New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
"For all u asking if i wanna stay a NY GIANT 4 life!!! (note to media-please dont make it out to be me asking for a big new contract or anything.. take it in the context i say it when answering the fans question!!!)" Steve Smith @ Facebooksalander
Ez oké, csak kérdés h a vezetés hogy gondolkodik erről. Remélem megtartjuk, de én absz nem vennék rá mérget.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"For all u asking if i wanna stay a NY GIANT 4 life!!! (note to media-please dont make it out to be me asking for a big new contract or anything.. take it in the context i say it when answering the fans question!!!)" Steve Smith @ Facebook
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2011/02/01/read-jonathan-goff-looking-forward-to-leading-giants-d/

Goff...Hülye ez az ember? :rolleyes: Remélem hozunk valakit, és megy minél messzebb :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nekem ahogy eddig lejött, Smith szeret itt játszani, és szíve szerint itt maradna. Lehet visszatér Plax ugyebár, csak hát jóval elmúlt már 30 kérdés hogy tudna teljesíteni...Én kicsit úgy érzem, hogy azzal ha elengednénk Smith-t megölnénk kicsit a passzjátékunkat.Asbee
Nyilvánvaló, h ezzel sokat gyengülne az elkapósorunk, ezt nem hiszem, h bárki is vitatja. A kérdés az, h mik lesznek a proritások, mert tuti, h nem fogunk tudni mindenkit itt tartani.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem ahogy eddig lejött, Smith szeret itt játszani, és szíve szerint itt maradna. Lehet visszatér Plax ugyebár, csak hát jóval elmúlt már 30 kérdés hogy tudna teljesíteni...Én kicsit úgy érzem, hogy azzal ha elengednénk Smith-t megölnénk kicsit a passzjátékunkat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
kérdés :
yooker
salander
Aso-t tuti nem hozzuk, 100% h MLB-t fogunk igazolni FA-ról, csak az a kérdés, h ki lesz az. Smith-el kapcs sztem nagyobb az esély, h menni fog mint h marad, Cofield-et meg szinte biztos vagyok benne, h nem fogjuk tudni itt tartani, de ne legyen igazam.Szesze
egy tag ( bár nem túl szimpatikus dolog ) + egy "kis" pénz mindenkit marasztalásra tud bírni 😉
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
kérdés :
a listán Canty az ahogy lotus86 is írta akin lehetne spórolni de mi van ha nem kell senkinek ??
az összeg amiből gazdálkodni lehet az csapatonként egyforma ( és mennyi ? ) vagy van azért különbség?
Köszi!yooker
Ja akin lehet(ne) spórolni Canty, Rocky Bernard, és ha az edzői gárda elvesztette a bizalmat benne, akkor Jacobs.

A Salary Cap minden csapatnál egyforma, csak vannak akik nem töltik ki. :] De nálunk állítólag (ha a leendő CBA-ban lesz cap csökkentés) van még keret (szemben a Phillivel meg a Dallasszal) ezért elemezgették kinn egy csomóan hogy nem akarjuk-e idehozni Nnamdit.

Smitht szerintem meg fogják tartani: 1, eddig a rookie szerződése volt érvényben 2, valószínűleg mivel nyáron egy sérülésből lábadozik ezért nem lesz különösebben mohó. + Van egy olyan érzésem, hogy ebbe Elinak is lesz beleszólása.

Akit továbbra is kérdésesnek tartok: Coefield, a Jacobs + Bradshaw páros egyike (pláne ha utóbbi nagy zsét akar), Boss, Kiwi és Hixon.


A WR helyzetről: Nicks, Manningham - Smith - Barden, Cruz (?), Clayton (?), Hagan (?) - Eli meg Smith is mondott olyat, hogy "jó lenne ha Burrest visszahoznák a csapathoz". Hát lesz miből válogatni nyáron, de Smitht pont nem igazán tudja pótolni senki rögtön. Illetve talán mégis: mert idén is láthattuk hogy a szezon közben visszarángatott (szerintem (meg valószínűleg az edzői stáb szerint is, ha már cuttolták) szerény képességű) Hagan is elvolt itt csak azzal az előnnyel hogy ki ismerte magát Gilbride szanaszét bonyolított playbookjában.



