New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Még egy zseniális korábbi szerződés sztem ami itt kisebb figyelmet kap a többi mellett:
Develin 2év max 2.85 M
A tegnapi szerződések közül:
Rhett Ellison Giantshez 4év 18 M
Juszczyk Ravensből Ninershez 4év 21 (!!!) M

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Szerintem meg simán benne van, hogy Butler marad, még Gilmore érkezésével is.
Nyílván minimum annyit kér majd, mint Gilmore azaz 13 misi átlagban. Amit a Pats simán meg is adhat neki. És ha igen, akkor gondolom úgy szeretné, hogy első év az a tag környéke lenne (4 milla) és utána nőne 13 körülire. Persze így nem jön ki a 13 misi átlag az egész szerződésre nézve, de Butler nem is UFA.
Évente 10 millát nő a cap és egy pass happy ligában simán belefér szerintem, hogy 26 millát invesztálsz a kezdő cornerjeidbe.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Jót mosolyogtam tomi-tomi írásán,aki írta,hogy az Öreg soha nem adott ennyi zsét egy szabadügynöknek és ha most igen,akkor nyilván jó oka volt rá,majd absz. korrekt módon szerkesztette a hsz-t,hogy egy alkalommal igen és az mondjuk nem jött be 😊 Reméljük most nem így lesz!

ha HT maradni fog akkor sztem ez az offseason rendben van
kolok1972
Odell betűinek sorrendjét b@sztam el elsőre. 😊 AD-re emlékszem nagyon jól, nála tanulhattuk meg, hogy ha piros hó esik, akkor is időben kell beérni edzésre.

HT kell, nagyon kell szerintem is. Harmon és Branch maradásának nagyon örülök.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Most nem azért, de a „jajaz5'11kicsiszarmegbasszakamagasak” óriási blődség. Sherman draftolásáig és a Seahawks colosokra alapuló brutális védelméig le se szarták a szakértők, hogy a cornek 5'11 vagy 6'1.

Én láttam játszani azt a buta néger Darrelle Revis nevű egyént is, aki tudtommal pontosan ugyanakkora, mint ez a Butler gyerek, mégis leszedte a pályán a Calvin Johnson nevű kibaszott magas, nagy benga négert. És leszedte az összes többi colit is.

Szar dolog ez a plusz öt centi mondjuk az 5'11 meg egy 6'1 között, de aki ügyes, az 5'11-gyel is megoldja a feladatát. És Butler esetében, amikor én néztem, folyton úgy tűnt, hogy tízből nyolcszor megoldotta a feladatát. Szar meccse nyilván van mindenkinek.

Teszem hozzá, hogy az elmúlt két évből minden egyes Bills-meccset néztem, és például száznyolcvanméter magas, sokkal izmosabb Gilmore-t meg rendre hülyére szopatták, sokszor közepes elkapók is. Nem a magas sztárok.

Rohadtul túl van tolva ez a „ha nincs hat láb, akkor szétszedik”-felfogás. És pontosan ugyanez ment az irányítóknál is, a simán első körös Wilson amiatt csúszott, merthogy „6'3 alatt majd jól nem lát ki a kicsi péló a szép nagy falemberek mögül”. Hülyére szopatta a ligát azóta, két éve már le se szarja senki sem, ha egy irányító csak 6'2 magas, nincs meg a határnak előszedett 6'3.
Stez
Jót röhögtem reggel. Kösz 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Hát mi folyik itt Gyöngyösön ,kérem szépen? 😊 Csak kapkodom a fejem... A Butler vs Gilmore vitához csak annyit,hogy ez most abszolút teoretikus,hiszen egyrészt Butler még itt van, Gilmore viszont még nem játszott nálunk egy snapet sem. Ha szezonban nem fogja tudni pótolni Gilmore Butlert (ha egyáltalán szükség lesz rá)akkor felvetődhet a kérdés hogy jó move volt-e ez az Öreg részéről.Addig szvsz minden csak spekuláció.
Ettől teljesen független kérdés az,hogy jó-e az ha a saját belüket kidolgozó embereinket elengedjük. Én személy szerint is nagyon bírom Butlert,de itt egy csomó olyan dolog lehet ami árnyalhatja a képet.Sok rációt látok abban,amit írtatok,hogy lehet hogy BB nem látja vegytiszta #1CB-nek MB-t,vagy hogy úgy gondolja,hogy a magasabb WR-ek ellen korlátozott a használhatósága.Ezt én innen nem tudom megítélni.Nagyon fogom sajnálni ha Butler menni fog,de azt hogy ez jó húzás volt-e,szerintem csak a szezon végén lehet megmondani.
Jót mosolyogtam tomi-tomi írásán,aki írta,hogy az Öreg soha nem adott ennyi zsét egy szabadügynöknek és ha most igen,akkor nyilván jó oka volt rá,majd absz. korrekt módon szerkesztette a hsz-t,hogy egy alkalommal igen és az mondjuk nem jött be 😊 Reméljük most nem így lesz!
Ryan távozása várható volt,ha HT maradni fog akkor sztem ez az offseason rendben van

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tularazott? Ennyiert szerintem siman meg kellett volna tartani. De ha marad Butler, akkor popec

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/tomecurran/status/840064035097731072

Ryan elkelt. Átlag 10 milla, szerintem ez várható volt.
ervinator
Na ez szerintem túlárazott, bár még így sem a 14 misi évente, amiről beszéltek mint Ryan elvárásairól. Sok sikert neki, a tavalyi sikerben nagy szerepe volt annak, hogy sokat fejlődött. Mennyi ebből a garantált? Amúgy sajátos, hogy mi ezek szerint meg sem próbáltunk tárgyalni vele.

Butler ügynöke nyilatkozata nekem egyértelműen közeledési, a konfrontációt elkerülni szándékozó momentum.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 589
 twitter.com/tomecurran/status/840064035097731072

Ryan elkelt. Átlag 10 milla, szerintem ez várható volt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀
Maniac84
Nem lesz itt 1/1... teljesen eselytelen. Ha meghuzzak, orultek... es szerintem tulsagosan szeretik a pickeket ahhoz hogy megtegyek.
Max az 1/12 es + 2. koros moka jatszik szerintem, vagy a masik opcio hogy egy csomo 2. kort kaptok erte (van 5 darab nekik iden/jovore)
Igor
Hát a moneyball-ba nekem még az 1/12+2. kör se fér bele. Már, ha tényleg komolyan gondolják. Amúgy lassan a következő X év 1/1-e az övék, akár ki is várhatják, hogy beessen a következő Andrew Luck az ajtón 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Lassan már csak Magdi anyus hiányzik ebből a szappanoperából

 twitter.com/MikeReiss/status/840000373565853696


röviden, tömören Loyko összegzi:

Gilmore signss and immediately radio hosts and social media blows up saying Butler is going to be furious, no way he plays on his tender..and by the end of the day that turns into, "he's turned down big money", he's not happy, team doesn't value him, etc. When in reality..no one that matters from either side has said a word about being unhappy, disrespected or offended by talks that have/haven't happened.

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Amúgy Kraft-ból és BB-ből is kinézem hogy szívesen megfricskáznák a ligát azzal hogy 1/1 és 1/32 húzni akarnak... 😛
#csakazértis

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Esetleg adhatnának érte 20 darab 4. köröset...
Boston
Az 1/1 kb. hasonloan realis..

Azt hittem amugy utaltok az elso korben draftolni 😛
Igor
Mi szurkolók többségben szeretnénk szerintem, csak Belichick nem 😉

Do your job
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀
Maniac84
Nem lesz itt 1/1... teljesen eselytelen. Ha meghuzzak, orultek... es szerintem tulsagosan szeretik a pickeket ahhoz hogy megtegyek.
Max az 1/12 es + 2. koros moka jatszik szerintem, vagy a masik opcio hogy egy csomo 2. kort kaptok erte (van 5 darab nekik iden/jovore)
Igor
Nyilván szerintem se reális, de ha esetleg meg vannak győződve arról, hogy Jimmy franchise QB akkor bármi lehet. Van olyan szakíró aki szerint idén JimmyG az 1/2őn menne ki ha most draftolnák. Sose lehet tudni, Kraftot annak idején mindenki elküldte a búsba mert kidobott egy elsőköröst egy korábban már megbukott HC-ért.

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Esetleg adhatnának érte 20 darab 4. köröset...
Boston
Az 1/1 kb. hasonloan realis..

Azt hittem amugy utaltok az elso korben draftolni 😛
Igor
Jah, a végén nem olyan vicces... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Esetleg adhatnának érte 20 darab 4. köröset...
Boston
Az 1/1 kb. hasonloan realis..

Azt hittem amugy utaltok az elso korben draftolni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Esetleg adhatnának érte 20 darab 4. köröset...

Do your job
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀
Maniac84
Nem lesz itt 1/1... teljesen eselytelen. Ha meghuzzak, orultek... es szerintem tulsagosan szeretik a pickeket ahhoz hogy megtegyek.
Max az 1/12 es + 2. koros moka jatszik szerintem, vagy a masik opcio hogy egy csomo 2. kort kaptok erte (van 5 darab nekik iden/jovore)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..
Igor
Jaja ők meg az espn, profootballtalk, cleveland.com... Ettől persze még simán lehet, hogy kamu. Mindenesetre egy idei 1/1et meg a jövő évi első körösüket nehéz lenne visszautasítani. Hoppá bilibe lógott a kezem... 😀

Szerk.: most látom, hogy a cleveland.com a nőcike.. ☺

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.
Maniac84
Jah, csak Rapoport is pl. azt irta, hogy CLE draftol egy QB-t, aztan 20 perccel kesobb azt irta, hogy Browns Jimmy G-ert megy (mas csapatoktol hallotta), es azt mondta, hogy a Pats nem adja Garoppolot 😀

LaCanfora volt meg, aki emlegette.. o szerintem ugyanigy, mas csapatoktol hallotta..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Butler esetében nem tudjuk mi az oka, de ettől tény, hogy BB soha, egyetlen egyszer sem tette rá magas, fizikális elkapóra. Soha nem védekezett Green, Brandon Marshall vagy Julio ellen. Az ő asztala Antonio, OBJ, TY volt.

Én elismerem a Te scout képességeidet, de talán megbocsájtod, hogy ennél többet mond számomra Gilmore esetében, hogy BB legjobb tudomásom szerint soha a büdös életben nem adott 5 éves top fizetést kívülről beesett szabad ügynök CB-nek. Ma igen.

(Egy hasonló eset volt, AD - lehet, hogy Gilmore is hasonló csalódás lesz.)
tomi-tomi
Ez nem scout képesség, ez tény. Ez volt. De nyilván lehet, hogy Gilmore itt jó lesz, mert a rendszer számára jobban fekszik majd, illetve BB is jobban tudja, hogyan használja őt, mint mondjuk a Billsnél tették. Persze, ha BB meghúz egy ilyen kifizetést, nyilván megvan rá az oka, ezt nem kétlem.

De ettől függetlenül én arra alapozok, amit láttam tőle éveken keresztül, másra nem tudok. Egyelőre. Aztán hogy bejön-e vagy sem, meglátjuk. De akkor sem „cserélném” be Butlerre, aki már azért lerakott valamit az asztalra, de ez csak az én véleményem.

Véleményem van, de BB egyik húzását sem írom le előre, úgyhogy én is kíváncsian várom, mi sül ki ebből.

több mint 7 éve
fodi91 196
Linkelnél egy párat a több hiteles forrásból, ami ezt mondja és nem a nőre hivatkozva teszi mindezt?
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Állítólag a Browns nagyon komolyan be fog próbálkozni JimmyG-ért, már nem csak az emlegetett nőcike mondja ezt, egyre több hitelesebb forrásból elhangzik.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Revis egy őstehetség, nyilván csukott szemmel is tudta kompenzálni azt a 10-15 centi hátrányát, ezzel szemben Butler egy nagyon szorgalmas, kitartó, kiváló iparos
nálam baromira nem egy kategória a két játékos

és azért az sem lehet véletlen, hogy bármikor jött velünk szembe egy magas elkapó sosem Butlert állították rá, hanem Ryan meg idén Rowe lett rájuk küldve

a stáb valamiért csak így döntött, nem minden esetben számít ez a 6 láb szabály ezt aláírom, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy Butler esetében (BB-ék szerint) ez mégis csak tényező



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Butler esetében nem tudjuk mi az oka, de ettől tény, hogy BB soha, egyetlen egyszer sem tette rá magas, fizikális elkapóra. Soha nem védekezett Green, Brandon Marshall vagy Julio ellen. Az ő asztala Antonio, OBJ, TY volt.

Én elismerem a Te scout képességeidet, de talán megbocsájtod, hogy ennél többet mond számomra Gilmore esetében, hogy BB legjobb tudomásom szerint soha a büdös életben nem adott 5 éves top fizetést kívülről beesett szabad ügynök CB-nek. Ma igen.

(Egy hasonló eset volt, AD - lehet, hogy Gilmore is hasonló csalódás lesz.)

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt abszolút nem bukott meg, sőt