New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Loyko fiút érdemes olvasgatni. 4 órája felvetette az Ealy trade lehetőségét, értelmét.
Egyelőre elúszni látszik egy 2. körös bust S húzás.
tomi-tomi
Ne hidd, letrade lesz a másodikba és ott majd jön😁
Ealy ről valami?
Tehetséges de inkonzisztens nekem annyi van meg

Szerkesztette: gordon
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Loyko fiút érdemes olvasgatni. 4 órája felvetette az Ealy trade lehetőségét, értelmét.
Egyelőre elúszni látszik egy 2. körös bust S húzás.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 090 — WHO DAT!!!!
Carolina trading DE Kony Ealy and a third-round pick to Patriots in exchange for New England's second-round pick, league sources tell ESPN.


több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Eddig elég csendes a mai nap. Kíváncsi vagyok fog e bomba robbanni még ma. Pár darab be van időzítve 😊
ervinator
De olyannyira csendes, hogy lassan el is gondolkozom, van-e értelme Pats-fannak lennem. A Jaguars annyira jól igazolgat, hogy lassan veszélybe kerül Tombrédi és Billifiú trónja.
Stez
Még nincs 10 óra... Majd a szezont nézd, ne az igazolásokat 😊 Bár kétségtelen, hogy elnézve az AFC South-t, a Texans és a Jags fognak küzdeni a csoportgyőzelemért a jelenlegi helyzet alapján.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Eddig elég csendes a mai nap. Kíváncsi vagyok fog e bomba robbanni még ma. Pár darab be van időzítve 😊
ervinator
De olyannyira csendes, hogy lassan el is gondolkozom, van-e értelme Pats-fannak lennem. A Jaguars annyira jól igazolgat, hogy lassan veszélybe kerül Tombrédi és Billifiú trónja.
Stez
Megértem. Egy igazi bandwagoner offseasonra, aztán alapszakaszra, végül rájátszásra is választ magának egy-egy csapatot.
Találkozunk januárban! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Eddig elég csendes a mai nap. Kíváncsi vagyok fog e bomba robbanni még ma. Pár darab be van időzítve 😊
ervinator
De olyannyira csendes, hogy lassan el is gondolkozom, van-e értelme Pats-fannak lennem. A Jaguars annyira jól igazolgat, hogy lassan veszélybe kerül Tombrédi és Billifiú trónja.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Eddig elég csendes a mai nap. Kíváncsi vagyok fog e bomba robbanni még ma. Pár darab be van időzítve 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Dwayne Allen megérkezett, az ilyenkor megszokott dolgokat mondja:
http://www.patriots.com/video/2017/03/10/meet-dwayne-allen

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
még egy értékes külsős jöhet ma

 twitter.com/NEPD_Loyko/status/840200677192302592



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
azért Ryan pénzén meglepődtem, kicsit kevesebbért simán megtarthattuk volna
-ha marad Butler vagy jön egy jó CB drafton akkor értem
-ha egyik se, akkor totál nem értem
ZERO_L
Egyrészt igen, én is írtam, hogy ennyiért sima. Viszont szerintem alapból Ryan miatt hoztuk tavaly Rowe-t, szóval ez nagyjából borítékolható volt. Azt hittem, ennél valamivel nagyobb lesz érte a kapkodás
Wyatt
Ryan helyett Jones draftoltuk, Ryan nem tud a szélen játszani, idén is megégett sokszor az év elején. Az a baj, hogy Jones meg sehol sem 😊
Rowe echte cb2 nek jött mikor ryan gyenge volt coleman pedig könnyűnek találtatott...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Aztán majd valaki most bemondja az all-in-t Jimmyre és BB lesz megint a király. Mégse hagyhatja, hogy a Brownsé legyen a nagy durranás 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó poén vót

több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport‏ @RapSheet
Spoke to someone close to Jimmy Garoppolo who had no knowledge of any trade and believes it's a hack. Alas, it's 5:26 am now & we're all up
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért Ryan pénzén meglepődtem, kicsit kevesebbért simán megtarthattuk volna
-ha marad Butler vagy jön egy jó CB drafton akkor értem
-ha egyik se, akkor totál nem értem
ZERO_L
Egyrészt igen, én is írtam, hogy ennyiért sima. Viszont szerintem alapból Ryan miatt hoztuk tavaly Rowe-t, szóval ez nagyjából borítékolható volt. Azt hittem, ennél valamivel nagyobb lesz érte a kapkodás

