New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Szerintem az öt top OT közül húzzuk az általunk legjobbnak gondoltat. Én Castonzóra tippeltem eddig, de ha igaz amit Höri ír akkor lehet más lesz. Sztem Wilson és Ingram tuti nem lesz, Pouncey-ra van esély, de nem örülnék neki.
Legjobban annak örülnék ha a DL-be húznánk első körben megint.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Dallas Morning Newsos Rick Gosselin (állítólag az egyik legpontosabb draft-jós) szerint Nate Soldert húzzuk. Ritka fizikai adottságok, akiből sok belefektetett munkával és megfelelő edzőkkel lehet igazán valaki. Kicsit JPP érzésem van.

Valahogy én sem érzem amúgy a Castonzo picket... Mondjuk Martez Wilsont még kevésbé meg Ayerst se. Komolyan nem tudom mi lesz. :]

Viszont a második meg a harmadik körben van egy csomó ember, aki jól jönne a csapatba; remélem sikerül tradelni. 😀 Mondjuk nem szoktunk, vagy ha mégis akkor szívunk.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)kristof
Ingram picknél az a kérdés, mi a további célunk Jacobs-szal és Bradshaw-val.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)kristof
a Giant beatwriterek azt írják, hogy a temérdek mock ellenére Castonzo teljesen kizárt. Kíváncsi leszek rá.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...Asbee
pounceyt sztem a dolphins húzza így v ingram v wilson pick lesz belőle (mind2nek örülnék)
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem tudom ki mit vár, ki mit húzna. Én legjobban egy OT picknek örülnék első körben. Azonban van egy olyan érzésem, hogy Pouncey-t húzzuk. Második tipp Martez Wilson...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Látom akkor mindenkinek tele van a fasza mindennel... :/ Én nézem majd élőben, remélem örülhetünk majd valami jó picknek 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.lotus86
Élőben nekem is felejtős sajnos 😕Szesze
szintén... nem hiszem h fenn maradok addig főleg h 6:20kor kelek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.lotus86
Élőben nekem is felejtős sajnos 😕
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Draft day! Tok jo, hogy 3-tol ejfelig dolgozni fogok, es nem latok semmit. Mindegy, majd melo utan rarepulok a netre.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát igen.. más kérdés, h az orrunkra koppintottak emiatt, úgyh mától nálunk se lesznek workout-ok.Szesze
Hát legalább nálunk engedélyezve van, hogy a játékosok szóba állhassanak az edzőkkel.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
<<“Why are you guys so surprised?” he said, laughing.

He was told that the Jets did not allow it. Reportedly, Cincinnati and Buffalo, among others, also did not allow their players to work out.

“Okay, but this is the New York Football Giants, though,” Canty said. “It's not the Jets.”>>

😊 Jó büszkének lenni a csapatra! (link)salander
Hát igen.. más kérdés, h az orrunkra koppintottak emiatt, úgyh mától nálunk se lesznek workout-ok.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
<<“Why are you guys so surprised?” he said, laughing.

He was told that the Jets did not allow it. Reportedly, Cincinnati and Buffalo, among others, also did not allow their players to work out.

“Okay, but this is the New York Football Giants, though,” Canty said. “It's not the Jets.”>>

😊 Jó büszkének lenni a csapatra! (link)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
http://www.bigblueview.com/2011/4/21/2125210/2011-giants-draft-jerry-reese-talks-trenches

Na, akkor ugy nez ki, hogy Beatty a future LT nalunk, raadasul a fal prioritas, szoval Solder vszinu felejtos, ellenben Carimi eselyei novekedtek, pont ugy, mint a jobb DT-k eselyei (Liguet, Austin) is. Mar varom a draftot nagyon, mert a cikk ellenere, en azt sem hiszem el, amit kerdeznek.lotus86
Hát sok újdonságot nem mondott 😊 Az hogy a falak a prioritás nem túl meglepő, ez nálunk mindig is így volt. Én titkon Clayborn húzásában reménykedem, de ezzel a kijelentéssel mondjuk 4-ről 5%-ra nőtt a behúzási esélye 😊
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.bigblueview.com/2011/4/21/2125210/2011-giants-draft-jerry-reese-talks-trenches

Na, akkor ugy nez ki, hogy Beatty a future LT nalunk, raadasul a fal prioritas, szoval Solder vszinu felejtos, ellenben Carimi eselyei novekedtek, pont ugy, mint a jobb DT-k eselyei (Liguet, Austin) is. Mar varom a draftot nagyon, mert a cikk ellenere, en azt sem hiszem el, amit kerdeznek.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
megint ugyanolyan a schedule mint évek óta: lehet kezdeni 6-1el, aztán jöhetnek a szopók

phi NO GB dallas menet lesz köményvittore
Jaja! Csak kezdjünk 6-0-val, utána meg a szopók helyett elég, ha a meccsek felét hozzuk. Csak legyen szezon! :/balu10
kezdtünk már ( nem is olyan rég ) 6:0-val ha jól emlékszem és még PO sem lett... 😕
inkább a végére álljunk össze rendesen és pörögjünk aztán zúzás a rájátszásban... 😉
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
megint ugyanolyan a schedule mint évek óta: lehet kezdeni 6-1el, aztán jöhetnek a szopók

phi NO GB dallas menet lesz köményvittore
Jaja! Csak kezdjünk 6-0-val, utána meg a szopók helyett elég, ha a meccsek felét hozzuk. Csak legyen szezon! :/

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Eaglest,cowboyst oda vissza verni, a többi nem számít!!!! 😀 ( meg a GB-t meg a Skins-t meg a Pats +jets...)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Első 4 meccsből 3 idegenben az annyira nem kedvező.. mondjuk utána 3 itthon. Ilyenkor még nehéz eldönteni, de nem tűnik túl könnyűnek az idei se.
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Megint a harmadik negyed a brutális, ráadásul a végén erősebb csapatok ellen kell kapaszkodni

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
megint ugyanolyan a schedule mint évek óta: lehet kezdeni 6-1el, aztán jöhetnek a szopók

phi NO GB dallas menet lesz kömény
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Annyira nem tűnik vészesnek, de simán bele lehet szaladni zakók sorozatába (Pats körüli hetek).

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát...Egy 6-1-es kezdést simán el tudnék képzelni. Onnantól már jóval nehezebb lesz :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...ironroy
Érdekes, hogy a kóvbojok ellen az utolsó négy fordulón belül játsszuk mindkét meccsünket.

Most első ránézésre még egy kérdés merül fel bennem: a 2. fordulóban a Rams@Giants mitől hétfő esti rangadó??? Vagy már annyira biztosak a szezon elmaradásában, hogy csak úgy találomra osztották be a Sunday és a Monday Night Football-okat?G-men
Biztos Spangli miatt!vadibandi
Aztán már nekem is eszembe jutott. Egyértelmű!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...ironroy
Érdekes, hogy a kóvbojok ellen az utolsó négy fordulón belül játsszuk mindkét meccsünket.

Most első ránézésre még egy kérdés merül fel bennem: a 2. fordulóban a Rams@Giants mitől hétfő esti rangadó??? Vagy már annyira biztosak a szezon elmaradásában, hogy csak úgy találomra osztották be a Sunday és a Monday Night Football-okat?G-men
Biztos Spangli miatt!