New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
jó, de hagyjuk már ezt a "március elején eldőlt a bajnoki cím" marhaságot, favoritok vagyunk tudjuk, de jön egy TB+Gronk IR aztán máris ki vannak egyenlítve az erőviszonyok(főleg ha még JimmyG sem lesz), egy meccses PO-ban meg akár egészségesen is megéghetünk, volt már rá példa nem egyszer

inkább az a furcsa (lehet csak számomra), eddig az volt a rendszer, hogy értékesebbek a pickek mint nagy neveket igazolni, kvázi kineveltük a sztárokat nem igazoltuk őket
most meg hirtelen két komoly igazolás jön, úgy hogy a drafton meg (jelenleg) 71 játékost visznek ki mire közbe tudnánk szólni

komolyan nem is emlékszem, mikor volt olyan, hogy mind két egységbe top játékost igazoltunk
de tulajdonképpen Revis-Moss-Ocho sem volt éppen ligaelit (talán Revis a séma miatt) mikor idejöttek, nagyon nem jellemző ránk ez a fajta szemlélet az offseasonben

Cooks-hoz:
papíron lehet egy baromi jó Dola upgrade lesz, de azt azért ne felejtsük el, hogy az utóbbi 3 szezonban Danny milyen clutch elkapásokat mutatott be, nem kis szerepet vállalva a két gyűrű megszerzésében

nem tudom pl Cooks ezt majd hogyan fogja hozni... Hogan, Mitchell azért a Super Bowlon hozzátették a magukét, talán tőlük már elvárható lesz +1 év gyakorlással, hogy ne mónikázzák el fontos helyzetben
ZERO_L
Hát persze......

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Revis mi nem volt, amikor idejött? 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
jó, de hagyjuk már ezt a "március elején eldőlt a bajnoki cím" marhaságot, favoritok vagyunk tudjuk, de jön egy TB+Gronk IR aztán máris ki vannak egyenlítve az erőviszonyok(főleg ha még JimmyG sem lesz), egy meccses PO-ban meg akár egészségesen is megéghetünk, volt már rá példa nem egyszer

inkább az a furcsa (lehet csak számomra), eddig az volt a rendszer, hogy értékesebbek a pickek mint nagy neveket igazolni, kvázi kineveltük a sztárokat nem igazoltuk őket
most meg hirtelen két komoly igazolás jön, úgy hogy a drafton meg (jelenleg) 71 játékost visznek ki mire közbe tudnánk szólni

komolyan nem is emlékszem, mikor volt olyan, hogy mind két egységbe top játékost igazoltunk
de tulajdonképpen Revis-Moss-Ocho sem volt éppen ligaelit (talán Revis a séma miatt) mikor idejöttek, nagyon nem jellemző ránk ez a fajta szemlélet az offseasonben

Cooks-hoz:
papíron lehet egy baromi jó Dola upgrade lesz, de azt azért ne felejtsük el, hogy az utóbbi 3 szezonban Danny milyen clutch elkapásokat mutatott be, nem kis szerepet vállalva a két gyűrű megszerzésében

nem tudom pl Cooks ezt majd hogyan fogja hozni... Hogan, Mitchell azért a Super Bowlon hozzátették a magukét, talán tőlük már elvárható lesz +1 év gyakorlással, hogy ne mónikázzák el fontos helyzetben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Majd Jimmyért jön az 1/1, és akkor Garrett, Flowers, Ealy és Ninko legfeljebb megoldja a pass rusht is 😊
Wyatt
Nem lenne rossz, bár az eddigieket elnézve egyre inkább hajlok arra, hogy tartsuk csak meg JimmyG-t. Ez a keret így vele is simán SB esélyes egy remélhetőleg be nem következő TB12 sérülés esetén, ez pedig tényleg sokat ér.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd Jimmyért jön az 1/1, és akkor Garrett, Flowers, Ealy és Ninko legfeljebb megoldja a pass rusht is 😊

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Áthozom ide.

Akkor ez jó kis biznisz volt. Mind a két szurkolótábor elégedetlen a cserével.