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
azért Ryan pénzén meglepődtem, kicsit kevesebbért simán megtarthattuk volna
-ha marad Butler vagy jön egy jó CB drafton akkor értem
-ha egyik se, akkor totál nem értem



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Nagyon mozgalmas volt a kezdet. Hoztunk egy fiatal Pro Bowler CB-t top fizuért, tradeltünk Dwayne Allenért akit már korábban is meg akart szerezni BB, idén sikerült is lecsapni a kínálkozó lehetőségre. Megegyeztünk a Branch-Harmon-Develin trióval, mindhárman korrekt szerződést kaptak csapat és játékos szemszögből is. Állítólag megvan Michael Williams is de összeget még nem tudni, ezzel a TE poszt kb. le is tudva, mély a draft class meg tudjuk várni, hogy ki az aki csúszik.

Hightower-rel állítólag közelednek az álláspontok, Butler pedig gyorsan cáfolta, hogy elégedetlen lenne ami jó jel. Ettől persze magában simán lehet, de a nyilvánosságnak nem mondja, tegnap a PFW-t is hallgattam, ott is a host-ok a saját véleményüket mondták arról mit gondolnának a helyében, idézni nem tudtak tőle mert nincs mit.

Ha sikerül HT-t és Butlert is megtartani akkor én már ezzel elégedett vagyok és akkor is lenne még a cap alatt hely néhány move-ra. Félelmetes. 😀

A tavalyi Cannon szerződés meg hatalmas húzás volt, a most osztogatottakat elnézve kb. a fele annak amit idén kaphatott volna. Tavaly majdnem mindenki értetlenkedett rajta, hiába na, zseni az öreg. 😁😁😁

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na lássuk, csak nehogy Cooks legyen belőle 😀

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Jimmyért most lehet kapni értéket. Kíváncsi vagyok hova megy, mit kapunk érte. Remélem nem a Texanshoz. Egy első körös DE, vagy LB érkezésnek örülnék.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
JimmyG ezt tette ki az instagramjára.
"So grateful for my time in New England. Peace out Boston"
tomi-tomi
Jöhet Myles Garrett 😛
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
JimmyG ezt tette ki az instagramjára.
"So grateful for my time in New England. Peace out Boston"
tomi-tomi
bye bye Jimmy 😕
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
JimmyG ezt tette ki az instagramjára.
"So grateful for my time in New England. Peace out Boston"

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Max az 1/12 es + 2. koros moka jatszik szerintem, vagy a masik opcio hogy egy csomo 2. kort kaptok erte (van 5 darab nekik iden/jovore)
Igor
Azért annyi hely nincs a spec-teamben.

Szerkesztette: winston
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Szerintem meg simán benne van, hogy Butler marad, még Gilmore érkezésével is.
Nyílván minimum annyit kér majd, mint Gilmore azaz 13 misi átlagban. Amit a Pats simán meg is adhat neki. És ha igen, akkor gondolom úgy szeretné, hogy első év az a tag környéke lenne (4 milla) és utána nőne 13 körülire. Persze így nem jön ki a 13 misi átlag az egész szerződésre nézve, de Butler nem is UFA.
Évente 10 millát nő a cap és egy pass happy ligában simán belefér szerintem, hogy 26 millát invesztálsz a kezdő cornerjeidbe.
Spigo
Szerintem ha 13 millát terveznénk ajánlani Butlernek, akkor már meg lett volna a deal. Valahol olyan 9 milla körül lehet, amit mi ajánlunk neki.
ervinator
4+13+13+13 az átlagban 10,75, viszont az majdnem Ryan pénz és nyilvánvalóan Butler többet szeretne. Persze megintcsak, Ryan UFA, Butler meg nem.
(bár ugyebár állitólag tavalyi offseason óta nem tárgyaltak)

Szerkesztette: Spigo
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
Szerintem meg simán benne van, hogy Butler marad, még Gilmore érkezésével is.
Nyílván minimum annyit kér majd, mint Gilmore azaz 13 misi átlagban. Amit a Pats simán meg is adhat neki. És ha igen, akkor gondolom úgy szeretné, hogy első év az a tag környéke lenne (4 milla) és utána nőne 13 körülire. Persze így nem jön ki a 13 misi átlag az egész szerződésre nézve, de Butler nem is UFA.
Évente 10 millát nő a cap és egy pass happy ligában simán belefér szerintem, hogy 26 millát invesztálsz a kezdő cornerjeidbe.
Spigo
Szerintem ha 13 millát terveznénk ajánlani Butlernek, akkor már meg lett volna a deal. Valahol olyan 9 milla körül lehet, amit mi ajánlunk neki.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"