, hogy HT helyére nem érkezett senki FA-ról.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sokkal inkább a zöldfülű ügynöke csinálja ki. BB semmi meglepőt nem tett.
tomi-tomi
Én nem gondolom, hogy kicsinálja. Az ügynöknek Butler érdekeit kell szem előtt tartania, Belichicknek meg a Patriots érdekeit. Ezek között időnként lehet eltérés, de ettől még nem feltétlenül gondolkodik vagy jár rosszul egyik vagy másik fél.

A ligában nem példa nélküli - sőt elég gyakori -, hogy a sikeres karriert befutó volt UDFA-kal a szerződésük lejárta után, RFA-ként (vagy akár RFA tender előtt) hosszabbítanak. Méghozzá piaci ár körül, esetleg picit alatta. Pl. Chris Harris Jr./Broncos, Hurns/Jaguars a közelmúltból. Mindkettő contractja picit barátságosabb, mint egy FA versenyben lett volna, de nincs markáns - értsd jópár milla per éves - diszkont. Butler ügynöke a 14 millióval nem mondott agymenet árat, ennyi a piaci értéke ma egy olyan kaliberű játékosnak, mint ő. Az elég valószínűtlen, hogy ha ennyi az ára, akkor alá lehetne íratni manapság egy játékost 10 milláért. Ahhoz speciális körülményeknek kell lenniük (pl. a játékos feltétlenül maradni akar, mert mondjuk ott él az anyja, aki beteg, stb )

Belickhicket viszont a játékos érdekei nem érdeklik, ő a Pats-et képviseli, a Pats csapatérdekei szerint működik. Azt nem tudom megmondani neked, hogy miért érte meg jobban kb. ugyanannyiért elhozni Gilmore-t, amennyiért minden bizonnyal Butler is könnyedén aláírt volna már most, de biztosan megvan az oka, ha egyszer Belichick így döntött. Én a "nevelő célzat" magyarázatban nem hiszek. Az a csapat nem nyer bajnokságot, amelyikben egy év alatt 3-4 nagy sztárt is "nevelgetni kell", az a locker room szétesik, ha tényleg erről lenne szó. De nem esett szét, Collins meg ChJ után sem, meg Hightower miatt sem, meg Butler miatt sem. Ergó mindenki tudja, hogy hol a helye, és hogy a futball biznisz is, ezért nem is problémáznak ezen. Mennek az érdekeik után, aztán ha sikerül megállapodni akkor jó, ha nem, mennek külön úton, és végzik tovább a dolgukat.

Lehet, hogy egészen egyszerűen csak arról van szó, hogy így, Gilmore-t megfizetve, Butler-t meg RFA pénzen itt tartva, egy évig két #1 minőségű corner fog játszani a csapatban, ami máshogy nem lett volna kivitelezhető. Ezért az egy évért pedig megéri a személycsere, ha Belichick úgy látja, hogy hosszabb távon Gilmore ugyanolyan jó megoldás lesz, mint Butler volt. Butler érdekeivel ez persze ütközik, és ha így van, érthető, hogy az ügynöke mást szeretne. Amit nem feltétlenül ér el idén, de hosszú távon nem gondolom, hogy ne tudna elérni. Butler letett már az asztalra annyit, hogy jövőre akkor is meg fogja kapni az igen zsíros contractját valakitől, ha a következő idényben lesérülne, vagy ha Belichick doghouse-ban tartaná. Ergó sokat nem kockáztat. Alapesetben ezt csinálhatná úgy is, hogy most szép csendben aláírja az RFA contractot, lejátssza az évet, és jövőre megy ki a piacra. De mivel idén annyi pénz szabadult fel a Pats-nél, hogy az ő korábbi long term contractja is belefér(ne), az ügynök miért is ne próbálná meg már idén elérni? Legfeljebb nem jön be, és marad az eredeti verzió (RFA aztán piac).

