New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Én pont az ellenkező állásponton vagyok. Korábban vki linkelte az nflscout cikkét a 4. körös draftokról. Ott úgy votl feltüntetve hogy Castonzo és Jones után Williams volt 3.pick és Matthews a 4.. Ha úgy alakul a dolog én simán bemerném húzni Caseyt 3. körben. Láttam játszani és biztos vagyok benne hogy nem okozna csalódást és szerintem az OLB nagyobb need mint a TE. Persze lehet vitatkozni ezzel is hogy Boss milyen szarul játszott de ha jövőre csak kicsit lesz jobb (és mind tudjuk, képes rá) akkor szerintem simán jó lenne. Ugyan nem tudom kik lesznek FA-en idén TE poszton de talán ott is érdemes körülnézni ha Boss mindenképp megy.rattlesnk
Na, akkor kezdjuk az elejen. 😊

Nem ertem, hogy hogyan lehetsz ellenkezo allasponton, mivel en nem allitottam semmit.

En csak az 1. korrol beszeltem, hogy kesobb mi lesz, azt meg a legnagyobb josok sem tudjak 100% biztosra megmondani. (Mert barmennyire neves is a draftguru, a Tyson Alualu 1/10-zel, a Jets amokfutassal Sanchezert stb. nehez elore szamolni, es a legtobb mock es josolgatas az elso trade pillanataban bukik.)

Ahhoz, hogy megtudjuk, hogy Boss tud-e kicsit jobb lenni, ahhoz az kell, hogy maradjon, amihez meg az kell, hogy ne talaljon ki valami agyament osszeget. (De ezt emlitettem is.)
A vazolt szituaciohoz meg az is kellene, hogy Smithnek guruljon el a gyogyszere, es mondjon valami agyabeteg osszeget. (Ezt is leirtam)

Amugy meg 1. kor alt. BPA (JPP, Ross, Kiwi), a need az utana jon (Ha a ketto talakozik, az kulon jo, lasd Kenny,Nicks). Rudy csak egy pelda volt, lehetett volna irni mast is. Az egesszel arra akartam ravilagitani, hogy nagy valoszinuseggel a surgos needet nem fogjuk 1. korben megoldani (es eppen ezert tokmindegy, hogy Matthews hol jonne, ha jon, mert se a 3. se a 4. nem az elso kor.), tehat eleg tag hatrok kozott mozoghatunk a valasztassal, mint jatekost, mind trade lehetosegeket figyelembe veve. (Mert ha jobban megnezed, az 1/19 kicsit vakumos, marmint a prognosztizalt "szupersztarok" mar elkeltek, akik nekunk kellenenek, azokat meg esetleg 2-3 vagy tobb hellyel hatrebb is meg lehet kaparintani.

Mindegy, en nem akarom, hogy Boss menjen (Mert szerintem nem volt szar, csak nem annyira jo, mint vartuk), Smith-szel es Coefielddel egyutt maradjanak csak szepen, jovore meg uj kontrakt Manninghamnek, drafton 1. korben meg jojjon egy future HoF jatekos K,P,QB,DE,FB poszt kivetelevel szinte akarhova.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én pont az ellenkező állásponton vagyok. Korábban vki linkelte az nflscout cikkét a 4. körös draftokról. Ott úgy votl feltüntetve hogy Castonzo és Jones után Williams volt 3.pick és Matthews a 4.. Ha úgy alakul a dolog én simán bemerném húzni Caseyt 3. körben. Láttam játszani és biztos vagyok benne hogy nem okozna csalódást és szerintem az OLB nagyobb need mint a TE. Persze lehet vitatkozni ezzel is hogy Boss milyen szarul játszott de ha jövőre csak kicsit lesz jobb (és mind tudjuk, képes rá) akkor szerintem simán jó lenne. Ugyan nem tudom kik lesznek FA-en idén TE poszton de talán ott is érdemes körülnézni ha Boss mindenképp megy.

Szerk.: Biztos sokan láttátok már de ezt nem elég egyszer megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=Wz-I2xZDF0Y HATALMAS! 😀
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Rudolphot láttam pár meccsen tavaly (Hajrá ND), nagyon jó elkapó, jó route futó, vszag nagy célpont. Futást sztem még nem tudná eléggé támogatni, és a fene sem tudja h a kihagyás milyen hatással volt/van rá.
SZVSZ örülnék neki...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://sports.espn.go.com/new-york/nfl/news/story?id=5944531

Nem itt olvastam, de ez is jo. Persze microfracture surgery es microfracture surgery kozott is lehet kulonbseg, de nekem is rogton Kenny ugrott be, e sok is ot hozzak peldanak.