HanSolo
Tudnám, hogy ti mi a jó istennel vagytok elégedetlenek.
A liga legjobb csapatába viszonylag olcsón odakerült egy zseniális mélységi elkapó.
Tulajdonképpen levédekezhetetlen lett az offense-etek. Mi kellene még, játék nélkül a bajnoki cím? Vagy ingyen Cooks és mellé még ajándékba egy első körös pick?
Bazzani
Talán azzal, hogy felesleges volt.Az O# Cooks nélkül is kész van. Az 1/32ért húzhattunk volna LB-t, (mert az nincs), vagy DE-t ( az meg kevés van).
HanSolo
Egyrészt van egy olyan érzésem, hogy BB jobban átlátja a dolgokat mint mi drukkerek (és ez a trade csak első lépése valami változásnak), másrészt Magastorony visszatérésének esélyét is ő látja jobban mint mi.
Tudom, hogy nálatok már az egy vereséges szezon is hatalmas kudarcélmény és összeomlik a világ, de engedd meg, hogy azért külsős szemlélőként Pats szempontból hibátlannak lássuk ezt a trade-et.
Ez a csapat a liga legjobbja és amilyen hülye a többi GM még az is lesz évekig sajnos. Sajnos mert kb a következő év is érdektelen lesz a bajnoki cím szempontjából rajtatok kívül mindenkinek. Jelenleg nem tudnék egy olyan AFC csapatot sem mondani aki akár a közelébe tud érni a Pats győzelmeinek számához.
Cooks ennyiért ajándék (mondhatni röhejes az ár), a passrusht meg hiányold akkor ha nem nálatok lesz a liga top10 CB-jéből kettő. 😊

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze. Azért írtam hogy általános vélekedés 😊 Cooks igazolás egy újabb fricska a ligának 😊
ervinator
Én nem hiszem, aki már ilyeneket is fricska miatt csinál, az már valahol frusztrált. Belichick meg minden, csak nem frusztrált. Szvsz ez is egy sima hidegfejű döntés volt, mint a többi. Cooks éppen, hogy nem egy DeSean Jackson féle speedster, hanem inkább Antonio Brown, T.Y Hilton féle kisebb termetű, fürge #1 elkapó. Akik persze gyorsak, de távolról sem ez az első számú erősségük. Sokkal inkább az, hogy elég fürgék ahhoz, hogy pontos, precíz rövid-közepes routeokat fussanak és gyorsan szeparálódjanak.

Cooks az Edelman <-> Dola <-> Hogan hármasban Dola-t váltja majd, és egy kibővített Dola szerepet tölthet be. Amiben persze 1-1 mélyebb labda benne lehet, de az mindenkinél benne van, tavaly is benne volt, csak nem mindig volt rá szükség. Ennél sokkal fontosabb, hogy egy valódi #1 képességű. de a Pats sémába nagyon is passzoló Dola upgrade-et sikerült szerezni. Az persze egyéni vélekedés kérdése, hogy megért-e egy első kört ez az upgrade. De az nem nagyon lehet kérdés, hogy akár megérte, akár nem, jelenleg lazán megengedhetitek akkor is, ha nem feltétlenül ért ennyit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaj de utállak titeket... Mármint szerintem nagyon jó trade nektek mindkettő 😊
Kaptatok egy nagyon nagy potenciállal bíró DE-t a semmiért, meg a liga egyik legjobb fiatal WR-ét egy 1. kör végéért, ami mint tudjuk draft, szóval lutri lett volna amúgy is.
tenorx
Az első trade egyértelmű, nulla ellenértékért gyakorlatilag. A második ja, de az lehet, hogy csak egy évre, bár ha komolyan gondoljuk vele, csak megegyezünk a fizujáról is. Ha sokáig marad, akkor az sem rossz

Mondjuk ahogy néztem, szépen néz ki ez a 103. pick (Collinsért jött höhö) és 118. pick csere, és hogy alig több, mint egy 1/32 így, de a 118.-at veszik el és a a 131. marad meg, ami Seattle-ből jött, úgyhogy azért az ott majdnem egy teljes kör mínusz. Mondjuk akkor is csak 1/28-29-nél vagyunk persze, ahol ilyen WR-t ezen a drafton nem feltétlenül szerzünk, és lehet, hogy most már tényleg akarunk is valamit kezdeni azzal, hogy minőség is legyen az elkapósorban, ne csak a jó iparosok. Még alszom rá néhányat és én is jobban örülök ennek is

több mint 7 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jaj de utállak titeket... Mármint szerintem nagyon jó trade nektek mindkettő 😊
Kaptatok egy nagyon nagy potenciállal bíró DE-t a semmiért, meg a liga egyik legjobb fiatal WR-ét egy 1. kör végéért, ami mint tudjuk draft, szóval lutri lett volna amúgy is.
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ezek szerint Bennett nem akart itt játszani. Gyűrű megvan. Túlságosan fegyelmezett a csapat az ő mentalitásához képest...
Nekem nem fog hiányozni, idén nem Allan lesz Bennett helyett hanem Gronk.
Allan kiváló te2lesz , jól blokkol és remek RZ célpont.

Azt meg légyszi ne mondja senki, hogy jövőre nem fér bele 25-28milla két top cb-nek a 180as cap mellett ....
gordon
Bennett szerintem -ahogy már előttem leírták- elkalkulálta magát . Azt hitte, hogy többet ér mint az a 7/év amit ajánlottunk. Ami lehet, hogy így is van, de épp nem adott érte ennyit senki. Mi pedig nem tudtunk rá várni, amikor jött az Allen esély.