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
triangle 1 283
hightower és butler is nagyon nagy részt vállalt az utóbbi két sb győzelemből, és nagyon szimpi mindegyik, bírom őket, sajnálnám ha máshova mennének. DE. a pééézt nem a múltbeli teljesítményre adja egy normális cégvezető (azért már kaptak annyit amennyit), hanem a jövőre projektált teljesítményre. beli bá fejében megvan melyikük mennyit fog érni, és az eddigi tapasztalatok azt mutatják nagy valószínűséggel igaza lesz. az eddigi teljesítmény csak útmutató a jövőre nézve, de nem kell azt díjazni egy új szerződés kötésekor.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
Igen, kicsit kezdünk átesni a ló túloldalára, persze érezze megtiszteltetésnek valaki, hogy itt játszhat, meg mindenki annyira a systembe van integrálva, hogy máshol kiderül, hogy nem olyan jó (persze ez sem igaz), de aki itt bizonyított, szerintem igenis megérdemli, hogy ki legyen fizetve.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy mi volt Hightower draftjanal? Siman 1. koros tehetseg volt, az osszes tobbi reszenel is csak pislogok, hogy alszom-e meg

Btw, o csak ket Super Bowlon mutatott be kulcsfontossagu jatekot, Lynch megallitasaval es a Ryan-fumble-lel, ugyhogy nehez lenne allitani, hogy nem szolgalt ra a pickjere

több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ahogy tomi-tomi kifejtette, az első körös tenderrel Butler négy év alatt mégis olyan pénznél lehet, amit 31 másik csapattól nem kapott meg. És ez HT-re is igaz.

Mert pontosan HT volt az a játékos, akinek a draftjánál mindenki a fejét fogta. Ő még mondjuk bekerül volna a ligába (Butler nem) akkor is, ha mi nem draftoljuk, de biztosan nem első körösként, első körös fizuért. Biztosan nem lenne kétszeres bajnok, pro bowler, stb. Az meg egész biztos, hogy ha ők nem lennének, az Öreg tudott volna találni a helyükre valakit, aki megcsinálja a szereléseket.

Hálásnak persze nem kell lenni, mert ez üzlet. De a nap végére mindig kiderül, hogy Belichicknek volt igaza. A csapat megy tovább a következő PO, a következő hihetetlen rekord felé, azok nélkül is, akik elmennek máshová.
Kollega
megcsinálták volna a szereléseket mások is, nyilván rengeteg másik dologtól is függ, de a 49. SB vége lehet, hogy nem így alakul. Hightower valami emberfeletti mozdulattal, a fájós vállával, több emberen keresztül állította meg Lynchet az 1 yardoson, aztán meg Butler tette ami tett. remélem maradnak mindketten, akkor nagyon meg leszek elégedve az offseasonnal.

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy tomi-tomi kifejtette, az első körös tenderrel Butler négy év alatt mégis olyan pénznél lehet, amit 31 másik csapattól nem kapott meg. És ez HT-re is igaz.

Mert pontosan HT volt az a játékos, akinek a draftjánál mindenki a fejét fogta. Ő még mondjuk bekerül volna a ligába (Butler nem) akkor is, ha mi nem draftoljuk, de biztosan nem első körösként, első körös fizuért. Biztosan nem lenne kétszeres bajnok, pro bowler, stb. Az meg egész biztos, hogy ha ők nem lennének, az Öreg tudott volna találni a helyükre valakit, aki megcsinálja a szereléseket.

Hálásnak persze nem kell lenni, mert ez üzlet. De a nap végére mindig kiderül, hogy Belichicknek volt igaza. A csapat megy tovább a következő PO, a következő hihetetlen rekord felé, azok nélkül is, akik elmennek máshová.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek Magastorony ezzel a Jets vizittel most csak BB-t akarja idegesíteni (ami nem fog menni neki) h matcheljenek bármilyen offert, vagy mit akarhat?

Mert szvsz feleslegesen pattogunk hülye lenne aláírni hozzánk.
Beki
Dac reakció. Éppen ezért lehet olyan hülye, hogy aláír a Jetshez. Ami be is tenné a kaput a Jets cap helyzetének. De Woody örömködhetne szeptemberig, hogy kibaszott a Pats-cel. (Mint két éve Revis szerződtetése után.)
tomi-tomi
Idei cap helyzet már amúgy sem rózsás jövő évi meg elég fényes, így szerződés struktúrája sem kell h backloaded legyen.