New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
iszonyat színvonaltalan idén az nfc playoff: szétesett saints, playoffban rutintalan atlanta, egyszeri csoda seattle, szezon végére kipukkadó eagles, szerencsés schedule-vel messzirejutó bears. a GB erölködés nélkül besétál a SB-ba. ott lett volna a helyünk, bassza meg 😀vittore
sajnos ez teljesen igaz !
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Remélem Cutlert elküldték a búsba a meccs után... Simán még az alapszakaszban le kellett volna tudniuk a GB-t, amikor a védelem emberfeletti teljesítménnyel 10 ponton tartotta őket.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
iszonyat színvonaltalan idén az nfc playoff: szétesett saints, playoffban rutintalan atlanta, egyszeri csoda seattle, szezon végére kipukkadó eagles, szerencsés schedule-vel messzirejutó bears. a GB erölködés nélkül besétál a SB-ba. ott lett volna a helyünk, bassza meg 😀
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én nem gondolom hogy Top 5 irányító lenne Eli, de a tulajdonságai meg az eredményei pont megfelelők ahhoz hogy egy csapat Super Bowlt nyerjen vele vagy bejusson a play offba.

Idén is a rekord számú turnover dacára talán csak az első Philli elleni (+ a Titans) meccsre mondanám, hogy Eli nagyon komolyan közrejátszott a vereségben (és még ott is dobott 2 TD-t). Ja, nem csak az első kör elején lehet jó QB-t szerezni; de ugye rámutattam, hogy [bár ugye mindig vannak csapatok komoly QB problémákkal] még sincs tele a padlás ilyenekkel az utóbbi pár évben. Van amikor Elinak sikerül elfednie ha más csapatrészeknek nem megy, valamikor nem... Egyedül nem nagyon tud meccset elveszteni.

Az a baj, hogy Rosenfelsnél meg Sorginál nem fog jobb QB idejönni mert játéklehetőség / fizetés arányban igazán komoly embereknek nem éri meg; ha most hozunk [és nem 1-2 év múlva] projekt irányítót későbbi körben ott meg az lehet a gond, hogy egyszerűen mire lesz belőle valaki, addigra már másik csapatban fog játszani.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én nem azt mondtam hogy idén draftolni kéne első körbe valakit, de itt volt pár hsz. ahol talán elfogultságból is de top 5 Qbnak lett titulálva Eli, én csak azt mondom hogy tuti nem lesz megoldás a távolabbi jövőre nézve, egyértelmű hogy idén a védelmet és OL-t kell erősíteni de azért nem árt nézegetni az újonc egyetemi irányítókat. Ráadásul nem csak úgy lehet draftolni egy jó QB-t hogy 1/1 és kezdő. Ha legalább FA-ről hoznánk valakit aki be tud ugrani és tud bizonyos szintet ha Eli idén is ilyen szörnyen játszik vagy ne adj isten megsérül! (Ld. Packers vs. Patriots, week 16).
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
olvasgattam egy kicsit kinti fórumokat ott két olyan dolog van ami igazán foglalkoztatja őket (kp-rolle ügyön kívül)
-nagyon szeretnék h plaxico újra a csapat tagja legyen, mert h nincs igazán fizikális elkapónk meg mekkora király volt régen stb. személy szerint örülnék ha újra az nflben látnám de nem hiszem h a giants az a csapat ahol megtalálhatja a számításait
-special team szarsága. mindenki új returnert akar draftolni mert h ugyan visszatér hixon de sérülés után nem lesz olyan bátor meg stb, sztem ez igen nagy faszság mert tény h szarok a visszahordásaink de jöhet ide devin hester is h ha a rúgó csapat játékosai a labda elkapásának pillanatában már ott vannak a nyakán, ha esetleg nem akkor meg blokkot nem kapna.kristof
elméletileg van ilyen elkapónk Barden , akit idén már kezdtek használgatni csak

ugye gyorsan lesérült ! ha ő rendben lesz ez a dolog megoldódik vele jövőre!!

