Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Giants

50 feliratkozó

4 hónapja
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
Ha megkérdeztek engem speciel mint Ravens szurkoló Haribóról és a stábról, én rohadtul nem lennék bizakodó.
Ha levesszük a Lamar ( ha Lamar kezd 76-31 nélküle 6-11 ) éveket és a Super Bowlal bezárodó mérlegét nálam az közelebb áll a valósághoz, mint ahova taksálják. Konkrétan 2013 és 2018 11. hetén 4-5 volt a Ravens és így ez az időszaka, 4-es győzelmi aránnyal kezdődik neki, 44-45 és mondjuk ki ezt valószínűleg egy jobban menedzselt franchiseban mint a Giants volt az említett időszakban.
Csökönyösen ragaszkodik a máshol megbukott embereihez a játékra nincs hatása és valami irgalmatlan rossz time management jellemzi.
Sok tehetség van a Giantsbe sok szóval nem gondolom, hogy Raiders szintű leégés lenne mint Pete Carrollnak, de nálam 7-8 W a max amit ki tud hozni ez a stáb.
Ne vegyétek ezt lelombozásnak, de nálam JH túlértékelt, főleg aki tudja a Super Bowlja történetét, ahol szintén majdnem leégett tetemes előnyről.
KeyG
Tudod mennyi az összmérlegünk az utolsó 9 szezonban? 44-105.. 7-8W? egyszer sikerült 9-et összehozni ez idő alatt, egyébként 4,3W-s átlagot hoztunk a többi 8 évben.. Senki nem vár csodát ahogy eddig se tettük, csak legyen már végre vége ennek a brutális egy évtizede tartó foshalmaznak ami itt van.
Én se akarlak lelombozni, de simán el tudom képzelni, hogy nemsokára visszasírjátok ezt az időszakot a Steelers-el együtt amit most annyira kritizáltok..
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Ha megkérdeztek engem speciel mint Ravens szurkoló Haribóról és a stábról, én rohadtul nem lennék bizakodó.
Ha levesszük a Lamar ( ha Lamar kezd 76-31 nélküle 6-11 ) éveket és a Super Bowlal bezárodó mérlegét nálam az közelebb áll a valósághoz, mint ahova taksálják. Konkrétan 2013 és 2018 11. hetén 4-5 volt a Ravens és így ez az időszaka, 4-es győzelmi aránnyal kezdődik neki, 44-45 és mondjuk ki ezt valószínűleg egy jobban menedzselt franchiseban mint a Giants volt az említett időszakban.
Csökönyösen ragaszkodik a máshol megbukott embereihez a játékra nincs hatása és valami irgalmatlan rossz time management jellemzi.
Sok tehetség van a Giantsbe sok szóval nem gondolom, hogy Raiders szintű leégés lenne mint Pete Carrollnak, de nálam 7-8 W a max amit ki tud hozni ez a stáb.
Ne vegyétek ezt lelombozásnak, de nálam JH túlértékelt, főleg aki tudja a Super Bowlja történetét, ahol szintén majdnem leégett tetemes előnyről.
KeyG
Igen, én mondtam is, hogy nálam nem ő lenne a választás, mivel megvannak a korlátai, és nem is túl sexy az, amit csinál. De viszont elég magasan van a padlója, és lehetett tudni előre, hogy csak úgy ír alá, ha kisöpörheti a padlást. Ez megtörtént, mással pedig nem lett volna rá esély, így egyelőre elégedett vagyok, ennyit megért, szvsz az első két évében lesz előrelépés. Azt meg csak remélni tudom, hogy tartós eredménytelenség esetén nem fogják ide láncolni.
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Ha megkérdeztek engem speciel mint Ravens szurkoló Haribóról és a stábról, én rohadtul nem lennék bizakodó.
Ha levesszük a Lamar ( ha Lamar kezd 76-31 nélküle 6-11 ) éveket és a Super Bowlal bezárodó mérlegét nálam az közelebb áll a valósághoz, mint ahova taksálják. Konkrétan 2013 és 2018 11. hetén 4-5 volt a Ravens és így ez az időszaka, 4-es győzelmi aránnyal kezdődik neki, 44-45 és mondjuk ki ezt valószínűleg egy jobban menedzselt franchiseban mint a Giants volt az említett időszakban.
Csökönyösen ragaszkodik a máshol megbukott embereihez a játékra nincs hatása és valami irgalmatlan rossz time management jellemzi.
Sok tehetség van a Giantsbe sok szóval nem gondolom, hogy Raiders szintű leégés lenne mint Pete Carrollnak, de nálam 7-8 W a max amit ki tud hozni ez a stáb.
Ne vegyétek ezt lelombozásnak, de nálam JH túlértékelt, főleg aki tudja a Super Bowlja történetét, ahol szintén majdnem leégett tetemes előnyről.
KeyG
Tul szigoruan nezed, ahol ok vannak onnan ki fogja JH hozni oket. Ha a QB megvan akkor a PO-ert is ott lesznek erosen es nelkule is alulrol. Ez nekik kezdesnek eleg elvileg. Bar az idei ev szerintem megismetelhetetlen lesz sokaig es sok csapatnal rossz elvarast szul.
no
We will see it, de én 6 W-re teszem őket. Haribó megint körülvette magát olyan szakikkal, akiket majd 1-1 gyengébb szezon után, fel tud áldozni.
Giantsnél, van QB1 talán? van WR1 az biztos van EDGE mind rookie szerződésen, itt is eredmény kell legkésőbb a következő szezon után, mert azután nehezebb lesz.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
no Baltimore Ravens 8 885
Ha megkérdeztek engem speciel mint Ravens szurkoló Haribóról és a stábról, én rohadtul nem lennék bizakodó.
Ha levesszük a Lamar ( ha Lamar kezd 76-31 nélküle 6-11 ) éveket és a Super Bowlal bezárodó mérlegét nálam az közelebb áll a valósághoz, mint ahova taksálják. Konkrétan 2013 és 2018 11. hetén 4-5 volt a Ravens és így ez az időszaka, 4-es győzelmi aránnyal kezdődik neki, 44-45 és mondjuk ki ezt valószínűleg egy jobban menedzselt franchiseban mint a Giants volt az említett időszakban.
Csökönyösen ragaszkodik a máshol megbukott embereihez a játékra nincs hatása és valami irgalmatlan rossz time management jellemzi.
Sok tehetség van a Giantsbe sok szóval nem gondolom, hogy Raiders szintű leégés lenne mint Pete Carrollnak, de nálam 7-8 W a max amit ki tud hozni ez a stáb.
Ne vegyétek ezt lelombozásnak, de nálam JH túlértékelt, főleg aki tudja a Super Bowlja történetét, ahol szintén majdnem leégett tetemes előnyről.
KeyG
Tul szigoruan nezed, ahol ok vannak onnan ki fogja JH hozni oket. Ha a QB megvan akkor a PO-ert is ott lesznek erosen es nelkule is alulrol. Ez nekik kezdesnek eleg elvileg. Bar az idei ev szerintem megismetelhetetlen lesz sokaig es sok csapatnal rossz elvarast szul.
4 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 643
Ha megkérdeztek engem speciel mint Ravens szurkoló Haribóról és a stábról, én rohadtul nem lennék bizakodó.
Ha levesszük a Lamar ( ha Lamar kezd 76-31 nélküle 6-11 ) éveket és a Super Bowlal bezárodó mérlegét nálam az közelebb áll a valósághoz, mint ahova taksálják. Konkrétan 2013 és 2018 11. hetén 4-5 volt a Ravens és így ez az időszaka, 4-es győzelmi aránnyal kezdődik neki, 44-45 és mondjuk ki ezt valószínűleg egy jobban menedzselt franchiseban mint a Giants volt az említett időszakban.
Csökönyösen ragaszkodik a máshol megbukott embereihez a játékra nincs hatása és valami irgalmatlan rossz time management jellemzi.
Sok tehetség van a Giantsbe sok szóval nem gondolom, hogy Raiders szintű leégés lenne mint Pete Carrollnak, de nálam 7-8 W a max amit ki tud hozni ez a stáb.
Ne vegyétek ezt lelombozásnak, de nálam JH túlértékelt, főleg aki tudja a Super Bowlja történetét, ahol szintén majdnem leégett tetemes előnyről.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
yooker
Igen, megnéztem az utolsó 5 vagy 10 évet, és mindenhol alulról a 3. Legrosszabb a csapat. Konkrétan liga alja. Innen egy jó közepes folyamatos teljesítményt nem lesz kis feladat összehozni.✌️
ozibozi
Azért nagy csoda sem kell hozzá feltétlenül. A Pats tavaly és tavalyelőtt is előttünk draftolt, most meg SB-t játszik...
vanek úr
Nem is volt folyamatosan liga alja egy évtizedig mint mi, itt a Jets, Browns szintről kell kitörni,
ozibozi
Igen, ez a két negatív példa. De a Lions, Jags ugyanez a szint volt hosszú éveken keresztül, és ők meg bizonyították, hogy teljes rezsimváltással, ha jól hajtják végre, 2 év alatt kontender csapatot lehet csinálni a semmiből.
vanek úr
nem lehetetlen, sok példa van fellángolásokra, csak ne 1-2 évig tartson majd mint náluk, mint amikor felülnek a hullámvasútra.
Az hogy legalább kitakarítottak pár őskövületet az mindenképpen reménykeltő.
E nélkül mindegy is lett volna kit neveznek ki.
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
yooker
Igen, megnéztem az utolsó 5 vagy 10 évet, és mindenhol alulról a 3. Legrosszabb a csapat. Konkrétan liga alja. Innen egy jó közepes folyamatos teljesítményt nem lesz kis feladat összehozni.✌️
ozibozi
Azért nagy csoda sem kell hozzá feltétlenül. A Pats tavaly és tavalyelőtt is előttünk draftolt, most meg SB-t játszik...
vanek úr
Nem is volt folyamatosan liga alja egy évtizedig mint mi, itt a Jets, Browns szintről kell kitörni,
ozibozi
Igen, ez a két negatív példa. De a Lions, Jags ugyanez a szint volt hosszú éveken keresztül, és ők meg bizonyították, hogy teljes rezsimváltással, ha jól hajtják végre, 2 év alatt kontender csapatot lehet csinálni a semmiből.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
yooker
Igen, megnéztem az utolsó 5 vagy 10 évet, és mindenhol alulról a 3. Legrosszabb a csapat. Konkrétan liga alja. Innen egy jó közepes folyamatos teljesítményt nem lesz kis feladat összehozni.✌️
ozibozi
Azért nagy csoda sem kell hozzá feltétlenül. A Pats tavaly és tavalyelőtt is előttünk draftolt, most meg SB-t játszik...
vanek úr
Nem is volt folyamatosan liga alja egy évtizedig mint mi, itt a Jets, Browns szintről kell kitörni,
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
yooker
Igen, megnéztem az utolsó 5 vagy 10 évet, és mindenhol alulról a 3. Legrosszabb a csapat. Konkrétan liga alja. Innen egy jó közepes folyamatos teljesítményt nem lesz kis feladat összehozni.✌️
ozibozi
Azért nagy csoda sem kell hozzá feltétlenül. A Pats tavaly és tavalyelőtt is előttünk draftolt, most meg SB-t játszik...
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
yooker
Igen, megnéztem az utolsó 5 vagy 10 évet, és mindenhol alulról a 3. Legrosszabb a csapat. Konkrétan liga alja. Innen egy jó közepes folyamatos teljesítményt nem lesz kis feladat összehozni.✌️
4 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
4 hónapja
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Harbough es az eddigi stab a kozepszerre szinte garancia
Ordas nagy hulyesegek ,mellenyulasok,el meccselesek stb nem nagyon lesznek .Egy tisztes munka varhato
ami ugye nekunk mar komoly elorelepes lenne szoval eddig
jok vagyunk 😀
4 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.
GJohnny74
Alapvetően szerintem a Chiefs nem futott rosszul, nekem hatékonynak tűnt a futójáték, főleg gyenge futókkal (Hunt és Pacheco gyakorlatilag túlsúlyosak már). Sokkal nagyobb probléma volt a passzjátékkal, főleg ha azt nézzük, hogy nekik Mahomes volt a QB és így szenvedtek. Roman teljesítménye Chargers OC-ként nem volt annyira rossz, mint Nagy munkája a Chiefsnél ha a körülményeket is nézzük. Roman elvitte a balhét. Persze hogy pontosan mi volt Nagy munkája, na azt senki nem fogja pontosan megmondani Reiden és Nagyon kívül.
4 hónapja
no Baltimore Ravens 8 885
Remelem elviszitek Linde-t. Ricard-ot nem adnam, nincs TE-unk sem es kell a big body es o eleg jo eleg olcson. Persze nem kulcskerdes o sem.
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
Haba
pár vicceskedő komment kintről:

Run game co-ordinator? Next we’ll have a short yardage and long yardage co-ordinater.
And a 3rd and 32 coach.
1-2 gap cordinator

Red Zone coach? Clock management coach?
hydration and electrolytes coordinator”
ozibozi
Eleve azt mondják sokan (többek közt Stoutland is), hogy a sikeres futójáték 90 %-ban a falon múlik, tehát felesleges az RB edző, az is az OL coach dolga lenne.
vanek úr
Ezért lesz majd külön edzője a guardoknak, a centernek, és a T-nek. 😊

Komolyra fordítva, Állítólag Linderbaumra komolyan rámennek.
ozibozi
Meg Ricard-ra is. Akkor viszont sok helyet kell csinálni. Viszlát Thibó 😁
4 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
Haba
pár vicceskedő komment kintről:

Run game co-ordinator? Next we’ll have a short yardage and long yardage co-ordinater.
And a 3rd and 32 coach.
1-2 gap cordinator

Red Zone coach? Clock management coach?
hydration and electrolytes coordinator”
ozibozi
Eleve azt mondják sokan (többek közt Stoutland is), hogy a sikeres futójáték 90 %-ban a falon múlik, tehát felesleges az RB edző, az is az OL coach dolga lenne.
vanek úr
Ha nem sikerült olyan edzőt találni aki mindenben jó, akkor inkább ez. Lényeg, hogy tudjanak jól együtt dolgozni.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
Haba
pár vicceskedő komment kintről:

Run game co-ordinator? Next we’ll have a short yardage and long yardage co-ordinater.
And a 3rd and 32 coach.
1-2 gap cordinator

Red Zone coach? Clock management coach?
hydration and electrolytes coordinator”
ozibozi
Eleve azt mondják sokan (többek közt Stoutland is), hogy a sikeres futójáték 90 %-ban a falon múlik, tehát felesleges az RB edző, az is az OL coach dolga lenne.
vanek úr
Ezért lesz majd külön edzője a guardoknak, a centernek, és a T-nek. 😊

Komolyra fordítva, Állítólag Linderbaumra komolyan rámennek.
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
Haba
pár vicceskedő komment kintről:

Run game co-ordinator? Next we’ll have a short yardage and long yardage co-ordinater.
And a 3rd and 32 coach.
1-2 gap cordinator

Red Zone coach? Clock management coach?
hydration and electrolytes coordinator”
ozibozi
Eleve azt mondják sokan (többek közt Stoutland is), hogy a sikeres futójáték 90 %-ban a falon múlik, tehát felesleges az RB edző, az is az OL coach dolga lenne.
4 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ha van péz lóvéra miért ne... ha csak így tudnak javulni...

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
Haba
pár vicceskedő komment kintről:

Run game co-ordinator? Next we’ll have a short yardage and long yardage co-ordinater.
And a 3rd and 32 coach.
1-2 gap cordinator

Red Zone coach? Clock management coach?
hydration and electrolytes coordinator”
4 hónapja
Haba New York Giants 937
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
ozibozi
Hát ha egynek nem megy 🤪
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 720
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.

GJohnny74
2 ember csinálja egy dolgát
4 hónapja
GJohnny74 New York Giants 704
Greg Roman nálunk. Az az infó, hogy Matt Nagy gyengesége a futás és ebben tud segíteni Román, mert ő futás guru.
4 hónapja
vanek úr New York Giants Syracuse Orange 2 328
Stoutland már nem sas! Szerintem azért, h ő legyen az O fal edző, még a fanok is összedobnák a fizetését, legalábbis én biztos beszállnék
Haba
Ez mind szép, de van egy nagy hátránya. Sosem dolgozott sem Andy Reid, sem valamelyik Harbaugh alatt. És a jelek szerint mostanában ez a döntő faktor.
vanek úr
De ex Philly. Hátha ez is elég
Haba
De nem kötelesek elengedni (max ha előléptetik), nekünk pedig tutira nem fogják odaadni.
vanek úr
Lejárt a szerződése és nem hosszabbított
Haba
Hát én azt láttam több helyen is, hogy szerződés alatt áll, így blokkolni tudják a távozását. Ezért mondogatják, hogy nevezzék ki kamuból OC-nak.

Most már állítólag az is fix, hogy egy évet kihagy

Szerkesztette: vanek úr
4 hónapja
Haba New York Giants 937
Stoutland már nem sas! Szerintem azért, h ő legyen az O fal edző, még a fanok is összedobnák a fizetését, legalábbis én biztos beszállnék
Haba
Ez mind szép, de van egy nagy hátránya. Sosem dolgozott sem Andy Reid, sem valamelyik Harbaugh alatt. És a jelek szerint mostanában ez a döntő faktor.
vanek úr
De ex Philly. Hátha ez is elég
Haba
De nem kötelesek elengedni (max ha előléptetik), nekünk pedig tutira nem fogják odaadni.
vanek úr
Lejárt a szerződése és nem hosszabbított