New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A mock draft game eredménye Giants szemszögből:

1/19. Nate Solder, OT (Colorado)
2/20. Drake Nevis, DT (LSU)
3/19. Kelvin Sheppard, LB (LSU)
4/20. Chris Carter, LB (Fresno State)
6/20. Chykie Brown, CB (Texas)
7/19. Bilal Powell, RB (Louisville)

Volt 1-2 mellényúlás, na.... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.Lance
gondolom azért h senki ne legyen munkanélküli, de ha egy másik csapat vinne vkit ott értelemszerűen kapna fizetést
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.salander
Most nem találtam meg, hogy ki, de valaki itt írta, hogy a Maráék úgy döntöttek, addig nem küldenek el senkit, amíg nincs új CBA.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk ha az asszisztense fogja magát és elszerződik, akkor lehet hogy Tom Quinnek igazából már annyi. De lehet túl optimista vagyok.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
szegény LSUSzesze
ha az ellenfél fogad akkor már fel is írhatjuk a 7-0át

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
szegény LSU
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ST edzőtök lelépett az LSU-hozJJ
nagy veszteség nem ért minket a tavalyi produkció után
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 890 — No es importante
ST edzőtök lelépett az LSU-hoz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Szasztok.
Egy draftos oldalt böngészve arra lettem figyelmes, hogy kedvenc spíleremet az idei draftról három NFC East csapat ’környékezi’.
Herzlich sztem ideális lenne nálatok Pierce helyére. Igazi vezértípus.
A másik két csapat a Redskins és a Philly (a tehenészek tavaly már behúzták az akkori kedvencemet Sean Lee-t…) a teljesség kedvéért.
Marco mellett még Nick Belloréval (Central Michigan), Orie Lemonnal (Oklahoma St) és Eric Gordonnal (Michigan St.) dumcsiztatok a LB poszton. Nem egy top prospectek… Herzlich is inkább 3-5. körre várható.
Ha már a RB-ekről diskuráltatok. Velük beszéltetek: Taiwan Jones (Eastern Washington), Ryan Williams ( Virginia Tech).
Érdekes, hogy OL és DL ember nincs a listán. Titkolózás :/

Nem mintha ezekből sok okosságot le lehetne szűrni, de azért ki tudja.
Az oldal:
http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/08/teamplayer-interest/#more-1187Robilluma
Hezlich-et én is néztem, sztem simán van rá reális esély, h hozzánk kerüljön, mert h ha mi húzni fogunk LB-t (szinte biztos, h igen) akkor az vszínű pont a 3-5. kör környékén lesz.
OL és DL húzás pedig 100%, h lesz, ha titkolózunk, ha nem 😊 Első két körben erre a két posztra van a legnagyobb esély sztem.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha szeretne valaki a Giantsszel lenni a bowl.hu mock draft game-ben (részletek itt), akkor szívesen átadom a helyem. A játék topicjában lehet jelentkezni!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Szasztok.
Egy draftos oldalt böngészve arra lettem figyelmes, hogy kedvenc spíleremet az idei draftról három NFC East csapat ’környékezi’.
Herzlich sztem ideális lenne nálatok Pierce helyére. Igazi vezértípus.
A másik két csapat a Redskins és a Philly (a tehenészek tavaly már behúzták az akkori kedvencemet Sean Lee-t…) a teljesség kedvéért.
Marco mellett még Nick Belloréval (Central Michigan), Orie Lemonnal (Oklahoma St) és Eric Gordonnal (Michigan St.) dumcsiztatok a LB poszton. Nem egy top prospectek… Herzlich is inkább 3-5. körre várható.
Ha már a RB-ekről diskuráltatok. Velük beszéltetek: Taiwan Jones (Eastern Washington), Ryan Williams ( Virginia Tech).
Érdekes, hogy OL és DL ember nincs a listán. Titkolózás :/

Nem mintha ezekből sok okosságot le lehetne szűrni, de azért ki tudja.
Az oldal:
http://ogdraft.wordpress.com/2011/03/08/teamplayer-interest/#more-1187


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:Asbee
USA-ban a valopereknal azert az asszonypajtas eleg jokat tud kaszalni, meg aztan Favre sem a penzert csinalta, lehet Tikinek is hianyzik, plusz szerintem benne meg ott van a tuske, hogy hulye volt, hogy nem vart egy evet a visszavonulassal. Utana meg Elit fikazta, Coughlint fikazta (annak ellenere, hogy a Coughlin eraban jott el neki az igazi attores) de a csapat megis SB-t nyert, szoval inkabb o valt komikussa, mint Eli. Lehet, hogy most bizonyitani akar o mindenkinek, plusz ha majd valahol megkapja a veteranminimumot, akkor abbol azert el tud eldegelni. (Pontos osszeget nem tudom, plusz azt sem, hogy a leendo CBA-ban fognak-e modositani rajta, de valahol 800.000 es 900.000 dod kozott lehet.)