returner poszton jó lenne lépni valamit
(szerintem Hixon fog esélyt kapni ha felgyógyul )
,de az teljesen igaz hogy az egész csapatrésznek javulni kell...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Henne-t kérlek ne hozzuk fel mint jó példa, vicc amit művel

rattlesnk: idén sok csapatnak kell QB és hiába bő a class vannak köztük igen fogalmatlanak v elérhetetlenek (Gabbert tuti hamar kimegy pl) egyedül Stanzinek örülnék mint project player, de vannak nagyobb lyukak a csapatban, mint hogy arra elpazaroljunk egy második/harmadik kört. talán 3-4 év múlva jöhet el az idő h Eli pótlására hozzunk vkitkristof
Pont erről van szó... Szerintem nincs olyan QB, aki az elmúlt 3 évben a Giants első körös pickje után ment ki és 80 fölötti ratingje van vagy akár csak menedzselni tudna egy meccset McCoyon kívül.salander
McCoy-jal is várjunk még...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Henne-t kérlek ne hozzuk fel mint jó példa, vicc amit művel

rattlesnk: idén sok csapatnak kell QB és hiába bő a class vannak köztük igen fogalmatlanak v elérhetetlenek (Gabbert tuti hamar kimegy pl) egyedül Stanzinek örülnék mint project player, de vannak nagyobb lyukak a csapatban, mint hogy arra elpazaroljunk egy második/harmadik kört. talán 3-4 év múlva jöhet el az idő h Eli pótlására hozzunk vkitkristof
Pont erről van szó... Szerintem nincs olyan QB, aki az elmúlt 3 évben a Giants első körös pickje után ment ki és 80 fölötti ratingje van vagy akár csak menedzselni tudna egy meccset McCoyon kívül.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Henne-t kérlek ne hozzuk fel mint jó példa, vicc amit művel

rattlesnk: idén sok csapatnak kell QB és hiába bő a class vannak köztük igen fogalmatlanak v elérhetetlenek (Gabbert tuti hamar kimegy pl) egyedül Stanzinek örülnék mint project player, de vannak nagyobb lyukak a csapatban, mint hogy arra elpazaroljunk egy második/harmadik kört. talán 3-4 év múlva jöhet el az idő h Eli pótlására hozzunk vkit
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
rattlesnk: Ja, de nyert Superbowlt és még most sem tűnik olyannak a szituáció a csapatnál (és remélhetőleg nem is fog) hogy olyan helyzetbe kerüljünk hogy lehetőség legyen arra hogy franchise QB-t hozzanak a csapathoz.

Az utóbbi 3 évben kb 2 irányító ment ki a Giants első körös draft-helye után akik viszonylag normálisan lejátszottak meccseket: Colt McCoy és Chad Henne. Engem nem zavarna ha hoznának valami projekt játékost, de Eli szerintem pótolhatatlan itt (hacsak nem kezdünk valami hosszú negatív mérlegű sorozatba).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Former Giants receiver Amani Toomer, a teammate of quarterback Eli Manning from 2004 through 2008, recently shared his views on the status of Eli’s career with Ohm Youngmisuk of ESPNNewYork.com.

Toomer was candid in his assessment.

“I think he took a step sideways,” Toomer said while signing autographs at the Broadway play Lombardi. “I think in some ways he got better and in some ways he got worse. Twenty-five interceptions. I don’t care how many tipped interceptions, it is not good.”

Manning has been good, but not great, in the three seasons since he led the Giants to an unlikely Super Bowl win. If he hadn’t won that Super Bowl, the Giants could be thinking about whether Manning, who turned 30 on January 3, is the best option for the future.

Végre valami ami az én álláspontomat is alátámasztja.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én azért nem bánnám, ha hátsóbb körökben húznánk valakit, aki képes értelmesen visszahordani.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olvasgattam egy kicsit kinti fórumokat ott két olyan dolog van ami igazán foglalkoztatja őket (kp-rolle ügyön kívül)
-nagyon szeretnék h plaxico újra a csapat tagja legyen, mert h nincs igazán fizikális elkapónk meg mekkora király volt régen stb. személy szerint örülnék ha újra az nflben látnám de nem hiszem h a giants az a csapat ahol megtalálhatja a számításait
-special team szarsága. mindenki új returnert akar draftolni mert h ugyan visszatér hixon de sérülés után nem lesz olyan bátor meg stb, sztem ez igen nagy faszság mert tény h szarok a visszahordásaink de jöhet ide devin hester is h ha a rúgó csapat játékosai a labda elkapásának pillanatában már ott vannak a nyakán, ha esetleg nem akkor meg blokkot nem kapna.kristof
Nem hiszem, h Plax visszatér hozzánk. Amúgy is rendben van a wr állományunk.
Returner drafttal kapcs is egyetértek. Fölös. Hixon nagyon frankó, vele elég jól működött a dolog. Inkább Quinnt kéne leváltani az általad említettek miatt.Szsziszka
Azért egy ACL szakadás után nem lehet tudni, hogy mennyire marad valaki robbanékony és gyors.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
olvasgattam egy kicsit kinti fórumokat ott két olyan dolog van ami igazán foglalkoztatja őket (kp-rolle ügyön kívül)
-nagyon szeretnék h plaxico újra a csapat tagja legyen, mert h nincs igazán fizikális elkapónk meg mekkora király volt régen stb. személy szerint örülnék ha újra az nflben látnám de nem hiszem h a giants az a csapat ahol megtalálhatja a számításait
-special team szarsága. mindenki új returnert akar draftolni mert h ugyan visszatér hixon de sérülés után nem lesz olyan bátor meg stb, sztem ez igen nagy faszság mert tény h szarok a visszahordásaink de jöhet ide devin hester is h ha a rúgó csapat játékosai a labda elkapásának pillanatában már ott vannak a nyakán, ha esetleg nem akkor meg blokkot nem kapna.kristof
Nem hiszem, h Plax visszatér hozzánk. Amúgy is rendben van a wr állományunk.
Returner drafttal kapcs is egyetértek. Fölös. Hixon nagyon frankó, vele elég jól működött a dolog. Inkább Quinnt kéne leváltani az általad említettek miatt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olvasgattam egy kicsit kinti fórumokat ott két olyan dolog van ami igazán foglalkoztatja őket (kp-rolle ügyön kívül)
-nagyon szeretnék h plaxico újra a csapat tagja legyen, mert h nincs igazán fizikális elkapónk meg mekkora király volt régen stb. személy szerint örülnék ha újra az nflben látnám de nem hiszem h a giants az a csapat ahol megtalálhatja a számításait
-special team szarsága. mindenki új returnert akar draftolni mert h ugyan visszatér hixon de sérülés után nem lesz olyan bátor meg stb, sztem ez igen nagy faszság mert tény h szarok a visszahordásaink de jöhet ide devin hester is h ha a rúgó csapat játékosai a labda elkapásának pillanatában már ott vannak a nyakán, ha esetleg nem akkor meg blokkot nem kapna.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
sztem nem reagálod túl, én is nagyon haragszom mind2-re

írtam KP mistakle-jén kb a szezon ment el...
Rolle-n meg kb 4-5 TD csak lazán... helyükben befognám a pofámat és dolgoznék most is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
tény h edzőként igen zseniális de mint ember hát khm... (kb mint Mourinho soccerben)kristof
Nekem emberkent sincsen semmi bajom vele, tetszik a stilusa. A sok, "nem szolok be senkinek, mindig csendes vagyok meg hivatalos" coach mar az agyamra ment. (Mondom en, aki amugy ruhellem a nagypofaju, hangos embereket)

VIszont KP meg Rolle is elmehet a picsaba. KP olyan serulest szenvedett, hogy sokaig meg az is kerdeses volt, hogy valaha plyara lephet-e eleteben, de TC es a csapat mogotte maradt, nem volt paycut, cut, magas S draft ( jo, Grant jott, mint biztositek, de azert remelem ertitek, mire gondolok), Rolle meg beismeri, hogy neha a vilagat nem tudja a palyan, beugat a kozonsegnek, most meg jol akarja erezni magat?

Teljesitsetek gyokerek!!!! Ha az egyik diszpinyt csak egy kicsivel jobban odateszi magat, akkor lehet, hogy most nem a draftot varnank, a masik meg ha csak fele olyan jol jatszott volna, mint amennyit keres, akkor megintcsak eselyes lenne, hogy meccsunk legyen vasarnap. Felreertes ne essek, nem rajtuk mulott a szezon, ezt a csapat egyutt hozta ossze, de akkoris felhaborito ez a fajta viselkedes.

Eli Manning-nel tobb savat szerintem ember nem kapott, miota draftoltak. Nem most irom le eloszor, de anno Sanchezt is a new york-i kozonsegtol es a mediatol feltettek. Eli-t szidta-hordta mindegyik, de egy kurva szot nem szolt, dolgozott, es bar nem tokeletes, nem olyan, mint a batyo vagy Breeedi, de valamiert csak hosszabitottunk vele. A pelda adott Mr. Phillips es Rolle. Kisebb arc, tobb munka, es akkor lehet, hogy SB-ben leszunk.


Nagyon felhuztak munkahelyemen, pont hasonlo szituacio miatt, ezert most lehet kicsit tulreagalom, de Kenny nagy kedvencem, Rolle erkezesenek is orultem, mindketto a csapat gerince, erre az elso kudarc utan mar masik edzo utan sirnak....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
DeOssie megy a pro bowl-ra? mi a manó 😊ironroy
ez már a második lesz karrierje során. gondolom azért mert nem nagyon lehet tőle félrement longsnappet látni.gerle
hát való igaz nem rajta múlott, hogy Dodge punt előtt elejti a labdákat :mad:
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
DeOssie megy a pro bowl-ra? mi a manó 😊ironroy
ez már a második lesz karrierje során. gondolom azért mert nem nagyon lehet tőle félrement longsnappet látni.

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
DeOssie megy a pro bowl-ra? mi a manó 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
vagy csak én vagyok rohadt türelmetlen ?? 😊 😊yooker
Igen. 😛

Amúgy addig nem sok újdonság lesz, amíg nem lesz meg az új CBA.Badman
akkor miért nincs már meg az !!!!! :mad: 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó lenne már valami konkrét hír is amin lehetne rágódni !!

nem ezek a találgatások !!

vagy csak én vagyok rohadt türelmetlen ?? 😊 😊yooker
Igen. 😛

Amúgy addig nem sok újdonság lesz, amíg nem lesz meg az új CBA.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 330 — Expect the Best !
jó lenne már valami konkrét hír is amin lehetne rágódni !!

nem ezek a találgatások !!

vagy csak én vagyok rohadt türelmetlen ?? 😊 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor helyetekben inkább Sintimre repülnék lehet nálatok megtáltosodni a posztján, de ő nem UFA, bár jó ajánlat esetén elengednénk!csebi
Sintim máshol valóban nagyon állat lenne. Ez a 4-3 neki nálunk annyira nem jött be. Aztán ha lesz szezon jövőre lehet igen megtáltosodik. 😊 De a sérülése után így elég kevés esélyt látok most erre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akkor helyetekben inkább Sintimre repülnék lehet nálatok megtáltosodni a posztján, de ő nem UFA, bár jó ajánlat esetén elengednénk!csebi
olyan kurva jó ajánlatot nem sokan fognak adni érte ez boritékolható, főleg mert az sem kizárt, h simán cutoljuk.. Kiwi más kategória és sztem simán elképzelhető, h 3-4es csapatnál köt ki.