New York Giants

49 feliratkozó

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk ha tavaly Bradshaw és Jacobs nem tudott futni a fal mögött, akkor nem tudom ő hogyan fog. De majd kiderül...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
erről ennyit...
faszán benéztem az időpontot , azt hittem ma éjszaka lesz az első kör!
pedig pont őt tippeltem volna... 😉

A vezetőség viszont már többször bizonyította hogy jól ért a dolgokhoz ! Ebben mindenképpen bízhatunk!

ez a srác nem lett volna bent még 2. körben is ??yooker
sztem kizárt... eleve Tampa beugrott elénk, mert úgy gondolták, hogy RB-t viszünk, és ők kinéztek vkit... de hogy lecsússzon 2/32ig lehetetlen...csebi
na kb ennyire ismertem a prospecteket...

akkor a legnagyobb need volt a RB csak mi nem tudtunk róla...
több mint 12 éve
Ron 18
Egy kis összefoglaló Wilsonról:

http://www.youtube.com/watch?v=5OCng8f1ZigForti
Mindenképpen előnye, hogy viszonylag stabilan áll a lábán a srác, bírja rendesen az ütéseket 😊 Csak azt is néztem, h kicsit néha túlságosan is meg akarja futni a yardokat. Volt egy futása a videón, ahol kb. -20 yardról jött vissza. Ez szép meg minden, de ezt nálunk is eljátssza, akkor agyfaszt kapok.
Kíváncsian várom, h mit fog mutatni.
több mint 12 éve
actommy 17
Nekem tetszik amit a videón látok, nagyon akrobatikus, jól cselez, és pattognak le róla a védők, jó lesz ő, és még vannak bent jó támadó falemberek, hátha valamelyik hozzánk jön.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
erről ennyit...
faszán benéztem az időpontot , azt hittem ma éjszaka lesz az első kör!
pedig pont őt tippeltem volna... 😉

A vezetőség viszont már többször bizonyította hogy jól ért a dolgokhoz ! Ebben mindenképpen bízhatunk!

ez a srác nem lett volna bent még 2. körben is ??yooker
sztem kizárt... eleve Tampa beugrott elénk, mert úgy gondolták, hogy RB-t viszünk, és ők kinéztek vkit... de hogy lecsússzon 2/32ig lehetetlen...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
http://www.youtube.com/watch?v=80qbfhxmzJE&feature=player_embedded

most már lehet off-deff csata hátra szaltóban is...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
erről ennyit...
faszán benéztem az időpontot , azt hittem ma éjszaka lesz az első kör!
pedig pont őt tippeltem volna... 😉

A vezetőség viszont már többször bizonyította hogy jól ért a dolgokhoz ! Ebben mindenképpen bízhatunk!

ez a srác nem lett volna bent még 2. körben is ??
több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Egy kis összefoglaló Wilsonról:

http://www.youtube.com/watch?v=5OCng8f1Zig
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott
Mayock azt mondta, hogy "really good pick". Ő pedig aztán ismeri a prospecteket, tehát hiszek neki. Mondjuk az elgondolkodtató, hogy kb olyan stílusú, mint Ahmad...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hááát...én is más posztra számítottam. De biztos látnak benne vmit.
Remélem a 2. körben feljövünk az egyik jó ol prospectért (Pl.: Martin, Glenn, Massie)Szsziszka
Kb. esélytelennek tartom. Martint kiviszi a Rams egyből szvsz, és Glennért is az első 10-be kellene menni...

Én tegnap mondtam, hogy olyan fogunk húzni, akire senki nem számított 😊
Remélem nagyon bejön Wilson, mert különben iszonyat nagy hiba volt bent hagyni ilyen OL-eket.

több mint 12 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hááát...én is más posztra számítottam. De biztos látnak benne vmit.
Remélem a 2. körben feljövünk az egyik jó ol prospectért (Pl.: Martin, Glenn, Massie)
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Egyébként járt nálunk David Wilson?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
közben: Giants add defensive tackle Shaun Rogersironroy
Legalább ez felhúzza a FO mani teljesítményét.

Igazából azt nem értem, miért nem tradeltünk le?

több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
közben: Giants add defensive tackle Shaun Rogers
több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
(Már nem csikorgatom fogam.)

I was told that the Giants aren’t looking to take a tight end in the first round. And I had heard that running back was likely not an option at 32. But in the last few hours, I heard Virginia Tech running back David Wilson could be considered if all the other names above are gone and that the Giants might like Wilson more than Boise State’s Doug Martin.
Ez az idézet három és fél órával ezelőtti az ESPN-ről. Árnyalja a képet.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Finoman szólva sem vagyok boldog; de eddig úgy tűnt hogy Reese ért hozzá. Ki fog derülni...

Magam részéről meg az eddigi lépéseink alapján én inkább vártam WR-t mint bármelyik OT-OG-t az első körben; mert egyszerűen nem nagyon érdekelnek minket az első körös o-line prospectek mindig inkább keresnek egy nyerset hátul és bíznak az edzői stábban.salander
Ez van sajnos. Én tuti valamelyik OT-t húztam volna a Glenn-Martin duó közül.
Remélem második körben jobb jön, mondjuk Sanu, vagy Allen

több mint 12 éve
Forti New York Giants 133
Na ne... ez most komoly? RB?
Mi van azzal hogy, RB-t soha ne draftolj első körben csak ha szuper tehetség??? :o :oironroy
Legalább nemcsak engem basz fel :mad:balu10
Néztem az ESPN-en, hát ott sem volt őszinte a mosolya a szurkereknek.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Na ne... ez most komoly? RB?
Mi van azzal hogy, RB-t soha ne draftolj első körben csak ha szuper tehetség??? :o :oironroy
Legalább nemcsak engem basz fel :mad:

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Finoman szólva sem vagyok boldog; de eddig úgy tűnt hogy Reese ért hozzá. Ki fog derülni...

Magam részéről meg az eddigi lépéseink alapján én inkább vártam WR-t mint bármelyik OT-OG-t az első körben; mert egyszerűen nem nagyon érdekelnek minket az első körös o-line prospectek mindig inkább keresnek egy nyerset hátul és bíznak az edzői stábban.

Jacobsnál meg tudod te is... Még a törött lábú Bradshawnál is szarabbul futott (bár én a linet hibáztatom) és cserébe nem kicsit volt túlfizetve.
több mint 12 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Na ne... ez most komoly? RB?
Mi van azzal hogy, RB-t soha ne draftolj első körben csak ha szuper tehetség??? :o :o
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Igazából 1 dolog miatt akartam nagyon Jonathan Martint: 4 hónappal ez előtt (felmérők előtt), a teljesítménye alapján Top5 játékosnak tartották.

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én is ezt hittem, de ezt lassan átértékelhetjük... Bradshaw két nagyon speciális kezelést is kapott idén a lábára... Szerintem a pick megválaszolta hogy hogyan gyógyul.salander
Az ok, mivel előző évben és szerintem idén is passzorientált csapat leszünk én feleslegesnek érzem, Akkor meg minek vágtuk ki Jacobsot (tudom fizu)?

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
A BPA Jonathan Martin vagy Cordy Glenn lett volnabalu10
Vagy Hill, Jeffery... Ja.salander
Sokkal jobbakat is húzhattunk volna és én ezért keltem fel :mad:

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez needre jött sajnos... Legalább Junior. De a Giantsnél: korai körös RB = Bust
Forti
Ekkora need nem volt egyébként sem! Nem kezdő RB kell nekünk, hanem cserebalu10
Én is ezt hittem, de ezt lassan átértékelhetjük... Bradshaw két nagyon speciális kezelést is kapott idén a lábára... Szerintem a pick megválaszolta hogy hogyan gyógyul. Kezdhetünk aggódni érte hivatalosan is.
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Ez needre jött sajnos... Legalább Junior. De a Giantsnél: korai körös RB = Bust
Forti
Ekkora need nem volt egyébként sem! Nem kezdő RB kell nekünk, hanem csere