9 honap rehab.....neki most jol jonne egy kesleltetett szezonkezdet, az biztos.lotus86
Ezt én is láttam már korábban. Szerencsére Smith "csupán" sima microfracture surgery-n esett át, Kenny esetében viszont a career ending is benne volt a pakliban az arthritis miatt. Az arthritis pedig nagyon nem jó, én saját bőrömön tapasztalom nap mint nap, pedig még nem vagyok 30 és nem vagyok élsportoló sem. Ezért nem hasonlítanám össze a két játékos felépülési idejét.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://sports.espn.go.com/new-york/nfl/news/story?id=5944531

Nem itt olvastam, de ez is jo. Persze microfracture surgery es microfracture surgery kozott is lehet kulonbseg, de nekem is rogton Kenny ugrott be, e sok is ot hozzak peldanak.

9 honap rehab (marmint ennyi is lehet).....neki most jol jonne egy kesleltetett szezonkezdet, az biztos.

Stockert meg inkabb eddzeseken lattam, nem tudtam Vols meccskeet nezni (es sajnos nfl-t se nagyon, miota uj lakhelyemre koltoztem), eddzesen, drillekben nem volt rossz. Pont ezert nem tudom, hogy igaz-e, amit te irtal, mert nem lattam jatszani. En is szoktam olvasgatni ezeket az erosseg, gyengeseg dolgokat, de pont a mar leirtak miatt kicsit fenntartassal kezelem oket, plusz sokszor van, hogy valaki furge, jol talaja meg az ures helyeket a palyan... de nem tud elszakadni. Na, most nalam ezek utik egymast, mert ha en furge vagyok, plusz folyton oda megyek, ahol nincsen senki, akkor en ott uresen leszek, es ha ne adj isten en egy WR vagy egy TE vagyok, akkor ez meg jo is. (Mondjuk egy center vagy egy offensive guard eseteben mar kevesbe)

De nekem van egy nagyon elborult teoriam a draftunkkal kapcsolatban...eleg annyi, hogy kis szamolgatas utan arra jutottam, hogy nem lehetetlen, hogy TE-t draftolunk 1.korben. 😀😀

Leirom a logikamat. Persze nem latok sok eselyt ra, de van mogotte logika. Arra mindenkeppen jo, hogy legyen kit anyazni, plusz leglabb lesz par uj hsz. 😀

Ugye tavaly deff. kozpontu draft volt, ezert kicsi az esely, hogy ezt megismeteljuk. Legnagyobb needunk a LB, Mayockekat hallgatva, plusz kis kutatast vegezve, arra jutottam, hogy Von Milleren kivul nem nagyon van olyan LB az idei classban aki 1. kort erne, plane nem 1/19-et nekunk. (Azt tudom, hogy von Miller szetutne Chuck Norrist, kifacsarna az olajat a Terminatorbol, es biztos vagyok benne, hogy isteni szereto - mert kb. ilyen szinten ment a fellacio ha o kerult szoba, de a tobbieket nem nagyon emlegettek.) Szoval ha egyszer majd lesz FA, akkor valoszinu, hogy LB-t onnan hozunk, mert nekunk rogton kezdo kelene - meghozza MLB.
Masik need lenne egy ballhawk nickel corner, de legalabbis olyan, aki sokszor akadalyoz meg elkapast. Ezt meg lehet oldani draftrol is, de ugye a ket szupersztar corner vszinu reg kimegy, szoval igazabol marad, hogy az 1/19-cel tamadot hozunk. Mivel Bradshaw fontos, Jacobs elkuldese meg sokba fajna, ezert lehet, hogy akkor sem huznank be Ingramet, ha 1/19-nel elerheto lenne (ha meg beut nala valami ugy vagy egy kaka combine, akkor meg azert), plusz ugyis szuksegunk van tackle-re, abbol meg van par egesz jo.

