New York Giants
50 feliratkozó
több mint 15 éve
Mondjuk ha akár Ayeers, akár későbbi körös OLB vagy olyan MLB jön aki tud kinn játszani; akkor tényleg esélyes hogy játszani fog már az első évben. Maximum marad az, ami idén ment, hogy alapvetően 3 safetyvel állunk fel és a frissen draftoltaknak (meg Sintimnek meg Tracynek) kiosztják a maradék snapeket.
több mint 15 éve
Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal)lotus86Én is támogatom a Coefield matchet, de nem úgy van, hogy alapból csak a max 3 éve profi játékosokra lehet rfa-t tenni, és tavaly csak azért lehetett az 5 évesekre is, mert utolsó év volt? Most rápakolták a <=5 éve profi játékosokra a tendert, de ez csak akkor fontos, ha esetleg úgy egyeznek meg a felek, hogy még egy évig maradjon a tavalyi cba. Erre kicsi az esély, és valószínűleg az új cba ban nem fogják bolygatni a free agencyt. Vagy a Cofieldre érkező ajánlatot akkor is matchelhetjük, ha urfa?
több mint 15 éve
Ha esetleg OLB-t húzunk első körben (sztem nem azt fogunk) akkor nem tartom elképzelhetetlennek, h esetleg kezdő legyen már első évében is, ugyanis mi nem azért nem szoktuk kezdetni a frissen draftoltakat mert ez teljesen ellentétes vmiféle alapelvekkel, hanem mert ritka az nálunk, h akkora lyuk legyen a csapatunkban, h az újoncoknak kezdeni kelljen. Jelenleg az MLB poszt abszolút ilyen, de oda 100%, h FA-ról fogunk kezdő embert hozni. Az OLB nem ekkora lyuk, de ha első körben ide húzunk akkor azt azért fogjuk tenni, mert már első évben játszatni akarjuk az illetőt (bár sztem ekkor sem lesz egyből a szezon elejétől kezdő). De mint már korábban is írtam sokkal nagyobb esély van falemberre, mint LB-re.Akeem Ayerst írja a blog első körben , és akár kezdőnek(!) is....Akik jöhetnének a 19. hely környékén:Ingramet elviszi a miami...csebi
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
a szerk. bizonyára nincs tisztában a csapatépítési szokásainkkal.... 😊 😊yooker
Ingram meg nem hiszem, h bent lenne még mikor mi húzunk, de ha igen sztem akkor sem húzzuk be őt.
több mint 15 éve
Akeem Ayerst írja a blog első körben , és akár kezdőnek(!) is....Akik jöhetnének a 19. hely környékén:Ingramet elviszi a miami...csebi
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
a szerk. bizonyára nincs tisztában a csapatépítési szokásainkkal.... 😊 😊
több mint 15 éve
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:Ingramet elviszi a miami...
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 15 éve
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.
több mint 15 éve
Persze, ha Cofield marad akkor az első körös DT kilőve, én arra utaltam, h sztem nem fogjuk tudni Cofieldet itt tartani és akkor simán elképzelhető egy első körös DT draft, főleg h kifejzetten jó DT-k vannak idén. (emiatt egyébként mindenképp lesz DT húzás sztem)Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal), mellette Canty, Joseph es Bernard (bar o azert igazan mehetne) nem indokolja az 1. koros DT-t. De, mint irtam, tenyleg nem zarhato ki, es ha meghuzzuk, en ugy leszek majd a sraccal, mint JPP-vel, 100%-ig szurkolok majd neki.lotus86Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.Szesze
En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
több mint 15 éve
Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal), mellette Canty, Joseph es Bernard (bar o azert igazan mehetne) nem indokolja az 1. koros DT-t. De, mint irtam, tenyleg nem zarhato ki, es ha meghuzzuk, en ugy leszek majd a sraccal, mint JPP-vel, 100%-ig szurkolok majd neki.Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.SzeszeÉn Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.AsbeeNincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)
En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
több mint 15 éve
Hixonnak örülök, viszont marad Reynaud is... :o
több mint 15 éve
Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnkÉn Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.Asbee
En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
több mint 15 éve
Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnkÉn Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.Asbee
En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Nem kizárt az LB húzás se első körben, de bavallom őszintén engem meglepne és nem is annyira örülnék neki. (na jó, Von Miller jöhet smile ) Sztem valamyelyik falba fogunk húzni, az OT mellett a DT is sanszos lehet. (megjegyzem bár DE need az tényleg nincs, de én kurvára örülnék egy Adrian Clayborn húzásnak.. persze erre nincs igazából reális esély)Nem tudom, de szerintem nem lesz bent Castonzo, Top 15-be elfog menni Carimivel együtt, sajnos.
Konkrétan egyébként ha tippelnem kéne akkor így a combine után Castonzo húzására látom a legnagyobb esélyt. A senior bowl-on mondjuk sztem nagyon gyenge volt, de a combine-on nagyon jól teljesített, jók az adottságai, sztem őt fogjuk választani, ha még bent lesz.Szesze
Amúgy ha már Von Miller jön akkor hozza magával A.J. Green-t is. 😀 😀
több mint 15 éve
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroyHixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.
több mint 15 éve
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)
több mint 15 éve
Nem kizárt az LB húzás se első körben, de bavallom őszintén engem meglepne és nem is annyira örülnék neki. (na jó, Von Miller jöhet 😊 ) Sztem valamyelyik falba fogunk húzni, az OT mellett a DT is sanszos lehet. (megjegyzem bár DE need az tényleg nincs, de én kurvára örülnék egy Adrian Clayborn húzásnak.. persze erre nincs igazából reális esély)Konkrétan egyébként ha tippelnem kéne akkor így a combine után Castonzo húzására látom a legnagyobb esélyt. A senior bowl-on mondjuk sztem nagyon gyenge volt, de a combine-on nagyon jól teljesített, jók az adottságai, sztem őt fogjuk választani, ha még bent lesz.
több mint 15 éve
Majd ha lesz időm utánanézek ennek a Wilsonnak. Bár úgyis OT pick lesz.dekristof(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristofő nem ilb?Chevy
több mint 15 éve
de(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristofő nem ilb?Chevy
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristofő nem ilb?
több mint 15 éve
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Szóról-szóra egyetértek Asbeevel. Sajnálnám, ha még bent lenne, és nem őt húznánk.
több mint 15 éve
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnkÉn Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?
több mint 15 éve
Remélem igazad lesz és első körben nem egy képzetlenebb, "lack of instincts", de kiváló atléta fog jönni. Alapvetően ez sem jelent azonnali bukást, de - pont az eddigiek mutatták meg - hogy csak akkor ha olyan pozícióban játszik, ahol vannak olyan edzőink akik tudják fejleszteni rendesen. Mint JPP-t meg Beattyt (fölötte meg nem akarok pálcát törni; nem az volt az előző hozzászólásomban sem a kérdés, hogy jól fog-e teljesíteni jövőre, elégedettek voltunk-e vele idén (én kb igen) hanem hogy mi alapján választották ki a drafton) viszont a linebacker meg a spec.team edzők nincsenek annyira a helyzet magaslatán hogy nagy nyugalommal várnám az eredményt hogy mit kezdenek egy ilyen játékossal.
több mint 15 éve
Az nyilvánvalónak tűnik, h az utóbbi két év draftja nem volt egy túl nagy sikertörténet részünkről, de én nem a koncepcióváltás számlájára írom ezt. Akkora katasztrófa azért nem volt ez a 2 év sem, mert az első körösök maximálisan beváltak mindkét évben, Joseph szintén jó választás lesz ebben biztos vagyok, Sintimmel sajnos úgy néz ki mellé nyúltunk, de a választási elv világos volt az ő húzásával kapcsolatban is: pass-rusher OLB-re volt szükségünk (jelenleg is van), sajnos nem jött be.. vele kapcs egyértelműen volt kockázat ezt elismerem, de ebből én még nem vonnám le azt a következtetést, h koncepcióváltás van nálunk draftolás terén.. a 3. körösök: Chad Jones - teljesen jó húzásnak tűnt, főleg a harmadik körben, need is volt, sima steal lett volna ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy; Beatty: OT kellett és felette még ne törjünk pálcát, a tavalyi évben jó irányba változott a játéka, nem kizárt h lesz még belőle valami. Összességében én nem látok itt semmi rendkívülit az előző évekhez képest, sőt absz erőltetettnek érzem ezt a megváltozott szemlélet elméletet.Egyébként a drafton hamarosan eldől, h kinek van igaza.. nekem van egy fogadásom, h nem lesz meglepetés a részünkről idén se. (én egyébként JPP-t (sőt Sintimet se) sorolom ebbe a kategóriába, mert a poszt az akkor is teljesen jogos és várható volt mindkét esetben)
több mint 15 éve
Talán rossz kifejezést használtam. Továbbra is azt gondolom, hogy a dolog érthető ("van idő hogy fejlődjenek, úgy sem játszik a rookie, stb") de eltolódtunk az utóbbi 1-2 évben nagyon az "upsidera" draftolás irányába. Tudom megy a szekér, de azért tavaly is jól jött volna 1-2 "kész" focista.2010: JPP - abszolút az upsidera ment a dolog, óriási szerencsénk hogy be tudott állni amikor szükség volt rá; Linval Joseph - OK, ez az amit lotus leírt ("van elég ember, úgy sem fog játszani, tanuljon csak"); Chad Jones (ez need volt, kár hogy valószínűleg akárhogy szurkolunk neki, soha nem fog kiderülni hogy mit ér a gyerek); Phillip Dillard (ez nekem teljesen érthetetlen volt: need volt ugyan, erre hoztak egy Goff 2.0-át, max arra hogy "legyen rajta nyomás"); Petrus (ha valamiből G-ból akkor is Dunát lehetett rekeszteni a rosteren, + nála volt "freak factor"); Adrian Tracy (újabb 4-3; 3-4 konverzió; az előszezon alapján ebből még lehetett is volna valami, kár hogy megsérült; ez is need volt; de megint egy boom or bust választás); Matt Dodge (needre, érkezett a legerősebb lábú versenyző a draftól, a technikáját elhanyagolva... csak amíg mondjuk a D-Line meg O-Line edzőink jók, addig Quinn egy katasztrófa és módszeresen neki is állt a gyerek tönkretételének)
2009: Nicks (ez a pick teljesen rendben van); Sintim (erre mondhatjuk hogy már akkor is kellett OLB; de a draft ezen a pontján találhattunk volna lazán olyan LB-t aki volt annyira kiforrott hogy legalább már idén játszott volna rendesen - ez a pick be lett áldozva az "upside" oltárán); Beatty (róla is azt írták hogy hatalmas upsideja van, ha képes lesz játszani egyáltalán NFL-ben; és ez még itt sem dőlt el véglegesen); Barden (OK, nagyon nem volt receiverünk); Beckum (itt is tök egyértelmű hogy Reese nem azt nézte, hogy "kit tudnánk a legjobban felhasználni", hanem hogy kiből mi lehetne (csak nem a mi offensünkben)); DeAndre Wright, Bomar, Stonney Woodson....
2007-2008 után elég nagy visszaesés; nem tudom megmondani hogy miért de szerintem láthatóan "megközelítést" váltott Reese a draftolásnál. Ez lehet tényleg az hogy "elég jó a csapat, nem kell fölöslegesen piszkálni"; vagy pl hogy Reese mindenképp nagyot akar robbantani és "ahol gyalulnak ott repül a forgács".

