New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
miért? ennyire rossz Wilson?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊salander
nem fogjuk őt húzni 😊Szesze
En is ezt remelem.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊salander
nem fogjuk őt húzni 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mert Rolle-t cutolta a Cardinalsadam8
Jah, értem akkor. Köszi

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Mert Rolle-t cutolta a Cardinals

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kaptunk 2 db 6 körös picket kompenzációnak Carrért és Fred Robbinsért. Reméljük idén bejönnek majd a hátsó körös húzásaink.

Ayers egész szimpatikusan nyilatkozik, bár gondolom ez eléggé rutin dolog

Mondjuk ha nem lesz training camp esetleg, akkor kicsi az esély hogy ezekből a pickekből bármi igazán jó kijöjjön. Sajnos.salander
Sziaztok! Azt értem, hogy Carr, meg Robbins elment tőlünk tavaly FA-n, de Rolle miért nem számít így szerzett játékosnak? Nem mintha nem örülnék a + 2db 6. körösnek, csak ezt a részét nem értem.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem tudom volt-e már. Tuck milyen rendes gyerek és menő, hogy tud billiárdozni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=bx7UdmrUXDk

Kicsit jó tortát csináltak neki.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályáncsebi
Nem lattam tul sok NCAA meccset, de par FLorida talalkozo azert becsuszott es azokon Punci kritikan alul teljesitett. Hogy kik ellen jatszottak arra mar nem emlekszem, de ossze-vissza hajigalta a shotgun snappeket es nagyon latszott rajta, hogy o nem center, hanem inkabb guard. Egyebkent sok szaki irja rola, hogy soha nem volt olyan jo, mint a bratyo.

Ettol fuggetlenul persze lehet, hogy draftoljuk, csak en marhara meglepodnek, es nagyon nem tetszene. (De valoszinu, hogy nem fogjak kikerni a velemenyemet 😀 )lotus86
Huhh hát róla egyből két elbaszott snap jut eszembe...Persze gondolom NFL-ben guardként játszana. Meg nem is hiszem, hogy őt draftoljuk.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kaptunk 2 db 6 körös picket kompenzációnak Carrért és Fred Robbinsért. Reméljük idén bejönnek majd a hátsó körös húzásaink.

Ayers egész szimpatikusan nyilatkozik, bár gondolom ez eléggé rutin dolog

Mondjuk ha nem lesz training camp esetleg, akkor kicsi az esély hogy ezekből a pickekből bármi igazán jó kijöjjön. Sajnos.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályáncsebi
Nem lattam tul sok NCAA meccset, de par FLorida talalkozo azert becsuszott es azokon Punci kritikan alul teljesitett. Hogy kik ellen jatszottak arra mar nem emlekszem, de ossze-vissza hajigalta a shotgun snappeket es nagyon latszott rajta, hogy o nem center, hanem inkabb guard. Egyebkent sok szaki irja rola, hogy soha nem volt olyan jo, mint a bratyo.

Ettol fuggetlenul persze lehet, hogy draftoljuk, csak en marhara meglepodnek, es nagyon nem tetszene. (De valoszinu, hogy nem fogjak kikerni a velemenyemet 😀 )


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

az új igazolások 😛 Mascherano ezen a képen is elég értelmes fejet vág.gerle
az Wyatt 😀

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 128 — Lucas Scott
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

amúgy mit gondoltok h draftolunk egy C-t első körben? Pounceyt mondják a legjobban, O'Hara is többet volt tavaly az SZTK-ban mint a pályán

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye

az új igazolások 😛 Mascherano ezen a képen is elég értelmes fejet vág.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na akkor:
Brady fiú - Manning lány az egyik ágról, másik ágról Rivers kölyök + Rodgers kölyök
Aztán ezeket is keresztezzük, és 2 emberöltő múlva megvan A QB 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)Höri
Bradynek van már kisfia? Mert akkor még a keresztezés is játszik.tenorx
igen, Benjamin Brady, meg egy zabigyerek is van elvileg 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)Höri
Bradynek van már kisfia? Mert akkor még a keresztezés is játszik.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Grat Elinak a kislányához!

Kicsit megnyugodhatnak a leendő ligatagok, hogy nem érkezik egy 3. generációs Manning gyerek az ellenfelek közé (egyelőre)

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Ne hülyéskedj! Azt akarod, hogy elérje az átok?😊vadibandi
Idén szerintem már úgyse lesz szezon, jövőre meg már a kövi rész lesz, és nem ő lesz rajta. De igazad van, nem kell az átok. 😊

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Azért az mindent elmond, hogy a Seahawks-nál a közönséget kellett jelölni 😛

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10balu10
Ne hülyéskedj! Azt akarod, hogy elérje az átok?😊




több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de legalább fellendíti a fórumot! Vote Nicks for Pesident 😊

http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover

Én már küldtem rá eggyet.
Üdv: balu10

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
offseasonban én full lamer vagyok, ha Vágónál kellene mondanom 10 egyetemi játékost, izzadnék a 40 milláért, ezért óvatosan kérdem, lesz e szezon, melyik a hiteles hírforrás, van e értelme a draftnak?
😀vittore
szezon nem lesz, draft kérdéses egyelőre, de mindenképpen lenne értelme
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
offseasonban én full lamer vagyok, ha Vágónál kellene mondanom 10 egyetemi játékost, izzadnék a 40 milláért, ezért óvatosan kérdem, lesz e szezon, melyik a hiteles hírforrás, van e értelme a draftnak?
😀
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A harmadik körben én talán Colin McCarthyt favorizáltam volna, de igazából kb rendben van. Esetleg Solder helyett Carimit.salander
McCarthy ma megsértül a pro day-enHöri
Ez komoly? Én utoljára csak azt olvastam róla, hogy 1-2 csapat biztos lehagyja a boardjáról a korábbi vállsérülése miatt. (Meg azt hogy voltak a Giantstől a Miami Pro Dayén - ami könnyen lehet hogy nem is neki szól.)