En csak sok szerencset kivanok neki, akarmi is lesz a sorsa! (De inkabb maradt volna otthon, terhes asszonyt meg ne hagyta volna el. )

Ez nem kozvetlen Giants, csak szerintem jo cikk a CBA vitarol. (Gyoker Redskins tulaj 😀 😀 😀 😀)

http://www.thephinsider.com/2011/3/7/2035668/the-sad-state-of-affairs-in-the-nfllotus86
Engem baromira meglepne, ha ő még érdemi játéklehetőséget kapna valahol...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:Asbee
USA-ban a valopereknal azert az asszonypajtas eleg jokat tud kaszalni, meg aztan Favre sem a penzert csinalta, lehet Tikinek is hianyzik, plusz szerintem benne meg ott van a tuske, hogy hulye volt, hogy nem vart egy evet a visszavonulassal. Utana meg Elit fikazta, Coughlint fikazta (annak ellenere, hogy a Coughlin eraban jott el neki az igazi attores) de a csapat megis SB-t nyert, szoval inkabb o valt komikussa, mint Eli. Lehet, hogy most bizonyitani akar o mindenkinek, plusz ha majd valahol megkapja a veteranminimumot, akkor abbol azert el tud eldegelni. (Pontos osszeget nem tudom, plusz azt sem, hogy a leendo CBA-ban fognak-e modositani rajta, de valahol 800.000 es 900.000 dod kozott lehet.)

En csak sok szerencset kivanok neki, akarmi is lesz a sorsa! (De inkabb maradt volna otthon, terhes asszonyt meg ne hagyta volna el. )

Ez nem kozvetlen Giants, csak szerintem jo cikk a CBA vitarol. (Gyoker Redskins tulaj 😀 😀 😀 😀)

http://www.thephinsider.com/2011/3/7/2035668/the-sad-state-of-affairs-in-the-nfl


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hmm...Ennyire kell neki a pénz? :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/03/former_giants_running_back_tik.html

Ennek elment az esze......(Meg gondolom az asszony is sok lovet vitt el)lotus86
Ez tényleg vicces hír.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.nj.com/giants/index.ssf/2011/03/former_giants_running_back_tik.html

Ennek elment az esze......(Meg gondolom az asszony is sok lovet vitt el)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Amugy en is megneznem, hogy Ware mit produkal, ha vegre tenyleg kap lehetoseget, es nem csak 1-2 carryt.lotus86
Ezt adom, mivel ő nem az a játékos, aki azért nem kap lehetőséget mert szar, hanem mert sérült volt.
Egyébként most néztem, mintha kicsit megemberesedett volna. Ha nem csal az emlékezetem, sosem volt 234 font.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroy
Hixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.Szesze
Én szívesen kipróbálnám 2. számú futóként Ware-t.
Bár tudom, hogy többször mondtam ezt, de ő hasonlít leginkább stílusában, és testfelépítésében Ward-ra.

Az a futójáték pedig, amit Ward + Jacobs tandem produkált 2007-2008-ban az több, mint kiemelkedő volt.Winters
Egy, a mostanihoz kepest, sokkal futasorientaltabb offenseben Bradshaw-val kiegeszulve.

Amugy en is megneznem, hogy Ware mit produkal, ha vegre tenyleg kap lehetoseget, es nem csak 1-2 carryt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hixonnak örülök, viszont marad Reynaud is... :oAsbee
Ezt mondjuk én is értetlenkedve olvastam, nem is nagyon értem, remélem valami más poszton akarják használni vagy backup-nak.