Ja Boss, Bradshaw, Coefield, Kiwanuka és Smith is "restricted" free agent lesz; ha valahogy mégis salary cap mentes szezont csinálnak.salander
Aso-t tuti nem hozzuk, 100% h MLB-t fogunk igazolni FA-ról, csak az a kérdés, h ki lesz az. Smith-el kapcs sztem nagyobb az esély, h menni fog mint h marad, Cofield-et meg szinte biztos vagyok benne, h nem fogjuk tudni itt tartani, de ne legyen igazam.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
kérdés :
a listán Canty az ahogy lotus86 is írta akin lehetne spórolni de mi van ha nem kell senkinek ??
az összeg amiből gazdálkodni lehet az csapatonként egyforma ( és mennyi ? ) vagy van azért különbség?
Köszi!yooker
Ja akin lehet(ne) spórolni Canty, Rocky Bernard, és ha az edzői gárda elvesztette a bizalmat benne, akkor Jacobs.

A Salary Cap minden csapatnál egyforma, csak vannak akik nem töltik ki. :] De nálunk állítólag (ha a leendő CBA-ban lesz cap csökkentés) van még keret (szemben a Phillivel meg a Dallasszal) ezért elemezgették kinn egy csomóan hogy nem akarjuk-e idehozni Nnamdit.

Smitht szerintem meg fogják tartani: 1, eddig a rookie szerződése volt érvényben 2, valószínűleg mivel nyáron egy sérülésből lábadozik ezért nem lesz különösebben mohó. + Van egy olyan érzésem, hogy ebbe Elinak is lesz beleszólása.

Akit továbbra is kérdésesnek tartok: Coefield, a Jacobs + Bradshaw páros egyike (pláne ha utóbbi nagy zsét akar), Boss, Kiwi és Hixon.


A WR helyzetről: Nicks, Manningham - Smith - Barden, Cruz (?), Clayton (?), Hagan (?) - Eli meg Smith is mondott olyat, hogy "jó lenne ha Burrest visszahoznák a csapathoz". Hát lesz miből válogatni nyáron, de Smitht pont nem igazán tudja pótolni senki rögtön. Illetve talán mégis: mert idén is láthattuk hogy a szezon közben visszarángatott (szerintem (meg valószínűleg az edzői stáb szerint is, ha már cuttolták) szerény képességű) Hagan is elvolt itt csak azzal az előnnyel hogy ki ismerte magát Gilbride szanaszét bonyolított playbookjában.



Ja Boss, Bradshaw, Coefield, Kiwanuka és Smith is "restricted" free agent lesz; ha valahogy mégis salary cap mentes szezont csinálnak.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
az igazolásokkal és szabályokkal nem vagyok túlságosan képben még, de azért
próbálkozom majd belejövök ha segítetek ! 😊
az egyik variáció ugye Steve S. UFA státuszú idén , a biztos megtartása az taget jelent és
nagyon komoly fizetést ! ( akár 8-9 millió ?? )

a másik ( kedvezőbb ) verzió ha tényleg nagyon szeret itt játszani , ( nem kap valami borzasztóan
komoly ajánlatot máshonnan ) és újra itt kap szerződést ! de ez is komoly összeget jelent ugye !
ha a többi FA-t nézzük
(Kiwi,Boss, Bradshaw ,Blackburn ,Cofield,Hixon)
akkor Cofielden kívül mondjuk , bármelyikükbe bele lehetne kötni ha nagyon akarunk ( teljesítmény,sérülés,stb)

tehát lehet hogy ők lesznek beáldozva SS-ért és TE + RB draft is lesz.... (bár a RB kérdésbe Jacobs még bezavarhat )


kérdés :
a listán Canty az ahogy lotus86 is írta akin lehetne spórolni de mi van ha nem kell senkinek ??
az összeg amiből gazdálkodni lehet az csapatonként egyforma ( és mennyi ? ) vagy van azért különbség?
Köszi!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hehe, Cofield is fontos, de en meg DT-vel vagyok ugy, hogy ugye Canty adott, es en Josephtol varom a nagy bummot jovore, szoval nalam Coefield a fajdalmas bucsu kategoria. Persze legjobb lenne megtartani mindkettot.

