New Orleans Saints

45 feliratkozó

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Az még nem is olyan vészes szerintem. Bresee a csapat legjobb DT-je, szerintem már ha ő beválik akkor nem lehet leszólni a draftot. Foskeyból nem sokat láttunk, halványan benne még bízok picit, Miller kuka akkor kb.
Saldiveri a kezdő LG jelenleg, Perry kezdő wr, Haener backup qb, Howden meg 2. számú FS. Annyira nem gáz szerintem.
kapitnono
perry kezdo WR? lehet az 53-as keretbe sem fog bekerulni 😅 hatso koros, szoval nem az o jateka huzza le a draftot, de a kezdotol nagyon messze van meg ebben a rendkivul gyenge elkapo sorban is.
foskey szerintem kegyetlen gyenge jatekos, meg rotacioba sem fog bekerulni soha ugy tunik.
Bresee nagyon jo huzas volt viszont.

a vedelmunk ugy tunik eros lesz iden, a CB es az LB sorban meg a depth is elkepesztoen eros. egyedul a Tyrann melletti masik kezdo safety pozicio a fejvakaros, de azt ne vegyuk el DA-tol, hogyha valamiben jo edzokent, az a secondary coaching, ettol egyaltalan nem felek.
ugy tunik a D line is erosodott tavalyhoz kepest, Breese sokat fejlodott a training camp alapjan, Chase Young meg eddig minden varakozast felulmul - nyilvan nala nagy kerdes, hogy mikor es mennyit lesz serult. nem lepne meg tole egy 10+ sack season, ha meguszna nagyobb serules nelkul.

ezzel szemben az offense szornyu 😅 az O line sztem ott van a 3 leggyengebb egysegben a ligaban. meg mindig fogalmunk sincs ki lesz a kezdo LG es RT - de legalabb a cserek is kurva gyengek es nincs melyseg sem. a RB depth is nagyon kevesnek tunik, Kendre Miller nem tud egeszseges maradni. elvileg Taysom Hill ezen a poszton kapta a legtobb lehetoseget az offseasonben, a beszamolok alapjan nagyon kreativan hasznaltak - es a riportok alapjan talan ez volt a legfenyesebb pont a tamadosortol Olaven kivul a nyaron.
az elkapok kozul Olaven kivul Shaheed jo lenne, de keptelen egeszseges maradni 3 hetnel tovabb, kicsit luxusnak erzem, hogy vele szamolunk fix WR2-kent. Cedric Wilson egy stabil WR3-4 lehetne, mogottuk hatalmas sotet lyuk.
nyilvan a TE-k kozott sincs kiemelkedo jatekos…😁
bizok en az uj playcallingban meg a kreativ offenseben, de szarbol sajnos nehez lesz varat epiteni…
mate93
Eddig igen meg depth chart szerint is kezdő Perry😁
Olave meg Shaheed mögött harmadik jelenleg. Mondjuk sokat elmond hogy olaven kívűl szerintem nincs kezdő szintű wr rosteren. Perry mutatott egy két biztató dolgot, meglátjuk mi lesz belőle.
Mathieu mellett Harris lesz a kezdő S minden bizonnyal

Szerkesztette: kapitnono


1 hónapja
mate93 New Orleans Saints 311
Az még nem is olyan vészes szerintem. Bresee a csapat legjobb DT-je, szerintem már ha ő beválik akkor nem lehet leszólni a draftot. Foskeyból nem sokat láttunk, halványan benne még bízok picit, Miller kuka akkor kb.
Saldiveri a kezdő LG jelenleg, Perry kezdő wr, Haener backup qb, Howden meg 2. számú FS. Annyira nem gáz szerintem.
kapitnono
perry kezdo WR? lehet az 53-as keretbe sem fog bekerulni 😅 hatso koros, szoval nem az o jateka huzza le a draftot, de a kezdotol nagyon messze van meg ebben a rendkivul gyenge elkapo sorban is.
foskey szerintem kegyetlen gyenge jatekos, meg rotacioba sem fog bekerulni soha ugy tunik.
Bresee nagyon jo huzas volt viszont.

a vedelmunk ugy tunik eros lesz iden, a CB es az LB sorban meg a depth is elkepesztoen eros. egyedul a Tyrann melletti masik kezdo safety pozicio a fejvakaros, de azt ne vegyuk el DA-tol, hogyha valamiben jo edzokent, az a secondary coaching, ettol egyaltalan nem felek.
ugy tunik a D line is erosodott tavalyhoz kepest, Breese sokat fejlodott a training camp alapjan, Chase Young meg eddig minden varakozast felulmul - nyilvan nala nagy kerdes, hogy mikor es mennyit lesz serult. nem lepne meg tole egy 10+ sack season, ha meguszna nagyobb serules nelkul.

ezzel szemben az offense szornyu 😅 az O line sztem ott van a 3 leggyengebb egysegben a ligaban. meg mindig fogalmunk sincs ki lesz a kezdo LG es RT - de legalabb a cserek is kurva gyengek es nincs melyseg sem. a RB depth is nagyon kevesnek tunik, Kendre Miller nem tud egeszseges maradni. elvileg Taysom Hill ezen a poszton kapta a legtobb lehetoseget az offseasonben, a beszamolok alapjan nagyon kreativan hasznaltak - es a riportok alapjan talan ez volt a legfenyesebb pont a tamadosortol Olaven kivul a nyaron.
az elkapok kozul Olaven kivul Shaheed jo lenne, de keptelen egeszseges maradni 3 hetnel tovabb, kicsit luxusnak erzem, hogy vele szamolunk fix WR2-kent. Cedric Wilson egy stabil WR3-4 lehetne, mogottuk hatalmas sotet lyuk.
nyilvan a TE-k kozott sincs kiemelkedo jatekos…😁
bizok en az uj playcallingban meg a kreativ offenseben, de szarbol sajnos nehez lesz varat epiteni…
1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 350
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Komoly draft lesz a ‘23as is ha így folytatódik.
MC12
Az még nem is olyan vészes szerintem. Bresee a csapat legjobb DT-je, szerintem már ha ő beválik akkor nem lehet leszólni a draftot. Foskeyból nem sokat láttunk, halványan benne még bízok picit, Miller kuka akkor kb.
Saldiveri a kezdő LG jelenleg, Perry kezdő wr, Haener backup qb, Howden meg 2. számú FS. Annyira nem gáz szerintem.
kapitnono
Ezért is írtam, “ha így folytatódik” 😊 Breese-t adom, a többit meg…meglátjuk. Az, hogy jelenleg valaki nálunk kezdő, az nem azt jelenti, hogy kezdő szint is. Ugye Penning is lehet kezdő lesz két hét múlva, mégse tapsolok örömömben 😀😅
MC12
Na igen! 😁
Saldiveri sérült, talán Heger lesz a LG, Landon Youngot azért megnéztem volna RT-ben, de Fuagat helyettesíti LT-ben.
Foskey bizonyíthat: Turnernek megint fáj a sarka, szerintem neki ennyi volt az NFL kaland
1 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 216
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Komoly draft lesz a ‘23as is ha így folytatódik.
MC12
Az még nem is olyan vészes szerintem. Bresee a csapat legjobb DT-je, szerintem már ha ő beválik akkor nem lehet leszólni a draftot. Foskeyból nem sokat láttunk, halványan benne még bízok picit, Miller kuka akkor kb.
Saldiveri a kezdő LG jelenleg, Perry kezdő wr, Haener backup qb, Howden meg 2. számú FS. Annyira nem gáz szerintem.
kapitnono
Ezért is írtam, “ha így folytatódik” 😊 Breese-t adom, a többit meg…meglátjuk. Az, hogy jelenleg valaki nálunk kezdő, az nem azt jelenti, hogy kezdő szint is. Ugye Penning is lehet kezdő lesz két hét múlva, mégse tapsolok örömömben 😀😅

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Komoly draft lesz a ‘23as is ha így folytatódik.
MC12
Az még nem is olyan vészes szerintem. Bresee a csapat legjobb DT-je, szerintem már ha ő beválik akkor nem lehet leszólni a draftot. Foskeyból nem sokat láttunk, halványan benne még bízok picit, Miller kuka akkor kb.
Saldiveri a kezdő LG jelenleg, Perry kezdő wr, Haener backup qb, Howden meg 2. számú FS. Annyira nem gáz szerintem.


1 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 216
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Komoly draft lesz a ‘23as is ha így folytatódik.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
1 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 350
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne
kapitnono
Külföldi facebook bejegyzésben láttam.......
Kájzerszóze
Nem tudom megfontolja-e egyáltalán DA. Ő kérte Carrt, egy év után lemond róla, mögötte nincs jó qb (Hill se). Valami nagyot kellene adjon a Vikes, hogy feladjuk az évünket ... nem látom realitását, pláne úgy, hogy van egy felhájpolt Falcons, egy nem kész Panthers, meg egy közepes Bucs. Azért nem tűnik lehetetlennek a csoport győzelem. Persze most mind a 32 csapat ezt gondolja 😀
1 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 329 — playoffs???
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne
kapitnono
Külföldi facebook bejegyzésben láttam.......


1 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 056 — Egyéb témák lakó
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂
kapitnono
Jó, hát azt azért nehéz volt látni, hogy nem képes megtanulni egy playbookot...

1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?
Kájzerszóze
Én nem olvastam sehol erről, de nem hinném hogy bármi alapja lenne


1 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Elvileg Kendre Millert ki fogjuk rakni mert nem képes úgy teljesíteni ahogy várják, és Kamara, Williams, Mims és Robinson is előzi a depth charton.

Komoly választás volt ő is tavaly a 3. körben😂


1 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 329 — playoffs???
Ez a Vikings érdeklődik Carr után csak kacsa?


2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos
atapapa
Draft előtt nagyon szerettem, azt írták kiváló futásblokkoló T.
Csalódott voltam amikor Hamiltont húztuk úgy, hogy akkor fizettük meg Marcus Williamst.
Az élet nem engem igazolt. 😃
KeyG
Draft előtt én is jókat olvastam,válogatókon is jól mozgott. Úgy látszik nem ez számít...


2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos
atapapa
Draft előtt nagyon szerettem, azt írták kiváló futásblokkoló T.
Csalódott voltam amikor Hamiltont húztuk úgy, hogy akkor fizettük meg Marcus Williamst.
Az élet nem engem igazolt. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 036 — #neverpunt
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
kapitnono
A franchise top3 bustja lesz a csávó... de top5 biztos

2 hónapja
kijo New Orleans Saints 358
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
mate93
Fuaga nekem egész biztató volt, pass protben konkrétan kegmozdítani nem tudták, bár tudom hogy csak előszezon.
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
LG az továbbra is rohadt nagy kérdőjel, elvileg Saldiveri a kezdő, de ő is sérült, szóval elvileg Mccoy az egyetlen biztos pont, meg talán Fuaga....
kapitnono
Ez a fal még nagyon nem állt össze. Volt egy időszak amikor a LG folyamatosan hibázott (büntetések) talán 74-es (Udoh) volt. Lesz még itt kukázás a csapat szűkítések után.

Szerkesztette: kijo
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
mate93
Fuaga nekem egész biztató volt, pass protben konkrétan kegmozdítani nem tudták, bár tudom hogy csak előszezon.
Penning viszont borzalmas volt, abban a 2 driveban volt egy holdingja, meg egy false startja.És kb minden playben megverték. A cardinals második soros védői...
LG az továbbra is rohadt nagy kérdőjel, elvileg Saldiveri a kezdő, de ő is sérült, szóval elvileg Mccoy az egyetlen biztos pont, meg talán Fuaga....


2 hónapja
mate93 New Orleans Saints 311
mar most azok a hirek, hogy egesz offseasonben szornyen gyenge az O line, varhatoan bele kell nyulni es valtoztatni kell az eddigi elkepzelesen.
sajnos ide jutottunk, ami hosszu evekig a csapat legerosebb egysege volt, a tamadofal, ami gyakran a ligaban is top3 volt, most a liga leggyengebb fala.
johetnek az ujabb nezhetetlen meccsek es negativ szezon…
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
Saints LB Pete Werner signed a three-year contract extension worth over $25 million, including $17.5 million guaranteed, per sources. The deal ties Werner to the Saints through the 2027 season.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 9 056 — WHO DAT!!!!
Justin Simmons S vizitál ma nálunk


2 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 350
Most meg jött 2 blokkoló TE
2 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 1 879
M.Callaway visszatért...
Főleg Wr és OL emberkék cserélődnek a roster-ben, ha jól látom.
Úgy néz ki a többi egység nagyjából összeállt.

2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 195
New Orleans Saints backup quarterback Jake Haener said he has been diagnosed with skin cancer.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 hónapja
MC12 New Orleans Saints 6 216
@Iktriad alszik? Nyaral? Nem figyel?!??

Nagy múltú, nagy hírű ex-jaguart igazoltunk Kevin Austin személyében egy éves időtartamra.

Szerkesztette: MC12

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
2 hónapja
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 025 — no es importante
Here's the last time each team finished last in their division.

Fura hogy az egyetlen SB-t rá egy évre nyertük.
atapapa
Ez ugye tavalyi lista, az előző szezonban a Patriots szép szériája is megszakadt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal