New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Leitatunk? Akkor kapsz egy stampedli Heinekent... 😉
Ja. én is néztem a csapatfórumokat, de hát sok témánk most nem volt.... egyrészről sajnos, másrészről hál' Istennek...

A fotelek tényleg jók. de a kivetítőn sem a Barátok közt megy.
(és a papír pohár? Egészségedre! 😀 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Rendben, a következő közös meccsnézésre viszek egy teknőnyi tatárt. Cserébe leitattok 😛
Olyan csend van a fórumunkon a többihez képest. Mitől van ez? 😊
zemanla
Délutánig a két legalsó csapattopic a miénk és a Raiders-é volt, egyikünknek se volt tegnap dolga.

Loomisék bementek azért dolgozni, de a laptop mellett lévő controller érdekes időtöltésre ad gyanút


Egy ilyen széket azért az irodába bevinnék

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
én is kérek....Kájzerszóze
😂 Ataaaaaaaaaa!
Két bifsztek rendel!

Olyan csend van a fórumunkon a többihez képest. Mitől van ez? 😊

Potential Mid to Late Round Draft Targets for the Saints:

http://www.canalstreetchronicles.com/2012/4/27/2959761/random-observations-defensive-ends-and-tackles




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
én is kérek....



több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Na mindjárt kezdődik a móka, JJ és Höri produkcióját hallgatva csináltam egy összegzést az első körünk történetéről, amire nem az ösztönzött, hogy nincs idén első körünk, hanem az, hogy nemrég pont JJ-től olvastam, hogy mi vagyunk az a csapat az NFL-ben, amely a legrégebben draftolt utoljára QB-t az első körben, 1971-ben az öreg Manninget. Az utánunk időben következő csapat 1983-ban húzott utoljára erre a posztra az első körben!

1971-től a választott posztok száma az első körben és ebből mennyi lett PB vagy all pro

poszt db pb/ap
de 8 4
rb 8 3+2*1/2
wr 5 1
ot 4 3
og 4 1
lb 3 1
cb 3
dt 2
te 1
k/p 1

Az RB-nél a két fél PB azt jelenti, hogy ketten később más csapattal kerültek pro bowlra. Jellemző az RB-mániánkra, hogy az utolsó 4 Heisman-győztes futóból hármat mi hoztunk el
A legjobban T-t tudunk választani az elején, a 4-ből három is eljutott Hawaiira.
Jellemző, hogy a választott 16 védőből 8 DE, ebből 4 ment pro bowlra, a többi posztra választott 8 emberből meg 1 :/

Kicsit fontosabb stat az idei draftot illetően: 2006 óta a Saints 25 játékost vitt el a 3-7. körben, ebből 18 ma is NFL-rosteren van! 12 pedig jelenleg is nálunk

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Nachos zseniális, asszony imádja, de tatárt nem csináltam, mert még d.e. kellett volna felhoznod, akkor veszek husit 😀 így marad a bor + sima sós chips. Ebben Loomist követem, ez volt a legjobb elérhető 😂

BTW innentől kezdve, ha jól értem minden előzetes találgatas felesleges, akár RB is jöhet. 😊 Azért talán ennyire nem veszi majd komolyan Loomis "nem hiány posztra" draftolast...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Loomis éppen sajtot tajtékoztat
- Vegyük úgy, hogy idén is draftolunk az első körben: Ingram a választottunk 😊
- Nem (hiány)posztra fogunk draftolni, hanem a legjobb elérhető játékost húzzuk majd be

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Értem, de ettől még én mondjuk csinálnék tatárt, hátha megjön a hangulatom tőle, még több tatárt enni xDGyurma Pappa
Értsd: nem volt lelkesedésem tökölni vele, helyette kibontom a nachost, letekerem a sajtszószos üveg tetejét, és majdnem ugyanott vagyok (ezt is imádom). De látom neked nagy kedvet csináltam hozzá 😊
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
Ennyi pickkel ehhez még pesszimistának se kell lenni 😀atapapa
Miért? pickünk van, csak nagyon későn kezdünk. 😀
zemanla
jaja, magyar idő szerint valamikor szombat hajnalban 😀

Titkon bízom abban, hogy valamelyik rivális GM Shanle-ben véli felfedezni a jővő zálogát és bekínál nekünk egy első kört 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Jogos, a kettőnek annyira nem kéne összefüggnie, de valahogy nincs meg az a hangulatom, ami ilyenkor jellemzőatapapa
Értem, de ettől még én mondjuk csinálnék tatárt, hátha megjön a hangulatom tőle, még több tatárt enni xDGyurma Pappa
Értsd: nem volt lelkesedésem tökölni vele, helyette kibontom a nachost, letekerem a sajtszószos üveg tetejét, és majdnem ugyanott vagyok (ezt is imádom). De látom neked nagy kedvet csináltam hozzá 😊
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
Ennyi pickkel ehhez még pesszimistának se kell lenni 😀atapapa
Miért? pickünk van, csak nagyon későn kezdünk. 😀
Olyan hátul nem is tudtam kezdeni a prospectek nézegetését, hogy reálisan elérhetőnek tartsak valakit. 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Mondjuk tatárt ettől még csinálhatsz 😀
Gyurma Pappa
Jogos, a kettőnek annyira nem kéne összefüggnie, de valahogy nincs meg az a hangulatom, ami ilyenkor jellemzőatapapa
Értem, de ettől még én mondjuk csinálnék tatárt, hátha megjön a hangulatom tőle, még több tatárt enni xDGyurma Pappa
Értsd: nem volt lelkesedésem tökölni vele, helyette kibontom a nachost, letekerem a sajtszószos üveg tetejét, és majdnem ugyanott vagyok (ezt is imádom). De látom neked nagy kedvet csináltam hozzá 😊
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊zemanla
Ennyi pickkel ehhez még pesszimistának se kell lenni 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/atapapa
Mondjuk tatárt ettől még csinálhatsz 😀
Gyurma Pappa
Jogos, a kettőnek annyira nem kéne összefüggnie, de valahogy nincs meg az a hangulatom, ami ilyenkor jellemzőatapapa
Értem, de ettől még én mondjuk csinálnék tatárt, hátha megjön a hangulatom tőle, még több tatárt enni xD

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
Én azt hiszem, nem is várok a mai drafttól semmit... persze, egy jó tatárbifsztek jól jönne. 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A PFT csinált egy interjút Mikivel, sok új nem derült ki, de Loomis elmondta, hogy az ESPN-es mostani botrányt kirobbantó újságíró egy csomó időt töltött azzal, hogy NOLA-ban szaglásszon, minden fellelhető jelenlegi és volt Saints-alkalmazottból próbált valamilyen Paytonra és rá vonatkozó kompromittálót kihúzni, odáig elmenve, hogy a Superdome-ban azért olyan hangosak a nézők az ellenfél támadásai alatt, mert mesterségesen ráerősítünk a hangra...

A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/atapapa
nem ezzel vádolták a Colts-ot is pár éve?jjncaa
AZ ha jól emlékszem konkrétabb volt, és végül kiderült hogy a közvetítést végző CBS cseszett el valamit azt hiszem
A lényeg hogy nagy vadászterepnek nézik most a várost a firkászok

A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/atapapa
Mondjuk tatárt ettől még csinálhatsz 😀
Gyurma Pappa
Jogos, a kettőnek annyira nem kéne összefüggnie, de valahogy nincs meg az a hangulatom, ami ilyenkor jellemző

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/atapapa
Mondjuk tatárt ettől még csinálhatsz 😀


mert mesterségesen ráerősítünk a hangra...
atapapa
nem ezzel vádolták a Colts-ot is pár éve?jjncaa
de

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
A PFT csinált egy interjút Mikivel, sok új nem derült ki, de Loomis elmondta, hogy az ESPN-es mostani botrányt kirobbantó újságíró egy csomó időt töltött azzal, hogy NOLA-ban szaglásszon, minden fellelhető jelenlegi és volt Saints-alkalmazottból próbált valamilyen Paytonra és rá vonatkozó kompromittálót kihúzni, odáig elmenve, hogy a Superdome-ban azért olyan hangosak a nézők az ellenfél támadásai alatt, mert mesterségesen ráerősítünk a hangra...

A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/atapapa
nem ezzel vádolták a Colts-ot is pár éve?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
A PFT csinált egy interjút Mikivel, sok új nem derült ki, de Loomis elmondta, hogy az ESPN-es mostani botrányt kirobbantó újságíró egy csomó időt töltött azzal, hogy NOLA-ban szaglásszon, minden fellelhető jelenlegi és volt Saints-alkalmazottból próbált valamilyen Paytonra és rá vonatkozó kompromittálót kihúzni, odáig elmenve, hogy a Superdome-ban azért olyan hangosak a nézők az ellenfél támadásai alatt, mert mesterségesen ráerősítünk a hangra...



A tavasz egyik csúcspontja nálam a draft, tavaly is tatárbifszteket csináltam a hosszú maratonra 😊
Sajnos idén elmarad a nagy izgalom :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
"Örömteli", hogy Fidel nem dönt a héten az eltiltások ügyében :/

Sean még nem tudja pontosan mit is kezd a kényszerpihi alatt, többet akar a gyerekeivel lenni, a fiát edzeni, talán valamelyik csatornánál is dolgozik majd.
A napokban valahol véletlenül összefutott egy NFL-játékossal, rögtön jelentenie kellett forródróton a Ligának 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Vitt elvileg azt mondta, hogy, ha van Vilma, ő az MLB, Lofton az erős és Hawthorne a gyengén fog majd játszani, ha nincs Vilma, akkor Lofton középen és Shanle az erős oldalon.
csabi19
Tavaly óta összesen hoztunk 6 LB-t, közte 2-t a draftról meg másik kettő FA-t összesen vagy 50 millióért. Ha Shanle a szezonkezdetre így is kezdő lesz, akkor azt nem tudom másnak betudni, mint valami személyes varázsnak, vagy esetleg ő vezette a könyvelést a bountyról és csak kezdőként hajlandó tartani a száját
Amúgy Vilma új szerződése ennél konkrétabb paycut nem is lehetett volna, 2.2 millióval szimplán kevesebbet kap idén.csabi19
Vilma és Smith is sokat engedett idén, de nem jártak ám annyira rosszul, mivel aláíráspénzben és a következő évek fizetésével kompenzálva lettek, és ami még fontosabb: az idénre lestrukturált alapfizetés miatt jót röhögnek a markukba az esetleges eltiltásokon, mivel tudomásom szerint eltiltáskor csak az adott évi alapfizetés arányos részét nem kapja meg a játékos, az aláírási pénzbe és egyéb tételbe nem tud belenyúlni a szankció (persze ez csak az eltiltásokra vonatkozik, konkrét pénzbüntetésre nem).
Loomis remek és kölcsönösen érdekelt partner volt abban, hogy ezen játékosok minél kisebb anyagi veszteséggel megússzák Roger bácsi haragját.

több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Casillas aláírta a tendert.atapapa
Ennek nagyon örülök. 😊
Vitt elvileg azt mondta, hogy, ha van Vilma, ő az MLB, Lofton az erős és Hawthorne a gyengén fog majd játszani, ha nincs Vilma, akkor Lofton középen és Shanle az erős oldalon. Kérdés: Hawthorne teljesen elveszett lenne az erős oldalon? Shanle helyett szívesebben látnám Casillast többet, aki meg ugye csak WLB... Tudom, nem feltétlen kezdő szint, de tetszene a dolog. (Bocs, ha túl sokat sírok emiatt. 😀)
Amúgy Vilma új szerződése ennél konkrétabb paycut nem is lehetett volna, 2.2 millióval szimplán kevesebbet kap idén.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Joe Vitt épp most ad bréking interjút a FOX8-en.
Nekem nem mond sokat a neve, de így pár perc alapján ő se lehet semmi figura. 😀 Nagyon szimpatikus.keke
online hallgattam, elég határozott arc, be van indulva nagyon. így utólag nem csodálkozom, hogy nem jött Parcells 😊

Casillas aláírta a tendert.

több mint 12 éve
keke New Orleans Saints 22
Joe Vitt épp most ad bréking interjút a FOX8-en.
Nekem nem mond sokat a neve, de így pár perc alapján ő se lehet semmi figura. 😀 Nagyon szimpatikus.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/04/24/report-no-nfl-action-against-saints-until-legal-process-is-complete/

Nos. Pont erről beszéltem. Most ez nagyon érdekes helyzet, mert elvileg jogi lépések meg elévültek? Szóval az ügy komolyságát ez számomra tovább erodálja.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
Az a helyzet, ha Barr nem tud valamit előrántani a kalapból (hangfelvétel, akármi), akkor elég nagy bajban van az ESPN. A névtelen informátor (ha tényleg elment az ügyészségre, már ezzel kapcsolatosan sem nagyon tudom, hogy mi is van pontosan, mert most erről hallgatnak a cikkek) nem biztos hogy elég lesz, még a közvélemény meggyőzéséhez sem. Mi sem bizonyítja jobban, mint hogy Florio, aki a bounty ügyben az egyik legnagyobb ekézője volt a Saintsnek, ilyeneket ír.