Az ugye már kijött, hogy Gilmore fizetése 17-ben 8,6 m (4,5 millió+ 0,5 bónusz + 3,6 aláírási pénz rész), 18-ban pedig 12,6 m (8,5 millió+ 0,5 bónusz + 3,6 aláírási pénz rész). Ez önmagában még nem zárná ki, hogy Butler hasonló összegeket keressen. Első évben a két CB kapna 17-et, másodikban 25-öt, a harmadikra meg eldőlne, hogy egyrészt működik.e, megéri-e, mennyi a cap, stb. Bár sajnos nem hiszem, hogy Butler itt marad, de számszakilag nem lehetetlen.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak a rendre tul hosszu labdak es a nem tud tavolit dobni resz az elozo ideny utan fura volt, de okes, ertem, hogy gondoltad 😊

Hat Hogannel biztosan nagyobb fenyegetest jelent majd a vedelmeknek, remelem, jobban is keszulnek ra, es igy kicsit tobb hely marad a torpeknek meg a TE-knek

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
BB most úgy van vele, mint a gondolkodó néger srác a mémeken: Ha nincs korai körös pick, akkor Goodell nem tud mit elvenni 😊

Ealy trade: Tipikus BB move, Sheard olcsóbb és fiatalabb kiadásban. Gyakorlatilag ingyen elhoztuk és még 2 évig bagóért játszik.

Cooks: Ő már érdekesebb, mert látszólag nincs szükség rá. Én egyébként sem szerettem volna elhozni (akkor már inkább Kendall Wrightot sokkal olcsóbban), viszont Brady hosszú labdáit rendre úgy dobta meg, hogy túl hosszúak legyenek, hogy a DB-nek esélyese se legyen leszedni ezeket. Na most ezeket Cooks simán betudja futni majd, szóval lehet, hogy ki tudjuk használni Cooks képességeit. Az viszont remélem megvan mindenkinek, hogy hozunk a 40 éves Bradynek (akiről az az általános vélekedés, hogy nem tud hosszút dobni) egy speedster célpontot 😊

Nincs első kör és nincs második kör sem. Első kört 2 verzióból tudunk szerezni. Jimmy Garoppolo trade és/vagy elviszik Butlert.
ervinator
Amugy a legutobbi szezonjat lattad a korosodo iranyitonknak? 😊
Wyatt
Persze. Azért írtam hogy általános vélekedés 😊 Cooks igazolás egy újabb fricska a ligának 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
BB most úgy van vele, mint a gondolkodó néger srác a mémeken: Ha nincs korai körös pick, akkor Goodell nem tud mit elvenni 😊

Ealy trade: Tipikus BB move, Sheard olcsóbb és fiatalabb kiadásban. Gyakorlatilag ingyen elhoztuk és még 2 évig bagóért játszik.

Cooks: Ő már érdekesebb, mert látszólag nincs szükség rá. Én egyébként sem szerettem volna elhozni (akkor már inkább Kendall Wrightot sokkal olcsóbban), viszont Brady hosszú labdáit rendre úgy dobta meg, hogy túl hosszúak legyenek, hogy a DB-nek esélyese se legyen leszedni ezeket. Na most ezeket Cooks simán betudja futni majd, szóval lehet, hogy ki tudjuk használni Cooks képességeit. Az viszont remélem megvan mindenkinek, hogy hozunk a 40 éves Bradynek (akiről az az általános vélekedés, hogy nem tud hosszút dobni) egy speedster célpontot 😊

Nincs első kör és nincs második kör sem. Első kört 2 verzióból tudunk szerezni. Jimmy Garoppolo trade és/vagy elviszik Butlert.
ervinator
Amugy a legutobbi szezonjat lattad a korosodo iranyitonknak? 😊

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
azért az Ofalhoz vedd hozzá, hogy 2 év múlva kell egy franchise LT, vagy Soldert kell kitömni, vagy hozni a helyére valakit szintén nem két fillérért és elég valószínűtlen, hogy az idei draft classban megtaláljuk a helyettesét
ZERO_L
Solder most keres 10M-t átlagban, és a top LT fizetések sem sokkal magasabbak ennél, és szerintem ő nem is kapna top fizetést, tehát Solderrel vagy nélküle, nem fog olyan rettenetesen sokkal többe kerülni a LT poszt
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Jimmyt szerintem nem engedi el az öreg, annyira nem bízik Brisett-ben. Marad a 3 QB a rosteren 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
azért az Ofalhoz vedd hozzá, hogy 2 év múlva kell egy franchise LT, vagy Soldert kell kitömni, vagy hozni a helyére valakit szintén nem két fillérért és elég valószínűtlen, hogy az idei draft classban megtaláljuk a helyettesét



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezek szerint Bennett nem akart itt játszani. Gyűrű megvan. Túlságosan fegyelmezett a csapat az ő mentalitásához képest...
Nekem nem fog hiányozni, idén nem Allan lesz Bennett helyett hanem Gronk.
Allan kiváló te2lesz , jól blokkol és remek RZ célpont.

