New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
No, akkor kezdem az ismerkedést!
http://espn.go.com/video/clip?id=6431017




több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
gunner volt, ami tekintve a szezon bénázásait jól jöhet

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azt meg nem tudhatod, hogy mit mutat. (Collegeben meg shutdown corner volt, szoval inkabb hagyjuk - plusz nem lassu)
En tavaly a JPP pickkel voltam igy, hogy jo, ok de johetett volna mas, remelem, Amu is ugy valik be, mint o.

Szerintem MLB-t nem fogunk huzni, ha jon is valaki akkor OLB lesz (Ayers es WIlson nem MLB). MIvel igy borult a fal tunning elmelet, ezert egy FA nagyagyuban en is bizok. ( Poz, vagy ha o nem akkor Barnett - Fewell rendszereben Poz nagyot dobna a vedelmen, ebben biztos vagyok - plusz egy Boley - Poz - Ayers/Wilson LB sor azert baba lenne - bar sokszor csak 2 van fent- de Poz akkor is istenkiraly lenne)

Ingram meg szepen mosolyog, de ne felejtsuk el, hogy o lassu, Jacobs stilusaban fut, csak eppen kb. 50 fonttal konnyebb. Brasdhaw is sokat volt serult, nalunk szerintem Ingram sem lett volna mas.

Mindegy, 2. kor erdekes lesz, kar hogy hamarabb kezdodik, mert ma is ejfelig fogok melozni. (Valamiert azt hittem, hogy az 1. kor is korabban kezdodik, ezert feltem, hogy nem latom, de azert vegigneztem)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Höri ezt írta róla!

Prince Amukamara

Poszt: CB
Egyetem: Nebraska
Szül: 1989. június 6. (Glendale, Arizona)
Előrejelzés: 1. kör
Magasság: 6-0 (183 cm)
Súly: 206 font (93 kg)
Erősségek:
Ideális magasság és tömeg, izmos testalkat – Nagyszerű a sebessége és a gyorsulása az előre- és hátramozgásoknál – Jól vált irányt a laza csípőjének és a gyors lábmunkájának köszönhetően - Atletikus, mozgékony, kiegyensúlyozott és jó a súlypont emelkedése – Technikailag képzett megérti a játék legapróbb részleteit is - Erős és fizikális, amivel megnehezíti az elkapók elindulását – Kiemelkedő ösztönös megérzéssel rendelkezik – Okos és tudatos, nagy foci intelligenciával rendelkezve – Hatékonyan alkalmazható emberfogásban és zónavédekezésben is – A szereléseket megbízhatóan teljesíti és néha nagy ütközést is bemutat – Nem fél fellépni és besegíteni a futás ellen – Magabiztos és ha hibázik könnyen kijön belőle – Keményen dolgozik és kiérdemli a csapattársai tiszteletét – Nem sérülékeny és rengeteg tapasztalattal rendelkezik.
Gyengeségek:
Néha túlságosan agresszív ezért időnkét megveri az embere – Átlagos kezek és labdaérzék, nem egy playmaker - Hajlamos gyakran túl magasan végrehajtani a hátra felé mozgást – Néha nehezen szakad el a blokktól – Nem használták visszahordóként az egyetemen..
Megjegyzések:
Három évig kezdő és csapatkapitány a Cornhuskersben – All-American első csapatba választották 2010-ben – All-Big 12 első csapatba seniorként, míg a második csapatba juniorként választották be – 2010 Év Védekező Játékosa a Big 12-ben – Szociológiából szerzett diplomát – Sok közösségi munkát vállal – A középiskolában, kosárlabdában és atlétikában is kiemelkedő volt, mindkét sportban többszörös állami (Arizona) bajnok – Egyetemi pályafutását 47 egymás utáni mérkőzéssel fejezte be – Egy kiforrott játékos, akinek megvannak a testi és a kézzel nem fogható tulajdonságai, hogy az NFL-ben első számú CB legyen.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Nickelben főleg futásokat szívtunk be (Colts meccs és Peyton áthívások), de azért passz is volt példa mikor a 3 safety nem tudta elosztani hátul a zónát.
Igen, nem véletlenül volt top 10pick aláírom, de ha ez számít akkor a panthersnek PP-t kellett volna vinnie, mert konszenzus top1 pick volt...
értem én h BPA volt, aláírom, hogy jó játékos, de nem mutat semmi többet a meglévő CB-knél és le is írtam h miben nem.
már amúgy most megfogadtam ha lesz egy 6 pickes szezonja akkor majd rendelek prince-s polót az tuti...
Falat inkább erősíteni kellett volna vagy az RB-t (jó ezt tudjuk későbbi körökben is, de Ingram-mel hihetetlen jó rush offensünk lett volna, és akkor Eli is nyugodtan dobálja a td-ket)
Ha nem húzunk értelmes MLB-t akkor legalább FAról hozzunk egy világsztárt...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
én nem örülök... cáfoljon meg de kb ugyanazt tudja mint az összes cb-nk... nem túl gyors, nem nagy ballhawk, és már ketten fognak 21-ben szaladgálni 😀. Ide olyan CB kellett volna aki vonzza a labdát, nem csak elüti, így Ross napjai meg vannak számolva meg Thomasnak is talán (ja ő is milyen jó h tavaly kiemelkedően játszott, erre idehoznak egy riválist neki). Megértem én h anno pl Bankset húztuk a 4 legendás lb mellé, de ott akkor ketten már pályafutásuk végén jártak, meg tavaly JPP, de D-line-ban az idei nflben már kötelező a rotáció...
elpazarolt pick mitn Ron Dayne ( 1jó éve volt kb), telített helyre hoztuk, ahelyett hogy a meglévő gondokat orvosoltuk volna, tőle nem lesz jobb igazából a sec, ha nincs pressör
azért bánt igazán mert Ingrammel meg lenne oldva minden rinyálos jákob és fumlbeahmad gondunk...
sokkal jobb húzás lett volna sztem az RB, de még Costanzo is (Soldert sajnos elvitte Bill)csebi
Ingramet v Castonzot is szívesen láttam volna. De sztem jó vásárt csináltunk. Igaziból Websternek is csak 1 kiemelkedő éve volt. Ross sajnos folyton sérült, meg mikor pályán volt, nem alkotott maradandót nickelben. Nem vok benne biztos h marasztalni fogjuk, sok pénzt meg tuti nem adunk neki. Thomas-Webster páros stabil, meg jók, de nem világverők. Bruce Johnson nem is kapott tavaly lehetőséget a jó rookie szezonja után, nem tudom mi van vele. Így most lesz kb. 4 jó cb-nk, közülük Ross, v. Thomas megy majd. (Gondolom Ross.) Szóval sztem nem ártott ő, pláne h nickelben azért szívtunk rendesen.
Másrészt én bízom benne h tud olyat mutatni amit a jelenlegiek nem.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Wishniewski meg bent van, szoval tamado fal belsejebe o lehetne tunning. Vedofal pick igy erdekesebb lesz, lehet hogy nem 2. korben oldjuk meg. Coefield miatt a DT lett volna a fontosabb, Austin meg bent van, de nem hiszem hogy 2/20-ig csuszik, bar Bowers (de mondhatnam Houstont, Mallettet) csuszasa felkavarhatja az allovizet (azert egy korabban tuti top5 picknek nehez lesz ellenallni, szoval ez meg alaposan atirhatja a dolgokat. Lehet megint lepottyan hozzank valaki, LB-k pl meg mindig bent vannak)

En kb. felkotottem volna magam egy Ingram huzastol. Gyoztem imadkozni, hogy csak ot ne.

Azert Amu nem veletlen volt konszenzusos top 10 pick, egy Nebraska deffben teljesitett nagyon jol. Belole siman kinezem, hogy shutdown corner lesz. (Igen, igy Ross kb. kuka - A Ron Dayne hasnolat azert eros)Castonzo jobb lett volna talan (pick elott en is irogattamm, hogy we want castonzo) de en mar annak is orulok, hogy a sok barom huzas ellenere mi legalabb olyan embert huztunk, aki olyan csapatreszbe jott, ahova kellett is a tunning.

Mint irtam, en azt banom, hogy kimentek az ertelmes DT-k. Biztam benne, hogy a CHargers viszi Jordant, hozzank meg jon Luiget, de nem, hogy rohadjanak meg. Bar meg Jordan is erdekes lett volna a fal kozepen Canty mellett. Viszont igy nagy valoszinuseggel megprobaljuk majd Coefieldet maradasra birni.

Mindegy, ezen mar kar agyalni, GO PRINCE!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
és ha wilsont nem hozzuk el a 2. körben akkor Reesenél nagy gondok vannak...(esetleg még Ayers esetén elfogadom a bocsánat kérését)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
én nem örülök... cáfoljon meg de kb ugyanazt tudja mint az összes cb-nk... nem túl gyors, nem nagy ballhawk, és már ketten fognak 21-ben szaladgálni 😀. Ide olyan CB kellett volna aki vonzza a labdát, nem csak elüti, így Ross napjai meg vannak számolva meg Thomasnak is talán (ja ő is milyen jó h tavaly kiemelkedően játszott, erre idehoznak egy riválist neki). Megértem én h anno pl Bankset húztuk a 4 legendás lb mellé, de ott akkor ketten már pályafutásuk végén jártak, meg tavaly JPP, de D-line-ban az idei nflben már kötelező a rotáció...
elpazarolt pick mitn Ron Dayne ( 1jó éve volt kb), telített helyre hoztuk, ahelyett hogy a meglévő gondokat orvosoltuk volna, tőle nem lesz jobb igazából a sec, ha nincs pressör
azért bánt igazán mert Ingrammel meg lenne oldva minden rinyálos jákob és fumlbeahmad gondunk...
sokkal jobb húzás lett volna sztem az RB, de még Costanzo is (Soldert sajnos elvitte Bill)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Wow! Én Örülök Amukamarának! Nem volt az igazi a cb poszt (sztem az ol és lb need után a db volt a legfontosabb), eddig is mondtam h nem ártana egy igazi shutdown cb. Remélem az lesz belőle.
2. körre bent van még csomó lb (csak Miller ment ki), ol-ből viszont eléggé megcsappant az állomány. 2. és 3. körben ezekre a posztokra húznék (nem feltétlenül ilyen sorrendben).
Ja és sokan top10-be várták Prince-t. 19.-re nagyon jó pick.Szsziszka
Nekem is nagyon tetszik ez a pick 😀 ! Hisz olyan QB-k értek el ellenünk 300+-t, mint Kitna! Ebbe a csoportba amúgy is elég erősek a WR állományok. Szerintem a második körbe LB-t fogunk, nagyon-nagyon örülnék, ha Ayers bent lenne, vagy ha feltradelnénk érte (lehet egyáltalán 2. körben tradeelni?) OL pedig szerintem annyi ment ki, hogy nem érné meg a 2. kört, de a 3.-ba már simán lehetne azt húzni.balu10
Tradelni bármelyik körben lehet.
Orlando Franklin, Ijalana, Ayers, Martez Wilson, Bruce Carter közül jó lenne vkit behúzni 2. körben. (Justin Houston inkább 3-4-ben passrusholna, nem hiszem h nekünk kéne.)
A 3.-ban mire sorra kerülünk már nem hiszem h akármelyik is bent lesz.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Wow! Én Örülök Amukamarának! Nem volt az igazi a cb poszt (sztem az ol és lb need után a db volt a legfontosabb), eddig is mondtam h nem ártana egy igazi shutdown cb. Remélem az lesz belőle.
2. körre bent van még csomó lb (csak Miller ment ki), ol-ből viszont eléggé megcsappant az állomány. 2. és 3. körben ezekre a posztokra húznék (nem feltétlenül ilyen sorrendben).
Ja és sokan top10-be várták Prince-t. 19.-re nagyon jó pick.Szsziszka
Nekem is nagyon tetszik ez a pick 😀 ! Hisz olyan QB-k értek el ellenünk 300+-t, mint Kitna! Ebbe a csoportba amúgy is elég erősek a WR állományok. Szerintem a második körbe LB-t fogunk, nagyon-nagyon örülnék, ha Ayers bent lenne, vagy ha feltradelnénk érte (lehet egyáltalán 2. körben tradeelni?) OL pedig szerintem annyi ment ki, hogy nem érné meg a 2. kört, de a 3.-ba már simán lehetne azt húzni.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majddande
Reméljük igazad lesz 😀Asbee
Na itt most szívesen lemondanék erről 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majddande
Reméljük igazad lesz 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyooon fasza választos volt 😀 kicsit fostam h lejebb tradelünk és pont kiviszik előlünk de így királyság :cool:
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Nagyon tetszetős pick 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Wow! Én Örülök Amukamarának! Nem volt az igazi a cb poszt (sztem az ol és lb need után a db volt a legfontosabb), eddig is mondtam h nem ártana egy igazi shutdown cb. Remélem az lesz belőle.
2. körre bent van még csomó lb (csak Miller ment ki), ol-ből viszont eléggé megcsappant az állomány. 2. és 3. körben ezekre a posztokra húznék (nem feltétlenül ilyen sorrendben).
Ja és sokan top10-be várták Prince-t. 19.-re nagyon jó pick.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
BPA forever!

Nem is érdemes találgatni a draft előtt, mert mindig attól függ a húzásunk, hogy ki marad bent, nem attól mi a legnagyobb need. Ennek ellenére ez jó húzás volt.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Amukamara-pick jóféle :cool:
Bár bent volt Castonzo is én örülök, mert így legalább kevésbé fognak szétdobálni minket. De nem hiszem, hogy az MLB probléma tökéletesen, szurkolóknak tetsző módon lesz megoldva.

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Thomas nem RFA-lesz?

Elnezve a nagy QB run-t a kor elejen, a 2. korben is lesznek pofas vedok. Mondjuk OL-t is megszelektaltak rendesen.lotus86
Hát tudja a rák, hogy milyen szabályok szerint fog futni a szekér jövőre.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Thomas jövőre FA lesz, Ross lehet hogy sose lesz már a SB runos önmaga és szintén FA lesz.

Teljesen benne van ez a pick. (Szerintem arra vártunk hátha letradel valaki...) Amikor nem jött senki, akkor már éreztem.salander
Thomas nem RFA-lesz?

Elnezve a nagy QB run-t a kor elejen, a 2. korben is lesznek pofas vedok. Mondjuk OL-t is megszelektaltak rendesen.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Thomas jövőre FA lesz, Ross lehet hogy sose lesz már a SB runos önmaga és szintén FA lesz.

Teljesen benne van ez a pick. (Szerintem arra vártunk hátha letradel valaki...) Amikor nem jött senki, akkor már éreztem.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratu nagy húzás volt Vick azt sem tudja hová dobjon majd
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Nagyon nem volt rossz!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
1/19 Prince Amukamara

En orulok. Se nem Pouncey, se nem Ingram, es a sok barom huzas ellenere mi szerintem jo boltot csinaltunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Ja a new yorkiak nagyon Soldert mondják, de én MAyocknak hiszek és Ingram...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.