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Kamera elvileg nem volt 😊 Csak mikrofon.
Azért érdekes ezzel az egésszel Loomist megvádolni, mert egy edzőhöz képest teljesen hülye a stratégiai dolgokhoz, szerintem ha egy playbookot a kezébe adnak, azt se tudná, hogy melyik irányból nézze. Ő inkább cap-szakember. Hülyén hangzik, hogy pont hozzá ment volna egy ilyen információ, aki amúgy teljesen alkalmatlan arra, hogy ezt használhatóan interpretálja a staff felé.
atapapa
ha tényleg így volt, gondolom volt egy meglelő ember arra aki értett is valamit az ott elhangzottakból és képben volt szakmailag. loomis mint ötletgazdát tudom elképzelni, meg h kiadta egy alkalmazottnak a feladatot, hogy értelmezze az ellenfélnél elhangzottakat...

( az angol cikket nem olvastam el, ha volt erről szó benne akkor sorry )peach
A cikk arról szól, hogy Loomis hallgatta le az ellenfelet, senki más.
Kérdem én, ha Loomis annyira hülye a játék ezen részéhez, hogy ebből semmit se ért, akkor miért az ő fülében volt a feltételezett fülhallgató, és nem bárki, nála a témában jártasabb emberében? Aki felé így nem kellett volna sok hibalehetőség és időveszteség árán megosztania az infót, hogy az elmondhassa a pálya szélén lévő személyzetnek a történést?
Valami itt nem kerek. Vagy az egész kamu, vagy más is kapott rögtön az anyagból, vagy van egyéb kimaradt rész is.



King cikke érdekes erről, több szempontból is

Cortez Kennedyt idézi
I was watching how Mickey and [director of college scouting] Rick Reiprish [who began sitting in the box in 2004] do their jobs during the games, taking notes and keeping track of penalties and how far downfield passes go, things like that. Sometimes he'd be listening to the game through an earpiece. I knew that because at halftime or when he'd go to the bathroom, I'd pick up the earpiece and listen, and it'd be the game broadcast.
Aztán ez is érdekes
What I find the most interesting aspect of the story is the Saints' reaction to it.
When, two years ago, there were allegations of improper Vicodin use by Saints coach Sean Payton and assistant coach Joe Vitt, the team responded quietly and mostly off the record that the charges of Payton's abuse were untrue. When the bounty scandal broke March 2, the team had a mild, mealy-mouthed statement from owner Tom Benson. When severe sanctions were imposed on the team -- including Payton being suspended for a year and Loomis for eight games -- there was another lukewarm statement from the team. With franchise centerpiece Drew Brees in a prolonged contract dispute and boycotting team workouts, more silence from the team, and from the negotiator, Loomis. On the verge of sanctions that will result in the likely suspension of middle linebacker and defensive leader Jonathan Vilma, no reaction. Crickets.
But when this story broke Monday, the Saints reacted venomously. "The report is 1,000 percent false,'' spokesman Greg Bensel seethed in an email. "The team and Mickey are seeking all legal recourse regarding these false allegations.'' Bensel sent additional emails with denials from Reiprish, Kennedy and from the coach at the time of the alleged wiretapping, Jim Haslett, who said he never spoke to Loomis about having information from the visiting coaches' booth.
Ez is, bár ez nem függ össze szorosan a botránnyal

Covering the league for the last 28 years, I've gotten to see the differences in each franchise. The Saints are almost a team to themselves in many ways; that's how insular they are. They don't concern themselves with what the rest of the league thinks of them. That's why if there's a negative report on one of the networks about one of their players or coaches, they shrug their collective shoulders. It doesn't matter to them. What matters to them is what the locals think, and the locals are as loyal as any local fandom of any team in any American sport.
The PR czar, Bensel, is a born-and-bred New Orleans guy who, I'm convinced, would turn down any PR job in the world, regardless of the salary, because he wouldn't want to live anywhere else or work for any other organization. I've never seen a reaction from him -- he's a don't-worry, be-happy type -- like this. He was wounded by it like no other story has wounded him.
And so that's why the reaction -- the strongest one I recall by this franchise about any story in the Tom Benson Era -- is meaningful to me.
http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/peter_king/04/24/mickey.loomis/index.html#ixzz1sz1xPrcQ

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 637 — Egyéb témák lakó
( az angol cikket nem olvastam el, ha volt erről szó benne akkor sorry )peach
Az összes későbbi cikkben, az akkori edzői gárda beszél arról, hogy Loomis soha nem beszélt velük erről, soha nem mondott nekik semmit ezekről. Akik ott ültek vele a boothban, ők sem tudnak semmit. Persze természetes, hogy ezt mondják, de igazából Loomis nem ért a foci ezen részéhez, tehát neki nagyon sok idő kellett volna ahhoz, hogy megfejtse, és gondolj bele abba, hogy egy félreértett mondat is elég ahhoz, hogy a 10 ki 10 be legyen 😊