Biztos olvastátok h Plax Juniusban szabadul, én nagyon örülnék ha visszajönne hozzánk, (látva mi lett Vick-ből büntetése után) a mostani tehetséges és fiatal gárdába jót tenne egy "megszelídített" veterán. (bár állítólag erre kicsi az esély)

Sockey-t aláírta a Panters...
több mint 13 éve
Winters New York Giants 267 — Giants fan
Hixonnal szerződést hosszabítottak és ha jól értettem D.J. Ware-rel is fognak... szvsz érthető lépések, hiszen kell a mély WR sor ekkora sérülés hullámok esetén és Ware-rel való hosszabítás sztem azt jelentheti, hogy BJ vagy AB közül az egyik megy...(sajnos)ironroy
Hixon a returner poszt miatt is fontos, ennek örülök. Én Ware-t is szeretem és mint már többször említettem egyáltalán nem bánnám, ha Bradshaw-t hagynánk elmenni. RB-t tuti fogunk draftolni, de csak későbbi körökben, szerencsére nagyon mély a class idén.Szesze
Én szívesen kipróbálnám 2. számú futóként Ware-t.
Bár tudom, hogy többször mondtam ezt, de ő hasonlít leginkább stílusában, és testfelépítésében Ward-ra.

Az a futójáték pedig, amit Ward + Jacobs tandem produkált 2007-2008-ban az több, mint kiemelkedő volt.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Mondjuk ha akár Ayeers, akár későbbi körös OLB vagy olyan MLB jön aki tud kinn játszani; akkor tényleg esélyes hogy játszani fog már az első évben. Maximum marad az, ami idén ment, hogy alapvetően 3 safetyvel állunk fel és a frissen draftoltaknak (meg Sintimnek meg Tracynek) kiosztják a maradék snapeket.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Lehet, hogy nem zarhato ki, lenne is benne logika viszont a D-line megkapta az upgradet egy evvel ezelott es en amellett vagyok, hogy Coefield maradjon (ha majd kap valami ajanlatot, matcheljuk azonnal)lotus86
Én is támogatom a Coefield matchet, de nem úgy van, hogy alapból csak a max 3 éve profi játékosokra lehet rfa-t tenni, és tavaly csak azért lehetett az 5 évesekre is, mert utolsó év volt? Most rápakolták a <=5 éve profi játékosokra a tendert, de ez csak akkor fontos, ha esetleg úgy egyeznek meg a felek, hogy még egy évig maradjon a tavalyi cba. Erre kicsi az esély, és valószínűleg az új cba ban nem fogják bolygatni a free agencyt. Vagy a Cofieldre érkező ajánlatot akkor is matchelhetjük, ha urfa?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
Ingramet elviszi a miami...csebi
Akeem Ayerst írja a blog első körben , és akár kezdőnek(!) is....

a szerk. bizonyára nincs tisztában a csapatépítési szokásainkkal.... 😊 😊yooker
Ha esetleg OLB-t húzunk első körben (sztem nem azt fogunk) akkor nem tartom elképzelhetetlennek, h esetleg kezdő legyen már első évében is, ugyanis mi nem azért nem szoktuk kezdetni a frissen draftoltakat mert ez teljesen ellentétes vmiféle alapelvekkel, hanem mert ritka az nálunk, h akkora lyuk legyen a csapatunkban, h az újoncoknak kezdeni kelljen. Jelenleg az MLB poszt abszolút ilyen, de oda 100%, h FA-ról fogunk kezdő embert hozni. Az OLB nem ekkora lyuk, de ha első körben ide húzunk akkor azt azért fogjuk tenni, mert már első évben játszatni akarjuk az illetőt (bár sztem ekkor sem lesz egyből a szezon elejétől kezdő). De mint már korábban is írtam sokkal nagyobb esély van falemberre, mint LB-re.
Ingram meg nem hiszem, h bent lenne még mikor mi húzunk, de ha igen sztem akkor sem húzzuk be őt.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
Ingramet elviszi a miami...csebi
Akeem Ayerst írja a blog első körben , és akár kezdőnek(!) is....

a szerk. bizonyára nincs tisztában a csapatépítési szokásainkkal.... 😊 😊
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 126 — Lucas Scott
Akik jöhetnének a 19. hely környékén:
Castonzo, Nate Solder, Carimi, Sherrod
Phil Taylor, Akeem Ayers, ráadásul egyre több helyen olvasom Ingram-et is.gerle
Ingramet elviszi a miami...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.