New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)

En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.Szesze
Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal), mellette Canty, Joseph es Bernard (bar o azert igazan mehetne) nem indokolja az 1. koros DT-t. De, mint irtam, tenyleg nem zarhato ki, es ha meghuzzuk, en ugy leszek majd a sraccal, mint JPP-vel, 100%-ig szurkolok majd neki.lotus86
Persze, ha Cofield marad akkor az első körös DT kilőve, én arra utaltam, h sztem nem fogjuk tudni Cofieldet itt tartani és akkor simán elképzelhető egy első körös DT draft, főleg h kifejzetten jó DT-k vannak idén. (emiatt egyébként mindenképp lesz DT húzás sztem)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.Asbee
Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)

En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.Szesze
Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal), mellette Canty, Joseph es Bernard (bar o azert igazan mehetne) nem indokolja az 1. koros DT-t. De, mint irtam, tenyleg nem zarhato ki, es ha meghuzzuk, en ugy leszek majd a sraccal, mint JPP-vel, 100%-ig szurkolok majd neki.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hixonnak örülök, viszont marad Reynaud is... :o


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnk
Én Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.Asbee
Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)

En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.lotus86
Pedig a DT sztem egyálatalán nem zárható ki akár első körben sem.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnk
Én Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.Asbee
Nincs booo, eddig sem volt. Mindenkinek vilagos, hogy a legnagyobb need a LB (rogton kellene is vagy 2) csak ez olyan poszt, ahova nekunk nagyon kesz jatekos kell. Mindenesetre ha Ayers jonne, nem sirnek. (Az megint mas kerdes, hogy a kesobbi korokben valoszinu fellelhetoek lesznek olyan jatekosok, mint Greg Jones, Herzlich, vagy Matthews, szoval lehet, hogy megint ugy gondoljuk, hogy LB draft raer, mert mely a class. - Mellesleg Dillardot sem kel meg temetni, o nagyon Suh es Crick arnyekaban volt a Huskersnel, nezzuk meg, jovore mit produkal)

En ugy gondolom (Szoval en, es gondolom, nem szentiras, ha nem ez lesz, hat nem ez lesz), hogyha nem lesznek nagy csuszasok es mindenki esznel marad, akkor 1. korben legvaloszinubb az OT pick, valoszinuseg szempotjabol nalam utana CB, LB esetleg, de tenyleg nagyon esetleg RB vag TE. QB, WR, mas O-line, DT, DE vagy S draft az 1. korben lesokkolna (Fullbackrol vagy kickerekrol nem is beszelve 😀 ). Persze ez mind normal esetben, Szoval ha 1/19-nel Julion Jones pl. bent van, es kivalasztjuk, akkor nana, hogy orulni fogok, hiaba WR.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kizárt az LB húzás se első körben, de bavallom őszintén engem meglepne és nem is annyira örülnék neki. (na jó, Von Miller jöhet smile ) Sztem valamyelyik falba fogunk húzni, az OT mellett a DT is sanszos lehet. (megjegyzem bár DE need az tényleg nincs, de én kurvára örülnék egy Adrian Clayborn húzásnak.. persze erre nincs igazából reális esély)

Konkrétan egyébként ha tippelnem kéne akkor így a combine után Castonzo húzására látom a legnagyobb esélyt. A senior bowl-on mondjuk sztem nagyon gyenge volt, de a combine-on nagyon jól teljesített, jók az adottságai, sztem őt fogjuk választani, ha még bent lesz.Szesze
Nem tudom, de szerintem nem lesz bent Castonzo, Top 15-be elfog menni Carimivel együtt, sajnos.
Amúgy ha már Von Miller jön akkor hozza magával A.J. Green-t is. 😀 😀
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroy
Hixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Nem kizárt az LB húzás se első körben, de bavallom őszintén engem meglepne és nem is annyira örülnék neki. (na jó, Von Miller jöhet 😊 ) Sztem valamyelyik falba fogunk húzni, az OT mellett a DT is sanszos lehet. (megjegyzem bár DE need az tényleg nincs, de én kurvára örülnék egy Adrian Clayborn húzásnak.. persze erre nincs igazából reális esély)