Bosst en imadom, de iden nem volt megbizhato celpont, viszont 6`6 es 270 font - ezek olyan dolgok, amiket nem lehet tanitani. Ilyen meretu boszmet, aki azert elkapni is tud, raadasul rogton bevetheto, biztos, hogy nem talalunk, szoval szerintem o marad, Beckum meg neha jo, de nem hasznaljuk. Olvasgatva a senior bowl cikkeket, meg nezegetve a you-t D.J. Williams jonak tunik, megegyszer mondom, tunik, tehat nem jo, nem akarom ot mindenaron, csak jonak tunik. (Ez csak a kioktato kommentek megelozese miatt, pl. "Hogy lehet benne biztos, ha nem is lattad jatszani" stb. - nem vagyok benne biztos)

Itt egy link a szerzodesekrol (kerdes, hogy mennyire up to date), es hat olyan tul sokat nem tudnank sporolni emberek elkuldesevel, mert akik sokat keresnek, azok hosszutavra vannak szerzodve, es jatszanak is rendesen. Canty az, aki rengeteget keres es annyira nem jo meg, plusz Rolle es Bernard (Esetleg meg Hedge, aki 1 millat keres, Pascoe egesz jo volt, bar a suni pont az a szajbavagos Fb, amit TC preferal, szoval vszinu, hogy marad - meg aztan amikor nem serult, akkor hasznos is). Ami viszont szerencse, hogy a fent emlitett embereken kivul a tobbieket mi draftoltuk reszben, szoval nem keresnek olyan horribilis osszegeket, de az 1/19-nek (JPP szerzodesebol kiindulva) olyan 5 ev es 18 milla korul fogunk perkalni, szoval oda is kell a penz, meg azert Kiwi is FA (meg Boothe is, meg bradshaw is), szoval ketlem, hogy mindenkit itt tudunk tartani. + jo lenne idehozni valami epelmeju MLB-t, es az sem lesz olcso, ha sikerul. (Jo lenne tudni, mekkora a fizetesi plafon, es mennyivel vagyunk alatta)

Viszont O`Hara es McKenzie is fa lesz 2012-ben, szoval nagyon is idoszeru az az OT pick, akar iden 1. korben, mert szerintem valaki menni fog, de lehet, hogy mindketto. (Tudom, hogy O`Hara center, de azon a poszton tovabb szoktak jatszani, plusz egy oregedo T karosabb lehet a QB egeszsegere, mint egy oregedo C )

http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=NYG

Ui: Azert Webster jovo evi 8 millaja is konnyeket csal a szemembe.lotus86
Köszi a linket!

Tényleg nem tudunk mindenkit megtartani. A nem fa-k közül Bernard fizuja nem tetszik jelentősségéhez mérten, Websteré pedig egyszerűen az összeg miatt. Utóbbi persze marad, de Bernard felőlem repülhet - bár ez is attól függ, h Cofielddel mit akar a FO.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hehe, Cofield is fontos, de en meg DT-vel vagyok ugy, hogy ugye Canty adott, es en Josephtol varom a nagy bummot jovore, szoval nalam Coefield a fajdalmas bucsu kategoria. Persze legjobb lenne megtartani mindkettot.

Bosst en imadom, de iden nem volt megbizhato celpont, viszont 6`6 es 270 font - ezek olyan dolgok, amiket nem lehet tanitani. Ilyen meretu boszmet, aki azert elkapni is tud, raadasul rogton bevetheto, biztos, hogy nem talalunk, szoval szerintem o marad, Beckum meg neha jo, de nem hasznaljuk. Olvasgatva a senior bowl cikkeket, meg nezegetve a you-t D.J. Williams jonak tunik, megegyszer mondom, tunik, tehat nem jo, nem akarom ot mindenaron, csak jonak tunik. (Ez csak a kioktato kommentek megelozese miatt, pl. "Hogy lehet benne biztos, ha nem is lattad jatszani" stb. - nem vagyok benne biztos)

