Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.salander
McCarthy ma megsértül a pro day-en

több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esélySzesze
jaja, akkor már valószínűbb, hogy a másodikban jön egy LB.gerle
másodikban, csak kurva nagy reach árán lehetett volna lb-t húzni, szóval sztem nem gáz, hogy nem ott vittél lb-t


JT Daniels fan
több mint 15 éve
gerle 185 — Buckeye
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esélySzesze
jaja, akkor már valószínűbb, hogy a másodikban jön egy LB.

több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊Rataxes
alapvetően nem olyan rossz ez sztem, mondjuk a 3. és 4. körös LB-re azért kicsi az esély
több mint 15 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.Lance
gondolom azért h senki ne legyen munkanélküli, de ha egy másik csapat vinne vkit ott értelemszerűen kapna fizetést

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.
több mint 15 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.
több mint 15 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 954 — Lucas Scott
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
szegény LSUSzesze
ha az ellenfél fogad akkor már fel is írhatjuk a 7-0át

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
szegény LSU
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
nagy veszteség nem ért minket a tavalyi produkció után

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
ST edzőtök lelépett az LSU-hoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Szasztok.
Egy draftos oldalt böngészve arra lettem figyelmes, hogy kedvenc spíleremet az idei draftról három NFC East csapat ’környékezi’.
Herzlich sztem ideális lenne nálatok Pierce helyére. Igazi vezértípus.
A másik két csapat a Redskins és a Philly (a tehenészek tavaly már behúzták az akkori kedvencemet Sean Lee-t…) a teljesség kedvéért.
Marco mellett még Nick Belloréval (Central Michigan), Orie Lemonnal (Oklahoma St) és Eric Gordonnal (Michigan St.) dumcsiztatok a LB poszton. Nem egy top prospectek… Herzlich is inkább 3-5. körre várható.
Ha már a RB-ekről diskuráltatok. Velük beszéltetek: Taiwan Jones (Eastern Washington), Ryan Williams ( Virginia Tech).
Érdekes, hogy OL és DL ember nincs a listán. Titkolózás :/

Nem mintha ezekből sok okosságot le lehetne szűrni, de azért ki tudja.
Az oldal:
http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/08/teamplayer-interest/#more-1187Robilluma
Hezlich-et én is néztem, sztem simán van rá reális esély, h hozzánk kerüljön, mert h ha mi húzni fogunk LB-t (szinte biztos, h igen) akkor az vszínű pont a 3-5. kör környékén lesz.
OL és DL húzás pedig 100%, h lesz, ha titkolózunk, ha nem 😊 Első két körben erre a két posztra van a legnagyobb esély sztem.
több mint 15 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Ha szeretne valaki a Giantsszel lenni a bowl.hu mock draft game-ben (részletek itt), akkor szívesen átadom a helyem. A játék topicjában lehet jelentkezni!


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 15 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szasztok.
Egy draftos oldalt böngészve arra lettem figyelmes, hogy kedvenc spíleremet az idei draftról három NFC East csapat ’környékezi’.
Herzlich sztem ideális lenne nálatok Pierce helyére. Igazi vezértípus.
A másik két csapat a Redskins és a Philly (a tehenészek tavaly már behúzták az akkori kedvencemet Sean Lee-t…) a teljesség kedvéért.
Marco mellett még Nick Belloréval (Central Michigan), Orie Lemonnal (Oklahoma St) és Eric Gordonnal (Michigan St.) dumcsiztatok a LB poszton. Nem egy top prospectek… Herzlich is inkább 3-5. körre várható.
Ha már a RB-ekről diskuráltatok. Velük beszéltetek: Taiwan Jones (Eastern Washington), Ryan Williams ( Virginia Tech).
Érdekes, hogy OL és DL ember nincs a listán. Titkolózás :/

Nem mintha ezekből sok okosságot le lehetne szűrni, de azért ki tudja.
Az oldal:
http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/08/teamplayer-interest/#more-1187


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:Asbee
USA-ban a valopereknal azert az asszonypajtas eleg jokat tud kaszalni, meg aztan Favre sem a penzert csinalta, lehet Tikinek is hianyzik, plusz szerintem benne meg ott van a tuske, hogy hulye volt, hogy nem vart egy evet a visszavonulassal. Utana meg Elit fikazta, Coughlint fikazta (annak ellenere, hogy a Coughlin eraban jott el neki az igazi attores) de a csapat megis SB-t nyert, szoval inkabb o valt komikussa, mint Eli. Lehet, hogy most bizonyitani akar o mindenkinek, plusz ha majd valahol megkapja a veteranminimumot, akkor abbol azert el tud eldegelni. (Pontos osszeget nem tudom, plusz azt sem, hogy a leendo CBA-ban fognak-e modositani rajta, de valahol 800.000 es 900.000 dod kozott lehet.)

En csak sok szerencset kivanok neki, akarmi is lesz a sorsa! (De inkabb maradt volna otthon, terhes asszonyt meg ne hagyta volna el. )

Ez nem kozvetlen Giants, csak szerintem jo cikk a CBA vitarol. (Gyoker Redskins tulaj 😀 😀 😀 😀)

http://www.thephinsider.com/2011/3/7/2035668/the-sad-state-of-affairs-in-the-nfllotus86
Engem baromira meglepne, ha ő még érdemi játéklehetőséget kapna valahol...
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:Asbee
USA-ban a valopereknal azert az asszonypajtas eleg jokat tud kaszalni, meg aztan Favre sem a penzert csinalta, lehet Tikinek is hianyzik, plusz szerintem benne meg ott van a tuske, hogy hulye volt, hogy nem vart egy evet a visszavonulassal. Utana meg Elit fikazta, Coughlint fikazta (annak ellenere, hogy a Coughlin eraban jott el neki az igazi attores) de a csapat megis SB-t nyert, szoval inkabb o valt komikussa, mint Eli. Lehet, hogy most bizonyitani akar o mindenkinek, plusz ha majd valahol megkapja a veteranminimumot, akkor abbol azert el tud eldegelni. (Pontos osszeget nem tudom, plusz azt sem, hogy a leendo CBA-ban fognak-e modositani rajta, de valahol 800.000 es 900.000 dod kozott lehet.)

En csak sok szerencset kivanok neki, akarmi is lesz a sorsa! (De inkabb maradt volna otthon, terhes asszonyt meg ne hagyta volna el. )

Ez nem kozvetlen Giants, csak szerintem jo cikk a CBA vitarol. (Gyoker Redskins tulaj 😀 😀 😀 😀)

http://www.thephinsider.com/2011/3/7/2035668/the-sad-state-of-affairs-in-the-nfl


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 15 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/03/former_giants_running_back_tik.html

Ennek elment az esze......(Meg gondolom az asszony is sok lovet vitt el)lotus86
Ez tényleg vicces hír.
több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/03/former_giants_running_back_tik.html

Ennek elment az esze......(Meg gondolom az asszony is sok lovet vitt el)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
gerle 185 — Buckeye
Amugy en is megneznem, hogy Ware mit produkal, ha vegre tenyleg kap lehetoseget, es nem csak 1-2 carryt.lotus86
Ezt adom, mivel ő nem az a játékos, aki azért nem kap lehetőséget mert szar, hanem mert sérült volt.
Egyébként most néztem, mintha kicsit megemberesedett volna. Ha nem csal az emlékezetem, sosem volt 234 font.

több mint 15 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroy
Hixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.Szesze
Én szívesen kipróbálnám 2. számú futóként Ware-t.
Bár tudom, hogy többször mondtam ezt, de ő hasonlít leginkább stílusában, és testfelépítésében Ward-ra.

Az a futójáték pedig, amit Ward + Jacobs tandem produkált 2007-2008-ban az több, mint kiemelkedő volt.Winters
Egy, a mostanihoz kepest, sokkal futasorientaltabb offenseben Bradshaw-val kiegeszulve.

Amugy en is megneznem, hogy Ware mit produkal, ha vegre tenyleg kap lehetoseget, es nem csak 1-2 carryt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Hixonnak örülök, viszont marad Reynaud is... :oAsbee
Ezt mondjuk én is értetlenkedve olvastam, nem is nagyon értem, remélem valami más poszton akarják használni vagy backup-nak.

Biztos olvastátok h Plax Juniusban szabadul, én nagyon örülnék ha visszajönne hozzánk, (látva mi lett Vick-ből büntetése után) a mostani tehetséges és fiatal gárdába jót tenne egy "megszelídített" veterán. (bár állítólag erre kicsi az esély)

Sockey-t aláírta a Panters...
több mint 15 éve
Winters New York Giants 271 — Giants fan
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroy
Hixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.Szesze
Én szívesen kipróbálnám 2. számú futóként Ware-t.
Bár tudom, hogy többször mondtam ezt, de ő hasonlít leginkább stílusában, és testfelépítésében Ward-ra.

Az a futójáték pedig, amit Ward + Jacobs tandem produkált 2007-2008-ban az több, mint kiemelkedő volt.