New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó lenne már valami konkrét hír is amin lehetne rágódni !!

nem ezek a találgatások !!

vagy csak én vagyok rohadt türelmetlen ?? 😊 😊yooker
Igen. 😛

Amúgy addig nem sok újdonság lesz, amíg nem lesz meg az új CBA.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 323 — Expect the Best !
jó lenne már valami konkrét hír is amin lehetne rágódni !!

nem ezek a találgatások !!

vagy csak én vagyok rohadt türelmetlen ?? 😊 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Akkor helyetekben inkább Sintimre repülnék lehet nálatok megtáltosodni a posztján, de ő nem UFA, bár jó ajánlat esetén elengednénk!csebi
Sintim máshol valóban nagyon állat lenne. Ez a 4-3 neki nálunk annyira nem jött be. Aztán ha lesz szezon jövőre lehet igen megtáltosodik. 😊 De a sérülése után így elég kevés esélyt látok most erre...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Akkor helyetekben inkább Sintimre repülnék lehet nálatok megtáltosodni a posztján, de ő nem UFA, bár jó ajánlat esetén elengednénk!csebi
olyan kurva jó ajánlatot nem sokan fognak adni érte ez boritékolható, főleg mert az sem kizárt, h simán cutoljuk.. Kiwi más kategória és sztem simán elképzelhető, h 3-4es csapatnál köt ki.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Akkor helyetekben inkább Sintimre repülnék lehet nálatok megtáltosodni a posztján, de ő nem UFA, bár jó ajánlat esetén elengednénk!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Köszi,szépen.
A Ravensnél,sztem a prioritás az OL rendbetétele és a Suggs másik oldala,onnan is jöjjön a terror."Kinéztem"oda Kiwanukát,mert még mindig kérdőjeles Kindle,felépül e.kátrány
hát sztem vele nem lennétek annyira kisegítve főleg h ti 3-4et játszotok szvsz annyira nem illene oda OLBnek. Kindle nem hiszem h valaha is pályára lép majd az NFLben sajnos. nézz szét scout oldalakon meg itt a fórumon a draft topikban sztem nagy eséllyel tudtok húzni majd egy steal olb-t drafton akár a későbbi körökben is.kristof
Ryannel hybrid 3-4/4-3 -at játszottunk,Mattisonnal 4-3-al kezdtünk,de a keret főleg 3-4 játékosokból áll,Suggs sem volt túl hatékony állandó DE-ként,a másik oldal pedig nulla volt.Akkor visszatértünk 3-4 domináns D-re.
Most új DC-nk van,még nem volt DC és nem tudjuk mit fog preferálni.A 3-4-ből nem tud kibújni,de még semmi konkrét.

A realitás sajnos tényleg az,hogy Kindle nem lesz többé a pályán,de a remény hal meg utoljára,még nem tettek pontot-pecsétet-aláírást a leletei végére,addig pedig remélünk.A draftig mindenképpen el kelledőljön valami,mert akkor magas picket kell a passrush-ra áldozni vagy valakit a free agent piacról.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Köszi,szépen.
A Ravensnél,sztem a prioritás az OL rendbetétele és a Suggs másik oldala,onnan is jöjjön a terror."Kinéztem"oda Kiwanukát,mert még mindig kérdőjeles Kindle,felépül e.kátrány
hát sztem vele nem lennétek annyira kisegítve főleg h ti 3-4et játszotok szvsz annyira nem illene oda OLBnek. Kindle nem hiszem h valaha is pályára lép majd az NFLben sajnos. nézz szét scout oldalakon meg itt a fórumon a draft topikban sztem nagy eséllyel tudtok húzni majd egy steal olb-t drafton akár a későbbi körökben is.kristof
Sztem egyáltalán nem kizárt, h 3-4es OLB-ként játszon valahol.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi,szépen.
A Ravensnél,sztem a prioritás az OL rendbetétele és a Suggs másik oldala,onnan is jöjjön a terror."Kinéztem"oda Kiwanukát,mert még mindig kérdőjeles Kindle,felépül e.kátrány
hát sztem vele nem lennétek annyira kisegítve főleg h ti 3-4et játszotok szvsz annyira nem illene oda OLBnek. Kindle nem hiszem h valaha is pályára lép majd az NFLben sajnos. nézz szét scout oldalakon meg itt a fórumon a draft topikban sztem nagy eséllyel tudtok húzni majd egy steal olb-t drafton akár a későbbi körökben is.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valami híretek van már ,hogy Kiwanukát marasztaljátok vagy engeditek?kátrány
Egyelőre még az is bizonytalan, h a sérüléséből képes lesz-e felépülni. Nincs semmi konkrétum, de a privát véleményem az, h el fogjuk engedni, nem véletlenül hoztunk tavaly az első körben DE-t (Jason Pierre Paul) és ugye rajta kívül itt van még a Tuck-Osi páros.Szesze
Köszi,szépen.
A Ravensnél,sztem a prioritás az OL rendbetétele és a Suggs másik oldala,onnan is jöjjön a terror."Kinéztem"oda Kiwanukát,mert még mindig kérdőjeles Kindle,felépül e.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Valami híretek van már ,hogy Kiwanukát marasztaljátok vagy engeditek?kátrány
Egyelőre még az is bizonytalan, h a sérüléséből képes lesz-e felépülni. Nincs semmi konkrétum, de a privát véleményem az, h el fogjuk engedni, nem véletlenül hoztunk tavaly az első körben DE-t (Jason Pierre Paul) és ugye rajta kívül itt van még a Tuck-Osi páros.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Valami híretek van már ,hogy Kiwanukát marasztaljátok vagy engeditek?


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Burress könnyen lehet, h a Ravensnél köt ki:

http://www.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/27135794?source=rss_teams_Baltimore_Ravens
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
tény h edzőként igen zseniális de mint ember hát khm... (kb mint Mourinho soccerben)kristof
OFF: Én amúgy Murinnyót csípem (annak ellenére h Milan-fan vok!). Rohadt jó edző, az eredményei magukért beszélnek. Az tény h a nyilatkozataiban nem álszerénykedik, de ha jól tudom, az aktuális és volt játékosai is nagyon szeretik. Az ellenfelei pedig nem kell h szeressék.
ON: Ryan-ről keveset tudok. De nem volt annyira elegáns rádióban belekötni a saját edzőbe és rögtön egy másik seggét nyalni. A játékosok nem fogják megváltoztatni sztem TC-t, de jó lenne ha megbeszélnék a dolgot és mindenki jó hangulatban dolgozna a csapatnál.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/20534/pfwa-awards-all-nfl-all-rookie-teams
ha mást nem is... de JPP-t hiányolom innen... :/ (talán még Osit...)ironroy
JPP sztem is talán ott lehetne a rookie csapatban, bár necces a dolog. Mondjuk szvsz Earl Thomasnak is ott lenne a helye az újonc válogatottban.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Ráadásul Rex Ryan-hez hasonlítják, és azt mondják h milyen fasza lehet az ő csapatában játszani.
Másrészről viszont nem baj ha szólnak h vmi nem tetszik nekik...remélem meg tudják beszélni!Szsziszka
nemtom miért lenne ott jó játszani? egy beképzelt fa++ csapatban ahol az edző is egy utolsó beképzelt senkicsebi
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
védő sémái zseniálisak... de h emberként miért akarnának inkább ott játszani fel nem foghatom, főleg h TC mindig kiállt mellettük! na mind1 nem ez a lényeg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
tény h edzőként igen zseniális de mint ember hát khm... (kb mint Mourinho soccerben)kristof
jah, egyértelműen van hasonlóság köztük
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
tény h edzőként igen zseniális de mint ember hát khm... (kb mint Mourinho soccerben)kristof
ebben is van valami, csak mig Muringyó verte a nyálát az el classico előtt, majd kaptak egy ötöst 😀 itt azért Ryan-ék csak nyertek...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.Szesze
tény h edzőként igen zseniális de mint ember hát khm... (kb mint Mourinho soccerben)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 947 — Giants fan
Rolle meg KP kritizálta TC-t.

Azért ez fura, főleg, hogy az edző végig megvédett mindenkit pedig őket kettejüket lehetett volna szidni. KP rossz szerelésén csak 1 szezon ment el.csebi
Ráadásul Rex Ryan-hez hasonlítják, és azt mondják h milyen fasza lehet az ő csapatában játszani.
Másrészről viszont nem baj ha szólnak h vmi nem tetszik nekik...remélem meg tudják beszélni!Szsziszka
nemtom miért lenne ott jó játszani? egy beképzelt fa++ csapatban ahol az edző is egy utolsó beképzelt senkicsebi
kissé elfogultnak tűnsz 😊 sztem Ryan egy zseni.. persze megértem, h Pats szimpatizánsként nem kedveled.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/20534/pfwa-awards-all-nfl-all-rookie-teams
ha mást nem is... de JPP-t hiányolom innen... :/ (talán még Osit...)
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Rolle meg KP kritizálta TC-t.

Azért ez fura, főleg, hogy az edző végig megvédett mindenkit pedig őket kettejüket lehetett volna szidni. KP rossz szerelésén csak 1 szezon ment el.csebi
Ráadásul Rex Ryan-hez hasonlítják, és azt mondják h milyen fasza lehet az ő csapatában játszani.
Másrészről viszont nem baj ha szólnak h vmi nem tetszik nekik...remélem meg tudják beszélni!Szsziszka
nemtom miért lenne ott jó játszani? egy beképzelt fa++ csapatban ahol az edző is egy utolsó beképzelt senki

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Rolle meg KP kritizálta TC-t.

Azért ez fura, főleg, hogy az edző végig megvédett mindenkit pedig őket kettejüket lehetett volna szidni. KP rossz szerelésén csak 1 szezon ment el.csebi
Ráadásul Rex Ryan-hez hasonlítják, és azt mondják h milyen fasza lehet az ő csapatában játszani.
Másrészről viszont nem baj ha szólnak h vmi nem tetszik nekik...remélem meg tudják beszélni!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 008 — Lucas Scott
Rolle meg KP kritizálta TC-t.

Azért ez fura, főleg, hogy az edző végig megvédett mindenkit pedig őket kettejüket lehetett volna szidni. KP rossz szerelésén csak 1 szezon ment el.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
team report:

http://sports.yahoo.com/nfl/news;_ylt=AjTE1Q6oPDW0wd4ii0phqflDubYF?slug=teamreports-2011-nfl-nyg

the Giants led the league with 42 turnovers. brrrrrrrrrrr
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Gilbride is marad vagy ő még tárgyal vhol?vittore
Ő is marad, hacsak nem segít rajtunk Al Davis azzal, hogy Oaklandba viszi vezetőedzőnek. 😊Badman
Nem segített 😊