Itt egy link a szerzodesekrol (kerdes, hogy mennyire up to date), es hat olyan tul sokat nem tudnank sporolni emberek elkuldesevel, mert akik sokat keresnek, azok hosszutavra vannak szerzodve, es jatszanak is rendesen. Canty az, aki rengeteget keres es annyira nem jo meg, plusz Rolle es Bernard (Esetleg meg Hedge, aki 1 millat keres, Pascoe egesz jo volt, bar a suni pont az a szajbavagos Fb, amit TC preferal, szoval vszinu, hogy marad - meg aztan amikor nem serult, akkor hasznos is). Ami viszont szerencse, hogy a fent emlitett embereken kivul a tobbieket mi draftoltuk reszben, szoval nem keresnek olyan horribilis osszegeket, de az 1/19-nek (JPP szerzodesebol kiindulva) olyan 5 ev es 18 milla korul fogunk perkalni, szoval oda is kell a penz, meg azert Kiwi is FA (meg Boothe is, meg bradshaw is), szoval ketlem, hogy mindenkit itt tudunk tartani. + jo lenne idehozni valami epelmeju MLB-t, es az sem lesz olcso, ha sikerul. (Jo lenne tudni, mekkora a fizetesi plafon, es mennyivel vagyunk alatta - nincsen iden cap, szoval ha bekovetkezne a csoda, es lenne kovetkezo szezon, akkor annak a capnek a nagysaga lenne erdekes)

Viszont O`Hara es McKenzie is fa lesz 2012-ben, szoval nagyon is idoszeru az az OT pick, akar iden 1. korben, mert szerintem valaki menni fog, de lehet, hogy mindketto. (Tudom, hogy O`Hara center, de azon a poszton tovabb szoktak jatszani, plusz egy oregedo T karosabb lehet a QB egeszsegere, mint egy oregedo C )

http://www.rotoworld.com/content/clubhouse_contracts.aspx?sport=NFL&majteam=NYG

Ui: Azert Webster jovo evi 8 millaja is konnyeket csal a szemembe.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ekkora f@szságot!
Úgy fest, h Nicks az idei teljesítményével nincs benn az NFC 6 legjobb wr-e közt!!! Nevetséges. Sztem alapból pro-bowlon lett volna a helye (White, Jennings, és C. Johnson mellet, de ezt mondjuk még írhatjuk az elfogultság számlájára). Az viszont azért túlzás h ugye Jennings nem mehet, Jackson most kiesett, és a helyükre Austint és Fitzgeraldot (!) hívják be. Nem a tavalyi szezon alapján kéne dönteni.
(Nem tudok róla, de ha Nicks sérült, akkor sorry a kirohanásért.)
(Meg persze fölösleges felhúznom magam ilyen pro-bowl baromságokon, de nem tudtam szó nélkül hagyni.)
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Szerintem is Cofield megtartása a legfontosabb. Kellene Smith is nagyon, de ha nem fér bele a capbe, akkor valszeg Plax olcsóbb megoldás lesz, bár a két játékos nem egyforma és van bizonytalan faktor Burres esetében. Nehéz most megmondani, főleg a kérdéses CBA miatt, hogy mi lenne a jó, egy biztos Cofield az első. Valahogy úgy mint Jákob esetében 2008 után. Bár lehet, hogy Cofield is megkapja a big moneyt és visszaesik.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Smith:
Sztem van olyan játékos, akit fontosabb lenne megtartani és idén fa lesz: Cofield.
Azt viszont adom, h ő a legjobb wr-ünk slotban, amellett h szélen is frankó. Jobban bele kéne látni a pénzügyekbe, de én is afelé hajlok h Smith-t meg kéne tartani idén (mehet mondjuk Boss helyette, úgyse használjuk ki annyira a te-ket), és jövőre Manninghamet kell elengedni (ha jól sejtem, akkor jár le majd a szerződése). És így belefér egy esetleges Te draft is 3. v az utáni vmelyik körben. (az is kérdés h mi lesz Hedgecockkal...Pascoe ui. jó volna mint blokkoló TE, Beckum pedig inkább elkapó.)
Plaxre pedig sztem nincs szüksége a csapatnak.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szerintem Smith megtartasa nagyon fontos. Nicks jo, de o csak 1 elkapo, Mario aranyos meg minden, de konnyen leszedi egy jobb corner, plusz tomegbe nem lehet bekuldeni, Barden meg 2 ev alatt nem csinalt semmit (es 3. koros volt), Cruz eddig csak pre season hero, Plax meg egy kb New York meretu kerdojel lenne, es en csalodnek a legnagyobbat, ha egy karrierje vege fel jaro, bortonbol szabadult jatekos miatt elengednenk Smith-t....egyszeruen logikatlan es buta dontes lenne.

Egyszeruen jelenleg nincsen olyan jatekos, akire nyugodt szivvel mondanam, hogy jovore potolni tudna Smith. Es mivel meg a rookie contractja van ervenyben, ezert kb. 1 milla korul kereshet, szoval inkabb takarodjon a zsirbufe Rocky Bernard, sokat keres raadasul meg szar is.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
csebi
yooker
3.körös volt...
Calhoun és Cruz is inkább gyorsaságáról volt híres a preszezonban mint a számok közti elkapásokrólcsebi
nem is Calhoun-ra alapoztam az érvelésem... + Cruzt is kb 4. számúnak gondolnám (Nicks,Mario és Barden mögött + ugye Plax is fontos láncszem lenne )

Barden tényleg 3. kör de biztos csak lecsúszott... 😊
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

yooker
nem elég erős.
Smith abban erős amiben az általad felsoroltak nem. a számok közti pontos route futásokra, a zónák felismerésére és a tiszta, biztos elkapásokra.
Nicks, Mannigham, Cruz, és esetleg Plax is inkább a számokon kivüli területen, meg a hosszú passzoknál illetve Nicks a screeneknél használható játékos.
Barden meg inkább maximum red zone target.
Amint kidőlt Smith meglátszott a passz játékunkon, hogy nincs igazi pálya középső részén elkapónk, ugye aki nem üti fel a labdákat h az lb-k és s-k leszedjék.
Legfontosabb prioritás őt megtartani.csebi
ne felejtsük el hogy idén amikor Smith kidőlt sem Barden,sem Cruz,nem volt bevethető illetve Nicks is sérülésből került éppen vissza ! tehát nem csak őt kellett helyettesíteni , Calhoun-val és Hagan-vel.....
( igaz utóbbi mutatott azért valamit... )

tehát ha még Plax-vel és/vagy TE-vel erősítünk akkor jövőre már egész más lenne a helyzet a wr corps mélységében , így jobban
megoldható lenne a pótlás is !
o.k hogy Cruz tétmeccsen még nem bizonyított de valamiért csak feltették a rosterre és tavaly itt is mindenki látta benne a fantáziát, Barden meg 2. körös volt és idén sérülése előtt bár rövid ideig de jelezte hogy használható ,Plax-t pedig ismerjük...

nem ismerem hogy hogyan és mennyiből tudunk gazdálkodni de lesznek távozók más posztokról
akiket minőségileg és gyorsan pótolni csak nagy pénzért lehet majd! + MLB-t is nagy pénzért kell hoznunk

ha valaki járatos a fizetési ügyekben segítsen már ( elméletben ) mit nyerhetünk anyagilag ha Smith
megy és abból mit lehetne kihozni mert ha semmit akkor nem erőlködök már itt tovább.... 😉yooker
3.körös volt...
Calhoun és Cruz is inkább gyorsaságáról volt híres a preszezonban mint a számok közti elkapásokról

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕Szesze
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

yooker
nem elég erős.
Smith abban erős amiben az általad felsoroltak nem. a számok közti pontos route futásokra, a zónák felismerésére és a tiszta, biztos elkapásokra.
Nicks, Mannigham, Cruz, és esetleg Plax is inkább a számokon kivüli területen, meg a hosszú passzoknál illetve Nicks a screeneknél használható játékos.
Barden meg inkább maximum red zone target.
Amint kidőlt Smith meglátszott a passz játékunkon, hogy nincs igazi pálya középső részén elkapónk, ugye aki nem üti fel a labdákat h az lb-k és s-k leszedjék.
Legfontosabb prioritás őt megtartani.csebi
ne felejtsük el hogy idén amikor Smith kidőlt sem Barden,sem Cruz,nem volt bevethető illetve Nicks is sérülésből került éppen vissza ! tehát nem csak őt kellett helyettesíteni , Calhoun-val és Hagan-vel.....
( igaz utóbbi mutatott azért valamit... )

tehát ha még Plax-vel és/vagy TE-vel erősítünk akkor jövőre már egész más lenne a helyzet a wr corps mélységében , így jobban
megoldható lenne a pótlás is !
o.k hogy Cruz tétmeccsen még nem bizonyított de valamiért csak feltették a rosterre és tavaly itt is mindenki látta benne a fantáziát, Barden meg 2. körös volt és idén sérülése előtt bár rövid ideig de jelezte hogy használható ,Plax-t pedig ismerjük...

