New York Giants

49 feliratkozó

2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
Saját ebből évente a 40-50 milkó kidobott pénzből mekkora baszós bármi védelmet lehetne csinálni. Most 3 év még 1+1 simán kuka+ a resztli 😕

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
vanek úr New York Giants 1 838
Daniel Jones with another rough practice. He’s clearly struggling and he hasn’t had a good camp so far.
5/13
ozibozi
Hát a videók alapján katasztrófa.
Haba
innentol nincs kifogas marpedig.
csebi
 giantswire.usatoday.com/2024/08/01/is-new-york-giants-daniel-jones-on-short-leash-this-season/
Itt sem írnak jókat Jones-ról. Bízhatunk abban, hogy valahogy vissza lendűl, de esélyes, hogy hamar Lock fog játszani.
GJohnny74
Egyik cseber, a másik veder.
2 hónapja
GJohnny74 New York Giants 474
Daniel Jones with another rough practice. He’s clearly struggling and he hasn’t had a good camp so far.
5/13
ozibozi
Hát a videók alapján katasztrófa.
Haba
innentol nincs kifogas marpedig.
csebi
 giantswire.usatoday.com/2024/08/01/is-new-york-giants-daniel-jones-on-short-leash-this-season/
Itt sem írnak jókat Jones-ról. Bízhatunk abban, hogy valahogy vissza lendűl, de esélyes, hogy hamar Lock fog játszani.
2 hónapja
GJohnny74 New York Giants 474
Giants' Brian Daboll expects Gronk-like dominance from Theo Johnson
 giantswire.usatoday.com/2024/08/01/new-york-giants-brian-daboll-expects-gronk-like-dominance-theo-johnson/
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 677 — Lucas Scott
Daniel Jones with another rough practice. He’s clearly struggling and he hasn’t had a good camp so far.
5/13
ozibozi
Hát a videók alapján katasztrófa.
Haba
innentol nincs kifogas marpedig.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Haba New York Giants 597
Daniel Jones with another rough practice. He’s clearly struggling and he hasn’t had a good camp so far.
5/13
ozibozi
Hát a videók alapján katasztrófa.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
Daniel Jones with another rough practice. He’s clearly struggling and he hasn’t had a good camp so far.
5/13

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
⚠️ The Giants are signing Greg Van Roten, per Art Stapleton

BREAKING NEWS: The New York Giants are signing G Greg Van Roten. He should be a massive boost to the offensive line.

Is Evan Neal heading to the bench?

------------
Follow @FiresideGiants for more ELITE content 🔥🔥 #NYG #Giants #NewYorkGiants #BigBlue #NYGiants #NFL #Football

Szerkesztette: ozibozi
2 hónapja
Henderson New York Giants 1 046
BREAKING NEWS: The New York Giants have placed RT Evan Neal on the Physically Unable to Perform list.
ozibozi
Azóta Eleonóra is kidőlt. Alakul a molekula.
vanek úr
Megúszta zúzódással, Dexy könyöke fúródott az oldalába.


Giants Training Camp Day 1 thoughts

•Jermaine Eluemunor leaving practice while Evan Neal is on PUP sucks. Need him healthy no matter what happens with Neal
•Defense lived out of 2-high
•Offense was quick design to Wan’Dale Robinson or check down to the RB outside of a a few plays
•lots of motion in backfield or 12P. Script felt repetitive
•Liked Dyontae Johnson at LB & even got some 1st team reps
ozibozi
öö hát ezt hívják gyakorlásnak. talkin about practice

"Tears will get you sympathy, sweat will get you results"
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
Giants Training Camp Day 1 thoughts

•Jermaine Eluemunor leaving practice while Evan Neal is on PUP sucks. Need him healthy no matter what happens with Neal
•Defense lived out of 2-high
•Offense was quick design to Wan’Dale Robinson or check down to the RB outside of a a few plays
•lots of motion in backfield or 12P. Script felt repetitive
•Liked Dyontae Johnson at LB & even got some 1st team reps
2 hónapja
vanek úr New York Giants 1 838
BREAKING NEWS: The New York Giants have placed RT Evan Neal on the Physically Unable to Perform list.
ozibozi
Azóta Eleonóra is kidőlt. Alakul a molekula.

Szerkesztette: vanek úr
2 hónapja
GJohnny74 New York Giants 474
2 hónapja
GJohnny74 New York Giants 474
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 677 — Lucas Scott
“I offered him today a three-year deal at $12.5 (million) APY and $25 (million) guaranteed to be a Giant,” Schoen said.

Schoen’s offer is only $250K less than the three-year, $37.75M deal Barkley ultimately signed with the Giants division-rival Philadelphia Eagles.

Schoen told Barkley the Giants were going to let him see what was out there in free agency before asking if Barkley would promise to let him match any offer he was given by another team.
Haba
amugy a telefonbeszelgetesbol (mikor Schoen kozolte vele, hogy kiengedjuk a piacra) mar erzodott, hogy Barkley kb akkor sem jonne vissza hozzank, ha tobbet ajanlanank. csak hat kellettek a hangzatos mondatok a szurkoloi bazisnak.

amugy szvsz, ha most nalunk futkosik 12.5 misiert akkor annak nem orultem volna. egyszeruen tul sok penz ez.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
ozibozi New York Giants 16 788
BREAKING NEWS: The New York Giants have placed RT Evan Neal on the Physically Unable to Perform list.
3 hónapja
Haba New York Giants 597
“I offered him today a three-year deal at $12.5 (million) APY and $25 (million) guaranteed to be a Giant,” Schoen said.

Schoen’s offer is only $250K less than the three-year, $37.75M deal Barkley ultimately signed with the Giants division-rival Philadelphia Eagles.

Schoen told Barkley the Giants were going to let him see what was out there in free agency before asking if Barkley would promise to let him match any offer he was given by another team.
3 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 853 — Browns GM
így néz ki 1300 yard és 10 TD:

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
3 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 495 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Höri Giants szezonbeharangozója
 www.youtube.com/watch?v=ieBkygjpDEM
3 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 452
Meg lehet ezt nézni valahol magyar felirattal? Bocsánat a tudatlanságomért!
SirPub
Engem is ez érdekelne... 👍😉
nagir
nekem az a tippem, hogy nem lesz hozzá. rendes angol sincs pedig néha ráférne egy-két játékosra
Fontos_Vidra
Én láttam angolul angol felirattal. Nagyon jó betekintést ad a háttér dolgokba. Giants fanoknak kötelező. Már várom a köv. részt.
GJohnny74
akkor elnézést, abból indultam ki, hogy korábbi hard knocks évadoknak gyakran nem volt rendes felirat
3 hónapja
GJohnny74 New York Giants 474
Meg lehet ezt nézni valahol magyar felirattal? Bocsánat a tudatlanságomért!
SirPub
Engem is ez érdekelne... 👍😉
nagir
nekem az a tippem, hogy nem lesz hozzá. rendes angol sincs pedig néha ráférne egy-két játékosra
Fontos_Vidra
Én láttam angolul angol felirattal. Nagyon jó betekintést ad a háttér dolgokba. Giants fanoknak kötelező. Már várom a köv. részt.
3 hónapja
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 452
Meg lehet ezt nézni valahol magyar felirattal? Bocsánat a tudatlanságomért!
SirPub
Engem is ez érdekelne... 👍😉
nagir
nekem az a tippem, hogy nem lesz hozzá. rendes angol sincs pedig néha ráférne egy-két játékosra
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
DAZNra is felkerul ez?
csebi
A MAX-os premier után egy héttel kerül fel a GamePass-re, ha jól tudom.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
3 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 838 — Bla, bla, bla
Meg lehet ezt nézni valahol magyar felirattal? Bocsánat a tudatlanságomért!
SirPub
Engem is ez érdekelne... 👍😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
3 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 677 — Lucas Scott
DAZNra is felkerul ez?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
3 hónapja
SirPub Cincinnati Bengals 1 388
Meg lehet ezt nézni valahol magyar felirattal? Bocsánat a tudatlanságomért!

Ezt még anyám is két cekkerrel...