Konkrétan egyébként ha tippelnem kéne akkor így a combine után Castonzo húzására látom a legnagyobb esélyt. A senior bowl-on mondjuk sztem nagyon gyenge volt, de a combine-on nagyon jól teljesített, jók az adottságai, sztem őt fogjuk választani, ha még bent lesz.
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristof
ő nem ilb?Chevy
dekristof
Majd ha lesz időm utánanézek ennek a Wilsonnak. Bár úgyis OT pick lesz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristof
ő nem ilb?Chevy
de
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)kristof
ő nem ilb?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(sztem Martez Wilsonnal jobban járnánk mint Ayersel)
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Szóról-szóra egyetértek Asbeevel. Sajnálnám, ha még bent lenne, és nem őt húznánk.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?rattlesnk
Én Ayers-re szavaznék. Bár erre biztos jönni fog a boooo 😀 Szerintem sokkal égetőbb a LB sor upgrade-je, mint az OL. Ahogy láttuk az OL sorban a backupok sem teljesítettek rosszul, egy-egy sérülés esetén lehet rájuk számítani. LB sort meg gondolom nem kell kommentálni. Vélhetően hozunk FA-ról egy MLB-t + ott van Boley. Ahogy pedig olvasgattam a bölcsektől, Ayers akár már kezdettől bevethető lenne kezdőként. Ugyan ez nem jellemző ránk, viszont elég sokszor 3 safety-vel álltunk fel, ha ez a tendencia megmarad, akkor Ayers nyilván ott lehet már az elejétől fogva.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NFL oldalán Kirwan írt egy első körös mockot. Tudom hogy nem mérvadó és már 1000-szer átbeszéltétek, de Ayerst 30. picknek húzta a Jetshez. Ha esetleg tényleg bent lesz láttok rá esélyt hogy behúzzuk vagy marad az OL? Szerintem az utóbbi bár Ayers eléggé impresszív OLB poszton ami szintén hatalmas need. Vélemények?
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Remélem igazad lesz és első körben nem egy képzetlenebb, "lack of instincts", de kiváló atléta fog jönni. Alapvetően ez sem jelent azonnali bukást, de - pont az eddigiek mutatták meg - hogy csak akkor ha olyan pozícióban játszik, ahol vannak olyan edzőink akik tudják fejleszteni rendesen. Mint JPP-t meg Beattyt (fölötte meg nem akarok pálcát törni; nem az volt az előző hozzászólásomban sem a kérdés, hogy jól fog-e teljesíteni jövőre, elégedettek voltunk-e vele idén (én kb igen) hanem hogy mi alapján választották ki a drafton) viszont a linebacker meg a spec.team edzők nincsenek annyira a helyzet magaslatán hogy nagy nyugalommal várnám az eredményt hogy mit kezdenek egy ilyen játékossal.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Az nyilvánvalónak tűnik, h az utóbbi két év draftja nem volt egy túl nagy sikertörténet részünkről, de én nem a koncepcióváltás számlájára írom ezt. Akkora katasztrófa azért nem volt ez a 2 év sem, mert az első körösök maximálisan beváltak mindkét évben, Joseph szintén jó választás lesz ebben biztos vagyok, Sintimmel sajnos úgy néz ki mellé nyúltunk, de a választási elv világos volt az ő húzásával kapcsolatban is: pass-rusher OLB-re volt szükségünk (jelenleg is van), sajnos nem jött be.. vele kapcs egyértelműen volt kockázat ezt elismerem, de ebből én még nem vonnám le azt a következtetést, h koncepcióváltás van nálunk draftolás terén.. a 3. körösök: Chad Jones - teljesen jó húzásnak tűnt, főleg a harmadik körben, need is volt, sima steal lett volna ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy; Beatty: OT kellett és felette még ne törjünk pálcát, a tavalyi évben jó irányba változott a játéka, nem kizárt h lesz még belőle valami. Összességében én nem látok itt semmi rendkívülit az előző évekhez képest, sőt absz erőltetettnek érzem ezt a megváltozott szemlélet elméletet.
Egyébként a drafton hamarosan eldől, h kinek van igaza.. nekem van egy fogadásom, h nem lesz meglepetés a részünkről idén se. (én egyébként JPP-t (sőt Sintimet se) sorolom ebbe a kategóriába, mert a poszt az akkor is teljesen jogos és várható volt mindkét esetben)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Talán rossz kifejezést használtam. Továbbra is azt gondolom, hogy a dolog érthető ("van idő hogy fejlődjenek, úgy sem játszik a rookie, stb") de eltolódtunk az utóbbi 1-2 évben nagyon az "upsidera" draftolás irányába. Tudom megy a szekér, de azért tavaly is jól jött volna 1-2 "kész" focista.

2010: JPP - abszolút az upsidera ment a dolog, óriási szerencsénk hogy be tudott állni amikor szükség volt rá; Linval Joseph - OK, ez az amit lotus leírt ("van elég ember, úgy sem fog játszani, tanuljon csak"); Chad Jones (ez need volt, kár hogy valószínűleg akárhogy szurkolunk neki, soha nem fog kiderülni hogy mit ér a gyerek); Phillip Dillard (ez nekem teljesen érthetetlen volt: need volt ugyan, erre hoztak egy Goff 2.0-át, max arra hogy "legyen rajta nyomás"); Petrus (ha valamiből G-ból akkor is Dunát lehetett rekeszteni a rosteren, + nála volt "freak factor"); Adrian Tracy (újabb 4-3; 3-4 konverzió; az előszezon alapján ebből még lehetett is volna valami, kár hogy megsérült; ez is need volt; de megint egy boom or bust választás); Matt Dodge (needre, érkezett a legerősebb lábú versenyző a draftól, a technikáját elhanyagolva... csak amíg mondjuk a D-Line meg O-Line edzőink jók, addig Quinn egy katasztrófa és módszeresen neki is állt a gyerek tönkretételének)

2009: Nicks (ez a pick teljesen rendben van); Sintim (erre mondhatjuk hogy már akkor is kellett OLB; de a draft ezen a pontján találhattunk volna lazán olyan LB-t aki volt annyira kiforrott hogy legalább már idén játszott volna rendesen - ez a pick be lett áldozva az "upside" oltárán); Beatty (róla is azt írták hogy hatalmas upsideja van, ha képes lesz játszani egyáltalán NFL-ben; és ez még itt sem dőlt el véglegesen); Barden (OK, nagyon nem volt receiverünk); Beckum (itt is tök egyértelmű hogy Reese nem azt nézte, hogy "kit tudnánk a legjobban felhasználni", hanem hogy kiből mi lehetne (csak nem a mi offensünkben)); DeAndre Wright, Bomar, Stonney Woodson....

2007-2008 után elég nagy visszaesés; nem tudom megmondani hogy miért de szerintem láthatóan "megközelítést" váltott Reese a draftolásnál. Ez lehet tényleg az hogy "elég jó a csapat, nem kell fölöslegesen piszkálni"; vagy pl hogy Reese mindenképp nagyot akar robbantani és "ahol gyalulnak ott repül a forgács".
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 955 — Giants fan
Két +1 ment lotusnak, bár kb az összes hsz-e után mehetne mert majdnem mindig ugyanúgy látjuk a dolgokat, igazából csak az a kérdés ki írja be előbb 😊
Én se értem mire írja salander ezt a Reese féle tendenciát, absz nem jellemző ránk h edzésmenőket draftolnánk vagy kockázatos/nehezen érthető választásaink lennének, sőt pont az ellenkezője az igaz velünk kapcsolatban. Én mióta követem az nfl-t kb mindig eltaláltam, h milyen posztra fogunk erősíteni az adott években és nem azért mert akkora májer vagyok, hanem mert teljesen logikusan szoktuk a dolgainkat intézni, pontosan azon elvek alapján amikről lotus írt az előző hsz-ekben. JPP igazából éppen egy kivétel volt abban a tekintetben, h a szakértők szerint egy kockázatos húzás volt, de egyrészt kurvára nem lett igazuk a fanyalgóknak, h finoman fogalmazzak, másrészt az, h a DL-be húztunk első körben teljesen logikus döntés volt egy olyan év után amikor is egyértelműen kiderülhetett azok számára is akik addig nem voltak vele tisztában, h ha begyengülünk pass-rushban akkor kb lehúzhatjuk a rolót.
yooker felvetésével kapcsolatban pedig gyakorlatilag boritékolható, h bárkit is húzunk első körben tuti h nem fog kezdeni. Ha LT-t választunk akkor pedig még annyi esély sincs erre, mint más poszton, egy OL embernek még csereként is max csak sérülés esetén lehet nálunk érdemi játéklehetősége az első szezonban, ld Petrus-t, aki a rengeteg sérülés után bekerült a csapatba LG poszton tavaly, de ez a minden kötél szakad tipikus esete volt.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Elvileg O'Harának megint meg kell műteni a bokáját és az Achillesét, hogy kipucolják. Kíváncsi vagyok milyen Centert hozunk a drafton, ha már Coughlin is elismerte hogy az lesz az egyik prioritás. Seubertnek meg O'Harának elég rosszak az esélyei hogy az elejétől játékban legyenek (ha lesz egyáltalán szezon). Marad Koets meg Boothe aki "játszott már centert".
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
En is orulnek egy rogton berobbano ujoncnak, de jelenleg az OT draft a legvaloszinubb, es boritekolhato, hogy nem fog rogton kezdeni. (Hacsak Seubert nem muvel valami nagy baromsagot, nem esik vissza, nem serul meg, mert akkor menne Diehl guardba....de meg igy is minimum kerdeses, hogy az ujoncra biznank Eli vak oldalat Beatty helyett. Sot, Boethe jatekat elnezve meg az is kerdeses, hogy Diehl menne-e guardba.)

En ugy vagyok vele, hogy az 1. koros ujoncaink mar rookie evukben akar rogton kezdok is lehettek volna, csak nalunk ez nem divat (ez viszont tenyleg tendencia) - vagy volt elottuk jobb, es nem is biztos, hogy jot tett volna nekik. A mi draftstrategiank meglehetosen turelem alapu, de ha megnezzuk a nagy csapatokat (es igen, lehet hurrogni, de a Giants igenis a liga jobbjai kozott van) akkor par kiveteltol eltekintve ott is az a jellemzo, hogy a jovore gondolva draftolnak. Tehetik ezt azert, mert a korabbi draftok jok voltak, es van idejuk felepiteni a jatekosokat. Plusz az is belejatszik, hogy evek ota jo csapat vagyunk, es azert itt nehezebb robbantani. Nincsenek ordito needek, csak a kioregedo jatekosok potlasarol kell gondoskodni. (Jo, nalunk gyakorlatilag evek ota nincs LB sor, de valahogy efelett mindig elsiklanak. - errol, pontosabban a LB draftorl talaltam multkor egy jo cikket, majd megkeresem es linkelem. Kicsit magyarazza, hogy miert "idegenkedunk" annyira a LB huzastol)

Csak megjegyzeskeppen (es tenyleg nem tamado szandekkal), 2003-ban meg rosszabb merleggel zartunk, mint a Lions. Meg lehet nezni, hogy azota mi hol vagyunk, voltunk, meg ok hol vannak, voltak. (mondom ezt ugy, hogy tenyleg nagyon kedvelem a csapatot)

Itt a cikk:
http://www.bigblueview.com/2011/2/23/2010560/one-ex-giant-scouts-take-on-how-to-draft-a-linebacker

A pasi scout volt nalunk meg a Bearsnel, szoval van fogalma a dolgokrol.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Azért örülnék ha esetleg idén szakítanánk egy kicsit a hagyományokkal és
azonnal bevethető játékost választanánk a drafton!Akárhol is választ egy csapat az első körben bizonyára van lehetőség arra hogy valamelyik needre legyen bent egy kezdő szintű játékos...
a lotus által leírtak szerint is sokszor hiába a többéves jegelés sokakból nem lesz soha meghatározó játékos...
O.K hogy tanulniuk kell meg minden de
rentgeteg példa van arra hogy a mélyvízbe dobott újoncok igenis megállják a helyüket ha kapnak lehetőséget...

így gyakorlatilag hiába várjuk a draftot csak év(ek ) múlva látjuk ( vagy nem látjuk) az eredményét...

+ ha needre nem a drafton húzunk és nem tuti tapasztalt játékost hozunk akkor az igencsak toldozgatás megintcsak ami vagy jól sül el vagy nem, tehát nincs több vesztenivalód egy tehetséges újonccal sem ...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Engem lesokkolna, az tuti, mert a 40 yardos repesztese utan olyan dolog tortent, ami ritkan, szinte mindenki (szakertok) egyszerre mondtak, hogy messze nem olyan jo jatekos, mint amilyen jo atleta.

Mellesleg azert nem Al DAvisrol beszelunk.

Tavaly jott JPP, aki eddig ugy nez ki, hogy egesz jo, Joseph alig kapott lehetoseget, Chad Jones majdnem meghalt, DIllard sem jatszott sokat, Tracy halal tudja minek kellett, Petrus nyilvanvalo csak csere, Dodge meg...nos ot ismerjuk. Fentiekbol csak JPP a freak, de o ugy nez ki, hogy bejott. (Raadasul akkor ugy nezett ki, hogy Osi kisirja a tradet, szoval needre is jott) Raadasul egy class megitelesehez 3 ev kell, mondjak az okosok, szoval veluk meg tenyleg varjunk.

A tavaly elotti draft elegge trenek tunik, ott 1. korben Nicks nagyon ok, de a 2. es 3. korben benezte a dolgokat, mert sem Sintim sem Beckum nem valtotta meg a vilagot, Beatty ugy ahogy OK, Barden meg egyfolytaban serult. Brown sajnos rogton leserult, Homart hagyjuk. Innen is csak a Sintim, Beckum duora mondanam, hogy a freak faktor miatt jottek (Jo, Barden meg magas), raadasul Sintim is sokat serult, szoval ot meg nem temetnem annyira (plusz talan kap eselyt DE-kent), mint Beckumot...sajnalom, mert komalom oket.

Elotte evbol Kenny elso kor, nem kell bemutatni. TT a 2. korben, jelenleg kezdo. Mario a 3.-ban, jelenleg gigasteal. 4. kor Kehl, puhapocs. 5. kor Goff....inkabb hagyjuk....de azert kezdett o is. (Meg anno Kehl is) Tobbirol nem erdemes beszelni.

2007-es meg szerintem All Time egyik legjobb Giants draft. Ross sajons jobbnak indult, mint ami lett, SMith isten, Alford hasznos jatekos volt (Kerdezd Tom Brady-t), DeOssie Pro Bowler es kezdo longsnapper, Boss kezdo TE, Koets megbizhato csere, Michael Johnson kezdo S volt, Bradshawot meg lattuk minden hetvegen.

Nem latom a tendenciat, miszerint az atletikus vaddisznokra mennenk ra a tehetseg helyett. Talan JPP es a 2009-es 2. es 3. kor volt ilyen, de ezeknek a megitelese is minimum vegyes. (Raadasul alt. needre huzunk meg korai korokben is, szoval nincs CJ Spiller - Buffalo szintu amokfutas, amikor mi vagyunk soron.)

ui.

ELismerem, a 2006-0s 2. es 3. kor is balckoutra sikeredett, de foleg a serulesek miatt. Nem is kell nekunk 2. meg 3.kor, adjanak helyettuk elsoket, ott aranylag jok vagyunk. 😉 Bar elotte evbol meg Webster es Tuck a 2. es 3. kor...Jacobs meg a 4.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!