Várok még egy Dola paycut-ot, Barwin féle veteránt dl be, Leonard Johnson féle slot cb-t, HT dealt és egy veterán futót.
Jimmy tradet, és az álmom egy hosszútávú Butlernek.
Azt meg légyszi ne mondja senki, hogy jövőre nem fér bele 25-28milla két top cb-nek a 180as cap mellett mikor a dline és az o fal kb szotyiért játszik, a wr corpsról nem is beszélve.
Hogan, Edelman, Cooks Mitchel összesen annyit keres , mint egy Jeffery kb.
több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
Ealynek utolsó éve jön a rookie szerződésből.
gabokocka
Gondolom utána RFA lesz. Az plusz egy év lehetőség viszonylag olcsóért.
HanSolo
UFA lesz
több mint 7 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Ealynek utolsó éve jön a rookie szerződésből.
gabokocka
Gondolom utána RFA lesz. Az plusz egy év lehetőség viszonylag olcsóért.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 772 — Keep pounding
Ealynek utolsó éve jön a rookie szerződésből.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Kimondottan érzem a csapat fiatalításának, frissítésének szándékát.
És sztem lesz 1. körünk, min 1. Vélhetően HT ma tér vissza bemutatni a Titans ajánlatát. Nálam max 5 év, 4. után halott pénz nélkül elküldhető, 3. után kevés halottal.

Szerkesztette: Kókusz8
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
BB most úgy van vele, mint a gondolkodó néger srác a mémeken: Ha nincs korai körös pick, akkor Goodell nem tud mit elvenni 😊

Ealy trade: Tipikus BB move, Sheard olcsóbb és fiatalabb kiadásban. Gyakorlatilag ingyen elhoztuk és még 2 évig bagóért játszik.

Cooks: Ő már érdekesebb, mert látszólag nincs szükség rá. Én egyébként sem szerettem volna elhozni (akkor már inkább Kendall Wrightot sokkal olcsóbban), viszont Brady hosszú labdáit rendre úgy dobta meg, hogy túl hosszúak legyenek, hogy a DB-nek esélyese se legyen leszedni ezeket. Na most ezeket Cooks simán betudja futni majd, szóval lehet, hogy ki tudjuk használni Cooks képességeit. Az viszont remélem megvan mindenkinek, hogy hozunk a 40 éves Bradynek (akiről az az általános vélekedés, hogy nem tud hosszút dobni) egy speedster célpontot 😊

Nincs első kör és nincs második kör sem. Első kört 2 verzióból tudunk szerezni. Jimmy Garoppolo trade és/vagy elviszik Butlert.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A draftunk miatt (egyelőre) nem kell izgulni.

Úgyhogy Jimmy G, Butler, Mr. XY kezdheti csomagolni a bőröndjét.
Csak az a kérdés, hogy ki es mikor lesz eltrade-elve.

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nagyon nem tetszik ez a Cooks trade, szerintem túl drága volt ahhoz képest mennyire el akarták őt takarítani a csapatból

és azt sem értem, miért egy 4. kör eleit kaptunk mellé, akkor most ezt fogják elvenni a 4/132 helyett, nem?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Voltak olyan hírek már tavaly hogy Allen-t ha kiengedi a Colts a picra megpróbáljuk leigazolni, ez végül nem történt meg...
Ezután jött Bennett...
Ő állítólag még a szezon elején visszautasított egy 7 milla/éves ajánlatot és gyanítom ezt ígérhettük neki most is, de ő többet szeretett volna...
Erre mondtam hogy akkor mi továbbléptünk és megpróbáltuk Allen-t, a Colts meg belement a cserébe...
Meggyőződésem hogy Marty lett volna az első számú opció de nem minden áron...
Szóval itt Bennett vagy Allen volt a kérdés, nem a kettő együtt...
(Persze jó lenne, de hát van ez a fizetési sapka nevű izé is...) 😛
Castleai01
Nagy valószínűséggel így történt ahogy mondod. Amikor Allenről kiderült, hogy tradelni akarja a Colts lépni kellett és így még ha BB-ék sejtették is esetleg, hogy Marty nem kapja meg az igazán nagy pénzt nem kockáztathatták meg, hogy ezt kivárják és esetleg vki elvigye Allent, utána meg még Bennett mégis megkapja valakitől a pénzt. A biztosra mentek inkább, utólag mindig könnyű okosnak lenni, dehát az időzítés is nagy úr. Allen egyébként tényleg nagyon jó 'vigaszdíj', csak ennek a Marty szerződésnek az ismeretében mégis keserű picit az ember szájíze.