DE! Tenyleg szuksegunk van tacklere? Igen. LT-re? Haaat...fene tudja. Lehet, hogy Diehl a sajat bevallasa szerint jobb lenne guardban, de az kb. senkit sem erdekel. A sajat bevallasom szerint kb. 2500 fontos havi fizetest erdemelnek, es megsem kapok annyit. Lehet, hogy nem ligaelit LT, de nekunk szerintem jo. Ahol bajok lehetnek, az az RT poszt, valamint a LG es C. C-ben mondjuk meg van kis idonk, mert ott tovabb jatszanak, LG Scheubert fuggo, viszont RT-ben Mackenzie egyre tobbet serult. Itt is jon a DE. Mert ott van Beatty, aki ugyan nem egy Joe Thomas, de ha kell, RT-ben jatszhat, kevesebb bajjal is jar, plusz azert 1/19-cel nem kellene RT-t huzni, mert azt tenyleg lehet talalni kesobbi korokben, vagy akar FA-n is. LG-cserenek ott van Boothe meg Petrus, baj eseten ok jok lehetnek. (Bar lattam egy franko kis guardot drillekben, mindenkit megtartott, Florida State-re jart, de ot inkabb ZB guardnak tartjak, mert viszonylag kicsi, 290 font es 6`2 nekunk meg PBS-es disznok kellenek)

Szoval ott tartunk, hogy a falra sem kell feltetlenul elloni az elso kort (majd kesobbi korokben kell valaki, de nem 1.-ben), szoval akkor mi legyen vele. Mivel Boss is FA lesz, raadasul nem is nagyon csillogott iden, ezert lehet, hogy megy - plusz ha Smith megbolondul es a serulese ellenere nagy lovettat akar, akkor vszinu os sem marad. Viszont sanszos, hogy 1/19-nel Kyle Rudolph meg elerheto lesz. Igaz, hogy csak junior, de a legjobb TE-nek tartjak (a forumozo NCAA guruk kozul is sokan), es bar nem lattam jatszani, masok irasai alapjan meg nem akarok velemenyt nyilvanitai, de ha valaki 6`6 es 265 font, akkor mar csak erobol sem lehet haszontalan blokkolo, plusz elkapni is tud. Mivel ha Boss es Smith megy, akkor ket legyet utnenk vele egy csapasra, mert lenne egy jo elkapo es esetleg elfogadhatoan blokkolo TE, aki kell is majd Stevie potlasara.

Ez csak egy teoria, kb. 2 soronkent bele lehet kotni (Mondjuk ez kb. minden februari draft talalgatasra igaz) nagyban befolyasolja a combine (Bar iden 1. korben nem lesz Al Davis faktor), hogy az edzok hogyan latjak a tamado fal helyzetet, ki megy, ki marad (bar en meg akkor sem latom eselytelennek, ha Smith es Boss is marad). Persz idealis az lenne, hogy ledraftoljuk Mr. Beton LT-t, Diehl huz vissza guardba, es all-pro lesz, O`Hara minimum 3-4 evig szinten tudja tartani magat, Snee is, Beatty meg fejlodik es jo RT, mert ez igy kb. 5-6 evre megoldana a fal kerdeset.

De megintcsak jon a DE! Mint lathatjatok, egy olyan lehetseges 1. koros huzas moge sorakoztattam fel logikus erveket (Es logikusak, mert nincsenek benne elborul tradek stb.), amit eddig nem nagyon lehetett olvasni sehol. (En konkretan meg sehol nem lattam a Giants - Rudi parositast) Miert is tudtam megtenni ezt? Mert a csapat jo, a jatekoskeret jo es.....a tamadoreszlegben nincsen azonnali orvoslast igenylo needunk. Ilyen need a vedelemben van, az meg annyira need, hogy sanszosabb egy FA.
Szoval fuggetlenul attol, hogy a szezon kicsit csalodas a 10-6 ellenere is (Amit azert egy evvel ezelott alairtam volna), lathato hogy egetvero need csak a LB, es emiatt meglehetosen tag hatarok kozott mozgunk a drafton (Szoval vastagon benne van a BPA is), es nehez megtippelni, hogy kit valasztunk, tradelunk-e. (En ugy erzem, hogy az utobbi evekben nem volt meg ilyen jo esely egy esetleges letrade-re - felfele nem latom ertelmet, sokba kerulne - , bar fogadni nem mernek ra.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
Barmennyire nem gondolom, hogy Manningham kepes lenne potolni Steve-t, de a szezon vege fele mutaott jateka (kulonosen a hosszu passzos playeknel - sok elkapott yard, es rajta elkovetett bunti) bizakodasra ad okot. (Meg amugy is, majdnem 1000 yard es 10 TD - azert az nem piskota) Mint irtam, ketlem, hogy egy az egyben feledtetni tudna Smith-t, de Smithy olyan muteten esett at, mint Kenny, es lathattuk, hogy neki is kellett 2 ev, mire ujra a regi lett. Na, ha Badshaw fontos, Coefield is az (mert rajt akivul a deff. fal kozepe kb. nulla), akkor felmerul a kerdes, hogy adsz-e nagy penzt egy olyan elkaponak, akinek a kepessegei ugyan vitan feluliek, de valoszinu, hogy a kovetkezo evben meg nem lesz a regi...raadasul Mario egy franko kis deep threat WR, es jovore meg ugye o lesz FA. Szoval lehet valasztani, mert ha most Smith megkapja a angy lovet, akkor jovore pa-pa Manningham.....

lotus86
Ezt hol olvastad? Csak mert egész más volt a sérülésük (Kenny-nek nem is sérülés volt). Smith jövőre teljesen egészséges lesz várhatóan.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Stocker ellen azt hozzák fel pont - amit Boss egyik legnagyobb bajának is tartanak - hogy nem tudja eléggé szeparálni magát a védőktől, így folyamatosan benne van hogy kap valami koponya szaggató találatot; ami eléggé visszaüthet, mint Bossnak az idei év.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Bradshawnak azt mondtuk h prioritás, szóval nem lesz olcsó...csebi
Akkor könnyen lehet, hogy Jacobs jól érezte a "csomagolónapon" hogy ez lesz neki itt az utolsó.salander
Vagy Smith 😕

Barmennyire nem gondolom, hogy Manningham kepes lenne potolni Steve-t, de a szezon vege fele mutaott jateka (kulonosen a hosszu passzos playeknel - sok elkapott yard, es rajta elkovetett bunti) bizakodasra ad okot. (Meg amugy is, majdnem 1000 yard es 10 TD - azert az nem piskota) Mint irtam, ketlem, hogy egy az egyben feledtetni tudna Smith-t, de Smithy olyan muteten esett at, mint Kenny, es lathattuk, hogy neki is kellett 2 ev, mire ujra a regi lett. Na, ha Badshaw fontos, Coefield is az (mert rajt akivul a deff. fal kozepe kb. nulla), akkor felmerul a kerdes, hogy adsz-e nagy penzt egy olyan elkaponak, akinek a kepessegei ugyan vitan feluliek, de valoszinu, hogy a kovetkezo evben meg nem lesz a regi...raadasul Mario egy franko kis deep threat WR, es jovore meg ugye o lesz FA. Szoval lehet valasztani, mert ha most Smith megkapja a angy lovet, akkor jovore pa-pa Manningham.....

Postas meghozta a senior bowlt, meg az edzeseit is, es elkezdtem nezegetni a jatekosokat. Persze velemenyt csak a meccsen illetve az edzesen nyujtott teljesitmenyuk alapjan tudok mondani, de egy bizonyos Luke Stocker nevu TE teljesitmenye nekem nagyon tetszett. Nem egy villamleptu gyerek, de nem is egy egydimenzios TE, biztos a keze es blokkol is ha kell. Azt nem tudom, hogy hanyadik koros lehet, mert nem ertek hozza, de en szivesen latnam nalunk...akar Boss karara is. (Pedig Boss is nagy kedvencem)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Bradshawnak azt mondtuk h prioritás, szóval nem lesz olcsó...csebi
Akkor könnyen lehet, hogy Jacobs jól érezte a "csomagolónapon" hogy ez lesz neki itt az utolsó.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
Bradshawnak azt mondtuk h prioritás, szóval nem lesz olcsó...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
3 éve ilyenkor ....

de szép is volt 😊kristof
tényleg szép volt !
csak nehogy ilyen Aranycsapat szerű nosztalgiázássá alakuljon ez a dolog a

következő években ! : ))

úgyhogy jövőre min. PO kell !!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
En meg pont azt olvastam, hogy nincsen sok eselye, es kb. csak a Rooney rule miatt foglalkoznak vele. (En is remelem, hogy marad)
lotus86
Legyen így...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3 éve ilyenkor ....

de szép is volt 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Na Fewell mégis interjúzik a Titansnál... Itt lehet komoly esélye is van, mert az erősebb konkurencia (meg a gyengébb java is) már mind elhelyezkedett valahol; így legalább nekünk is problémás lesz pótolni. :/ Köszi Tennesse, azért remélem valami Offensive Coordinatort szerződtettek inkább.salander
En meg pont azt olvastam, hogy nincsen sok eselye, es kb. csak a Rooney rule miatt foglalkoznak vele. (En is remelem, hogy marad)

"Most reports seem to indicate Fewell is not a serious candidate in Tennessee, more likely getting an interview to fulfill the Rooney Rule requirement of interviewing a minority candidate. It was earlier thought that former Dallas assistant coach Ray Sherman would interview in Tennessee, fulfilling the requirement. That, however, did not materialize."


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Na Fewell mégis interjúzik a Titansnál... Itt lehet komoly esélye is van, mert az erősebb konkurencia (meg a gyengébb java is) már mind elhelyezkedett valahol; így legalább nekünk is problémás lesz pótolni. :/ Köszi Tennesse, azért remélem valami Offensive Coordinatort szerződtettek inkább.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hát ez kicsit olyan, mint amikor Sheridan mondta kb. 1 héttel a kirúgása előtt, hogy nem hibázott semmit, és jövőre is visszavárja magát.Winters
Smith azért jól tette a dolgát.Szsziszka
Nem is rola szol a ckk, hanem arrol a szerencsetlen Goffrol ;D 😀lotus86
😂 Ezt benéztem! Nem figyeltem h nem az utolsó témára volt a reakció. Sorry!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2011/02/01/read-jonathan-goff-looking-forward-to-leading-giants-d/

Goff...Hülye ez az ember? :rolleyes: Remélem hozunk valakit, és megy minél messzebb :cool:Asbee
Hát ez kicsit olyan, mint amikor Sheridan mondta kb. 1 héttel a kirúgása előtt, hogy nem hibázott semmit, és jövőre is visszavárja magát.Winters
Smith azért jól tette a dolgát.Szsziszka
Nem is rola szol a ckk, hanem arrol a szerencsetlen Goffrol ;D 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/02/01/read-jonathan-goff-looking-forward-to-leading-giants-d/

Goff...Hülye ez az ember? :rolleyes: Remélem hozunk valakit, és megy minél messzebb :cool:Asbee
Hát ez kicsit olyan, mint amikor Sheridan mondta kb. 1 héttel a kirúgása előtt, hogy nem hibázott semmit, és jövőre is visszavárja magát.Winters
Smith azért jól tette a dolgát.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
"For all u asking if i wanna stay a NY GIANT 4 life!!! (note to media-please dont make it out to be me asking for a big new contract or anything.. take it in the context i say it when answering the fans question!!!)" Steve Smith @ Facebooksalander
Ez oké, csak kérdés h a vezetés hogy gondolkodik erről. Remélem megtartjuk, de én absz nem vennék rá mérget.Szesze
Azért ha ajánlatot se tennénk, az elég nagy öngól lenne...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/02/01/read-jonathan-goff-looking-forward-to-leading-giants-d/

Goff...Hülye ez az ember? :rolleyes: Remélem hozunk valakit, és megy minél messzebb :cool:Asbee
Hát ez kicsit olyan, mint amikor Sheridan mondta kb. 1 héttel a kirúgása előtt, hogy nem hibázott semmit, és jövőre is visszavárja magát.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
"For all u asking if i wanna stay a NY GIANT 4 life!!! (note to media-please dont make it out to be me asking for a big new contract or anything.. take it in the context i say it when answering the fans question!!!)" Steve Smith @ Facebooksalander
Ez oké, csak kérdés h a vezetés hogy gondolkodik erről. Remélem megtartjuk, de én absz nem vennék rá mérget.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
"For all u asking if i wanna stay a NY GIANT 4 life!!! (note to media-please dont make it out to be me asking for a big new contract or anything.. take it in the context i say it when answering the fans question!!!)" Steve Smith @ Facebook
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
http://www.giantsfootballblog.com/2011/02/01/read-jonathan-goff-looking-forward-to-leading-giants-d/

Goff...Hülye ez az ember? :rolleyes: Remélem hozunk valakit, és megy minél messzebb :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Nekem ahogy eddig lejött, Smith szeret itt játszani, és szíve szerint itt maradna. Lehet visszatér Plax ugyebár, csak hát jóval elmúlt már 30 kérdés hogy tudna teljesíteni...Én kicsit úgy érzem, hogy azzal ha elengednénk Smith-t megölnénk kicsit a passzjátékunkat.Asbee
Nyilvánvaló, h ezzel sokat gyengülne az elkapósorunk, ezt nem hiszem, h bárki is vitatja. A kérdés az, h mik lesznek a proritások, mert tuti, h nem fogunk tudni mindenkit itt tartani.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nekem ahogy eddig lejött, Smith szeret itt játszani, és szíve szerint itt maradna. Lehet visszatér Plax ugyebár, csak hát jóval elmúlt már 30 kérdés hogy tudna teljesíteni...Én kicsit úgy érzem, hogy azzal ha elengednénk Smith-t megölnénk kicsit a passzjátékunkat.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER