New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minek kéne nektek Bennett Gronk és Allen mellé? Allen fiatalabb, és bár sérülékeny, de remekül blokkol, és nagyon jó RZ célpont. A Coltsban a sérülések miatt nem jutott nagyob szerephez, de elég sokat elmond, hogy tavaly nem Fleener kapott 8 millás hosszabbítást, hanem Allen. Amit egy erősen közepes szezonnal hálált meg, de a tehetsége azért nem tűnt el 😊 Ha nálatok egészséges tud maradni, a Gronk+Allen duó jobb/veszélyesebb lehet, mint a régi Gronk+bűnöző páros volt.
peterk2005
Elég sok a lehet a mondataidban..

Bennett >>> Allen.
És évi 6.5-7 misiért (én most 3/21-et láttam) Bennett jobban megérte volna. Az összes több TE árát tekintve, még 7 millióért is steal Bennett. (még hogy túlárazta magát, lol)

Az, meg hogy a Colts tavaly erősen túlfizette Allent (mint ahogy mindenkit túl szoktak...) itt épp irreleváns szerintem.. attól nem lesz jobb, hogy mennyit kapott.

Nem tragédia amúgy, némi downgrade, de szerintem a szokásos öltözői dolog miatt cserélték inkább Bennettet.... aki Foxboroban van, annak ne legyen nagy szája.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Voltak olyan hírek már tavaly hogy Allen-t ha kiengedi a Colts a picra megpróbáljuk leigazolni, ez végül nem történt meg...
Ezután jött Bennett...
Ő állítólag még a szezon elején visszautasított egy 7 milla/éves ajánlatot és gyanítom ezt ígérhettük neki most is, de ő többet szeretett volna...
Erre mondtam hogy akkor mi továbbléptünk és megpróbáltuk Allen-t, a Colts meg belement a cserébe...
Meggyőződésem hogy Marty lett volna az első számú opció de nem minden áron...
Szóval itt Bennett vagy Allen volt a kérdés, nem a kettő együtt...
(Persze jó lenne, de hát van ez a fizetési sapka nevű izé is...) 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minek kéne nektek Bennett Gronk és Allen mellé? Allen fiatalabb, és bár sérülékeny, de remekül blokkol, és nagyon jó RZ célpont. A Coltsban a sérülések miatt nem jutott nagyob szerephez, de elég sokat elmond, hogy tavaly nem Fleener kapott 8 millás hosszabbítást, hanem Allen. Amit egy erősen közepes szezonnal hálált meg, de a tehetsége azért nem tűnt el 😊 Ha nálatok egészséges tud maradni, a Gronk+Allen duó jobb/veszélyesebb lehet, mint a régi Gronk+bűnöző páros volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Mi próbáltuk szerintem, de túlárazta magát és a piac nem értett vele egyet...
Mire erre rájött mi már továbbléptünk...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Rob Demovsky‏Hitelesített felhasználó
@RobDemovsky


Hearing the deal that Martellus Bennett got from the Packers – three years, $18.45 million

Castleai01
Ha ez tényleg csak ennyi akkor kár, hogy nem próbáltuk megtartani. Talán ez az első hiba az idei offseasonban.

Cooks trade is érdekes, de így a WR poszt nem lesz need a későbbiekben. Végülis egy már nfl szinten bizonyított köv 2 évre relatíve olcsó elkapó, márpedig mi az első 3 körben képtelenek vagyunk jó WR-t húzni. Szóval ha ennyire WR-t akartunk akkor inkább ez mint egy korai körös rookie elkapó.

több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
BB szereti Brandin Cooksot. 😊

"I'm glad we don't have to play him twice a year and he's not in our division," Belichick said, via The Times-Picayune. "He's a really good player."

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/a4pnm8bdkvqkzhobpmg1
Bill Belichick: Glad we don't have to play Brandin Cooks
Coach Bill Belichick offered high praise for Brandin Cooks after Saturday's game, expressing relief that the Patriots don't have to play the explosive Saints receiver twice a year.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Rob Demovsky‏Hitelesített felhasználó
@RobDemovsky


Hearing the deal that Martellus Bennett got from the Packers – three years, $18.45 million


WTF... 😛

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
One new NFC GM

Kettőt találhatsz... 😛
Castleai01
Az első: John Lynch, 49ers.
Gogo
Kb. annyi infóm van róla mint bárki másnak itt, de én is rá tippelnék... 😊
(Mi veszíteni valója ha rákérdez? Igaza is volt ha ő volt...) 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
One new NFC GM

Kettőt találhatsz... 😛
Castleai01
Az első: John Lynch, 49ers.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
tudom business, de ha eltradeljük TB-t felköpök felhúgyozok és aláállok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
One new NFC GM

Kettőt találhatsz... 😛
Castleai01
Torghelle Sanyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
One new NFC GM

Kettőt találhatsz... 😛

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Érdekesség:

 twitter.com/DougKyed/status/840373188886450176
 twitter.com/patriots_cap/status/840374660575420416
 twitter.com/PFCentral/status/838463073094623232

Ki lehetett a tökös?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Hát ha ezek után nem cseréljük el Garoppolot akkor érdekes lesz. A 3. körben húznánk először. Pedig ebből a classból jó lett volna kihúzni egy pass rushert.
fodi91
Nyugi a Brownsban bízhatunk.... lesz 1/12 😊

vagy nem....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
fodi91 196
Hát ha ezek után nem cseréljük el Garoppolot akkor érdekes lesz. A 3. körben húznánk először. Pedig ebből a classból jó lett volna kihúzni egy pass rushert.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Az NFCS nevében köszönjük.
Kenny
Mi meg a februárit 😊
Wyatt
Wyatt vald be, hogy Degec falván születtél 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ettől még bármelyik pillanatban megtörténhet, csak Butler ügynökével is le kell egyeztetni. Ha a megegyezés megvan, csak aláírja a tendert és kész.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó
@AdamSchefter

Saints and Patriots still could consider a trade later on for CB Malcolm Butler, whose name arose in talks for WR Brandin Cooks, per source.


Ez viszont már nem olyan jó hír, remélem csak némi nyomásgyakorlás Butlerre, bár az sem tetszene...
Castleai01
Relax.
 twitter.com/MikeReiss/status/840370924201357313

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon érik a galopper to cleveland for a 1st round pick. Különben nem hiszem, hogy adtatok volna egy első kört egy elkapóért.
peterk2005
Most éppen az az általános álláspont odakint hogy ha lesz is csere akkor az a draft előtt lesz és (NAGYON) drága lesz a Browns-nak...
(Más csapatról már szó sincs...)
Castleai01
Ez látszik közeledni

Mindenesetre, nálam ez valahogy nem passzol a moneyball-al. Aszerint az következne, hogy nem megyek a (NAGYON) olcsó fölé, mert én vagyok az, akinek van ideje. A Pats vagy idén ad túl galopperen, vagy nem lát érte semmit. Nekem viszont nincs nyerési kényszerem, semmi se lesz, ha lesz még egy 4-12, megszoktuk, a hosszú táv számít. Rövid távon beállhat akár Osweiler is. Vagy kirakjuk Oszit és hozzuk Cutlert 1-2 évre. Rövid távon tud ő is annyit, mint ami Garoppolotól jobb esetben remélhető. Hosszabb távon meg a franchise QB-t ráérnek kihúzni bármikor később is, tonnányi pickük van. Szóval tele vannak opcióval, fura lenne ez a mindenáron, k**vadrágán bevásárolunk move. De, hát Cleveland, szóval min csodálkozom, nem is tudom 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Adam Schefter‏Hitelesített felhasználó
@AdamSchefter

Saints and Patriots still could consider a trade later on for CB Malcolm Butler, whose name arose in talks for WR Brandin Cooks, per source.


Ez viszont már nem olyan jó hír, remélem csak némi nyomásgyakorlás Butlerre, bár az sem tetszene...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon érik a galopper to cleveland for a 1st round pick. Különben nem hiszem, hogy adtatok volna egy első kört egy elkapóért.
peterk2005
Is that you, Mary Kay?

Why did you hack peterk2005's account?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon érik a galopper to cleveland for a 1st round pick. Különben nem hiszem, hogy adtatok volna egy első kört egy elkapóért.
peterk2005
Igazából
QB: Brady még marad pár évig, Brissett elvan mögötte
FB: Develin hosszabbított
RB: X; Lewis, White – ide jöhetne valaki
WR: Edelman, Cooks, Hogan, Mitchell, Amendola (+Slater; Floyd?) így már szerintem itt is megvagyunk
TE: Gronk, Allen, Lengel – itt is
OT: Solder, Cannon + Waddle – depth lehetne
OG: Thuney, Mason + Jackson, Karras
C: Andrews – depth lehetne (vagy Thuney itt pluszban)
DE: Flowers, Ninko, Ealy, Grissom – ide még jöhet azért, akár 1. körben is
DT: Branch marad, Brown is itt van + Valentine, plusz tárgyalunk DT-vel
LB: na ide jöhetne valaki
CB: Gilmore, Butler, Rowe, Jones – ha marad Butler bőven jó, persze helyette kell valaki
S: DMC, Chung, Harmon, Richards, Ebner – ez is pöpec

Elég jól megvagyunk, kellene egy fasza RB, OT+C depth, fiatal DE, LB (Hightower, merre jársz már), de amúgy sok hiányposztunk nem maradt

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Patriots acquired WR Brandin Cooks and a 2017 fourth-round pick from the Saints in exchange for a first and third-round pick in the 2017 draft.

Örülök hogy csak pick ment és nem Butler... 😊

Mondjuk így Dola bajban... 😕
Castleai01
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/840364114044166144
Gogo
Lehagytad azt a részt mikor Loyko erre azt írta hogy ezzel az O-val Jimmy G. is megnyerné a Super Bowlt... 😛
Castleai01
Nem véletlenül, egyébként tartok tőle, hogy ebből a névsorból még áthúznak egy-két nevet szezonkezdet előtt...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Patriots acquired WR Brandin Cooks and a 2017 fourth-round pick from the Saints in exchange for a first and third-round pick in the 2017 draft.

Örülök hogy csak pick ment és nem Butler... 😊

Mondjuk így Dola bajban... 😕
Castleai01
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/840364114044166144
Gogo
Lehagytad azt a részt mikor Loyko erre azt írta hogy ezzel az O-val Jimmy G. is megnyerné a Super Bowlt... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Ha HT-t még visszahozzuk akkor felőlem már bármi lehet ezek után...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