nem ismerem hogy hogyan és mennyiből tudunk gazdálkodni de lesznek távozók más posztokról
akiket minőségileg és gyorsan pótolni csak nagy pénzért lehet majd! + MLB-t is nagy pénzért kell hoznunk

ha valaki járatos a fizetési ügyekben segítsen már ( elméletben ) mit nyerhetünk anyagilag ha Smith
megy és abból mit lehetne kihozni mert ha semmit akkor nem erőlködök már itt tovább.... 😉
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...Asbee
Hát nem tudom... Akármilyen erősen nézem Ayeersen kívül nem látok senkit az első körben. Ő #1: nem húzza a 19. helyig; #2 talán pont az a fajta OLB aki ugyan beférne de a legkevésbé kéne ide (mert kb ugyanazt tudja mint Boley). Olcsóbbnak olcsóbb lenne, de Coughlin úgyis ragaszkodik a veteránokhoz.

Első kör talán OL vagy CB (extrém esetben ha Ingram bennmarad akkor RB)... ha nincs olyan akitől le vannak nyűgözve akkor próbáljanak tradelni és 2-3-4. körben feltölteni LB-kből (Mark Herzlich, Casey Matthews, stb) olyan prospectekből sokkal de sokkal nagyobb választék van mint első körös 4-3-asból.

Gabe Carimi nagyon passzolna ide... De nagyon nem vallana ránk ha hoznánk egy RT-t (aki igazából mindent le tud játszani) még akkor sem, ha sikerülne a 20-30. hely közé tradelnünk. Castonzoban is van fantázia, de szerintem bíznak Beattyben - meg ha őt hozzák akkor ott állunk jó futásblokkoló RT nélkül ha McKenzievel történne valami.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
Plaxnak viszont sokat számítana a rutinja. azt csodáltam benne hogy úgy tudja feltartani a cornert hogy a bírók soha nem dobnak rá, sőt, benyelik def szabálytalanságnak
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕Szesze
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

természetesen ha marad nekem az is jó ez csak egy felvetés arra hogyan lehetne pénzt felszabadítani
a többi poszt komolyabb erősítésére....yooker
nem elég erős.
Smith abban erős amiben az általad felsoroltak nem. a számok közti pontos route futásokra, a zónák felismerésére és a tiszta, biztos elkapásokra.
Nicks, Mannigham, Cruz, és esetleg Plax is inkább a számokon kivüli területen, meg a hosszú passzoknál illetve Nicks a screeneknél használható játékos.
Barden meg inkább maximum red zone target.
Amint kidőlt Smith meglátszott a passz játékunkon, hogy nincs igazi pálya középső részén elkapónk, ugye aki nem üti fel a labdákat h az lb-k és s-k leszedjék.
Legfontosabb prioritás őt megtartani.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕Szesze
továbbra is tartom hogy a wr sorunk igenis elég erős ahhoz , hogy fájó szívvel , de elengedhessük
Smith-t ! Nicks , Mario, Barden, Cruz és mondjuk ráadásnak Plax.,illetve egy erősebb TE játék (
DJ Williams 😊 ) elég lehet !
a SSmithen megspórolt millióknak pedig bizonyára lenne helye !!

természetesen ha marad nekem az is jó ez csak egy felvetés arra hogyan lehetne pénzt felszabadítani
a többi poszt komolyabb erősítésére....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
http://www.foxnews.com/sports/2011/01/04/giants-considering-giving-jailed-wide-receiver-shot/

Én örülnék neki.gyurczi
Én is örülnék, de ha őt visszahozzuk akkor vsznű Smith-t nem fogjuk itt tartani 😕
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...Asbee
Én abban reménykedek, hogy Akeem Ayers hátha lecsúszik, és ő + Greg Jones: talán meg lenne oldva az lb sor. Mindenesetere ha Castonzo jönne, akkor se verném a fejem a falba, csak akkor, ha Ayers még bent lenne. Én bízok Bossban, szóval TE helyett talán RB vagy OL vagy CB, Caseynek nagyon örülnék, nagyon szeretem a játékát.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
egy kis mock draft😊ironroy
Oké, nem rossz, hogy OL első körben, de én a LB sort jóval nagyobb neednek érzem. Sokkal inkább oda hoznék valakit első körben főleg, hogy idén a meccsről meccsre változó OL sorral is a legkevesebb sacket nyeltük be a Colts mellett...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER